Jump to content

Ekrāna + vāka maiņa Samsung NP900X4C


Oskars Feldmanis
 Share

Recommended Posts

Oskars Feldmanis

Manam Samsung NP900X4C ieplīsa vāks/enģe, un tā kā viņš ir no alumīnija un vienā gabalā līdz ar viņu aizgāja arī displejs.

 

Vai ir kāda vieta LV kur ir cilvēki, kas šo varētu vērst par labu? Ieskaitot jauna ekrāna pasūtīšanu?

 

Pietiktu kaut ar kontaktiem. Nav obligāti oficiālos dīlerus, es pat labāk no tiem izvairītos.

 

Paldies.

post-83678-0-58201900-1468566651_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šiem modeļiem no samsunga tāpat ir pasūtāmi tikai displeji ar visiem vākiem un eņģēm, atsevišķi nemaina.

 

servicenet.lv visu var dabūt un salabot.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav obligāti oficiālos dīlerus, es pat labāk no tiem izvairītos.

 

Nesanāks, Samsūds neautorizētajiem rezerves daļas netirgo, nāksies samierināties ar servisnetu. Turklāt šis Samsūds ir no modernajiem un sūdīgajiem, un tam visticamāk ir kā lexxx jau rakstija tikai viss vāks ar eņģēm v sbore pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ŗēķinies, ka tas nebūs lēti.

 

Nu bet protams! Tas taču Samsūds, kuram ar portatīvo tirgošanu Eiropā iet satriecoši lieliski!

 

 

 

Nomainīt jau principā elementāri.

 

Aha, easy peasy, atskrūvē pāris skrūves un viss. Esi kādu moderno Samsūdu, kuram korpuss no pārstrādātām PET pudelēm izliets, jaucis kādreiz vaļā?

Link to comment
Share on other sites

Es piefiksēju ka konkrētais exemplārs nav plastmasnieks, un tas nemaina lietas būtību, pats varbūt kaut nedaudz iedziļinies foršiņā ražotāja kvalitātē...

Tas vien jau, ka viņi gejropā vairs netirgo lapšus gadus 2 vismaz, par kaut ko liecina, ne?

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Oskars Feldmanis

Paldies par atbildēm. Ekrānus Ebay biju redzējis, bet zinu arī, ka Samsungs nežēlo līmi. Pašam pieredze 0, bet tieši variants ar jaunu ekrānu man šobrīd šķiet reālākais, jo atsevišķi vāku biju jau pasūtījis... kļūda, kļūda. Vajadzēja ņemt komplektu... 

 

Anyway. Summary - vāks ir, ekrānu varētu pasūtīt, tikai vai ir spečuki, kas tos savienotu? Pats labāk neņemos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...