Jump to content

Oriģinālās, morāli novecojušās auto radiolas nomaiņa.


Padjoms
 Share

Recommended Posts

Sveiki !

Patreiz stāv oriģinālais Becker (MB W210).

CD nomiris un fleshku tajā laikā vēl nebija.

Gribētos ielikt kautko mūsdienīgāku, lai būtu iespēja piespraust flešatmiņu, bluetoot un ideāli ja vēl izdotos piekontaktēt vadību no stūres.

Varbūt varat ko ieteikt?

Paldies !

 

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc norādītajām interesēm - es vairāk ieteiktu pameklēt CD changer emulatoru priekš Becker...IMHO auto magnetolas kā suga izmirst, lētais gals dod ārā diezgan briesmīgas kvalitātes skaņu, dārgais gals paliek par diezgan ekskluzīvu izvēli...IMHO price/performance ziņā vēljoprojām prātīgākā izvēle ir pameklēt lietotu Becker Traffic Pro vai kautko no Nakamichi - un ja ļoti gribas USB vai bluetooth - piepirkt klat čendžera emulatoru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

>Padjoms. Sveiks, man arī ir oriģinālais Becker+Bose AMG(W230). Command radiolai vadus nedrīkst graizīt!!! :)  Stūre ir domāta stūrēšanai! Nevis mp3,4 vai radio stacijas pārslēgt! :)

Link to comment
Share on other sites

A a tam čeindžera emulatoram ir iespējams arī blutūzs ?!

Link to comment
Share on other sites

 

 

es vairāk ieteiktu pameklēt CD changer emulatoru priekš Becker...IMHO auto magnetolas kā suga izmirst
 

tas kas izmirst ir cd, jaunajam magnetolam biezi vien vispar nav cd lasitaja, toties ir bluetooth, usb utt.

 

runajot par skanas kvalitati, pazinja salika sistemu masinai ap 500 eur, magji nema pasu letako pioneer mechless (bez cd) kkur ap 70 eur, parejo ieguldija skalrunos, pastiprinataja un vados, japiemin ka sistema bez sub, aizmugure ovalajiem skalruniem low pass filtrs uzlikts un darbojas ka basu skalruni. Jasaka ka skanja ir loti patikama un tira. Ta ka letajam magnetolam nav ne vainas un nevis tas dod ara sliktu skanju, bet slikti skalruni kas nak no rupnicas, ja grib labu skanu ar magnetolas mainu vien bus par maz

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Stūre ir domāta stūrēšanai!

Diezgan loģiski. Bet vadība no stūres, piemēram, pagriezt klusāk vai skaļāk, vai atslēgt skaņu pavisam, noteikti uzlabo satiskmes drošību - nav jāmeklē kura tieši poga uz paneļa un jābaidās pa ceļam nospiest kaut ko citu.

+1 par blūtūs cd čeindžera imitāciju.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tas joks, ka takā cd-miris, tad nav jau īsti iespējas pabaudīt kā tad skan tā oriģinālā sistēma(radio taksh sūds principā).

Jācer ka tas emulators darbosies kaut mašīns 3 gadus jaunāks nekā tur tajā saitē minēts...

Link to comment
Share on other sites

Padjoms...radio taksh sūds principā... Apseedies, un mazliet par saviem vaardiem nokaunies!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Palasies tepat, slinkums meklēt...

pirmkārt jau laiž gaisā mp3 un nejau nu 320 kbps, tad vēl visi tehniskie ierobežojumi fm kā tādam plus deviācijas pakaļā sagrieztas lai skaļāk skanētu...

Tas der tikai ziņu raidījumiem, manuprat protams...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Laikam mēs par dažādām lietām runājam. Ja mp3 ir ''plastmasa"  320 kbps, nav svarīgi cik bitota,192, 128kbps visa tā arī paliek "plastmasa" .Zini, ir tāda lieta, man piem svarīgi arī rādžiņā dzirdēt dzīvu balsi, un nav runa par to vai es klausos Armin van Buuren (dīdžejs) vai laika ziņu diktori :)  FMs, Jauno cilvēk  ... radio taksh sūds principā.... Padjoms principā nav?

Link to comment
Share on other sites

Nu njez ... Izmantoju FM radio ~95% mūzikai ... Rīgā ir ko izvēlēties. Un kvalitātes ziņā nav tik traki, ja salīdzina ar kādreizējo AM. Protams, manispēc radio neviens varētu arī nesēdēt... Un kad piegriežās tur skanošais repertuārs, vienmēr situāciju glābj CD ar mp3. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atsūtījās tas emulators, tikai tāda bēda,ka tam ir D2B savienojums, bet magnetolai optika...

....ko nu ? :(

Blin, otrādīgi uzrakstīju.

Tobiš d2b tam maģim, a emulam 12 vadu shtepselis.

Tas kantoris ņemšot apakaļ,tādā ziņā ir ok.

Pārejas konvertiera tāda neatrodu. Sprausties klāt pie maģa plates...apejot fotoniku - tumša bilde

Link to comment
Share on other sites

 

 

Stūre ir domāta stūrēšanai! Nevis mp3,4 vai radio stacijas pārslēgt!
Pastāsti to Lexus un Renault inženieriem kuru to liek jau vismaz 20 gadus 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pastāsti to Lexus un Renault inženieriem kuru to liek jau vismaz 20 gadus 
Es domāju ka visās mašīnās tā ir, vismaz visās ar ko es esmu braucis! 
Link to comment
Share on other sites

(labots)
ar ko es esmu braucis! 

 

 

Ha !

Viņš esot braucis !

Braukt tu vari ar zirgu....mašīnas sen jau pašas brauc kur tām pašām vajag- viņas tikai tev rada šķietamību, ka tu brauc

:)

Labots - Padjoms
Link to comment
Share on other sites

 

 

Braukt tu vari ar zirgu...
Esmu gan piekabītē, gan uz zirdziņa muguras, tu vari ar to palielīties? 
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Esmu gan piekabītē, gan uz zirdziņa muguras, tu vari ar to palielīties? 

 

Jā, pietam vēl uz tīras ādas apsildāmā sēdeklīša sēžot-tobiš bez sedliem arī :) !

Māsa vēl arī ar jāšanas sportu nodarbojās !

Eh, laiki bija .... i nekādu zilzobi nevajadzēja.... varbūt tas komunisms jau bija uzcelts - a mēs mūļķi i nemaz i nepamanījām... :)

Zirgaudzētavā bija arī vien ponijs un speciāli tam taisītas mini ragavas vai droška vai kā nu tur viņas sauca, tad nu mēs tur gonkojām pa pils parku.....kā pasakā...

Labots - Padjoms
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Manā W203 ir iebāzta parastā Pioneer magnetola ar USB/SD/Bluetooth iespēju. Bija mēģinājums izmantot adapteri stūres vadībai, bet tā arī neizdevās palaist. Pēc brītiņa pieradu un nejūtu vajadzību spaidīt papildus podziņas, kuras tāpat nepildīs visas magnetolas funkcijas.

 

Pirkt pa 350$ magnetolu autiņam ir mazohisms. Tur jau planšete sanāk lētāk, kas pildīs vairāk darbību.

Link to comment
Share on other sites

Katram savi tarakāni galvā! Es pirktu :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ņemot vērā, ka vidējam latvietim autiņš kalpo ne vairāk kā 5 gadus, tad neredzu jēgu specifiskam modelim tērēties bling-blingam, kuru uzdāvinās nākamam īpašniekam.

Link to comment
Share on other sites

No kjinas var dabut LJOTI sakarigas magnetolas ar radio/mp3/usb/bluetooth/sd un vel miljons fiicham zem $20,nav ne jausmas vai var kontrolet no stures, gan jau ja labi pamekle tad var ari atrast tadus.

tiesam nesaprotu tos einuhus kuri liek ieksh skanu masinaa par tresdalu no masinas vertibas..kads tolks?

Link to comment
Share on other sites

 

 

LJOTI sakarigas magnetolas ar radio/mp3/usb/bluetooth/sd un vel miljons fiicham zem $20
Da tu esi specs, miskastnieku līmenī ! 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

par tiem ķīniešu aparātiem - čoms nesen paņēma kaut kādu 2DIN pa ~200EUR(ja nekļūdos, tad alītī). Aparāts smuks, windows(ne jau Win 10, bet Embedded), ir pat kameras ieeja etc. Bet skaņas trakts, radio jūtība ir vienkārši pī. Nu nav tur nekas, tikai smuks(kaut gan kas tur smuks, visas fīčas nodrošina OS). Ja pērk aparātu - tad tikai zināmas firmas (Alpine, Pioneer, Clarion, da kaut vai Philips... ), bet nu ne jau šitos līkrocīgi veidotos ķīniešus.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Biju saskāries ar līdzīgu problēmu renim,oriģnālais samērā labs Cabosse audio ar čendžeru un vadību uz stūres,lai nezaudētu esošās fīčas,un varētu mūziku klausīties no kā vēlies,pie aux ieejas pieslēdzu šitādu čainas verķi   http://ru.aliexpress.com/item/Free-shipping-1set-USB-TF-Radio-Bluetooth-MP3-WMA-Decoder-Board-12V-Wireless-Audio-Module-for/32388082565.html?spm=2114.13010608.0.55.lBvl4V

Link to comment
Share on other sites

Pierubījoties pie aux taču stūres fīčas daļēji zūd, manuprāt

Link to comment
Share on other sites

Nekas nezūd,skaļumu,ekvilaizeru utt,var regulēt uz stūres.,tikai nevar dzismas koriģēt no tā verķa,ja klausies no atmiņas kartes vai fleškas tad būs jāspaida tas verķis vai pults,blutūzu var arī ar telefonu vadīt.

Link to comment
Share on other sites

nu tātad tikai skaļumu var kruķīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Padjoms

Tad nu tā: emulators nederēja, neko prātīgu saķīmiķot neizdevās un beckers ielidoja kaktā.

Tika iepirkta Alpine UTE-93DAB....kādu laiku bija ok, bet nu pienācis laiks pamainīt skaļruņus..

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Padjoms teica:

Alpine UTE-93DAB

Būtu labāk paņēmis Pioneer MVH-X580BT, būtu naudu ietapījis. OK, tur nav DAB, bet pie mums ne visai aktuāli.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Audiozaldātiņupulētāji lēš, ka Alpine pēdējos gadus riktīgi palaidies slinkumā un neiesaka vairs to produkciju izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Nu par svaigākiem aparātiem nezinu, bet vecie kasešnieki, tautā saukti par "ice-cube", bij reāls high-end. Alpine audio tirgū ienesa reālas inovācijas.

Link to comment
Share on other sites

Pēc manas saprašanas auto audio vispār aizgājis dillēs. OK, vecie vēl kaut cik tur latiņu, bet tāda izteikta līdera vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ja autiņam uz stūres ir pogas, ar ko skaļumu regulēt, tad kāpurnieks, kuram nav stūres, ir pavisam apdalīts - uz stūrēšanas „tjagām" nav nekādu mūzikas pogu regulējuma, jābakstās ar pirkstiem pa paneli!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...