Jump to content

Kompaktas desktopa soundbars vai skandas.


Gufiys
 Share

Recommended Posts

Labdien,
ir radusies vajadzība pēc kompaktām tumbiņām priekš darba. Neko jaudīgu nevajag, vajag kvalitatīvu un kompaktu. Ideāli būtu kaut kāds soundbars, ko pamest zem monitoriem, lai maksimāli maz maisās pa galdu un arī izskatās jēdzīgi. Der arī kaut kādas stereo skandas / 2.1 sistēma, bet nu tam, kas uz galda atrodas, jābūt sakarīgā izmērā. 
Laptopā iebūvētie skaļruņi pilnīgi garām, tas pats arī ar AOC monitoros iebūvētajiem skaļruņiem. 
Varbūt ir vērts ņemt kādu no bluetooth mazajiem soundbāriem un slēgt klāt caur aux caurumu? 
Kādi varianti? Ko varat piedāvāt?  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Paskaties vai GigaWorks T20 Series II nav par lielu. Ja nav, tad būs visai ok variants.

Link to comment
Share on other sites

apvienosana

Pats darbā lietoju austiņas, nekas ērtāks darbā par austiņām nevar būt , lietoju 

SONY MDR-V55/L
___________________
kredītu konsolidēšana

Labots - apvienosana
Link to comment
Share on other sites

Es darbā mūziku pārsvarā neklausos un filmas neskatos, varbūt skandas/ausis/citu atskaņojošo ierīci nemaz nevajag?...

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

vajag kvalitatīvu un kompaktu.

 

Kvalitatīvs un kompakts - tās ir divas nesavienojamas lietas! Fizika pie vainas, diemžēl....  

Bet priekš darba nav nekā labāka par austiņām - kolēģus tomēr nevajadzētu ar savējo muzikālo gaumi tracināt! 

Es piemēram neklausos mūziku, kad strādāju - man traucē! 

Iepriekšējā darbā nācās sadzīvot ar kolēģu mūziku... (bet nu tur bija s90 un pastūzis - vismaz +/- kvalitatīvs skanējums)

Tagad aizbraucu pie klienta - uzlicis uz laptopa "tumbiņām" bumsi-bumsi.... Skan vienkārši  - nu man  nav ko teikt.... Reāli griežās ausīs tā čarkstoņa, labi ka pāris stundās izdaru visu ko vajag un braucu prom.   

Link to comment
Share on other sites

Kārtējo reizi biedri māca dzīvot un piesienas pie vārdiem, nevis kaut ko tik tiešām iesaka.

Par tēmu: reiz sanāca paklausīties Logitech X140. Nu, neviena laptopa vai monitora skaļruņi neskanēs tik labi kā tās tumbeles.

Jā, kalbasīt vai kaifot no skaļuma/kvalitātēs nevarēs, bet fona mūzikai ir visai ok.

 

GigaWorks T20 Series II esot vēl labākas.

 

Ausis ir laba tēma, kad vajag un meklē ausis... Varbūt autors strādā pa vakariem, kad neviens cits nav darbā? 

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu, neviena laptopa vai monitora skaļruņi neskanēs tik labi kā tās tumbeles

 

Te ir subjektīvais faktors. Neesmu audiofīls, bet man mēle neceļas teikt ka mazas plastmasas datortumbeles varētu skanēt labi.

Bet pazīstu daudzus, kuriem tāda "skaņa" apmierina. Nu neko - viņiem ir paveicies - nav jātērē simtiem (vai pat tūkštošiem) EUR par tumbām.   

Link to comment
Share on other sites

 

 

mazas plastmasas datortumbeles varētu skanēt labi.
 

Bļins, tu tak pat nelasi, ko es rakstu.

Link to comment
Share on other sites

Harman Kardon Soundsticks III - biju labā nozīmē pārsteigts par skaņu. Pasākumu apskaņot protams par īsu, bet darba vietai pilnīgi pietiek. Dizains ūberkosmisks, dažiem patīk, daži ienīst.

Link to comment
Share on other sites

Gigaworks T20 varētu pat būt ņemams variants. Apskatīšu veikalā, cik lielas viņas ir. 

Diskotēkas nav vajadzīgs rīkot. Gribu kvalitatīvu un dzīvu skaņu. Ar kolēģiem līdz šim nav problēmas bijušas.

Uz doto mirkli ir Logitech X240. Nepatīk fona troksnis, jo kaut kas ir noklājies vadības konsolē. Un tad vēl tas trakais lērums ar vadiem. Pametot subi zem galda, skaņa arī uzreiz ne īsti laba. 

Pasenāk bija iespēja iepirkt Soundsticks II par ļoti labu ciparu. Toreiz nepaņēmu, jo nebija pielietojuma. Ja tagad būtu tāds piedāvājums, noteikti paņemtu. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...