Jump to content

Monitora iegāde līdz 200EUR


DEDZ
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Vēlos iegādāties monitoru cenā līdz 200-250EUR.

23-27 collas , visticamāk jau sanāks tikai 23-24 ar 1080p

 

Vajadzības:

Battlefield; nedaudz CAD, multimedijs

 

Ko varat teikt par šiem:

http://maxcom.lv/monitor-asus-vx238h-23inch-hdmi-eye-care-2116477.html

http://maxcom.lv/monitor-asus-gaming-vg248qe-24inch-3d-tn-fhd-144hz-1ms-has-hdmi-dp-350cdm2-vg248qe-cz-2116536.html

Labots - DEDZ
Link to comment
Share on other sites

Janka420

Tavā gadījumā iesaku pameklēt labu IPS paneli. Pie 200 eiro viņi dramatiski ne ar ko neatšķiras, skaties vairāk pēc dizaina, kurš smukāk uz galda stāvēs un lai ir daudz maz pazīstams brends, pārējam nozīme nav tik liela šajā cenu kategorijā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

No ASUS GAMING VG248QE tev nebūs nekāda jēga, jo tava videokarte nespēs turēt 144 fps.

gtx970 vai 980 neizspiedīs?

Katrā gadījumā gpu varu nomainīt, bet monitors būs kādam laikam.

Šobrīd tā pat vairāk sliecos uz šo http://maxcom.lv/monitor-benq-rl2455hm-24inch-d-sub-dvi-hdmi-speakers-9h-la9lb-dbe-2116890.html

 

Cik liela vizuālā atšķirība ir starp TN un IPS?  , krāsas gribās, bet atspīdumu tracina. :D

Link to comment
Share on other sites

gtx970 vai 980 neizspiedīs?

"Neizspiedīs" gan.

 

Kas tev, piemēram, LG 27MP38VQ-B nepatīk? IPS ir, Anti-Glare ir. Principā tavā budžetā ir kaudze ar 27" monitoriem (IPS/PLS, AMVA). 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tev, piemēram, LG 27MP38VQ-B nepatīk? IPS ir, Anti-Glare ir. Principā tavā budžetā ir kaudze ar 27" monitoriem
  1080p uz 27" nebūs tas. Meklēju 24 1080p, = benq variants, jāaiziet dzīve apskatīties un salīdzināt tos TN un IPS, citādi nebūs sapratnes.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1080p uz 27" nebūs tas

Nez, mājās lietoju 27" ar 1080 - nav ne vainas. Protams, lielāka izšķirtspēja par skādi nenāktu, bet pret 24" ar to pašu izšķirtspēju es NEKAD nemainītu.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

27niekam 1080p ir pārāk maza izšķirtspēja, kur pikseļi uz aci būs redzami, un ikonas būs milzīgas.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Janka420

Tas ir baigi atkarīgs no tā, cik tuvu tu sēdi pie monitora. 27 collu 1080p monitoram ir 81.59 ppi, kas ir par maz (pikseļi ir pamanāmi), ja sēdi tuvāk par 107 centimetriem. :)

Link to comment
Share on other sites

Vien 12.5% starpība izmērā, bet pikseļi uzreiz acis durot ārā.

Ja ne, tad ne.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Noteikti ar 1920x1080 ņem 24 collu, nevis 27. No brendiem man patīk Dell, ņemot IPS matricu, apmēram visiem tā bilde būs vienāda, apskaties, kas tiešām vizuāli patīk un ko ir ērti lietot, regulēt augstumu, leņķi u.t.t. Tieši man ir viens Dell, skaitās 23.5 collas un forši regulējams. Precīzāk par modeli, tad U2414H (Ultrasharps).

Labots - spow
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc 1080p noteikti būtu jāņem 24 collu? Nevajag cilvēkiem prātu čakarēt ar info, kuram nav nekāds īpašs pamats apakšā. Ja ir labs ekrāns, tad priekš 27 collām 1080p ir pilnīgi ok.
Jāpiekrīt itanium, es nekad mūžā nemainītu 27 collas pret 24, tik nenozīmīga PPI pieauguma dēļ. Tas lielākais laukums, kurā strādāt un izkalidēties, ir daudzreiz baudāmāks, nekā tie pāris pikseļi! Un ja nu vajag tik ļoti tos pikseļus, tad tāpat jāskatās uz 1440p pusi...
Bet nu katram savs, katrā ziņā es šoreiz neiedziļināšos un nemeklēšu best deal, pirmssvētku slinkums.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man nu jau kādu pusotru gadu deguna galā (ap 70 cm) 27"  AH-IPS  monitors "Philips 274E5QSB". Kaut cik pilnīgu aprakstu ātrumā atradu tikai krieviski:

 

  https://www.overclockers.ru/lab/54913/Usilivaya_konkurenciju._Obzor_i_testirovanie_monitora_Philips_274E5QSB.html

 

Pirku RD Electronics akcijas laikā pa 190 EUR. Domāju, ka par tādu naudu gana labs pirkums 

 

Kaut arī 1920x1080 izšķirtspēja 27" monitoram šeit vienmēr tiek "nolikta", nekā traģiska neredzu- gan ar brillēm, gan bez tām attēls ass, ikonas normāla lieluma.

Krāsas labas, apskates leņķi arī (AH-IPS).  Par reakcijas laiku gan nemāku teikt- spēles neaizrauj, bet, cik redzu mazdēlu NFS dzenājot, nekā krimināla nav. 

 

Trūkumi, ko ievēroju- ne pārāk stabila kāja un USB pieslēgvietu trūkums, bet to bez problēmām kompensēja atsevišķs USB hub's.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau tie monitori vairs tik dārgi, manuprāt 27'' 1440p izmērs ir ļoti ērts.

Tanī pašā laikā priekš 1080p neredzu atšķirību vai pērk 27 vai 24 collas, pikseļu daudzums tikuntā tas pats un neko vairāk ieraudzīt vai "iebāzt" nevarēs, tik tas ka viss būs lielāks vai mazliet mazāks.

Manuprāt 1080p ir mazliet par maz, lai komfortabli strādātu ar 2 logiem vienu otram blakus. (piemēram divi koda editori, pārlūks un editors utt). Kautkādiem CADīem tur vispār laikam nav ko domāt, jo vairāk pikseļu , jo labāk. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Long John
Nav jau tie monitori vairs tik dārgi,

 

AndriBB, cik atceros no tēmas par algām, mums abiem budžets atšķiras apmēram 10 reizes.

Diemžēl, tādā gadījienā pat 2x cenu atšķirība ir diezgan būtiska.

     http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/perosnalie_datori_monitori_ups/led_monitori/filter/141-811:143-828

 

Bet katram jau savs funktiers,  sava luste un savas iespējas... :sorry:

Vismaz manām amatieriskām vajadzībām  - foto-video apstrāde un WEB, pilnīgi pietiek.  

Pēc 23" Dell IPS monitora ar 27"  jūtos daudz komfortablāk.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Mans domu gājiens vairāk bij ka nav nekāda praktiska ieguvuma, ņemot 27 collīgu 24 collīga vietā (vismaz pēc manas pieredzes un pielietojuma) saglabājot to pašu izšķirtspēju. Tāpat arī neredzu jēgu pirkt 1440p, nevis 1080p, ja paliek pie 24'', jo viss ir pārāk mazs un nākas palielināt (fotogrāfiem gan varētu būt ieguvums).

Bet ja nu tomēr grib 27''', tad kapēc neizvēlēties 1440p, tāda veidā iegūstot reāli lielāku darbavirsmu, nevis tikai izmēru?

Tanī pašā veikalā apskatot 27'''1080p monitorus redzu, ka lētākais variants ir pat nedaudz dārgāks par letāko 1440p, abi sākas ap 330EUR (nepētot cik kurš labs).

Jebkurā gadījumā domāju ka šāda opcija ir apsvēršanas vērta, jo autors grib pirkt pilnu komplektu citā tēmā. Kautgan vairāk izskatās ka viņam primāri ir spēles un tiek mazliet fantazēts par CAD, tāka nekas nopietns tikuntā netiks darīts.  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Janka420

 

 

Tas lielākais laukums, kurā strādāt un izkalidēties, ir daudzreiz baudāmāks, nekā tie pāris pikseļi!
Nu nezinu gan par to laukumu kur strādāt, jo reālais real estate jau nepalielinās, tas ir tas pats, kas pirkstu salīdzināt pats zini ar ko. :D Katram savs, protams, nekāds pasaules gals jau tas arī nav.
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jeb nekrāmeties, bet piemest vēl 45€ un paņemt 29" pa 245€?  Var padomāt, ja pats nezina ko grib, tad te ir īstā vieta, kur prasīt.

Pajoļiem-"padomdevējiem" te: ir definētas prasības, tiem, kas neredz "

Vajadzības: Battlefield; nedaudz CAD, multimedijs

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo reālais real estate jau nepalielinās

Jā, īsti nepalielinās, bet patīkamāk tāpat. Un tākā cilvēks vairāk vēlas izklaidēties, nevis strādāt, tad ņemt 24 collas 27 vietā, ja nav īpaši iemesli to darīt, nav tā labākā izvēle manuprāt.
Bet katram savs, citam lielas mašīnas, citam mazas.
Link to comment
Share on other sites

Ja ņemtu 27 collas, tad noteikti skatītos kādu no šiem: http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/perosnalie_datori_monitori_ups/led_monitori/filter/140_o-799:141-811:143-30146,828,827,62515,53397

 

Labi, šiem ir augstas cenas, jo brends to atļauj, pieļauju, ka Philips, AOC vai kādus Asus displejus ar šādiem parametriem var dabūt lētāk. 27 collas ar 1920x1080 vai 1200 pamazām sāk mirt, paies gads un sapratīsi, ka gribās kaut ko nopietnāku.

 

Šis ir labs (Ultrasharps) http://accessories.ap.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=hk&l=en&s=dhs&cs=hkdhs1&sku=210-AHOZ

Cena Latvijā ap 470€, toties funkcionāla kāja, izšķirtspēja, pats dizains ir labs + ekrāns bez malām un IPS matrica, sānos divi USB 3.0 porti.

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

Long John

Cilvēks meklē monitoru sava budžeta robežās (200-250 Eur).

Kādēļ viņam jāpiedāvā 2x dārgāki? :resent:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Noteikti ar 1920x1080 ņem 24 collu, nevis 27. No brendiem man patīk Dell, ņemot IPS matricu, apmēram visiem tā bilde būs vienāda, apskaties, kas tiešām vizuāli patīk un ko ir ērti lietot, regulēt augstumu, leņķi u.t.t. Tieši man ir viens Dell, skaitās 23.5 collas un forši regulējams. Precīzāk par modeli, tad U2414H (Ultrasharps).

 

Pēc veiktajiem pētījumiem un apskates dzīvē, Izskatās, ka šis būs īstais. Paldies par ieteikumu.

 

Vai kādam ir kas sakāms? Pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Ir pieredze ar dell ips monitoriem neko sliktu nevaru pateikt tik dažreiz gadās trāpīties uz backlight bleed, bet ne vienmēr. U2414H vietā vari ņemt arī P2414H šķiet, ka viņiem ir tāda pati vai ļoti līdzīga matrica.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2414H vietā vari ņemt arī P2414H šķiet, ka viņiem ir tāda pati vai ļoti līdzīga matrica.

15-20EUR lētāk, taču nav HDMI portu un vizuāli neizskatās tik labi kā U.

Link to comment
Share on other sites

 

 

backlight bleed

Ļoti atvainojos par off-topicu - kā šī lieta labojas? Maina monitoru vai tur ir vienkāršs remonts? Manam Lenovo Y50-70 izlēca joks un lēnām regresē, bet esmu ~2 mēnešu attālumā līdz servisam...


Update: atradu info kādā ārzemju forumā, ka tas NAV garantijas remonts... :( Ēeh...

Link to comment
Share on other sites

Ja budžets ļauj pacelt cenu, tad iesaku ņemt manu pēdējo Ultrasharpu, kuru biju iemetis pēdējā atbildē, bet šim arī nav ne vainas: U2414H

 

Dell'iem ir vairākas sērijas, bet Ultrasharpi skaitās augšgalā un parasti rūpnīcas kods sākās ar "U", bet ir arī modeļi, kas sākās ar "P" u.t.t. Tam U24 ir labs dizains, krāsas kā jau IPS paneļiem un funkcionāls, ērti regulējams. Cenā, manuprāt, viņš arī iet ap kādiem 250€, varbūt jau pat var dabūt lētāk.

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Jānis Kvadrāts

kāda ražotāja manitoru izēlēties topika minētajā cenu kategorijā, (22", IPS)

 

paldies!

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Mazāku par 24" jau nu nav prāta darbs, vēlams vispār 27". Bet ja nu jāiekļaujas 200EUR  - pieliec tikai mazliet un ņem kaut vai šo.

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēkam ir jādarbojās arī ar CAD, tad mana pieredze ir 2x24" Full HD.

Esmu priekš cada 27"  1440p lietojis, nu nav īsti labi. Ok, tas ir subjektīvi, bet pārgāju atpakaļ uz 24" monitoriem.

 

Link to comment
Share on other sites

Mana monitoru pieredze darbā ar CAD. Ilgus gadus bija viens 24" FHD monitors. Tagad ir 31.5" QHD monitors, jau divi mēneši kā. Neko mazāku vairs negribu. Savulaik esmu mēģinājis divus monitorus, nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 5 stundām , raiviic teica:

pieliec tikai mazliet un ņem kaut vai šo.

Par 24'' moni pārmaksāt 2x??? Ir tiem UltraSharp nedaudz labāka bilde, bet tas nav tās cenas vērts! 

 

Pa 200 Eur es ņemtu šo

https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/aoc_q3279vwf

Esmu redzējis dzīvē - pa manam kruta ruta pa to cenu! 

 

Link to comment
Share on other sites

Jānis Kvadrāts
pirms 10 stundām , vvv teica:

Kāpēc ne 24"? Vismaz.

iespējams varu arī 24", bet par cik vieta, kur atradīsies monitors ir ierobežota, jaatstāj pāris cm horizontāliem un vertikāliem manevriem

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Mmm, jā, manas 5 kapeikas. Just warning.

Man kādreiz ļoti patika Dell monitori. Bet no pēdējiem 3, ko esmu pircis, 2 aizgāja atpakaļ uz garantijas remontu. Viņiem kvalitāte aizgājusi dziļi tūtā - ta pogas vai sensori nestrādā, ta kāds no portiem. Skumji, odnako.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jānis Kvadrāts teica:

iespējams varu arī 24"

Mūsdienās 24" monitors ir vairāk ieteicams. Kaut vai tāpēc, ka 24" monitoru piedāvājums ir krietni lielāks kā 22" monitoriem. Būs lielākas izvēles iespējas.

Link to comment
Share on other sites

Jānis Kvadrāts
1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Mūsdienās 24" monitors ir vairāk ieteicams. Kaut vai tāpēc, ka 24" monitoru piedāvājums ir krietni lielāks kā 22" monitoriem. Būs lielākas izvēles iespējas.

 

tieši tā lielā izvēle man arī nomāc

domāju, ja māk uzražot jēdzīgu 24", tad arī 22" būs tikpat labs

 

ievadot man vajadzīgos kritērijus i-veikalā, atrod vairāk par 40 monitoriem.

aizvērt acis un bakstīt ar pirkstu  monitorā?:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...