Jump to content

Mežu sfēra


Tesla
 Share

Recommended Posts

Sveiki,vai kāds kādreiz no Jums ir pārdevis mežiniekiem ,kādu meža programmu?Rakstīšu kristālskaidri saprotami= es negribu jaukties tajos terminos,bet es labprāt arī iegādātos,lūgums rakstīt privāti,vienosimies.Pats darbojos mežu sfērā,ne pirmo gadu, man nevainojama reputācija.

 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Rakstīšu kristālskaidri saprotami
Tu uzrakstīji jebkā, bet ne saprotami. Muhļītājs kārtējais. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sorī nevienu negribu aizskart ,bet tēma pilnībā ir saprotama,tam,kurš to ir darījis es vairāk meklēju tādu kā zinošu domubiedru...Un pati programma 100% tehniska lieta tikai no datoru pasaules cilvēkam saprotama.Un šī programma cik esmu dzirdējis no pazīstamiem sastāv biznesa noslēpumu kategorijā,tapēc īsti nebūs korekti man skaļi runāt par viņu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bet ņemot vera ka vinji dtrada mexa, tad gan jau ka celtnieku zimuli un koka deliti izmanto saviem aprekiniem.. datoru salauztu un papiru saplestu vai pazaudetu..

Link to comment
Share on other sites

LIn-programma,kuru meklēju viņa nekur internetā nebublicējas un ir maksas,ja kādam ir esmu gatavs nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Īsti nav saprotams, ko tev vajag.

 

Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze ar mežinieku programamtūras izstrādi.

Loģistika, uzskaite, integrēšana ar grāmatvedības softu, navigācija/maršrutēšana utt  priekš baļķvedējiem, harvesteriem, forwarderiuem un visa cita.

Klientos ir daži lielākie Latvijas spēlētāji.

Esošos risinājumus nepārdošu, bet varu uzrakstīt ko jaunu, pēc jūsu specifikācijas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esošos risinājumus nepārdošu, bet varu uzrakstīt ko jaunu, pēc jūsu specifikācijas.

Un kam tad te tava lielā pieredze ir vajadzīga? 

Link to comment
Share on other sites

Kas tā par mītisko slepenprogrammu par kuru skaļi nevar runāt...?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir bizness viņā nevar skaļi runāt:) Šo var iedomāties,jebkurš,kuram ir saistība ar mežiem,kādu programmu es meklēju.Ja Jums ir kāds sakars ar mežiem,Jums šī programma ir 100% vai 100% varat viņu dabūt,samaksāšu labu cenu,bet rakstiet privāti,jo es forumu nečekoju,man no privātas vēstules atnāks e-pasts tos gan es pārbaudu ik pa laikam.Ok veiksmi visiem:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja Jums ir kāds sakars ar mežiem,Jums šī programma ir 100% vai 100% varat viņu dabūt,

 

Iznāk, ka autors ir mežu biznesā, bet viņam nav nekāda sakara ar mežiem, jo viņam ši programma nav un viņs to nevar dabūt. Izklausās pēc īpatņa.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile

Vai arī pēc cilvēka, kas to programmu ir uztaisījis, tad tā sakopēta/pārdota tālāk no rokas rokās, un tagad mēģina galus atrast un piķi piedzīt.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tu vienkārši gribi nopirkt JS Baltija 3.5 lai varētu dzīt baļķvedējus VAS Latvijas Valsts Meži ?!

Esmu izplatītājs, varu pārdot. :king2:

Link to comment
Share on other sites

Uzjautāju šodien paziņām, kas ar mežu izstrādi darbojas. Teicās jau, ka nekādas tādas īpašās slepenprogrammas neesot, bet, visticamāk, nevarēja atklāt, jo es neesmu mežinieks.. /konspirācija  :shok:

Link to comment
Share on other sites

Tā programma ir ļoti, ļoti slepena. Gadus 20 esmu vai nu meža nozarē vai ļoti tuvu, bet neesmu neko dzirdējis. Arī paziņas, kas ir meža nozarē, pat dzērumā nav izpļāpājušies. :)

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Te laikam būs stāsts par dastošanas softu. Mežiniekiem tas vairāk vai mazāk arī ir pats galvenais, lai spētu novērtēt cirsmu.

 

Man savulaik gan stāstīja visādus stāstus cik tas softs ir foršs un cik tur viss tiek forši sarēķināts un precīzi var novērtēt cirsmas.

Man gan palika viedoklis, ka viss foršums slēpjas tajā cilvēkā, kurš to mežu dasto.

 

Kas attiecas uz tēmu, tad ja nemaldos, to softu izstrādāja viens LLU maģistru studijas students kā savu maģistra darbu, ko vēlāk arī komercializēja.

No autora iegādāties softu nav vēlme?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tie dati ir GPSā,vai kāds no Jums māk izvilkt no tā GPSa ārā? Vai arī,ja esat,kāds no tiem,kas tajā GPSā viņus ielādē es paņemtu.

Link to comment
Share on other sites

>Tesla, Lūdzu kādu programmu? Ja pēc "programmas" funkcijas ir jāieiet mežā papardes  zieds sameklēt, daudz nav, bet vēl ir laiks šim. Par šo huzāri naudu neņem. Es ar ne.  Priecīgi nolīgot Visiem! :)   

Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk te tādu stulbu tēmu, jo vairāk jaunbiedriem liksies, ka tā te ir norma, un tādas tēmas taps vēl un vēl.

Link to comment
Share on other sites

 

 

piekriitu. klauns pakliek klauns. tas tacju bija skaidrs pasjaa saakumaa... 

 

Mēnešreizes?Mamma mājās sit?Nožēlojams izskats spoguļuattēlā?Tu paanalizē,kurā momentā tu pārvērties par sūdu,kurš,lai justos labāk par sūdu,jāraksta komentāri,kuros tu vari sajusties lielāks par citiem.zāles ārsta konsultācijas varbūt vari sev vēl palīdzēt.Ha:) 


 

 

Jo vairāk te tādu stulbu tēmu, jo vairāk jaunbiedriem liksies, ka tā te ir norma, un tādas tēmas taps vēl un vēl.

 

Tēma nav stulba,tikai zinātājiem. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...