Jump to content

book readers android apps


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Iesakiet grāmatu lasīšanas softu andrītim ar integrētu tulkotāju, kuru var lietot. Redzu vārdu kuru nesaprotu, uzspiežu uz to un parāda man tā tulkojumu. Kas līdzīgs laikam ir realizēts kindle aparātā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moon reader Pro un GoldenDict. Abas maksas. Neatceros kāpēc pirku. Laikam lai nebūtu reklāma. Sākumā var patestēt bezmaksa. Latviešu valodai vājas vārdnīcas. Īsti neatceros, kādas vārdnīcu programmas varēja izmantot. GoldenDict varēja pats pielikt dažādas vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis
(labots)

Ok.   Ja man būtu vajadzīgās grāmatas vairākās valodās, tad nemocītos.

 

Aplūrēju abus appus, neieraudzīju kā var kādu vārdu notulkot. Tā iespēja ir tikai Pro variantā? 

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Amazon Kindle for Android.

Vismaz aprakstaa un pievienotajaas bildes ir piemineeta fiicha 'look up works in the dictionary'.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ir tik viena problēma ar Amazon Kindle piedabūt tulkot tik var nosūtot teikumu uz google tulkotāju. Sanāk lēkāt starp divām aplikācijām(labāk kā nekas, bet gribētos smukāk). No valodām kas pieejamas kindlā neko latvisku nemanīju. Derētu arī krieviski ja parādītu iztulkoto, bet tādas valodas arī nav. 

Link to comment
Share on other sites

Tā iespēja ir tikai Pro variantā?

Sen tas bija, neatceros. Moon rīderā jāuzspiež uz vārda. Parādās izvēlne, kur izvēlamies Dict. Protams, ka atveras cita aplikācija, kas aizņem pusekrānu. Gribētos jau mazliet vienkāršāku tulkošanu. Man ir lejuplādētas pieejamās vārdnīcas gan krievu, gan latviešu valodā. Vārdnīcu secību var mainīt, piem. pirmā parādās latviešu valodā, ja tajā vārda nav, var skatīties krievu. GoldenDict uztur daudzus vārdnīcu formātus. Pirms tam man bija cits lasītājs, bet tam nebija tik ērta tulkošana. Šo es atradu meklējot pēc Google ieteikumiem.

PS. Vispār, jau arī nePro "Highlight, Annotation, Dictionary (Offline or Online, support ColorDict, GoldenDict, Fora, ABBYY Lingvo, etc.), Translation, Share functions all in this ebook reader."

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Man ir lejuplādētas pieejamās vārdnīcas gan krievu, gan latviešu valodā

vari kur iešārēt tās vārdnīcas?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ok piemontēju klāt. princips gan nemainās. Jāpārlec uz otru aplikāciju tulkojumam. Ir labi ka rāda daudz tulkotā vārda variantus teikumos. Bet citreiz bik traucē ka par daudz to variantu. Tas ir regulējams?

Link to comment
Share on other sites

FBreader komplekta ar ColorDict3, vārdnīcas arī ir pieejamas.

tulkošana diezgan integrēta, iezīmē vārdu(s) un uzspied tulkot

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ar to provēju. Integrācija ir, bet atveras tulojums jau vienalga jaunā logā, aizsedzot pamat tekstu īpaši neatšķiras. Ideāli ja tulkotais parādītos kā puscaurspīdīgs teksts. Bet tā jau laikam nespīd.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...