Jump to content

Paraksties par smēķēšanas aizliegšanu


Pensionars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    6

  • Jurkins

    7

  • skolnieks_2

    6

  • J.Reinis

    7

J.Reinis

Cik dīvaini, kad saproti, ka vēl nepilnus gadus 35 atpakaļ cilvēki pīpēja teju pilnīgi visur, tai skaitā slimnīcu gaiteņos, lidmašīnās, un visur citur, kur tas mūsdienās nav pat iedomājams...

 

Smoking-passengers.jpg

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Леший

Smēķētāji turpinās smēķēt, kaut 100 likumus izdomā. Ja gribi, lai tie nesmēķētu, vajag aizliegt cigarešu tirdzniecību.

Pats atmetu pirms 2 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

vajag aizliegt cigarešu tirdzniecību

 Jau tā 50% tabakas pie mums nāk nelegāli no ruslandes. Ja kaut ko aizliegs, vienkārši nāks 100% no ruslandes. Labots - Mezavecis
Ja vēlreiz cilāsi šo tematu, varēsi atpūsties
Link to comment
Share on other sites

Par sevi man +/- pofig, bet ļoti nepatīk, ja pa ielu eju ar bērniem un pa priekšu velkas viens kūpošais. Kāpēc maniem bērniem tā smaka būtu jāelpo? Parakstījos.

 

Update: Ha, bet jēgas no tā nebūs. Iniciatīva izveidota pirms nedēļas un jau veselas 13 balsis! :) Nieka 14.5 gadi un (varbūt) būs 10k parakstītāju... :)

Labots - Jorsh
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jau tā 50% tabakas pie mums nāk nelegāli no ruslandes. Ja kaut ko aizliegs, vienkārši nāks 100% no ruslandes.

No ruslandas nāk tikai daļēji, liela daļa pie mums ieceļo ar BY akcīzes markām.

Pats Nesmēķēju

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja arī iniciatīvai būs savākti vajadzīgie paraksti, šādu likumu neviens nepieņems. Varbūt pēc 10 gadiem.

 

P.S. Atmetu pirms 5 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Neparakstīšos. Kaut smēķēt esmu atmetis kādus gadus 5-6. Esmu pret aizliegumiem :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Neparakstīšos. ... Esmu pret aizliegumiem
Un tad paraksties, lai smēķēt ir atļauts tikai speciāli norādītās vietās.
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Jautājums uz atjautību - cik no tavabalss parakstu vākšanas pasākumiem ir realizējušies dzīvē?

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Darīts! Un vispār arī piekrītu, ka būtu jāaizliedz tirdzniecība vai vismaz jāliek pamatīga akcīze, ja nu kādam smirdeklim ahūna gribas zelēt..

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

 

Pārfrāzēšu jautājumu - cik no tiem parakstu vākšanas pasākumiem bijuši par iemeslu rezultātam konkrētajām problēmām ? Nekas no linkā uzskaitītā neatbild uz jautājumu, tur ir tikai ūdens liešana.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

jāaizliedz tirdzniecība vai vismaz jāliek pamatīga akcīze

 

Un kāda ir tagad akcīze vismaz zini? Neizskatās, jo no tās akcīzes aiziet diezgan pamatīgas summas visādu liekēžu uzturēšanā, un ne tikai, arī nepieciešamām lietām. Bet jā, principā vajag mainīt uzstādijumu uz "kas nav atļauts, ir aizliegts", būs vieglāk kontrolēt idiotus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka būtu jāaizliedz tirdzniecība vai vismaz jāliek pamatīga akcīze, ja nu kādam smirdeklim ahūna gribas zelēt.
 

Smirdekļi kā smirdēja tā smirdēs, zelēs tikai nekvalitatīvākas cigaretes. Un esošie tabakas tirdzniecības ieņēmumi tiek nodoti organizētajai noziedzībai. Tas jau tagad notiek, tā nav tikai kontrabanda, neviens vairs nevar pateikt kur atrodas nelegālā konfiscētā cigarešu līnija. Pat atrodot šādu fabriku tā spēj pazust nezināmā virzienā. Tā ir ļoti, ļoti liela nauda kura tur ir un būs pie jebkuriem lēmumiem. Atliek tikai tās sadale kur tā nonāks, ar ienākumiem samērīga akcīze valsts budžetā vai organizētās noziedzības attīstībā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Smirdekļi kā smirdēja tā smirdēs, zelēs tikai nekvalitatīvākas cigaretes.

 

Smirdeklis drīzāk esi tu un tas pensionārs, turklāt vēl zombiji. Varu derēt, ka ar savu nopirkto kvalitatīvo tabaku (kuras lv ir nopērkamas kādas 2.5 šķirnes ja neskaita aromatizētos štruntus, un no kurām visām tiek maksāta akcīze) esmu valsts budžetā ienesis daudzkārt vairāk, nekā šādi plānā galdiņa urbēji idioti.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik var teikt, ka cigaretēs nav pat tabakas smaka, līdz ar to par kvalitāti diskutēt ir bezjēdzīgi. Ar darvu un nikotīnu piesūcināts papīrs ir un paliks draņķis, lai cik lēts vai dārgs nebūtu.

 

Visi pīpmaņi zina, ka cigārs garšo, smaržo un smird pavisam savādāk. Un vēl savādāk ir pīpēt pašaudzētu tabaku. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Šis posts, ar tā radītāju priekšgalā, būtu jāpārbīda uz c@lis.lv forumu.. :smoke:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Filmā Waterworld bija labs kadrs ar brēcienu "smokers must die!".

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
drunk_lizard

Neesmu pīpējis, bet diez vai mūsu Latvijas apstākļos var izaudzēt kaut ko niknu :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

smokers must die!

 

Man gan liekas, ka tas Smokers bija ne par smēķēšanu, bet par degvielas "kūpināšanu", tas ir par pārvietošanos ar visādiem ar iekšdedzes dzinējiem aprīkotiem pričendāļiem :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Laba zālīte ir krietni garšīgāka. Cīgas ir tāds smirdoš pasākums, kuru man nesaprotami piekopj ļoti daudzi.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Pats pīpēju, neuzskatu to par labu.

Parakstīties netaisos, jo aizliedzot ar likumu to nevar izskaust. Var tikai aizliegt, likt sodus un iekasēt, bet izskaust - līdz šim jēdzienam vēl jābriest.

Un normāls - pie pilna prāta esošs pīpmanis arī sapratīs, kur drīkst ļuļķēt un kur nē.

Tie idioti, kurus uz ielas, pieturās, dzīvokļu balkonos redzat, tie nelasa ne šādus topikus, ne petīcijas, ne ziņas. Aizliegumi, protokoli tādiem kā pīlei ūdens. Bezjēdzīgs pasākums

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

ezis666

 

 

Aizliegumi, protokoli tādiem kā pīlei ūdens. Bezjēdzīgs pasākums

Soda nauda un piespiedu darbs(vēlams urāna raktuvēs) ātri viņus izārstē

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Pie mums jau tā katrs trešais pīpē kontrobasu - ja pacels cenas, ne jau atmetīs, vai nu visi pīpēs no austrumiem vestās, vai kā savādāk.

Šo joku jau ar sauso likumu ir mēģinājuši - kurā valstī tas ir izdevies?

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Ko es esmu izpīpējis, ka Ķirzacēna tekstā redzu garumzīmi?

Foruma cenzors aizstāja "dirst" ar "stāstīt"

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...