Jump to content

Paraksties par smēķēšanas aizliegšanu


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Tuubijs

 

 

Citriķis tač slēgts, par nožēlu. lge to aizvēra vēl aizpērn.
zinu, zinu, bet beigās tūr tāpatās nekas nenotika, klusāks nekā kapos bij.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jurkins

    7

  • Tuubijs

    6

  • skolnieks_2

    6

  • J.Reinis

    7

Nez, es joprojām pīpēju visur, kur ienāk prātā

 

1-eleaf-istick-pico-kit-elektronik-sigar

 

Lielākajā daļā gadījumu neviens pat nepamana. Ja pamana, saku ka tas man inhalators :D

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

kas balsos par kaimiņa partiju un SC.

Nu tad, ģēnij, pavēsti mums, plebejiem, par ko būs balsot! 


Vai tad ir tik ļoti sarežģīti apkarot kontrabasu?

Ja vien mentiem būtu normālas algas un kaut kas attāli ekvivalents sirdsapziņai, vai arī nāvessods par korupciju. Tajā pašā centrāltirgū tie tirgotāji jau simtu gadu ir un tā arī neviens tos nav apkarojis. Iespējams viņus tikai ar Magnumu var apkarot.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Nez, es joprojām pīpēju visur, kur ienāk prātā

 

Pa lielam var paķert aiz žaunām jebkurā mirklī, jo nupat tvaiku nolika 1/1 ar tabakeļiem (tabakas izstrādājums) 

 

http://likumi.lv/ta/id/282077-tabakas-izstradajumu-augu-smekesanas-produktu-elektronisko-smekesanas-iericu-un-to-skidrumu-aprites-likums

 

Es pa lielam gan nekūpinu visur, pofig, ka smaržo, mazāk kaitīgi etc, jo lielākā daļa cilvēku nezin, kas tas ir un nafig viņus tad kaitināt ar kaut kādu aizdomīgu tvaika mutuli. Tiesa, man nav pico, bet gan 160W dripbox icon_smokin.gif

 

lBxDAV.gif

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

LVArturs

Labāk parādiet man, kur parakstīties par visu narkotiku dekriminalizāciju personīgai lietošanai (skatīt Portugāles 2004. gada pozitīvo piemēru), vēlams arī tirgošanas legalizēšanu!

Labots - LVArturs
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

Labāk parādiet man, kur parakstīties par visu narkotiku dekriminalizāciju personīgai lietošanai

Un vienlaicīgi par pilnīgu atbrīvošanu no kriminālatbildības par šāda "lietotāja" nogalināšanu visniecīgākā apdraudējuma gadījumā.


 

 

Šo joku jau ar sauso likumu ir mēģinājuši - kurā valstī tas ir izdevies?

Nevajag jau obligāti sauso likumu. Bet tepat pāri jūrai ir ļoti labs piemērs. Alkohola valsts monopols. Palielā pilsētā (Linčēpinga) četri alko veikali, kuri beidz darbu, šķiet, 19:00 darbdienās, svētdienās vispār nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Un vienlaicīgi par pilnīgu atbrīvošanu no kriminālatbildības par šāda "lietotāja" nogalināšanu visniecīgākā apdraudējuma gadījumā.

Ja jau narkotikas ir tik sliktas, kāpēc tad censties narkomānu nogalināt ? Vai tad narkotikas pašas to agrāk vai vēlāk neizdarīs? 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

Bet tepat pāri jūrai ir ļoti labs piemērs.

 

Neder, paskaties, kas mums ir blakus pa valstīm un pieliec klāt korupcijas apmērus muitas struktūrās.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jaunatne ne atceras Gorbačovs ieviesa izmaņas alkoholā un radīja kaudzi narkomānu, jo to nekontrolēja

Link to comment
Share on other sites

jema, andropovs jau sāka, gorbijs tik mēģināja citā mērcē. Bij tāds raidījums "Prožektor perestroki" pa TV kur arī kandžas tecinātājus rādīja. :) Lai gan - par narkotikām daļēji piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu vecs buks, Andropovs ķēra bezdelnikus, bet vīnogas izcirta, kā ļaunuma sakni Gorbačovs, visi lielie aizliegumi viņa nopelns, ja kas Adropovs pat gadu nenovilka, beidz tas bija studentu laiks, redzēju daudzus, kas nevarot dabūt pudeli uz ripam pārgāja, tālākais ceļš, jau bija slikts!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

Ja jau narkotikas ir tik sliktas, kāpēc tad censties narkomānu nogalināt ? Vai tad narkotikas pašas to agrāk vai vēlāk neizdarīs?

Man personīgi ir pilnīgs sfēriskais oposums uz narkotikām. Tikai es esmu pārliecināts, ja LV legalizētu lietošanu, tad ielās "klīstošie holandieši" radītu daudz nevajadzīgu problēmu. 

Bet man nebūtu nekas pretī, ja kāda trešā/ceturtā deva narkomānu nogalinātu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Jurkins, alkoholu nelieto? Tāda pati apreibinoša viela vien ir, bez tam stipri kaitīga! 

Tā ir tīrākā demogoģija ka alkohols un nikotīns izdalīti no pārējām apreibinošām vielā un pasludināts ka narkotikas redziet ir slikti, bet alkohols un cīgas ne tik slikti! 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

narkotikas redziet ir slikti, bet alkohols un cīgas ne tik slikti! 
 

Tapēc ka akcīzīte... naudiņa ienāk un nav slikti valstij... a, smēķētāji pie kājas - lai sprāgst nost!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Es nekad neesmu teicis, ka alko un smēķi ir labi un veselīgi atšķirībā no narkotikām.

BET!

Tas, ka valsts ir stulba (patiesībā nevis stulba bet naudaskāra, var daudz un bezjēdzīgi par šo diskutēt) un uz katra stūra tirgojas debīlās divlitrenes, visādas laimētavas ir pilna irsa u.t.t. nenozīmē, ka būtu jālegalizē vēl viena stulbība.

Var jau būt, ka domāju kļūdaini, bet pēc devas noilgojies narkoša ir daudz bīstamāks par alkoholiķi, par smēķētāju vispār nav ko runāt.

Nu jā, otrs variants ir atļaut visu, da poher, lai notiek dabiskā atlase... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Aizliegumi lv vispār strādā?
Ārzemēs cik esmu redzējis, kur par atvērtām pudelēm nesoda un alkohols tiek tirgots arī vēlajās stundās, uz ielām maz redzi pļēgurus
, kamēr šeit, no rīta soļojot/minoties cauri centram uz darbu, gandrīz katru dienu ieraudzīsi kādu pārdzērušu mēslu

Par narkotikām vispār nav verc pat runāt, mūsu post padomiskajai tautai dažas lietas vienkārši nesaprast :)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

bet pēc devas noilgojies narkoša ir daudz bīstamāks par alkoholiķ

 

Ieteiktu kaut nedaudz palasīt par tā saucamajām  "narkotikām" pirms muļķības forumā rakstīt. Ir ļoti daudz apreibinošu vielu, ar savādākiem efektiem un kaitīgumu. Jā, heroīna atkarīgie ir bīstami, bet ne visas narkotikas ir tik kaitīgas, daudzas krietni mazāk kaitīgas par alkoholu! 

Link to comment
Share on other sites

Likumi parasti top precedentu vadīti.

 

Aizliegums lietoto alko publiski - jo deviņdesmitajos visi nejēgā koda uz ielām

Aizliegums tirgot pa naktīm - jo koda pa naktīm pie nočņikiem un principā pārāk daudz dzer.

Spaisa aizliegums - jo pilna dibens ar sīkajiem kurīja to draņķi un mira nost.

Braukšana dzērumā - sešdesmitajos pieauga automašīnu skaits un līdz ar to risks šmigā sataisīt sūdus ne tikai sev

Narkotikas - jo drugs are bad, mkay. Cilvēki trīsdesmitajos sēdēja uz opiātiem un pāršņaucās kokosu, sešdesmitajos pārēdās ripas, bet hipiji saēdušies LSD un sakurījušies MJ jauca nost ierasto pasaules kārtību :D


Attiecībā uz MJ gan ir tā baika par kaņepju šķiedras konkurenci ar ASV kokvilnas ražotājiem. Rezultātā viņu lobijs četrdesmito beigās panāca aizliegumu. Bet es nedomāju, ka tas bija noteicošais faktors, jo industriālās kaņepes audzēt neviens mūsdienās nav aizliedzis. Man mājās joprojām ir no ASV vesta, eleganta, no kaņepju šķiedras darināta pārgājienu jaka. Ļoti izturīga, iet jau septīto gadu.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Man darīt nav ko kā interesēties par narkotikām, to efektiem un kaitīgumu? Tak, kurš ir debīls, lai rij vai dur vai kaut pakaļā stumj, kas tik viņam patīk. Bet par legalizēšanu savas domas tāpat nemainīšu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nez kāda bija precedents, ka šur tur košļājamā gumija ir aizliegta? 

 

Man labāk patīk cita teorija:

Kāpēc karavīriem māca maršēt? Kāda gan jēga no šīs darbības kaujas laukā? Tā palīdz izdzīvot? Nogalināt pretinieku? Uzlabo fizisko formu? Nē!

Tā iedzen paklausību! Iemāca pakļauties pavēlēm, iemāca kas te ir galvenais un iemāca nedomāt un izpildīt jebkuru muļķību, ko komandieris pavēl! 

Šo pašu iemeslu dēļ valstis vis kaut ko aizliedz - parāda kas te ir galvenais tā teikt! 


 

 

Man darīt nav ko kā interesēties par narkotikām

 

Tad lūdzu nekomentē par lietām no kā neko nejēdz! Un savus aizpriedumainos uzskatus lūdzu paturi pie sevis!   

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, heroīna atkarīgie ir bīstami, bet ne visas narkotikas ir tik kaitīgas, daudzas krietni mazāk kaitīgas par alkoholu!

 Neviens narkomāns nav sācis uzreiz ar heroīnu vai alkoholiķis ar 2l Optimu. Tur arī tas vieglo narkotiku un vieglā alkohola kaitīgums, tas rada pieradumu un sajūtu ka ir par maz, nekas jau vakar nenotika. Narkotiku sekas ir daudz, daudz ātrākas un briesmīgākas.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

A mošk narkaši un alkaši atradīs veidu, kā apdolbīties lai tur vai kas ?

Un narkaš būs narkaš, pat ja viņš nesāks ar zāli, vai nekad netiks līdz heroīnam. Narkotikas nav tas, kas padara cilvēku par narkomānu - tā ir vāja psihe, kretīni vecāki un bezcerība.

Link to comment
Share on other sites

Pievienots Vakardien, 21:42 Jurkins, 03 Aug 2016 - 22:37, teica: Un vienlaicīgi par pilnīgu atbrīvošanu no kriminālatbildības par šāda "lietotāja" nogalināšanu visniecīgākā apdraudējuma gadījumā. Ja jau narkotikas ir tik sliktas, kāpēc tad censties narkomānu nogalināt ? Vai tad narkotikas pašas to agrāk vai vēlāk neizdarīs?

 

 

Jurkins, alkoholu nelieto? Tāda pati apreibinoša viela vien ir, bez tam stipri kaitīga! Tā ir tīrākā demogoģija ka alkohols un nikotīns izdalīti no pārējām apreibinošām vielā un pasludināts ka narkotikas redziet ir slikti, bet alkohols un cīgas ne tik slikti!

 

Man neviens pīpmanis bezfilmā nav uzbrucis, savukārt apdolbījies kāpostgalva gan. Pirms nariks atmetīs kātus no pārdozēšanas viņš paspēs sap*st vai vieglāk pabojāt dzīvi ļoti daudziem citiem cilvēkiem.

Daudziem te valda uzskats - lai jau viņš lieto un atmet kedas... Bet tai pat laikā, pieļauju, ka liela daļa no šiem ir tie paši varoņi, kas, ieraugot uz ielas parubījušos nariku (vai alkānu), sauc ātros, jo redz cilvēkam uz ielas ir slikti un ētika mums saka, ka nedrīkst paiet garām "nelaimē" nokļuvušam. Bet vai kāds no jums aizdomājas, cik daudz cilvēkiem tiek pabojāta diena (vai pat visa dzīve), tikai tādēļ, ka šim vienam dārzenim tika izsaukta ātrā palīdzība. Nedo Dievs, dārzenis atmetīs kedas ātrajos/slimnīcā un kāds būs nofilmējis, ka, ceļot mašīnā vai ievedot nodaļā, kādam no personāla nebija cimdi rokā vai ratiņi viegli atsitās pret mašīnu... Uzreiz būs sižets Degpunktā, ka ārsti nogalējuši nabaga cilvēku... Nedo Dievs, vēl tam dārzenim uzradīsies maksātspējigi tuvinieki, kas sūdzēs tiesā visus, kas būs pagadījušies pa ceļam, ar tipisko atrunu: "nē mūsu dēliņš nav tāds, viņš taču pat mušai pāri nedarītu. Kur nu vēl narkotikas lietot."

 

Gribat dekriminalizēt narkotikas? Lūdzu, manis pēc! Ar nosacījumu, ka lietotājs kaifa laikā neiet tusēt uz Vecrīgu, bet tiek izolēts kādā kastē vai spec nariku klubā/kūrortā ar parakstu, ka labprātīgi atsakās no jebkādām tiesībām uz medicīnisko palīdzību, policijas iejaukšanos konfliktu gadījumā, līdzcilvēku līdzjūtības un vispār ētikas normām. :)

P.s. Nepīpēju :yahoo:

 

 

, kamēr šeit, no rīta soļojot/minoties cauri centram uz darbu, gandrīz katru dienu ieraudzīsi kādu pārdzērušu mēslu

Te vainīgs padomju laiku mantojums.

Labots - Koalīcija
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams pagājušaju 25 gadi, izaugusi jauna paaudze, bet sovoks joprojām visus maitā. 

Link to comment
Share on other sites

bet sovoks joprojām visus maitā.

Nu bet protams - vectēvs ar lepnumu kapāja šņabi, tētis - tāpat. Tad jau tas ir kruti.

P.s. Tikai minējums. :)

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Man neviens pīpmanis bezfilmā nav uzbrucis, savukārt apdolbījies kāpostgalva gan

 

Un urla pālī? Nav gadījies sastapt? Pēc dažiem pētījumiem alkohols jeb etilspirts ir apmēram tik pat kaitīgs kā heroīns. (Tika salīdzināts pēc 3 faktoriem - kaitīgums pašam lietotājam, kaitīgums apkārtējiem, cik ātri rodas atkarība)  

Bet neskatoties uz to viens ir legāli pieejams..... 

 

 

 

Neviens narkomāns nav sācis uzreiz ar heroīnu vai alkoholiķis ar 2l Optimu. Tur arī tas vieglo narkotiku un vieglā alkohola kaitīgums,

 

Šāda veida demagoģiskus murgus izplata oficiālie avoti. Un kā redzu ir daudzi cilvēki, kas tam labprāt tic!  Tikai nez kāpēc tiek aizmirsts ka jebkuram alkoholiskam dzērienam ir viena un tā pati aktīvā sastāvdaļa C2H5OH (etilspirts) un vai dzersi dārgu konjaku vai lētu alu reibums būs tāds pats! Labi ir sīkas nianses, ko nosaka piemaisījumu, bet tas tagad nav svarīgi. Tā saucamās narkotikas ir daudzas un dažādas vielas, ar pilnīgi dažādu iedarbību un balkusefektiem! Bet nez kāpēc viss tiek bāzts vienā maisā!  

Link to comment
Share on other sites

Un urla pālī?

 

urla

 

urla

...ir atslēgvārds :)

 

Bet principā - neoponēju tavam #81 viedoklim.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

 

 

vai dzersi dārgu konjaku vai lētu alu reibums būs tāds pats!
 

Par to arī stāsts, kādā brīdī konjaks vai kokaīns kļūst pārāk dārgs, bet ieradums prasa savu, un vairāk... nu un pašam sāk šķist, kāpēc maksāt vairāk, ja to pašu reibumu var dabūt daudzreiz lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

D_L, es jau arī skatos ar skepsi uz šādiem pētījumiem. Tomēr savs pamats tam ir.... ! 

Heroīna lietotājs "pālī" principā ir miermīlīgs un nekādi nav tendēts uz varoņdarbiem - viņam ir labi tāpat.

Pretēji tam daļa tautas pālī ir stipri tendēta uz visādām izdarībām - iedomājās ka ir šumahers un perfekti vada auto uz tuvāko grāvi, iet izkauties, utt utjp... 

 

Protams, kad iestājas "poha" un vajag nākošo dozu kaut vai kas, gatavi pat miesīgu māti nogalināt, tad viņi paliek bīstami apkārtējiem!

 

Bet atkārtoju visas "narkotikas" nav vienādās - šāds efekts ir tikai no ķīmiski modificētiem opiātiem. No kaņepes, amfetamīniem, barbiturātiem, pat no kokaīna ne tuvu nav tā!  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smēķētājs un alkoholiķis nav narkomāns, viņš ir tikai atkarīgais, kurš pie tam nodrošina valsti maksājot nodokļus :> Marš visi pīpot un dzert un nedomāt par atmešanu.

Link to comment
Share on other sites

Pensionars
(labots)

Slimības profilakses kontroles centrs:
"Eiropas Savienības 25 dalībvalstīs vairāk nekā 79 000 pieaugušo katru gadu mirst no pasīvās smēķēšanas. Pasīvā smēķēšana darbā bijusi cēlonis vairāk nekā 7000 nāves gadījumu, savukārt pakļaušana tabakas dūmu iedarbībai mājās izraisījusi vēl 72 000 nāves gadījumu.

Pasīvā smēķēšana ir saistīta ar elpceļu slimībām un tā ir galvenais iemesls, kas rada saasinājumus cilvēkiem, kuriem ir astma, alerģija un hroniska plaušu slimība. Pat ļoti nelielam tabakas dūmu apjomam var būt tūlītēja iedarbība uz asins recēšanu un trombu veidošanos, kas ir svarīgi sirds slimību faktori. Sirds slimības ir visizplatītākais nāves iemesls Eiropas Savienībā gan smēķētāju, gan nesmēķētāju vidū.

„Otrreizējie dūmi” ir īpaši bīstami maziem bērniem un zīdaiņiem, jo tie ir saistīti ar pēkšņu zīdaiņu nāvi, pneimoniju, bronhītu, astmu un elpceļu saslimšanu, kā arī ar vidusauss iekaisumu. Tabakas dūmu iedarbība grūtniecēm var radīt mazāku zīdaiņa dzimšanas svaru, embrija nāvi un priekšlaicīgas dzemdības."

Labots - Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Kārtējais pasaules glābējs - lokāli domājošs tirliņš uzradies?!

 

Kaut kā vairākas paaudzes ir uzaugušas dūmus elpojot, un ir ok.  Atradis par ko cepties, idiņš!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik dīvaini, kad saproti, ka vēl nepilnus gadus 35 atpakaļ cilvēki pīpēja teju pilnīgi visur, tai skaitā slimnīcu gaiteņos, lidmašīnās, un visur citur,
Kur var parakstīties par pilnīgu smēķēšanas atļaušanas iniciatīvu? 

 

 

Nez, es joprojām pīpēju visur, kur ienāk prātā
Futbolu droši vien spēlē bez bumbas un seksu piekop ar gumijas sievieti. 

 

 

Eiropas Savienības 25 dalībvalstīs vairāk nekā 79 000 pieaugušo katru gadu mirst no pasīvās smēķēšanas.
Eiropas Savienībā katru gadu gultās nomirst miljoniem cilvēku. Aizliegsim gultas. 
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Neder! Šitāds likums pa taisno aizietu uz ECT, cilvēktiesību pārkāpums tak, šitādu dabīgu padarīšanu aizliegt :D

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Man piemēram besī, ka jāelpo citu izdalītās pakaļas gāzes!
ir nu gan tev klienti....jeb varbūt dzīvesbiedre? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bez mēra trokšņot, smirdināt, piedūmot un citas lietas, kas ierobežo citus, publiski nav atļautas. Tādēļ arī kopējās telpas piesmirdināšana nav un nebūs normāla.
Ierosini pilnībā aizliegt iekšdedzes dzinējus? Viens auto dienas laikā pietrokšņo,piedūmo,piesmirdina vairāk nekā 10 smēkētāji dzīves laikā.Tad kāpēc auto to drīkst bet indivīds ne? 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...