Jump to content

Pašnodarbinātā persona - rēķina izrakstīšana


RedzamaisVards
 Share

Recommended Posts

Esmu nonācis līdz tam brīdim, kad klients man gatavs maksāt par padarīto darbu, kas pirmo reizi veikts pašnodarbinātās personas statusā. Man vienkārši jāizraksta rēķins, tāpat kā uzņēmums izraksta uzņēmumam? Uz sitiena tīmeklī vai VIDā neatradu, bet varbūt kaut kut ir rēķina paraugs?

Link to comment
Share on other sites

Nosūti klientam pašnodarbinātā reģistrācijas apliecības kopiju (ieskanē un pa epastu) lai viņš zina, ka tev var naudu maksāt.

 

Un tālāk parasts rēķins - līdzīgi kā firma firmai. Tikai gan jau ka neesi PVN maksātājs - līdz ar to rēķinā neparādās viss kas ar pvn saistīts.

Tipa

Programmēšana, daudzums 10 stundas, 20 eur/h, kopā 200  eur.  

Link to comment
Share on other sites

RedzamaisVards

Jā, šo paveicu pats, paņēmu vienkāršu uzņēmuma rēķinu un izravēju ārā visu lieko. Tagad tik sāksies lielie svētki - nodokļu nomaksa :) No tā arī neko ne bū ne bē, bet VID mājaslapā vēl sarežģītāk laikam nav iespējams uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad tik sāksies lielie svētki - nodokļu nomaksa

 

Cerams esi uz MUN pieteicies. Nu vismaz pagaidām tur nav nekāda kosmosa!  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es izmantoju šo pakalpojumu

 

Mazajiem ja nu točna neko tādu nevajag! Pāris rēķinus mēnesi var kaut libreoffice uztaisīt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RedzamaisVards

 

 

Cerams esi uz MUN pieteicies

 

Es EDS reģistrējos, būs jāiemet acs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Tagad ir iespēja izraksīt rēķinus bez pašnodarbinātā, MUN un autoratlīdzības 

abill.io  ir jauns un ērts online rīks rēķinu izrakstīšanai un apmaksas saņemšanai par freelance pakalpojumiem. Var oficiāli sūtīt rēķinus gan juridiskajām, gan privātpersonām. Jānomaksā tikai 20% UIN, jo tas ir kooperatīvs un izmaksas skaitās kā dividendes. Naudu var izmaksāt savā kontā, tiklīdz saņemta rēķina apmaksa no klienta! vairāk info www.abill.io 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...