Jump to content

EMBEDDED PROGRAMMATŪRAS INŽENIERIS/-E


WorkingDay
 Share

Recommended Posts

WorkingDay klients – starptautisks ražošanas uzņēmums. Tā ražotās elektroniskās iekārtas tiek plaši izmantotas visā pasaulē kā biznesa vajadzībām, tā arī izglītības un valsts sektora risinājumos. Uzņēmums ir līderis pasaulē savā jomā.

Saistībā ar darba apjoma paplašināšanos Latvijas R&D centrā, uzņēmums aicina pievienoties savai komandai

 


EMBEDDED PROGRAMMATŪRAS INŽENIERI


Jūsu uzdevums būs attīstīt, pilnveidot un izstrādāt elektronisku iekārtu programmatūru.


Nepieciešamās prasmes:

•    Programmēšanas pieredze C valodā darbā ar embedded sistēmām;
•    Pieredze un interese par elektroniku/mehatroniku un/vai robotu veidošanu tiks uzskatīta par priekšrocību;
•    Vēlama pabeigta augstākā izglītība IT vai mehatronikā, vai elektroinženierzinātnēs;
•    Labas latviešu valodas un angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī.

Jums piedāvājam:

•    Darba iespējas stabilā uzņēmumā, kurš ir vadošais savā jomā;
•    Starptautisku darba vidi;
•    Profesionālas izaugsmes iespējas kopā ar uzņēmuma attīstību;
•    Jūsu kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
•    Veselības apdrošināšanu.

 

 

Pasteidzies! Sūti savu CV un pietiekuma vēstuli jau šodien!

 

E-pasts: ilze.klavina@workingday.lv
Tālrunis papildus informācijai: 27886786

WorkingDay Latvia
Tērbatas iela 53-10
Rīga, LV-1011
Reģ.nr. 40003793545
Licences nr.18/2009
Izdota: NVA, 02.09.2009.

 

Link to comment
Share on other sites

:good: :good: :good:  

Un visādu labumu un bonusu tur varētu būt krietni vairāk nekā sludinājumā pieminēts.

 

 

P.S: Šito vajadzētu uz darba sludinājumu kategoriju pārvākt. Pat ja šķiet, ka cipargalvas pie "programmēšanas" sadaļas visvairāk apgrozās.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Būtu uzrakstijuši vismaz vēlamo pieredzes līmeni un algas apjomu, savādāk nekas nav skaidrs. Jau kādu laiku pētu sludinājumus tieši Embedded jomā, bet tādi LV gadās reti.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Esi kādos LV sludinājumos sastapis ko citu, kā terminatora pieredzes un prasmju uzskaitījumu un "kvalifikācijai" vai "ieguldījumam atbilstošu"? Vēl jo vairāk no workingday meh.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas kādu brīdi atpakaļ HanzaElektronika -> Osmanis meklēja Embeded programētājus... tādus ar uguni nevarot sameklēt...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jau kādu laiku pētu sludinājumus tieši Embedded jomā, bet tādi LV gadās reti.

 

pēc Brexita domā, ka no salas jātinās?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Grūti spriest vai Brexits man kautko baigi ietekmēs, drīzāk jau nē.

Doma radās jau kādu laiku pirms Brexita.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Man liekas kādu brīdi atpakaļ HanzaElektronika -> Osmanis meklēja Embeded programētājus... tādus ar uguni nevarot sameklēt...
 

Cik zinu, tad ACN vairs nemeklē C un embedded devus, jo viņiem tas naudu vairāk nenes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
snaikers

 

 

Man liekas kādu brīdi atpakaļ HanzaElektronika -> Osmanis meklēja Embeded programētājus... tādus ar uguni nevarot sameklēt...

 

Tu pats tur strādā vai tikai dzirdi no PR, kas notiek?

Es tur savu laik, kad bija grūti pēc skolas (profenes) darbu atrast, caur bezdarbniekiem pa 120ls mēnesī rambāju (Pirms 6 gadiem laikam). Mikrotiku skrūvēju kopā un testēju. Kad prasīju vai var dabūt brīvpusdienas, mani pasūtīja. Kad viņiem aizgāja IT admins prom, pieteicos vakancei, pasūtīja, jo nebija augstākās. Kad viņiem salūza dators, kur viss zviedru valodā un es sataisīju, atkal jautājot vai tomēr nevar tikt uz IT nodaļu atkal pasūtīja. Biju arī programmējis lakas iekārtu un lodēšanas masīnu(primitīvu) ne fujitsu. Daži draugi un paziņas joprojām tur strādā.

Atceros, ka tad pat bija viens RTU praktikants, kuram ar grašus meta, a tas no Rīgas katru dienu brauca :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Tu pats tur strādā vai tikai dzirdi no PR, kas notiek?

 

Ne viens ne otrs-> gadās sēdēt pie viena galda ar "čiekuriem" .

Taisnība vien tev ir... nav tā draudzīgākā vieta straujai izaugsmei un augstai algai. 120Ls triku ar bezdarbniekiem ar esmu dzirdējis :)  bet kantoris ir viens no LV elektronikas štancētājiem un industrijas bīdītājiem...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...