Jump to content

OnePlus 3 - viss par un ap to.


martinno
 Share

Recommended Posts

Jaunākais OnePlus lolojums - OnePlus 3.

 

phpnblzg9.jpg

Specene šeit: http://www.gsmarena.com/oneplus_3-7995.php

Veikals šeit: https://oneplus.net/

 

Mana neliela atsauksme pēc 24h lietošanas:

+ labs build quality - varētu teikt, ka premium līmenis

+ pievilcīgs dizians (varētu pat jaunkundzēm patikt)

+ plāns, patīkams uz tausti

+ nekarst

+ pirkstu nospiedumu lasītājs strādā zibenīgi

+ baterijas dzīvotspēja izskatās diezgan pieņemama

+ kamera uz aci liekas labāka nekā iPhone 6

 

- pašvaks AMOLED displejs (bet, iespējams, es neesmu pie AMOLED pieradis)

- slidens, var izslīdēt no rokas

 

Pļāpājam, pļāpājam, pļāpājam...

Link to comment
Share on other sites

martinno

Kaut kādas bildes vēlāk sačubināšu.

Baterija jāskatās pēc kādas nedēļas.

Pirkts pie viņiem (OnePlus.net) par 399€.

Link to comment
Share on other sites

martinno

A ko tur par ātrumu var sūdzēties? Jaunākais Snapdrakons neliks vilties, OS nav pārpičkāts ar visādu hreņu... Tur NAV kam bremzēt.


P.S.
Tikko nokāvu līdz 0%, uzliku lādēties - paskatīsimies vai Dash pilda solīto - 60% uzlāde 30 minūtēs...


EDIT:

Dash charge rezultāts:

30 min - 63%

1h 11min - 100%

Link to comment
Share on other sites

martinno

OnePlus ražotais Oxygen OS, kas lielos vilcienos ir Stock androīds + nelielas modifikācijas specifiski dzelžiem.

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

OnePlus ražotais Oxygen OS, kas lielos vilcienos ir Stock androīds + nelielas modifikācijas specifiski dzelžiem.

 

Kaut kādas pilnīgi random bildes salasīju...

Pilnā izmērā, neapstrādātas.

 

Photos.zip

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Kādas ir šīs brīža atsauksmes par to? Domāju beidzot savu Nexus 4 nomainīt. Vai varbūt pagaidìt šā gada Nexus?

Link to comment
Share on other sites

Tikko no nexus 5 pārgāju. Telefons perfekti nostrādāts, praktiski nav kur piesieties. Nākamie nexusi noteikti nebūs lēti + kad vēl iznāks...

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Pirkts pie viņiem (OnePlus.net) par 399€.
Ir kādas nianses pērkot pa taisno no OnePlus.net?  
Link to comment
Share on other sites

androidz

Šipings bez maksas? Pēc skata tāds apaļs un slidens, droši viens kāds bamperis prasās?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Šipings bezmaksas.

Ņem Sandstone coveri - neslīdēs un rokā tāds patīkams.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ražotājs vai galvu salauž, lai uztaisītu super duper dizainu (parasti gan viss aprobežojas ar alumīnija korpusu aļa iphone), a tizlais patērētājs (es t.sk.) ņem un iebāž šo visu skaistumu gumijas bamperī... savādāk, viens (ne) veiksmīgs kritiens un atā smukais dizains. tas tā, liriska atkāpe

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Telefons jauks. :) Pēc papīra lai gan baterija mazāk ietilpīga, kā 1+2, pašam sajūta, ka iztur ilgāk (droši vien kamēr jauns :D). Arī ScreenOn time ar vienu no pirmajām baterijām sanāca tīri pieklājīgs: ~6h 30m

No 1+2 uz 3 pārgāju dēļ AMOLED (redzēju, cik jaukas krāsiņas uz meitenes 1+X :mrgreen: ), pārējais nianses.

 

ps - mana pirmā ierīce ar quick (dash) charging. Liekas ka tajā baterijā lej ar liešanu iekšā. Pilnīgi neticas, ka tik ātri var tik lielu bateriju uzlādēt :)

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

lai gan baterija mazāk ietilpīga, kā 1+2

820 snapdrakons un AMOLED displejs to starpību ātri vien nolīdzina... :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ps - mana pirmā ierīce ar quick (dash) charging
 

 

kā atšķirtos baterijas darbība pēc gada, vienā ierīcē konstanti lietojot ātro uzlādi, otrā - lēnāko (0.5A)?

Link to comment
Share on other sites

androidz

Starp citu, double tap on/off funkcijas ir? Un vai pieliekot pie auss automātiski atbild uz zvanu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā atšķirtos baterijas darbība pēc gada, vienā ierīcē konstanti lietojot ātro uzlādi, otrā - lēnāko (0.5A)?
 

Jā, par šo arī iedomājos :) Tādēļ mājās pa nakti lādēju ar parastu Samsung lādētāju, Dash chargeris ikdienā mētājas somā, ja nu tiešām vajag ātri iespiest sulu. Bet nu tādi gadījumi 2x mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
labiitis

Tagad pēc Pixel fail, skatos uz šo brīnumu. Mazliet par lielu ekrāns un nav IP klase, bet nu par Pixel krāmu netaisos izdot 800 eiras. Pasūtot no oneplus.net vēl kaut kādi nodokļi jāpierēķina?

Kādas atsauksmes par bateriju un to usb-c portu, dažviet lasu sliktas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nekādi papildus nodokļi nav.

Cik lietotāju, tik viedokļu - personīgi es nesūdzos ne par ko, ņemot vērā cenu. Protams, gribētos, lai baterija tur vismaz 77 dienas, bet Dash charge man ir licis aizmirst iespringt par baterijas laiku... No rīta pamodies, kamēr kasi kuli uzliec lādēties... 

Link to comment
Share on other sites

labiitis, kādā ziņā pixel ir nofeilojuši? Dizains smuks, parametri arī labi, kamera pēc statiem pārsit samsung un pēdējo abolu. Cena par augstu? Flagmanis ir un paliek flagmanis.

 

1+3 ir labs un smuks tiesa, retu reizi gps nolago, kamera +/- vienādā līmenī ar sesto abolu (youtubē ir salīdzinājumi uz bildēm dažādos apgaismojumos), kā arī 6abols nedaudz žiperīgāks + tukšo vietu aizņem sensors nevis logo kā tas ir htc flagmaņiem, kas ir pozitīvi, ja man `uz sitienu` vajadzētu jaunu trubu, tad paņemtu 1+3, bet nu `uz sitienu` nevajag :)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

to usb-c portu, dažviet lasu sliktas atsauksmes.
Kāda vaina type-c portam, daudz ērtāks par microusb, viegli trāpīt ligzdā arī sestdien no rīta trīcošām rokām :) 

 

 

retu reizi gps nolago
No kurienes info par GPS? Ķīnieši it kā jau iemācījās GPS normālu sataisīt. Martinno, kā GPS uzvedas?

 

 

ja man `uz sitienu` vajadzētu jaunu trubu
Vot uz sitienu diemžēl OP3 nevar dabūt.

 

Jā, tas ir kandidāts uz manu jauno trubu. Teorētiski viss ir tā kā vajag, t.sk. arī fingerprints pareizajā vietā, nevis pakaļā. Vai nu G5. 

Link to comment
Share on other sites

androiz, par to rakstīja lietotāji, kas aktīvi konkrēto trubu izmanto online gps spēlēs atrodoties iekšpagalmos, parkos zem koku lapotnēm un t.t.. Wāzē, nejutīs, jo telefons atrodas uz paneļa, savukārt mašīna uz ielas .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...