Jump to content

Izplūdes kolektors


Zoom
 Share

Recommended Posts

Man mašīnai kādā vietā ir panācis vaļā izplūdes kolektors un tagad diezgan labi var dzirdēt cilindra sitienus. Tīri teorētisks jautājums. Ja es atrastu kurā vietā laiž garām. Vai es varētu ar kādu karstumizturīgu hermētiķi uz pāris dienām (uz nedēļas nogali) to vietu aizlīmēt ciet? Man nevajag galīgi noņemt, bet kaut vai par pāris db klusāk. K-rautā ir dabūjams 1000C silikons vai arī šāda 1200C līme: https://www.k-rauta.lv/buvmaterialu-veikals/karstumiztur%C4%ABga-l%C4%ABme-hansa-1200%C2%B0-c--17mlEs iedomājos varbūt to līmi varētu tajā spraudziņā labi daudz iespiest un uz max 2 dienām man būtu klusāks un tad jau sekos remonts. Es baidos no tā vai to silikonu/līmi ar lielu izplūžu spiedienu neizspiež laukā. Ja viņš man kaut vai 24h noturētos būtu ideāli. Kādas ir jūsu domas?

Paldies! :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Long John

Visdrīzāk nevis "panācis vaļā" kolektors, bet izdegusi kolektora blīve.

Manuprāt, jebkurš sastāvs, no ārpuses "iesmērējot" spraugā, tur ilgi nenoturēsies- tomēr temperatūra+spiediens+ vibrācija.

Ir speciālais  cements izplūdes sistēmas cauruļu noblīvēšanai, bet tas vienkārši uzsmērēts, bez "atbalsta" no ārpuses, neturēsies.  

Ja papriekš atskrūvē nost kolektoru un virsmām uzsmērē to līmi/ cementu, droši vien turēs, bet pēc tam ir risks nedabūt kolektoru vispār nost.

Vispareizāk būtu neākstīties un vienkārši nomainīt jaunu blīvi.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Blīve. Tās nomaiņa. Vienīgais saprātīgais risinājums.

To hermētiķi izplūdes gāzes izspers laukā momentā. Temperatūras pokuj šajā gadījumā, tas hermētiķis var turēt kaut 10 tūkstošus grādu.

Link to comment
Share on other sites

Blīvi esmu nopircis. Meistars sarunāts, bet diemžēl uz nākamo nedēļu (bez sadegušas blīves ir nolauztas 2 skrūves, tāpēc uz ātru roku apmainīt nevarēja). Biju iedomājies, ka var izsprukt caur adatas aci un to skaņu uz pāris stundām daļēji noņemt.

Paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā vieta nekustas var mēģināt uzlīmēt alumīnija līmlenti, par skaņu nezinu, bet ja pirms līmēšanas kārtīgi notīra kādu nedēļu tur. 

 

ex_repa12381.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir dzinējs kurš aprīkots ar Turbo kompresoru neiesaku "labi daudz iespiest" to silikonu/vienalga ko :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

neiesaku "labi daudz iespiest" to silikonu/vienalga ko
Nu ko tu VARI IETEIKT?
Link to comment
Share on other sites

Kaut vai mēģināt augstāk minēto alumīnija līmlenti. Vislabāk ieteiktu nebraukt ar to auto.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Bet ja jābrauc. Ko tad?

post-149-0-33268900-1468597002_thumb.png

 

Laiž garām šim cilindram. Varētu kaut kādu nekūstošu hermētiķi aptīt vai tml. Man jau nevajag Tesla motora troksni, bet tikai nedaudz klusāk.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Nu vienīgais "risinājums" kas nāk prātā - aptin krustām šķērsām ar stiklšķiedras lenti un nosien ar drāti, ja nebūs klusāk, būs savādāk.

 

(Neuzņemos atbildību, ja ierauj siksnā, vai nodeg mašīna)

Link to comment
Share on other sites

Long John
Nu vienīgais "risinājums" kas nāk prātā...

 

 

....aizmetināt nafig!... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Tur ir tāds spiediens, ka visu nafig izpūtīs! 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Pie tam vecs saab, ar sarkano di kaseti 9000 aero vai 9-3 vigens. Nekādu iebildumu, man kaut kas līdzīgi zem haubes.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 9-5 2002 gads. vienkārši bilde, lai saprot. Motors jau +/- tāds pats.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Starp citu kā izdevās šīs skruves nolauzt?rets gadījums.
Ja ir bijis kādreiz jau ņemts nost un uzlikti nepareizie uzgriežņi (jo uzgrieznis taču ir un paliek tikai uzgrieznis  :rus_roulette:  ), tad jau lauzt neko nevajag. Pašas ar laiku norūsē un no vibrācijas nolūzt.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Starp citu kā izdevās šīs skruves nolauzt?rets gadījums.

 

Šņukur, ceru, ka tas bija jāuztver kā humors..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...