Jump to content

HD Analogā videonovēroša


Ronalds
 Share

Recommended Posts

J.Reinis

Ko te daži vispār gvelž - kādi vēl 13.6V uz HDD, vispār smadzenes putrā? :blink:  NVR/DVR taču iekšā ir sprieguma stabilizatori priekš 12V, 5V, 3V un citām voltāžām, kuras izmanto procis, video čips, disks, un citi komponenti iekš iekārtas. Tas, vai ieejas voltāžas diapozons ir pietiekami plašs, lai to varētu barot pa tiešo no aķa ar ar 13.x voltiem ir cits jautājums. Man vienreiz nācās vecu DVR barot no 14V barokļa, karsa pamatīgāk, bet pa nedēļu, kamēr tika dabūts atbilstošs 12V baroklis, nekas nenotika. Cita (it sevišķi lētāka) brenda iekārtas gan var nebūt tik pacietīgas un pārkarst/izslēgties dēļ pārsprieguma aizsardzības, etc?

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Visbriesmīgāk uz pārspriegumu reaģē sfinkteris... 

Cilvēki negrib pārbaudīt bet tikai bīdīt demaģoģiju - nosvils, nestrādās, motors... 

Link to comment
Share on other sites

Tātad tika nopirkts

http://www.dahuasecurity.com/products/ipc-hfw1320s-1110.html- kameras

http://www.dahuasecurity.com/products/nvr41084116-8p-755.html- NVR

 

Kaut iekārtas nedaudz dārgākas kā analogās HD, bet nevajag visādus sīkumus un barošanas bloku - iekš NVR jau ir POE swich, kopā sanāca tikai nedaudz dārgāk! 

Šodien saslēdzu visu uz galda -  minimāla konfigurācija un viss strādā ideāli - bildes kvalitāte ļoti laba. Redzēs kā būs ar ilgmūžību - NVR nav ventilatoru - potenciāli hdd cepsies..... Moš vajag ko pieķīmiķot, padomāšu. 

Mani pārsteidza ka tik maz konfigurācijas - visu saslēdzam un uzreiz strādā - ar hikvision kamerām un nvr bija drusku jāpacīnās! 

 

Vienu vārdu sakot - paldies biedram snukurins par padomu! 

 

P.S. Man patīk firmas nosaukums - dahua, takš pietrūkst tur burts "j" :D 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Malacis, labi, ka izšķīries par labu IP - nenožēlosi, tikai nevajadzēja tik daudz spītēties un lamāties procesā.

Link to comment
Share on other sites

Rein, kur es lamājos? 

Nebiju dahua kameras un nvr atradis - kas samazināja izmaksas līdz klientam pieņemam līmenim

 

P.S. Pašam tev acis pa malām :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Vari pilno tāmi iemest? Gribās salīdzināt ar Hikvision produktiem, ko pats esmu iecienījis, ja tev tik labas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Oki - iemetīšu tāmi, bet tikai tad kad sistēma tiks objektā palaista - uz galda tomēr nav tas! 

Link to comment
Share on other sites

No kurienes ņēmi?

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

.i5 jau atkodās pie kādas 8 kameras.
Ar cik freimiem sekundē, diez? Vai arī tas softs ir ar ļoti draņķīgu enkoderi?
Link to comment
Share on other sites

Tas dahua ir lētāks par hikvision, bet par kvalitāti neko labu/sliktu vispār neesmu dzirdējis. Cik esmu pamēģinājis viņu klienta softu, kas baigi līdzīgs hikvision IVMS. Laikam viens otru kopē.

Varētu kāds specs ielikt šeit atsauksmes par dahua. Nu ,piemēram, objekts ar 50 kamerām, iet jau gadu bez kāršanās un citiem gļukiem!

Link to comment
Share on other sites

Snukurins, īriss ir kaut kas interesants. Man arī viens tāds objekts ir, kādas 26 kameras apmēram, dažādu ražotāju, no 640x480 līdz FHD. Īriss kaut ko īsti nemāk ar tām divām video plūsmām no kameras darīt. Kad izslēdz live skatīšanos, procim daudz vieglāk. Citu sakarīgu alternatīvu, lai apvienotu dažādas kameras, neesmu atradis.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku objektā kameras - nu viss kruta ruta! Rāda labi, var mašīnu numurus un sejas saprast. Konfigurācijas praktiski nulle - pieslēdzu kameras pie NVR, viss uzreiz aizgāja, tik laiks pareizais bija jāuzliek.

 

Kameras ņēmu no http://ilva.lv/- jo objekts Dobelē. 

Kamera - 75 EUR

Rakstītājs 210 EUR.

 

Klients apmierināts, es apmierināts! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...