Jump to content

Vai tuvojas ES sabrukums?


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza

 

 

tauta nav gana izglītota, jo vidējais vēlētājs ir visai stulbs.

tik pat stulbi ir izglītotie politiķi....

vai tu zini, kā briti nonāca līdz referendumam?, tikai tāpēc, ka Kamerons pirms dažiem gadiem gribēja kļūt populārāks savā valstī ...... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nē, līdz Referendumam nonācām tāpēc, ka Farāžš ir kretīns, kurš ļoti patīk citiem kretīniem. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@@nevertell,

ja puse ir kretīni, kurš ir tas dievs, kas pateiks, kura puse tad ir ĪSTIE kretīni?, jo abas puses domā, ka kretīni ir tie otrie ..... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai tik iemesls nav cits - uz vecumu par miršanu vien gribas runāt? :D Daži gaida un gaida pasaules galu, bet tas nenāk kā nenāk. 

 

Es balsoju pret iestāšanos un ka tik man beigās nesanāk taisnība.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais risinājums, lai visas iestrādes saglabātos un turpinātos jaunas - jāaizliedz visa veida tautas referendumi,  nobalsošanas, demonstrācijas, piketi utt. utjp. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

kurš ir tas dievs, kas pateiks, kura puse tad ir ĪSTIE kretīni?
Savulaik kretīnu experts bija Andris Šķēle...... 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

rapsis1990

No kā man sabīties? No realitātes, ka "bēgļu" plūsmas nekad nebeigsies? Āfrika drīz būs apdzīvotākais kontinents, kur ta viņi paliks?

Eiropa tiek iekarota bez ieročiem.

 

Nu kā, itanium gribēja pateikt to, ka visi "izglītotie" balsoja par palikšanu, "neizglītotie" par izstāšanos /2 = vidējais vēlētājs idiots.

 

Viens te vēl šim raksta slavas dziesmas cik tolerants, tālredzīgs un gudrs šis lietotājs ir. :D

Labots - rapsis1990
Link to comment
Share on other sites

Ironiski, ka par izglītotajiem un neizglītotajiem angļiem spriež nācija kura brauc strādāt angļu melnos darbus. 

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka ES nesabruks. Bet mainīsies. Briti un ES nav stulbi - abiem ir izdevīgi savā starpā tirgoties, ceļot. Šo es domāju ka neviens negribēs mainīt. 

Domāju ka paliks brīvās tirdzniecības zona- brīva preču un pakalpojumu kustība. Paliks bezvīzu režīms un iespējams ka arī turpmāk nebūs robežkontroles, bet robežkontrole būs atkarīga no tā spēs ES aizsargāt savas ārējās robežas vai nē.

Nebūs brīvas darba spēka kustības, kas mums pa lielam ir slikta ziņa..... Nedomāju ka mūsu kungi nāks pie prāta un LV būs normāla nodokļu politika. 

Link to comment
Share on other sites

nav izstājies pat viens, ka jau štuko par visas savienības sabrukšanu, pipec.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

 

 

diemžēl virs 50%, vismaz LV stabili
Nu skaiti, SC balsotāji, tie, kas balso par ZZS un lembergu, tad tie, kas balso par vienas dienas partijām, zatlera, nu jau arī kaimiņa partiju un par tām minipartijām, kas saņem 0.3% balsu. 60-65%
Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju ka paliks brīvās tirdzniecības zona- brīva preču un pakalpojumu kustība. Paliks bezvīzu režīms un iespējams ka arī turpmāk nebūs robežkontroles, bet robežkontrole būs atkarīga no tā spēs ES aizsargāt savas ārējās robežas vai nē.

 

 Tipa trešo valstu lielā iespēja caur UK ievest savas preces apejot muitu? ES to vajag? Vai tad UK nav robežkontroles un ir Šengenā?

 

 

 

lielbritaanijai ir 5-6 lielaakaa pasaules ekonomika. vinjiem nakuj vajadziigi piekabinaatie meesli. vinji izdziivos.
 

 

Lielākā Eiropā viņa nav, ES ir viņu lielākais tirgus. Izdzīvos uz kā? Uz tējas eksporta? Liels jautājums ir kas būs ar Skotiju, kur atrodas liela daļa UK resursu un ražošanas.

Link to comment
Share on other sites

rapsis1990
Āfrika nebūs pārāk apdzīvota, ja tur neviens nepaliks.   Un, pļec, ja viņiem nepatiktu poļi, tad tagad pēc referenduma smalkie purniņi neļurinātu, ka referendums nebija par to, lai taisītu ciet robežas eiropas darba spējīgajiem.  Referendums bija populistu centiens iegūt lielāku popularitāti kretīnu vidū. Neviens no brekšu kampaņas vadītājiem nebija gaidījis, ka viņi varēs izbrekšot līdz galam. Tagad neviens vairs stāties priekšā sūdu vētrai, kas vēl tik nāks, negrib. 

 

Āfrika būs apdzīvotākais kontinents + ceļos uz Eiropu ar mērķi iedibināt savus kultūras stūrakmeņus - disas kratīšanu jeb tverkošanu, izvarošanu un zagšanu. 

 

Referenduma divi galvenie iemesli bija imigrācija un Briseles ietekme.

Labots - rapsis1990
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Un abi iemesli ir aplami. Ne tās ir īstas problēmas, ne tās tiks atrisinātas ar izstāšanos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jaa, blje, skotijas kalnos ir milziigas teejas plantaacijas.

Tādas pašas kā ogļraktuves Rīgas ostā.

 

 

Briseles ietekme.
 

Varētu padomāt ka tur nav neviena paša brita. Nabadziņi.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Un abi iemesli ir aplami. Ne tās ir īstas problēmas, ne tās tiks atrisinātas ar izstāšanos.
Nu tas bija emocionāls balsojums, lielākais vairākums nerubī neko no ekonomikas niansēm, bet dvieļgalvjus ir atskatatījušies pietiekami daudz.
Link to comment
Share on other sites

 

 

  Āfrika nebūs pārāk apdzīvota, ja tur neviens nepaliks.

 

Tāds cilvēku apjoms nekur nevar izceļot! Te varētu salīdzināt ar pienu katliņā vai žurkām - kad vietas nepietiek iet pār malām. Un vairojas viņi tur bezjēgā... GB kaut kā mēģina aizsargāties, bet baidos ka par vēlu....  

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis par Brexit. Pa punktiem.

1. Briti nobalsoja.

2. Tagad briti bolās.

3. Tagad bolās ne tikai briti, bolās visi.

4. Toties boot.lv biedri komentē.

:)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Var smieties par UK stulbumu? un prognozēt cik slikti tiem ies bez ES. Interesantāks ir jautājums ar ko ES aizstās UK, gadījumā, ja tiks pieņemts lēmums "apbižoties" un saraut līdzšinējās saites. Šaubos vai pašreizējā situācijā ES vispār pastāv kāds reāls plāns B, kā turpināt realizēt iesākto bez draudzības ar UK.

Link to comment
Share on other sites

UK, gadījumā, ja tiks pieņemts lēmums "apbižoties" un saraut līdzšinējās saites.

 

Cilvēks nav vientuļa sala, kur nu vēl valsts. 

p.s.

Kubas variants?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

kāda kuja pēc lai kāds viņiem ļautu slēgt izdevīgus līgumus?

un kāda kuja pēc nevarētu noslēgt?,

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
alusbundza

Vot pamēģini ar maximu noslēgt izdevīgu līgumu. Nesanāks, kamēr nespēj apgādāt visu Latviju ar preci. Tas pats ar jebkuriem citiem līgumiem - kamēr esi maziņš, izdevīgumu meklēt ar lielām valstīm (ASV, Ķina) nav iespējams. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lomī lasīt visu tofiku. Ko konkrēti Latvija no šī zaudēs?

Pofigu kolhozs.

Link to comment
Share on other sites

Visādā ziņā, pagaidām izskatās referendums noticis tikai referenduma pēc...

Taču populisti, kā parasti, mēslus savāra, bet jāstrebj ir citiem...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell
Var smieties par UK stulbumu? un prognozēt cik slikti tiem ies bez ES. Interesantāks ir jautājums ar ko ES aizstās UK, gadījumā, ja tiks pieņemts lēmums "apbižoties" un saraut līdzšinējās saites. Šaubos vai pašreizējā situācijā ES vispār pastāv kāds reāls plāns B, kā turpināt realizēt iesākto bez draudzības ar UK.

EU plāns ir ieviest Norvēģiju II, saņemot vairāk naudas, dodot mazāk tiesības. 

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja kādam liekas, ka darbaspēks ir lēts, tad viņš ļoti maldās. Daudz lētāk ir pie mums izskolot 20 gadus un gatavu produktu aizsūtīt (lasīt, doties peļņā) uz citu valsti. Vismaz noteikti ne civilzētā pasaulē, kur nav izdevīgi algot 10 mellos lampiņas skrūvēšanai. Es galīgi nenoticēšu, ka viņiem pietiek ar esošo darbaspēku saglabājot izaugsmi, it sevišķi lauksaimniecībā. Tak pie mums vietējie mazkvalificētie darbinieki kas ir - dzērāji, slaisti, kas gatavi sēdēt uz 100 EUR pabalsta, lai tikai nebūtu jāstrādā. 

 

lielbritaanija sanjem ap ceturto dalju peertikju. da mljedz, jamiem saveejo sjimpanzu pietiek! 
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@@Mezavecis,

britānija tomēr ir nozīmīgs spēlētājs pasaules tirgū, un nevarēs tik vienkārši šos noslaucīt pagultē .... 


vis būs atkarīgs no jaunās valdības

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

alusbundza

Protams, ka viņi ir lielāki par parastu mazu valsti, piemēram, Latviju un spētu attīstīties ārpus savienības. Vairāk diskusija par to, cik britiem izmaksās pārorientēšanās kā neatkarīgam spēlētājam. Es teiktu, ka ekonomikas attīstību atsviedīs atpakaļ vismaz 5 gadus. Pa to laiku daudz kas var izmainīties un var citi nozīmīgi spēlētāji parādīties.

 

Kā mūs tas ietekmēs? Londonas dīvaiņi vairs nevarēs šo zemi saukt par sapņu vietu. 

Labots - Mezavecis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Londonas dīvaiņi vairs nevarēs šo zemi saukt par sapņu vietu. 
 

Nu. apčurāt Brīvības pieminekli, brīvdienās- kapēc ne? ja par to maksā.

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka ekonomikas attīstību atsviedīs atpakaļ vismaz 5 gadus.

 

Iespējams, bet prasās argumentācija. Vēsturiski ir daudz piemēru, kad ekonomika pierimstās, bet, mobilizējot resursu (it sevišķi nacionālu), pēc tam uzšaujas kā raķete debesīs. Nav viss tik viennozīmīgi. 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es teiktu, ka ekonomikas attīstību atsviedīs atpakaļ vismaz 5 gadus.

 

Kāpēc gan? Domā muitu ieviesīs? Stipri šaubos! Brīva preču un pakalpojumu kustība paliks gandrīz droši! 

 

 

 

Londonas dīvaiņi vairs nevarēs šo zemi saukt par sapņu vietu. 

Nedomāju ka tiks vīzu režīms ieviests, tūristiem nekas nemainīsies!

 

 

 

Kā mūs tas ietekmēs?

Nevarēs brīvi braukt strādāt uz UK. Brīvas darba spēka kustības gan nebūs.  Piemēram vajadzēs darba vīzu, lai kuru iegūtu darba devējam būs jāpierāda ka šim amatam grūti atrast vietējo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kurā vietā es teicu, ka vis ir noticis?, bet notiks ...., ko tu domā?, ka referenduma rezultātus atcels?, tu pats neko nerubī ....

Nu kā runā, tur referendumam esot vien konsultatīva nozīme - referenduma rezultātus neatcels, bet nu tie rezultāti nav īsti "UK lēmums", tas ir tikai "viedoklis".

Principā nekas tak netraucē veikt izglītojošu kampaņu un sarīkot vēl vienu referendumu, IMHO. Nu jau 4 miljoni pat ir parakstījuši petīciju par atkārtotiem referendumiem (der pievērst uzmanību arī petīcijā minētajiem %).
 

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Izskatās, ka lielie kaimiņi tomēr savu panāks! Skaisti Žirinovskis Ltv1 intervijā pateica, ka MĒS iesūtīsim jums vēl vairāk bēgļu! No paša sākuma jau bija skaidrs, ka bēgļi ir kaimiņu/suņu pirksts!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Verneri, nē, tas ir brīvmūrnieku pirksts (vai cita ķermeņa daļa)! :p

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav dzirdēts, ka kāda Eiropas valsts mūsdienās var "mobilizēties" un uztaisīt mega izrāvienu. Tā nav Āzija, kur cilvēki gatavi kapāt 12h stundas dienā bez kurnēšanas.  Kamēr būs nestabilitāte, investīcijas buksēs, valūtas kurss būs zems, kas attiecīgi bremzēs pārējos procesus. Tas taču nav jāargumentē?

 

Iespējams, bet prasās argumentācija. Vēsturiski ir daudz piemēru, kad ekonomika pierimstās

Vīzu režīms ne, bet attieksme mainās. Ja ierodies vietā, kur tevi neviens negaida, tad tā nebūs vieta, kur varēsi citiem stāstīt, cik viss skaisti un labi un dzīvot tur 10+ gadus. 

 

 

Nedomāju ka tiks vīzu režīms ieviests, tūristiem nekas nemainīsies!
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...