Jump to content

Nokia pogu telefons


Jr.
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Tas jā, a kaste ta vēl ārzemēs, kā es pirms pirkšanas varu uzzināt?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

:( Stulbi, a man vajag jaunu Nokia C5-00 kurš paredzēts Baltijas reģionam...

Labots - Jr.
Link to comment
Share on other sites

Varbūt uzjautāt pārdevējam?

Link to comment
Share on other sites

Ēbajā diez vai būs ar latviešu valodu. Maz ticams.

Jautā spečukiem, kā pievienot valodu Symbian telefoniem. Servisos to darīja. Apskatījos savā Nokiā, mūsu reģionam paredzētā - ir angļu, vācu, latviešu, lietuviešu, igauņu, krievu valodas. Viss. Neticu, ka telefoni ar tādu valodu grupu bija kaut kur citur pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

A tiešo linku uz preci grūti ielikt? Bet vispār bezcerīgs gadījums...

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Labāk no ss'a lietotu, nekā refurbished no HK.

 Pilnīgi piekrītu.

Autors tiešām dīvains. Nav tā, ka ar fckn 30Eur vērtu krāmu var baigi iegrābties. Tātad, nopērc tad divus - varēsi nolietot līdz kliņķim, kamēr izšķīdīs pa vīlēm...

 

Varētu padomāt, ka mūsdienās Nokia neražo normālus pogu telefonus -

 

Nokia 225 (44Eur) https://www.salidzin...okia225 black

Nokia 215 (30 Eur) https://www.salidzin...Nokia215 black

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā es varu uzjautāt, uz E-Bayu rakstīt vai?

muļķis vai izliecies? 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāpēc tādas nereālas idejas nāk prātā? Es neticu, ka kāds pie mums tirgos jaunu telefonu ar garantiju, kuru beidza ražot pirms 6 gadiem. Protams, eksistē loterija, ka kāds nopircis un nolicis nelietotu X stundai šādu trubu. 

man vajag jaunu Nokia C5-00 kurš paredzēts Baltijas reģionam...

Labākais pogu telefons ir Nokia 6300 - staigāju jau 9. gadu ar trubu. 3 reizes jau nomainīju akumulatoru un joprojām nekas cits nav nosprādzis. Neredzu, ka kāds cits slavētu C5 ilgmūžības ziņā.

Labots - Mezavecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visi šitie Nokia/Microsoft Nokia 215/225/230 ir sūds, viņiem no Nokia funkcijām ir daudz kas nost, kalendārs pilnīgs mēsls, pie kontaktiem izņemot īsu vārdu neko nevar pievienot utt. un tjp., visu neuzskaitīšu.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
visu neuzskaitīšu

Diemžēl izskatās, ka tev pašam nav saprašanas, kas pašu neapmierina, jo uzrakstīji pilnīgas aplamības. Galvenais laikam bija pamēģināt pārliecinoši apgalvot, ka viss jaunais ir sūds, pē, kaka.

 

, kur netā var nopirkt jaunu Nokia C5-00

Viņu beidza ražot 2012-ā sākumā. Un tagad padomā, ko tu jautā.. Pērc ss'ā savu C5, vai nejāj mozgus, ja pats nemācēsi nomainīr reģionu. Vai arī ņem no HK savu refurbished, un ceri, ka nostrādās kādu laiciņu.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Galvenais laikam bija pamēģināt pārliecinoši apgalvot, ka viss jaunais ir sūds, pē, kaka.
 

 

ES pamēģināju Microsoft / Nokia 230 - sūds, Microsofts ir izvarojis Nokia!

 

 

 

 

Pērc ss'ā savu C5, vai nejāj mozgus,

Piekrītu 

Link to comment
Share on other sites

C5 bija symbian, skaitījās smartfons, jaunie MS Nokia podziņnieki ir vienkārši telefoni. Nevajag sacerēties, ka C5 darbosies visas vecās funkcijas, daudz kas vairs nestrādā, jo MS pārtrauca servisus, piemēram, bija normāla iebūvētā laika ziņu aplikācija, tagad nav, Ovi veikals arī vairs nav... Tik, ka symbianam būs šis tas funkcionālāks izvēlnēs, katalogs ērtāks, kalendārs ērtāks... Ja zvanīšanai, tad Nokia 230 nebūs ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

Ja zvani un raksti sms tad ar sakostiem zobiem tās nokias var lietot... rokās arī lētuma sajūta stipra....

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

C5 bija symbian, skaitījās smartfons
C5 jau bija v9.3, un tur no vecā labā simbiāņa nekas nebija atlicis.

Es lietoju un fanoju par Symbiāņiem no v6.1 UI 1.0 laikiem. Pēdējos gados tie bija tiešām crapīgi.

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag trubu ar ko var izdarīt ko vairāk nekā piezvanīt un SMS nosūtīt, tad reāli ir 2 opcijas - droīds vai ios. Punkts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nokia 225 (44Eur) https://www.salidzin...okia225black

Šis ir draņķīgs telefons... nopirku vecaimammai  viena no figņām-> paturot 1s pogu ar kuru beidz sarunu- telefons izslēdzas.

Īsziņu atmiņa telefonā ir par īsu pat vecaimammai :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

ivo, lūmiju lietotāji tev iebildīs.

Lūmijas nav atradušas sev nišu tirgū un viņu dienas ir skaitītas. Lietotājiem protams ir visas tiesības domāt savādāk 

Link to comment
Share on other sites

ivo, lūmijas nav tik populāras, arī viņu dienas ir skaitītas, bet tā ir izvēle, ja gribi telefonu, kurā var izdarīt ko vairāk, kā zvanīšana un SMS.

Gunxx, lielākai daļai podziņnieku pieturot zvanu beigšanas pogu telefons izslēdzas, arī specializētajiem vecmammu telefoniem, tā ir. Un īsziņu atmiņas īsums - tas veciem cilvēkiem raksturīgi, neiemācās viņi, kā īsziņas izdzēst, taisi cik lielu gribi īsziņu atmiņu, tāpat piedzīs pilnu.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Lūmiju lielākais mīnuss ir salīdzinoši mazais appu skaits, mazāmīkstā veikalā...

ikdienas darbībām - zvani,sms,epasts,kalendārs, laika nosišana netā - atliektiem galiem pietiek.

Bet teiksim swedbank aplikācijas trūkums reizēm ir kaitinošs...

Kā bonus 930ajai varu minēt tiešām jēdzīgu kameru.

lietošanas ērtums, sākumā dīviani, pēc tam pierod, kā jau pie visa.

Un jā win10 ir jēdzīgās nekā win8 uz trubas.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Nokia 225 (44Eur) https://www.salidzin...okia225 black  Nokia 215 (30 Eur) https://www.salidzin...Nokia 215 black
Tam 215 ir 8 Mb RAM. Mammai ir Nokia 301 ar 64Mb ram un jau tas ir bremzīgs. Vispār podziņnieku normālu praktiski vairs nav. Mamma grib jaunu un ir kkāds naids pret tačskrīniem. Reāli vienīgais daudz maz sakarīgais, ko atradu, bij Samsung S5611 (meklēju lai ir salīdzinoši svaigs un ar bik labākiem statiem par to 301) 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gunxx, lielākai daļai podziņnieku pieturot zvanu beigšanas pogu telefons izslēdzas, arī specializētajiem vecmammu telefoniem, tā ir.

 

... nu ne jau sekundi... pats telefonu tagad lietoju un ik pa laikam izslēdzas, jo pārāk ļoti esmu pārtraucis sarunu :D:D:D

 

 

 

Un īsziņu atmiņas īsums - tas veciem cilvēkiem raksturīgi, neiemācās viņi, kā īsziņas izdzēst, taisi cik lielu gribi īsziņu atmiņu, tāpat piedzīs pilnu.

 

2700 nokijai es paris gadus nebiju tīrijis īsziņas, bet jaunā man pa 2 mēnešiem pilna... uz 2700 nokias fona viņa nerullē

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...