Jump to content

Lūdzu palīdziet tikt skaidrībā ar TV audio in


Smii
 Share

Recommended Posts

Vakar tiku pie brīnumaina Philips TV 37PFL9732D/10

 

Gadījumam, ja caur HDMI tiek pieslēgts kompis bet skaņa caur HDMI netiek nodrošināta (DVI gadījums) tad tā tiek padota caur 3,5mm audio jack. Teļļukam ir speciāla 3,5mm jack ligzda, ko settingos var pievienot jebkurai no HDMI ieejām.

 

Problēma ir tā, ka nekādas skaņas nav. Izmēģināju 2 vadus (3,5 -> 3,5) un nāni. Vadi normāli, citos apstākļos strādā.

 

Sajūta ir tāda, ka vai nu vēl kaut kādos menu vēl kaut kas ir jāieslēdz, vai arī tas teļļuka 3,5mm džeks ir kaut kāds savādāks džeks (tipa garāks un esošais štekeris tupa neielien līdz galam).

 

Varbūt kādam ir kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Tu droši zini, ka tā ir ieeja? Man izskatās, ieeja ir caur RCA banāniem.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

A uz datora uzliki audio out uz 3,5mm?

+manam samsung ar zilu 3,5mm jacku klāt nāk remote IR sensors pultij :) nevis audio in.

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Paragrāfs 7.3.12 un 7.4.2

Tas tā kā viss ir izveikts.  


 

 

Tu droši zini, ka tā ir ieeja? Man izskatās, ieeja ir caur RCA banāniem.

 

Pēc manuāļa piekomandējamais audio in ir kā reizi mazais džeks. Vakar nebija pie rokas džeks uz banāniem, vēlāk mēģināšu paspēlēties, lai gan nedomāju, ka banānu audio in var remapot uz HDMI. 


Vēl ir variants iziet cauri visām attiecīgā HDMI modēm, jo varbūt tādējādi tiek pieslēgta atslēgta HDMI skaņa...


 

 

A uz datora uzliki audio out uz 3,5mm? +manam samsung ar zilu 3,5mm jacku klāt nāk remote IR sensors pultij nevis audio in.

 

Man laptopam ir tikai viena 3,5mm izeja. Ar iespraustām ausīm viss darbojas. 

Link to comment
Share on other sites

Bikiņ nolažoju, tiešām mazais džeks. Ja visu esi saslēdzis, tad vienkārši gļuks.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Varbūt problēmu risināt no cita gala nopērkot DVI-HDMI vadu, kur var iebarot atsevišķu audio? 

 

0d4ddc4122e385fc0c73879780da88ad.jpg

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Bikiņ nolažoju, tiešām mazais džeks. Ja visu esi saslēdzis, tad vienkārši gļuks.

 

Google saka ka tālajā 2010. gadā vēl viens cilvēks ir cīnījies ar šādu problēmu. Tiesa gan risinājums netika rasts. 

 

Domāju, ka nopirkšu chromecast un vienkārši atslābšu. Viņš tak 1080 spēja sagremot vai ne?

 

Otrs variants ir dabūt HDMI kabeli, kam audio var iebarot atsevišķi... bet es nezinu vai tāds eksistē, jo tur vajag kaut kādu DAC iekšā....

 

 

Varbūt problēmu risināt no cita gala nopērkot DVI-HDMI vadu, kur var iebarot atsevišķu audio? 

 

Šitais vienā audio galā iebaro... bet otrā galā atkal izvemj :D 

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Man tāda pati problēma, no viena datora DVI » HDMI ņem skaņu caur 3,5, no cita, jaunāka, nē. Man gan LG TV

Link to comment
Share on other sites

Vēl sagūglēju, ka moš kompja audio out ir līmenis par augstu. Tb TV audio in kaut kāda aizsardzība atslēdz. Pamēģināšu vakarā nogriezt klusāk.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

drunk_lizard

Es tajā TV manuālī neredzu, ka būtu audio-in, kurš vienlaicīgi strādātu ar HDMI. Pagaidām man liekas, ka kāds ar varu grib 3.5mm spraudni iebāzt YPbPr caurumā. 

Link to comment
Share on other sites

itanium
Sajūta ir tāda, ka vai nu vēl kaut kādos menu vēl kaut kas ir jāieslēdz

7.4.2 punkts ir tieši par Menu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tas ir skaidrs un izdarīts. BET katrai HDMI ieejai ir vēl 10 modes, tai skaitā PC un tā tālāk. Es vakar visas nepamēģināju, bet uz PC un vēl dažām citām skaņas tomēr nebija.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Es tajā TV manuālī neredzu, ka būtu audio-in, kurš vienlaicīgi strādātu ar HDMI.

A es redzu: 7.3.12

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Smii - ja tu pc iespraud HDMI, dators gan audio ,gan video sūta pa hdmi.

Vismaz manam arhaiskajam laptopam tā bija, ka vajadzēja norādīt ka audio palyback device ir austiņu izeja, savādāk, viss, kas no viņas nāca ārā bija klusums.

Pārbaudīt jau var vienkārši, iespraud hdmi, palaid filmu un iespraud austiņas, ir skaņa?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man datorā ir DVI. Ar datora skaņu viss ir labi.


drunk_lizard Es tajā TV manuālī neredzu, ka būtu audio-in, kurš vienlaicīgi strādātu ar HDMI. Pagaidām man liekas, ka kāds ar varu grib 3.5mm spraudni iebāzt YPbPr caurumā. 

 

 

post-57031-0-10224500-1467964761.png

post-57031-0-10224500-1467964761_thumb.png

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Būs man mājās jāpamēģina iespraust datorā 3,5 dalītājs lai paralēli pieslēgtu austiņas un točna pārliecinātos, ka no izejas kaut kas nāk laukā, jo kad iespraužu vienas pašas ausis, ausīs skaņa ir.


 

 

Man datorā ir DVI. Ar datora skaņu viss ir labi.
 
Link to comment
Share on other sites

Problēma izrādījās kompja skaņas settingos. Brīnumaini.

 

post-57031-0-25244100-1467991515.png


Jā, 6 gadus vecam makam pa miniDVI acīmredzot iet arī skaņa. Pašam pārsteigums.


Jautājums, vai darbojas 3,5mm džeks, paliek atklāts.

post-57031-0-25244100-1467991515_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Skolniekam taisnība. Smii, paspēlējies ar līmeņiem uz mazo džeku, jo lineārajai ieejai varētu būt līmeņa ierobežojumi un iespējams aizsardzība. Sliktā ziņa - ja aizsardzības nav, ieeja varētu būt arī izbliezta, ja devi pārstūrētu līmeni iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Tā varētu būt jo tas jack tomēr nav izrādījis dzīvības pazīmes neatkarīgi no skaņas avota. Televizors arī nav jauns, tā kā tas var būt noticis pirms manis. 

 

Un uz skaņu viņš ir jūtīgs, pa hdmi vlc jānogriež uz 30% lai nebūtu invalīds. 

 

Toties bilde viņam afigennākā ;) un ambilaits pa visu ar sienu. 

 

Tā kā ja kāds meklē lētu teļļuku un gadās vecs 9000 sērijas philips, ņemiet nedomājot. 

 

Tēmu var slēgt. 

Link to comment
Share on other sites

Tiesa, strādājošu lētu 9000-šo vienmēr var ņemt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...