Jump to content

Paraksties par smēķēšanas aizliegšanu


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Tuubijs

Parakstamies!

oj, ak pareiz, a kurš sastādīs injicatīvu priekš tās "tavas balss"?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    6

  • Jurkins

    7

  • skolnieks_2

    6

  • J.Reinis

    7

Jurkins

 

 

Un savus aizpriedumainos uzskatus lūdzu paturi pie sevis!

Nu, piedodiet, ja varat, bet nenorādīs man neviens uzskatus paturēt pie sevis. Mans uzskats ir un paliks - narkotikas legalizēt nedrīkst.

Varbūt atceļam visus aizliegumus, ko? Valsts, maita tāda, parāda, kurš te ir galvenais - neļauj braukt šmigā (piemēram)! Da kāda velna pēc! tas tak ir pazemojoši! Anarhija - maķ porjadka?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Viens auto dienas laikā pietrokšņo,piedūmo,piesmirdina vairāk nekā 10 smēkētāji dzīves laikā.

Datus studijā vai atzīsties kārtējā šķidrā laišanā!

 

 

 

Anarhija - maķ porjadka?

Liberastu ideoloģija - liberastiem anarhiju, bet visiem, kuri tam nepiekrīt, cietumu.

 

Bez mēra

Sabiedrībā lielākajai daļai aizliegumu kritērijs ir vai traucē citiem cilvēkiem. Un 10 mašīnas uz ielas smird mazāk kā viens smēķētājs blakus. Arī pirst un smēķēt var tur, kur tas netraucē citiem.

 

P.S. Atkal jau jūtams, ka bariņam "objektīvo" diskutētāju te ir parastās halucinācijas un savos paurīšos jau ir safantazējuši to, ko es neesmu teicis - ka es it kā būtu par pilnīgu aizliegšanu. Bet tai pat laikā to, ko es esmu teicis, sajēgt nespēj, jo smadzenītes par trulu, lai vairākus vārdus, un kur nu vēl teikumus, uztvertu saistītā kontekstā...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Jurkin - Nevajag jau obligāti sauso likumu. Bet tepat pāri jūrai ir ļoti labs piemērs. Alkohola valsts monopols. Palielā pilsētā (Linčēpinga) četri alko veikali, kuri beidz darbu, šķiet, 19:00 darbdienās, svētdienās vispār nestrādā.

 

:D 

stāsti no latviešiem tajā pusē:

1. šmigu iepērk pirms

2. tur kontrobasu arī ved, ja aiziet ziņa, ka ir ienācis - izķer 1 un 2

3. katram otrajam, ja ne katram šķūnī ir aparāts ar ko pašam gatavot

4. ja visi striķi plīst, dodies uz pilsētas babaju rajonu - tur var dabūt jebko un jebkad un jūs būtu pārsteigti, par ko mums prese nestāsta un kas tur notiek.

Link to comment
Share on other sites

Ierosinu aizliegt vulkānu izvirdumus, jo viens kārtīgs vulkāns spēj paralizēt šo planētu, pārvēšot kārtējā ledus laikmetā, nemaz nerunājot par atmosfēras/zemes virsmas piesārņojumu.. :superstition:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

stāsti no latviešiem tajā pusē

Jā, jā, protams. Parunājāmies ar zviedriem par šiem jautājumiem. Vai es minēju, ka tur ir paradīze?

Bet ir ļoti liela atšķirība vai tev jāaizbrauc uz babaju rajonu vai jānoiet 50 metri līdz tuvākajam veikaliņam un par kapeikām jānopērk klēpis ar dvuļām.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par manabalss iniciatīvām un kaut ko tur parakstot, svarīgi ir saprast vienu būtisku apstākli. Sekojiet šim linkam. 

 

 

Tas viss vairāk kā 7 gadu laikā.

 

Varam izklīst.


Papētot dziļāk tomēr izrādījās, ka kaut kas tomēr ir panākts.

 

Nope. Izlasīju visu "panākumu" aprakstus. Patiesībā ne sūda, ja nu vienīgi tas C hepatītia keiss... Lai gan tik pat labi varētu apgalvot, ka arī vasara ir iestājusies pateicoties saeimā iesniegtiem parakstiem, kas "tikuši uzklausīti", tiesa gan, bez sekojošiem administratīvajiem aktiem...

Labots - Smii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Japp, patiesībā, ne jau tā ir manabalss vaina, bet tas ir uzskaitījums, ka valdošajai kliķei ir pilnīgi pie vienas vietas :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

Ja atmiņa neviļ, vieglo alu varēja arī tankā nopirkt, ne?

Virsū šim rakstīts 2.8% vai ap trīs... bet nezinu, cik tajā ūdenī patiesībā ir. Lai sīnis dabūtu stāvokli kā no dvuļas, nezinu, cik tā sū... ir jāizdzer.

Dzerams TAS nav (ok, tas ir mans viedoklis)

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

 

 

Dzerams TAS nav (ok, tas ir mans viedoklis)
 

 

bada laikā velns mušas ēdot...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Smēķētājs un alkoholiķis nav narkomāns, viņš ir tikai atkarīgais, kurš pie tam nodrošina valsti maksājot nodokļus :> Marš visi pīpot un dzert un nedomāt par atmešanu.

pie tam daudzas idejas (mākslas darbi, mūzika, un citas idejas) ir radušies tikai štīmē, kas pēc tam skaidrā ir realizētas ..... 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

pie tam daudzas idejas (mākslas darbi, mūzika, un citas idejas) ir radušies tikai štīmē
Cik daudz māksladarbi ir uztaisīti štīmē, un cik daudz cilvēku ir aplaupīti un sakropļoti? Kaut kas liek domāt, ka otrā daļa kādis pāris tūkstots reižu pārsniedz pirmo. 
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu es maskačkas piedzērušos gopņikus, kas katru dienu vismaz pārīti cilvēku atstāj bez mobilajiem un ar zilām acīm, nesauktu par teroristiem... 

 

Ir nepatīkami lasīt statistiku par to, cik bieži alkohola reibumā notiek kautiņi ģimenēs - tiek zilinātas sievas, līdz nemaņai sisti bērni, kaimiņi. Tas nav normāli, it sevišķi ņemot vērā, ka tie 'varoņi' esot skaidrā lielākoties ir normāli cilvēki, bez noslieces uz vardarbību. It neticami noraudzīties, kādas sabiedrības šķautnes nāk vaļā, kad uz skatuves parādās grādīgais vai narkotikas.

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Ir nepatīkami lasīt statistiku par to, cik bieži alkohola reibumā notiek kautiņi ģimenēs

Žēl, ka nav statistikas, cik bieži cilvēki alkohola reibuma forši pavada laiku ar draugiem. Droši vien arī tukstošreiz biežāk, kā reibumā notiek kautiņi.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Žēl, ka nav statistika cik bieži cilvēki būt el vē foruma iespaidā raksta zajavas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

(mākslas darbi, mūzika, un citas idejas) ir radušies tikai štīmē
Pamēģini sēnes, vai LSD :> Alkohols ar savām blaknēm nestāv klāt.
The late Apple cofounder said taking the psychedelic drug was a profound experience, and "one of the two or three most important things I have done in my life."
Link to comment
Share on other sites

Un 10 mašīnas uz ielas smird mazāk kā viens smēķētājs blakus

Iesaku veikt eksperimentu. Slēgtā telpā kādu dienu pabūt ar smēķētāju, lai viņš pīpo uz vella paraušanu. Tad ieslēdzies slēgtā telpā ar automašīnu ar iedarbinātu dzinēju.Pirmajā gadījumā tu izdzīvosi. Otrajā... Tad kas ir kaitīgāks auto vai pīpmanis?

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Bija tas joks, cik gan alkohols ir ļaužu nogalinājis - bet neviens nerēķina, cik jaunu radušies tā dēļ.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es varētu parakstīties par smēķēšanas un patēriņa alkohola aizliegšanu kā tādu: glabāšanu, lietošanu, tirgošanu, iegādāšanos :D

Tik fascinējoši liekas, ka kāds ar šīm drazām sevi dienu dienā indē.

 

Jā, jā, tas nav nopienti.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varētu labāk parakstīties, lai pensionāriem aizliedz apmeklēt valsts un pašvaldību iestādes, kā arī poliklīnikas un pārvietoties sab.transportā laika posmā no 8 rītā, līdz 11:00 un vakarā no 16:00-19:00; Vot NAFIGAM viņiem jādrūzmējas tur tai pat laikā, kad normālam, strādājošam cilvēkam? Stumdās peiturās, poliklīnikās utt. un neapmierināti burkšķ, ka lūk, viņam tagad grūti - pilns ar jaunajiem, nekur apgriezties - nu tak ej pa dienas vidu:D

Labots - zulus
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Bet pa dienas vidu jāapmeklē pagalma sanāksme, lai vēl paliek laiks aizskriet uz Rimi/tirgu pēc svaigās gaļiņas.

Link to comment
Share on other sites

ta platforma ir tads fufelis ka jauniesu saeima sad un un tad kads uz to atsaucas lai teiktu ka mes ieklausamies sabiedriba ,

likumprojektus pienem izejot nevis no parakstiem bet koalicijai spejot vienoties ,

ja nespej vienoties tad tie paraksti neko nedod jo ne jau tauta izlemj ,

jauniesu saeima ir tada pavaja lideru akademija kur cilveki sajut demokrAtijas smarzu un iesaisti valdiba ,

Labots - pokemon
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

bet neviens nerēķina, cik jaunu radušies tā dēļ.

Nejauc jaunus organismus ar jauniem cilvēkiem - parasti no alkānu ģimenēm  nekas normāls nerodas un pa pjaņu ieņemtie netiek audzināti par izcilām personībām. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nejauc jaunus organismus ar jauniem cilvēkiem - parasti no alkānu ģimenēm  nekas normāls nerodas un pa pjaņu ieņemtie netiek audzināti par izcilām personībām. 
 

 

Datus studijā! Dīvainā kārtā daudzi alkānu ģimenēs augušie vispār nelieto un izaug par cilvēkiem un liela daļa nodrošinātās ģimenēs augušie lieto viskautko uz nebēdu.

 

Par pīpošanu gan varētu piekrist, ka ja vecāki smēķē, ir daudz lielāka varbūtība, ka bērniem ar būs šis netikums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Par pīpošanu gan varētu piekrist, ka ja vecāki smēķē, ir daudz lielāka varbūtība, ka bērniem ar būs šis netikums.
Es pat teiktu, ka nevis lielāka varbūtība, bet gan principā garantija. Cik pazīstu famīlijas, kurās vecāki smēķē (it sevišķi, ja vēl to dara mājās virtuvē/tualetē), visās bez izņēmuma sīkie arī sākuši vilkt, un turklāt jau stipri agrāk, kā citi vienaudži to sāk darīt.

Vēl pavisam nesen biju pie viena jauna kolēģa ciemā, un skatos - šim sīkais, gadus laikam četrpadsmit vai piecpadsmit vecs tagad, ienāk virtuvē, kamēr tur runājam, un aizpīpo - es pat afigel, jo it kā vecāki pilnīgi adekvāti normāli cilvēki, bet neienāca pat prātā, ka ļauj bērnam smēķēt bez jebkādiem jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nū... man tēvs smēkēja, kārtīgi, arī istabās(viņš gan nu jau > 10 gadus kā miris). A es sāku smēkēt tikai pāris gadus atpakaļ, jo vienkārši gribējās izmēģināt. Pie tam - smēķēju nevis katru dienu, bet reizēm, kad iedzeru... arī kad iedzeru ne vienmēr smēķēju. Tā ka "garantijas" vārdu piesauci nevietā ;)

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu ļoti patīkami, ka ir arī šādi piemēri kā tu, bet, kā minēju, no zināmo loka visās septiņās vai astoņās pīpmaņu ģimenēs sīkie arī jau zelē cīgas. Skumji.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

visās bez izņēmuma sīkie arī sākuši vilkt

Man domāt, ka galvenais iemesls tomēr ir sociālais. Resp., visur mēdijos tiek (pārsvarā apslēpti) reklamēts cik smēķēt ir kruti - visi krutie cowboji tā dara; kas tas par sex, ja pēc tam neaizpīpo, utmldz. Čomu bars, kurā visi velk - nu kā tu agrāk vai vēlāk nesāksi vilkt pats. Skriesi no kroga ārā komunicēt un nepīposi? Kolēģi, kas ik pa 15min pazūd uz 10min., bet tu kā losis strādā. Utt. Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pie tam - smēķēju nevis katru dienu, bet reizēm, kad iedzeru..

 

Daudz sanāk pīpot, ne? :D 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Problēma ir galvā. Daudzus zinu, kas ir tusējušies pīpmaņu kompānijās un tā arī pīpēt nesāka. Jauniešiem parasti izteikti - ja nedari kā visi, tad neesi savējais. Tāpēc jāaudzina tā, ka stilīgs var būt ar citām lietām - ne tikai pīpēšanu, dzeršanu, spaisa šņaukšanu.

 

P.S. Nepīpēju jau 5 gadus  un pēdējā laikā alko arī aizvien retāk. Reti skaitās dažas reizes gadā. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē, reti nozīmē dažas reizes nedēļā!

Vispār dažas reizes nedēļā jau skaitās hronisks alkoholisms. Protams, te ir jautājums, ko uzskata par dzeršanu. Glāze vīna vai pudele alus pie vakariņām NAV dzeršana.

Es arī biju pieradis pie ikvakara aliņa, bet liekais svars un veselības problēmas ienes savas korekcijas. Tagad pa nedēļu nelietoju neko, brīvdienas kādu vīna glāzi.

Bet ja par tēmu - ir "atkarīgie", kas nevar nepīpēt vai nedzert. Un ir tādi, kam tā nav problēma. Es paniekojos ar cīgām skolas laikā 10-11 klasē, tad atmetu. Tagad ļoti reti ~reizi gadā kādā iedzeršanā kompānijas pēc kādu cīgu izpīpoju. Bet man ne prātā nekāk uzpīpēt nākamā dienā vai pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...