Jump to content

Failu pārvāldnieks ar grāmatzīmēm (Cubic Explorer alt.)


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri!

Varbūt kāds var ieteikt kādu foršu bezmaksas failu pārvaldnieku, kas nodrošinātu grāmatzīmju funkcionalitāti "koka" skatā"?

Vēl prasītos, lai galvenajā skatā būtu vecās, labās ikonas. Nu, nevajag man detailed skatu visiem folderiem. 

 

Windows 8.1 failu pārvaldnieka Favorites ir visai limitēta kaka.

 

Mājās lietoju Cubic Explorer un esmu vairāk nekā apmierināts, bet darbā drošībnieki man nedos zaļo gaismu programmatūrai, kurai vairs nav pat savas mājas lapas un kuras uzturēšana ir beigusies pirms entajiem gadiem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

FreeCommander (brīvs - lietoju darbā, var salikt gan favorītos, gan mapes atstāt vaļā tabos), TotalCommander(maksas - lietoju mājās, var mapes atstāt vaļā tabos, iespējams ir arī Favorītu iespēja, neesmu pētījis, man pietiek ar tabiem)?

Link to comment
Share on other sites

favorīti iekš TC ir - es biju salicis kā Alt+Up. neatceros, no kura menedžera tas iegājies. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Dažreiz šur tur lietoju Explorer++, bet ne ikdienā. Mazs, nerij RAM, tabus atcerās un bookmarki ir, bet tāda tipa kā interneta pārlūkā. Vispār interfeiss ir veidots, iespaidojoties no klasiskās Opera (Presto).

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Clover explorer - lietoju kopš iznākšanas parastā windows explorer vietā. Izcils bezmaksas softs. Nemaina parasto folderu izskatu, bet piedāvā tab'us, grāmatzīmes, un chrome stila augšējo izvēlni. Nespēju iedomāties vairs lietojam noklusējuma exploreru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TC cenšas atdarināt krievi ar savu bezmaksas Double Commander, bet tomēr viņā ir savi gļuciņi. Kā vecos salabo, tā citā vietā kaut ko sačakarē. Bet darbā lietoju, jo bez maksas.

Link to comment
Share on other sites

TC pakaļdarinājums ir arī Unreal commander (bezmaksas). Šim arī ir Hotlist un der TC plugini.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...