Jump to content

Prata Aptumsums vai ari Maxima mani Nohipnotizeja?


wau
 Share

Recommended Posts

kad: Shodien laikam nedaudz pirms 17.00 Bauskas Maxima pie rimi

 

Nav bijusi laba pieredze ar to veikalu jau ieprieks, parsvara ar konstanti veciem produktiem, termins itka ir normals, a bet prece sen jau kaa veca, zivis tur vispar nevar pirkt, pagasgad sakjeru tadu kaiti apedot tur vecu zivi ka ilgi kamer atguvos..

Reti tur kad iegriezos delj taa.

 

anyway. Shod ko nu pirku tur, pie kases kkada ne pirmaa svaiguma ''sieviete'', pie reizes kkas tur bija viniem sabojajies ka kartes nepienjema. Bija jamaksa 5.04eir , iedevu 10.10eir.

 

Un tad sakas,

dod atlikumu ''tante'' un kkaa liekas ka pie rokas laikam pieskaras vai ari balss bija tada jociga, un bams izdod man atlikumaa 6us centus nevis 5eir un 6us centus, taja pasa momenta shirmis aiziet ciet un neko vairak nefiltreju, atceros ka ieberu 6us centus maka un eju prom... Izeju no veikala ara

-pamatigs WTF iestajas ejot ara un nesaprotu kas notiek eju ara no veikala ar tuksam rokam, pirkumu neesmu pat panemis, aizeju apstulbumaa atpakal lidz kasei savacu ko es tur esmu nopircis un eju projam, aizejot lidz masinai tikai atnaca shirmis pilnigi valja un atskartu ka esmu appists par 5eir.

 

Ceku cik atceros ari neiedeva, rezume taads ka esmu appists par 5eir pasam nesaprotot kas notika..

 

Jautajums vai man peksni aizgaja ciet shirmis pasam kad man ''netisam'' izdeva par 5eir mazak neka vajadzeja vai ari nohipnotizeja mani?

Labots - wau
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Maxima pie rimi,pedeja kase pie sienas.

šis jau arī jocīgs teksts .... , varbūt vēl neesi atgājis ..... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Čakarē taj maksimā kārtīgi, jāskatās līdzi, itsevišķi cenas jāskata līdz. Veikalā par 0.99€ pie kases iesit 1.99€, ja esi ar daudz precēm, nemaz nepiefiksē, tik mājās pētot čeku, kāpēc tik dārgi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Izguli dzērumu un aizver acis, kad sapņo.

gada laika man sanak izdzert varbut vienu alu, neko nepipeju ne ari lietoju kadas zales ne ari man kadas citas problemas :D

fakts paliek fakts... kas par huj tas bij

Link to comment
Share on other sites

Visās tirdzniecības vietās, norēķinoties ar skaidru naudu,  iespēju robežās, jācenšas skaitīt līdzi. Šodien Lubānas ielas DUSā Lukoil  no rīta  "operatore" arī centās mani apčakarēt uz 4EUR.

Atlikumā bija jāizdod 4.40 EUR.Uzbēra man  0.40 centus un truli blenž, es saku tā kā nedaudz par maz .Šī palūr nobirdina tos 4 EUR un palika baigi neapmierināta , ka neizdevās apčakarēt. Esam uzmanīgi un skaitam līdzi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Žīdi!

 

Vairāk principa jautājums. Ja Tev patīk , kad apskaita iepērkoties tad tā jau ir Tava problēma vai dīvainība. Man nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Rx77, priekš tā ir domātas kartes, kur pirms PIN ievades tu redzi summu.

Pat ja LV ieviesīs contact less, pat tad pārdevējiem nebūs jēga apist cilvēkus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Samazini LSD devu. Dzer 2gr vietā 0.8gr un mēģini nomest no 3x dienā uz 1x. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc vispār kaut kas ir jāpērk maksimā?

Tajā leišu utenī vairs neiegriežos kopš tās traģēdijas - attieksme pret to notikumu no uzņēmuma puses vienkārši "izcila"...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...