Jump to content

LMT bloķēti porti FTP?


LagerLV
 Share

Recommended Posts

Tātad sekojoša problēma, nevaru piekļūt attālināti web hosta FTP caur filezilla, serverim pievienojas klāt, bet "Retrieving directory listing..." seko "Failed to retrieve directory listing". Palasīju ka porti var tikti bloķēti, vai LMT bloķē portus? Vai kāds pats izmanto FTP caur LMT un iet bez problēmām? Vai arī tur ir jābūt kādam speciālam pakalpojumam no LMT puses ja vēlas piekļūt FTP?

 

P.S citam serverim varu piekļūt caur FTP, tātad secinājums, porti bloķēti. Bloķētajam serverim ports 21.

 

Pēc canyouseeme.org datiem pārbaudot portu 21 rāda ka nevar mani atrast. yxje23dy37hfo250lh.png

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nomaini no active uz passive FTP klienta settingos.


 

 

citam serverim varu piekļūt caur FTP, tātad secinājums, porti bloķēti.
Pilnīgi ačgārns secinājums. Tu pats vispār saproti, ko secināji? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nomaini no active uz passive FTP klienta settingos.

 

 Pasīvais man jau pa default ir.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

>telnet 85.254.158.93 21  neatver savienojumu. Moš kāds sftp tiek lietots?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
LMT netur to tavu aparātu aiz NAT'a ? 

 

Vot es tieši par to pašu domāju. Bet ar passive vajadzētu likvidēt problēmu vai arī es kaut ko nesaprotu? Ja ir double NAT tad jau nekā. 

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

NAT aiz NAT aiz NAT utt ir jāstrādā vienalga pasivajam FTP. Ja FTP neatver savienojumu, tad jāmeklē iemesli kas to liedz. Un iespēja ka tas ir LMT NAT ir niecīga.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ir kāds cits veids ka piekļūt ftp tad? Web hostinga cpanel file manageris strāda bet tur bērnu spēlītes un lieta lēni tā iet. Varu vēl draugam caur teamviewer piekļūt ftp caur viņa PC jo viņam viss uz uraa. Vai ir kāds vieglāks veids?

 

Edit: Cik es zinu tad vairāki NATi gan maina kaut ko ar passive.

post-97825-0-78407800-1466718062_thumb.png

post-97825-0-91799500-1466718070_thumb.png

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

passive ir jāstrādā, ja routeri (tavs vai tava provaidera) neierobežo transfer starp interfeisiem. Ja ir kur, vari pārbaudīt no PC kuram ir reala ip. Ja nevar arī no tāda pieslēgties, pie tā FTP. Tad problēma jāmeklē FTP servera pusē. Kur ticamākais ka kādi ACL saveidoti.

Link to comment
Share on other sites

uzzvanīt uz lmt un papļāpāt ar operātoru ir atcelts? savus portus vari nečekot, ja neesi gprs+ ieslēdzis un portus atvēris.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

No LTC optikas arī nevar retrive directory listing, tātad kāda problēma FTP serverī? Jāraksta supportam tad ir.


Edit :Uzrakstīju supportam, teica ka manu IP whitelistoja firewalla jo par daudz log in mēģinājumi? Kāds ar IP izmanto jau hostingu tad. Dynamic IP LMT.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Paga, es vēlreiz pārlasīju to visu, ko tu tur esi sarakstījis - izskatās, ka tu tacu pats īsti neproti, kur atrodas FTP, kā uz to notiek konektēšanās, un kāds vispār sakars dynamic IP ar hostingu. :D Tu pirmajā rakstā mēģināji pārbaudīt porta stāvokli uz SAVA datora, kamēr problēmas pieslēgties tev bija uz REMŪTO serveri. Tālāk tu arī dari pilnīgi aplamus secinājumus un testus. C'moon..

 

 

Kāds ar IP izmanto jau hostingu tad.

Like - wuuuut.. 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

(labots)
LagerLV, 24 Jun 2016 - 16:32, teica: Kāds ar IP izmanto jau hostingu tad. Like - wuuuut.. 

 

 

Hosta supporta vārdi - Your IP was not whitelisted because of too many connection attempts. Man arī bīja nesaprašana, kāds tur sakars, vai speciāli vajag whitelist katru IP ja gribi connect pie FTP? Tāpēc es runāju par dynamic, jo varbūt kādam citam ar šādu IP ir pie viņiem hosts.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

 

 

tu esi dīvainis? 

 

Labāk uzrakstīt vajadzēja. Viņi teica ka mans IP nebija whitelist jo too much login attempts. Viņi to whitelistoja.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Insants hosting kur ir whitelistings. Kā tad tur domāts darboties? Pie katras IP maiņas iet weblapā, pievienot savu IP un tad jau tikt klāt pie ftp!

Kā tas hostings saucās? URL iedod.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Kā tas hostings saucās? URL iedod

 

Hosting24 ieguglē. Tagad atkal kā IP pamainījās tas pats ar FTP notiek. Viņi teica ka caur cpaneli var whitelistot pats.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Nav ne vārda par noklusētu ftp IP balto sarakstu. Ja tā ir sistēma, tad definējuma tai nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...