Jump to content

Jautajumi par tālmācību


MrWilx
 Share

Recommended Posts

Sveiki, pirmkārt gribu atvainoties par kļūdām, jo reti nākas rakstīt latviski. Man ir daži jautājumi par tālmācību. Man radās daži jautājumi saistībā ar šo tematu. 

 

1) Kādās Rīgas skolās var pabeigt 3 klases viena gada laikā? (ja, es zinu, ka tas nav viegli)

 

2) Līdz kuram datumam var iestaties vienā no tiem skolām?

 

3) Man ir pamatizglītība un profesija kuru es ieguvu 3. arodskolā. Pazīstamais saka, ka šajā gadījumā es uzreiz varu iet uz 11. klasi, izlaižot 10, jo man ir profesija. Sakot, ka man vajag iziet caur kaut kādam izlīdzinošām kursam. Kas tas tāds ir? Vai tā vispār var?

 

4) Vai ir tālmācības skolas, kuras māca bez maksas? Nav jau tā, ka esmu trūcīgs, bet ja varētu ietaupīt, tad nebūtu slikti.

 

5) Kādas tālmācības skolas varētu ieteikt JŪS? Vai varbūt jums ir pazīstamie, kuri varētu kaut ko ieteikt izejot no savas pieredzes?

 

6) Skatījos Internetā dažas skolas, tur bija rakstīts, ka viens mācību gads pie viņiem maksā aptuveni 300 eiro +-. Ja es gribu pabeigt 3 klases viena gada laikā, tad pēc loģikas tur vajadzētu sanākt ap 1 000 eiro par gadu. Vai ir iespējams sarunāt, ka es maksāšu reizi mēnesī, nevis visu sumu uzreiz, jo tās štukas dotajā brīdī man īsti nav?

 

Vēlreiz atvainojos par kļūdām un iepriekš saku paldies par visam atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Man liekas, ka tas ir trollis.


 

 

ps. arodskola ir videejaa izgliitiba.
 Es arī tā domāju, bet redz ka raksta:

 

ka šajā gadījumā es uzreiz varu iet uz 11. klasi, izlaižot 10
Link to comment
Share on other sites

nezinu par trijām klasēm gada laikā, taču divos gados vidusskolu pabeigt esot iespējams Rīgas Komercskolā (to absolvēju vēl tad, kad bija stipri liels konkurss uz vienu vietu, lai tur vispār tiktu). 42 eur/mēnesī.

 

http://rigaskomercskola.lv/videja-izglitiba/

 

 

*Pēc MK noteikumu Nr. 591 46.punktā noteiktā regulējuma, izņēmuma gadījumā piedāvājam mācību programmu pēc individuāla plāna apgūt divu gadu laikā, ja izglītojamam ir atbilstošas zināšanas, iemaņas un prasmes, kā arī sociālā un psiholoģiskā gatavība.


Uzsākot mācības tālmācības vidusskolā „Rīgas komercskola”, ir jāsamaksā mācību maksa par 1. semestri. Sākot no 2. semestra, ir iespējams dalītais maksājums.

 

tātad 210 eur uzreiz, pēc tam 42 eur/mēn.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

apvienosana

Jā, laiki pienākuši, kad šādā veidā var izglītību iegūt, - nākotne vēl bots iegūs vidējo izlītību Tavā vietā ;D

Link to comment
Share on other sites

iepriekš minētajā skolā - http://www.talmacibasvsk.lv/ , paziņa patiešam pabeidza 11. un 12. klasi viena gada laikā. Cilvēks ne tas gudrākais vai brīnumbērns, tā kā principā tas ir iespējams jebkuram un lielisks veids kā saīsināt izstiepto vsk. kursu.

Labots - Dirks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu taisies vidējo izglītību apgūt TĀLMĀCĪBĀ?
 

Labāk pa taisno iet mācīties uz skolu kopā ar 16-gadīgiem pienapuikām, ko?

Link to comment
Share on other sites

vēl pastāv vakarskolas. ir zināmi cilvēki, kas pēc 20 gadiem izdomā stāties augstskolā un vidusskolas kursu iziet vakarskolā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāk pa taisno iet mācīties uz skolu kopā ar 16-gadīgiem pienapuikām, ko?

Normāli, būsi pirmais čalis klasē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...