Jump to content

Pusnakts atradums; Realarm, W10M


IT_chunthia
 Share

Recommended Posts

Šis būs aktuāli tiem dažiem clvēkiem, kuri lieto W10M.

 

Nesen diezgan populārā aplikācija Realarm tika atjaunota (drīzāk pārrakstīta) kā UWP aplikācija, kas nozīmē, ka darbojas gan uz W10M, gan uz W10, gan arī spētu darboties uz xbox vai hololens, ja būtu tāda nepieciešamība. Kad es atradu šo aplikāciju, man bija patīkams pārsteigumu, ka tā ir iztulkota latviešu valodā, turklāt diezgan akurāti, manuprāt. Aplikācijā ir daudz noderīgu funkciju un iespēju, par kurām oficiālajos modinātājos laikam nevarētu pat sapņot, galu galā tāpēc es meklēju alternatīvu standarta modinātājam, jo man vajadzēja tādu, kur, lai atceltu vai atliktu modinātāju, būtu jāizpilda kaut kādas speciālas darbības; šajā gadījumā tās ir matemātiskas darbības.

 

Jā, aplikācija ir bezmaksas ar vienu niecīgu reklāmu augšējā joslā, bet ja tā traucē vai ir vēlme atbalstīt izstrādātāju un nākotnē tikt pie kādiem labumiem, to var iegādāties MS veikalā.

 

post-84832-0-55069300-1467152886_thumb.pngpost-84832-0-78910600-1467152906_thumb.png

Labots - IT_chunthia
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Watdafak? :D 

UN W10M modinātāja nav? Kaut kā neesmu pamanijis tā trūkumu pēdējos mēnešus :D

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

septinjos no riita 120+356-174 ?
Bet telefonā taču ir kalkulators, a ja nav, vai ir neērts, to var nopirkt MS veikalā. 
Link to comment
Share on other sites

Bet telefonā taču ir kalkulators, a ja nav, vai ir neērts, to var nopirkt MS veikalā.

dooh,d_l, pat baltajam aborigēnam ir skaidrs!
Link to comment
Share on other sites

versatile

a ko, vienubrīd man bija 5 tādas darbības jāveic, lai modinātāju atslēgtu. Beigās no tā atteicos, jo pamanījos atrisināt un aizmigt, tā arī nepamostoties. Tagad ir kkādas sekundes jātur nospiests noteiktā vietā uz ekrāna. Strādā apmēram tikpat labi.

dl, ja pirmos 2 saskaita, tad ir skaidrs, ka 3o atņemt būs easy. Parasti tie piemēri ir tādi, lai to būtu reāli izdarīt. nevis 452,99/2,35 (lai gan arī šis ir galvā rēķināms :D )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...