Jump to content

Vai tuvojas ES sabrukums?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

ekonomikas attīstības izrāvienu var taisīt, ja tavā rīcībā ir kaut kāds resurss, kas pēkšņi ir ļoti pieprasīts pārējā pasaulē un tu šo resursu vari tirgot ar lielu piecenojumu. Tad var iegūt izrāvienu - pieauguma procentus vismaz 2x virs vidējā līdzīgu valstu līmeņa. Ja tev nekā unikāla nav un vēl esi kaimiņus pasūtījis nuhaj, tad jāsūkā ledus.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Kāda valsts pasaulē ir ar augstāko dzīves līmeni pasaulē? Un vai viņa ir EU? Kaut kā iztiek... tikai nevajag piesaukt naftu, nafta ir daudz kur.

Link to comment
Share on other sites

Trakie BOOT'a experti, kamēr paši angļi te rausta plecus, kad tiek uzdots jautājums, ko nu, tad te jau nākamo desmitgadi ir izskaiļojuši :D

Un tagad netieku gudrs, kuri ir stulbāki - angļi vai BOOT'a krējums!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Dzīves līmenis bez īpašiem dabas resursiem nerodas ne vienā gadā, ne arī gadu desmitos. Vācijā tas ir vairākus gadsimtus veidojies, arī tajā pašā Lielbritānijā ir senas ražošanas tradīcijas. 

 

Tuubijs

Ko gan viņiem citu darīt, kā raustīt plecus? :D

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

Londonas dīvaiņi vairs nevarēs šo zemi saukt par sapņu vietu. 
 

Jā cik finanšu sektora darbi no turienes aiztīsies. Finanšu sektors pats par sevi ir kādi 10-13% no UK kopprodukta, nerunājot vēl par naftu kas ir Skotijas ja šie izdomās atdalīties no karalistes.
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

kamēr paši angļi te rausta plecus, kad tiek uzdots jautājums,
Pieņemu, arī ar baltu makaku imigrantu, viņi nerunās vaļsirdīgi. 
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis, Tu mani saprati! Ir forši palasīt diskusijas pa tēmu, bet te... bez komentāriem :D

 

Lupata andrīt, sāpe sirdī, ka es pametu lv? Pieļauju, ja iemestu UK pasportu ar savu bildi, tad aiz bēdām pakārtos.

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

Atmetot visas emocijas, tieši pret balsojums UK saistītu rokas, tas nozīmētu, ka viss ir kārtībā un UK var doties tālāk DE un F vadībā. Pat mūsu pīļu dīķī tā pat nekas nenotiek, tāpēc domāju ir naivi domāt ka UK tagad drudžaini meklē atbildes uz jautājumiem.  

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Lupata andrīt, sāpe sirdī, ka es pametu lv?
Nē, esmu no visas sirds priecīgs, ka tu esi prom. Bet tas ka anglijas aborigēni tev sirdi nekratīs, arī visai ticams scenārijs.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Esu jau pāris dienas atpakaļ pie aborigēniem, vismaz aprunājoties ar vietējiem advancētajiem aborigēniem, lielākā daļa domā ka UK izstāsies, bet visdrīzāk uz tiem pašiem noteikumiem kas jau ir. Vakar vilcienā redzēju kautko neredzētu, sēž bars ar 16 - 18 gadīgu jaunieši un spriež par Brexitu :D

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

Ziemeļīri pie pirmās iespējas nemeklēs savu ceļu uz EU, meklēt var, taču šaubos vai kādam viņi interesēs

Interesēs. Junkers no sākuma teica ka nebūs nekādu pārunu ar UK pirms oficiāla izstāšnās pieteikuma, bet šodien piekrita tikties ar Scotijas Pirmo Ministri pārrunāt Skotijas palikšanu EU. 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Nevarēs brīvi braukt strādāt uz UK. Brīvas darba spēka kustības gan nebūs.  Piemēram vajadzēs darba vīzu, lai kuru iegūtu darba devējam būs jāpierāda ka šim amatam grūti atrast vietējo.

Tieši šito varēs. Nodevas, lai piedalītos būs tikai lielākas.  

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Mana sakāmā svarīgāka daļa: diskutējiet, spriediet un neklausieties tādā vecā āzī kā DL (drīkst uztvert kā uzslavu), jo pat tad, ja paši tieši nepiedalīsieties lēmuma pieņemšana, iespēja, ka jūs apčakarēs, ja klusēsiet un vērosiet, ir krietni lielāka, nekā tad, ja tomēr parunāsiet, padomāsiet un paspriedīsiet. Ja ne šoreiz, tad kaut kad nākotnē. 

 

Nesvarīgā daļa: viegli būtu teikt, ka tā ir populistu necerēta uzvara, ar kuru viņi paši šobrīd vēl nav tikuši galā, taču tā ir arī ES aparāta paviršība, ko nedaudz stimulēja AK augstprātīgā, lecīgā attieksme katru reizi, kad bija iespēja ES (lasi, Vācijai) ierādīt vietu. Neviens no tā nebūs īpašs ieguvējs (varbūt ļoti pastarpināti Krievija, bet arī tikai tāpēc, ka viņi tagad par katru sūdu priecājas). Britu potenciāls dabūt godīgus līgumus ar ES kā neES valstij, ir minimāls, atkal jau lecīgās attieksmes dēļ, jo pie izstāšanās AK būs tie, kuriem vajadzēs un kuru politiķiem būs bijuši lokāli, populistiski solījumi, bet ES būs iespēja visiem būt "aizvainotiem" un vienoties kopīgā dziesmā, lai brekšus izdrāztu. Sliktā ziņa - tagad ES nebūs laika risināt tekošās problēmas (bēgļi, Grieķija un vispār Vidusjūras reģions, Krievija, stagnācija), jo "viens beigts anglis ziņās ir 100 reiz svarīgāks par 1000 beigtiem indiešiem".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

senas ražošanas tradīcijas. 

hmm... varbūt senas koloniālas tradīcijas...

 

 

Kāda valsts pasaulē ir ar augstāko dzīves līmeni pasaulē? Un vai viņa ir EU?

viss ir relatīvs, daži dragā uz Ķīnu, daži uz Japānu 

Link to comment
Share on other sites

 

 

"viens beigts anglis ziņās ir 100 reiz svarīgāks par 1000 beigtiem indiešiem".

 

Tās nav izmaiņas, jo arī līdz šim Bangladešas plūdi u.c. nelaimes tā īpaši nav radījušas interesi ES. :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tās nav izmaiņas, jo arī līdz šim Bangladešas plūdi u.c. nelaimes tā īpaši nav radījušas interesi ES

Tad jau jāsalīdzina plūdus Velsā ar Bangladešas pievienošanos Ziemeļkorejai. 

Link to comment
Share on other sites

versatile
patiikami, ka mani piemin

Kamēr ne ar kāju, nav tak slikti.

https://www.facebook.com/Channel4News/videos/10153849991716939/

Nu ko, laiks kādam uzspridzināt smadzenes.

 

13494771_1364976506853787_63219485002970

 

Hi everyone! We are Habib and Carla - a husband and wife team, originally from Aleppo, Syria. We now live in Riga, Latvia, where we create handmade silver and amber jewelry. Thank you for liking our Facebook page and visiting our online shop at www.habibijewelry.com.

 

A izstrādājumi tā neko. Sudrabs ar dzintaru. Es atkārtošos. Sīrieši. Latvijā. Gatavo dzintara rotas. :)

437923-077004e584494c19ab3864b93b53887e.

Labots - versatile
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

DL tu jau pats visur lien ar savu pesmistisko un iedomāti ciniski nihilistisko pieckapeiku, tāpēc tevi piemin.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

ievēlēt par ES karali
 

 

karaļus neievēl.

Link to comment
Share on other sites

Lasot šo spraigo diskusiju es pēkšņi atcerējos par Baltkrieviju, kurai nesen atcēla 20 gadus ilgās ekonomiskās sankcijas. Ja kādam izdodas atrast informāciju, ka viņiem pēdējos gadus sliktāk klājas kā mums, tad lūdzu ielieciet informāciju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

par Baltkrieviju, kurai nesen atcēla 20 gadus ilgās ekonomiskās sankcijas.

 

Vai ta arī kaimiņiene Krievija baltkrieviem sankcijas bija uzlikuse? Šnabsts un kurpes no Baltkrievijas nāca visus šos gadus, tā kā tās sankcijas nebija tik dziļas. Tā arī viņi dzīvoja

Link to comment
Share on other sites

>Aigars, Krietnais kareivis Šveiks teica: Laimīgi zemes virsū jūtas tikai jaunlaulātie vai pilnīgi idioti :)  Nav īsti korekti ar Baltkrieviju salīdzināt! Ir lietas kas šiem labākas, ir kas sliktākas. Baķka saules mūžu nevaldīs, pēc tam,- ko tad darīs? 

Link to comment
Share on other sites

Es par Baltkrieviju iedomājos tāpēc, ka te daži satraucas par varbūtējiem britu zaudējumiem. Mani gan uztrauc tikai mūsu zaudējumi.

Link to comment
Share on other sites

Ja iedos, tad Baltkrieviem būs tikai nedaudz lielāks kopējais ārējais parāds, kā mums. Toties tagad viņiem ir 4 tūkstoši pret 18 mūsu tūkstošiem uz cilvēku un 2,5 reizes mazāks nekā mums pēc kopprodukta. Viņiem noteikti nav jāglābj neviena banka, bet varēs aizdevumu izmantot ražošanas modernizācijai. Lukašenko šogad ir devis uzdevumu kopprodukta kāpināšanai līdz 2020 gadam par 12 %.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kurai nesen atcēla 20 gadus ilgās ekonomiskās sankcijas.

Vīzu atteikums atsevišķām personām, līdzekļu iesaldēšana atsevišķiem uzņēmumiem un ieroču embargo saucas ekonomiskās sankcijas? Batkrieviem ir sava savienība ko viņi veiksmīgi izmantoja vai izmanto pārfasējot ES preces Krievijas tirgum.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā angļiem nedraud pat tas. Man vairāk uztrauc, kādas sankcijas no Briseles būs mums. Mums taču nav tāda batķas, kas var ar pirkstu pakratīt mūsu eiroierēdņiem, lai šie stāv kā klints. Atkal ierēdņi lobēs citu valstu intereses, ne mūsu. Cik nav lasīts, ka ierēdņi dažreiz vairākkārtīgi pārceņšas ES prasību pildīšanā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik nav lasīts, ka ierēdņi dažreiz vairākkārtīgi pārceņšas ES prasību pildīšanā.

Kāda tauta, tādi ierēdņi. Kā tad viņi tur nokļūst?

Link to comment
Share on other sites

Brīva preču un pakalpojumu kustība paliks gandrīz droši! 

 

 

To jau EU neatļaus bez "free movement" kā Norvēģijā.     Tiešām interesanti, kas te būs.   :)    Varbūt neatkarīga Skotija. 

Labots - MarisO
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāda tauta, tādi ierēdņi. Kā tad viņi tur nokļūst?

Varbūt sāksim ar to, ka kandidē nevis tauta, bet atsevišķi indivīdi, kuriem ir savas intereses? Nevar ievēlēt kādu tikai tāpēc, ka viņš ir labs cilvēks - viņam vispirms ir jānokļūst sarakstos, lai par viņu varētu vēlēt.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es atkārtošos. Sīrieši. Latvijā. Gatavo dzintara rotas

Un, ko mums tagad darīt? Doties varavīksnes gājienā, un kliegt "r[ap]efuges welcome!11111viens"?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt sāksim ar to, ka kandidē nevis tauta, bet atsevišķi indivīdi, kuriem ir savas intereses? Nevar ievēlēt kādu tikai tāpēc, ka viņš ir labs cilvēks - viņam vispirms ir jānokļūst sarakstos, lai par viņu varētu vēlēt.

 

Nu vispār ir jāsāk ir ar to, ka nav jāievēlē labs cilvēks, bet cilvēks, kas pārstāv tavas intereses. Respektīvi - kautkādas sociālas/ekonomiskas iedzīvotāju grupas intereses, cenšoties izsist labu uz citu grupu rēķina. Mums savukārt ir tāds fantastisks veidojums kā Zaļo un Zemnieku savienība. Ar to arī viss ir izteikts.

 

 

 

Eksistē, protams arī nelegālie imigranti, tā ir problēma, EU uzspiesta problēma, taču nekas radikāli nemainīsies arī pēc EU pamešanas

 

Diemžēl var arī mainīties, tikai diametrāli pretēji. Pašlaik francūži tēlo tolerances etalonu un paralēli saņem pērienu no liberāļiem (tas pats Calais). Briti līdz šim varēja veiksmīgi vilkt garumā, atsaucoties uz iekšējām pretrunām. Francūži pēc Brexit var nospļauties, nojaukt žogu ap Calais un palaist visu zvērudārzu brīvībā (atgādināšu ka Calais zvērudārza iedzīvotāju galvenais mērķis ir UK)

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

LPC, mums ir dažādi veidojumi, taču tos visus vieno kas kopīgs - šo veidojumu biedri *paši* šajos veidojumos ir iestājušies. Nevis kāds viņus no malas tur ir ievēlējis, bet viņi paši. Grozies kā gribi, bet nu ja cilvēks nekandidē, tad viņu nevar ievēlēt - pat tad, ja viņš vislabāk spētu pārstāvēt tavas, manas vai meža skudras intereses.

 

Tā nu rodas situācija, ka ievēlēt var tikai atsevišķus cilvēkus. Kādi nu tie atsevišķie cilvēki ir pieejami, tādi ir. Un pārmest tautai, ka tauta debīla, ka tādus ievēlējusies - nu kaut kāda daļa patiesības tur, protams, ir, bet ne 100%.

Labots - binary
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Un, ko mums tagad darīt? Doties varavīksnes gājienā, un kliegt "r[ap]efuges welcome!11111viens"?

Nu, sākumam izņemt no DC++ šāres sava hostinga klientu failus, tīģerēn, tpu, Salvi.

 

Man nav ne jausmas, vai konkrētie ir no migrantu programmas vai citādāk imigrējuši un ir vienalga.

Es redzu cilvēkus, kas cenšas, veido biznesu, respektē vietējo kultūru, cerams, maksās nodokļus, utt. Un man ļoti negribētos, lai šiem - vai kādiem citiem pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem - parādītos reāls iemesls marginalizēties. Neviens cilvēks necietīs nepelnītu apliešanu ar mēsliem un vienā brīdī salūzīs, tur arī rodas daļa ekstrēmisma vai vismaz tā idejām pateicīga augsne.

Es galīgi nepriecājos par faktu, ka mums jāuzņem kaut viens cilvēks. Bet tas, kā šī uzņemšanas sistēma strādā pašlaik - intervijas, atlase, pārbaudes - man šķiet ok.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jebkurā gadījumā angļiem nedraud pat tas. Man vairāk uztrauc, kādas sankcijas no Briseles būs mums. Mums taču nav tāda batķas, kas var ar pirkstu pakratīt mūsu eiroierēdņiem, lai šie stāv kā klints. Atkal ierēdņi lobēs citu valstu intereses, ne mūsu. Cik nav lasīts, ka ierēdņi dažreiz vairākkārtīgi pārceņšas ES prasību pildīšanā.
  Aigar, nav mums vajadzīgs pirms laika iespringt, jāietur miers. Analīze ir nepieciešama šeit jebkuram no tālakiem soļiem, (domāts, politiskās 1ās lomas aktieriem EU sav.) Nedaudz nogaidoša pozīcija šajā šaha partijā, manuprāt prātīgākā izvēle.  
Link to comment
Share on other sites

Bizness jau plāno bēgšanu no salas:

 

Vodafone, one of the biggest companies in the UK, is reconsidering keeping its global headquarters in London after the shock decision for the UK to leave the EU, the company said in a statement.

http://www.independent.co.uk/news/business/news/vodafone-hq-headquarters-brexit-eu-referendum-a7108631.html

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...