Jump to content

Jauna/lietota telefona iegāde līdz 200 eiro.


Ievarijums
 Share

Recommended Posts

smartdevil

Ja no ķīniešiem nebaidies, iesaku Oukitel K6000 Pro.
Man izmaksāja ar pvn 170 eiro.
http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oukitel-k6000-pro
No sakarīga vekala ir ar DHL līdz nedēļas piegādi.
Kamera superīga. Benči nedaudz virs Nexus 5. Lielākais pluss 6000mAh bača. Vienīgais mīnuss - nav giroskopa.
 
Ja vajadzīga jauda, tad ieteiktu piemest priekš Huawei P9 lite


 

 

just5 ir tāds lets ķīniešu s*ds, uz kuru pat paskatoties jau rokas sāk trīcēt ... Parādījies Samsung J5 2016 izlaidums ... Izskatās tīri ok, protams procis neatšķiras no galaxy S3 ...

Un kas tad pa tavam ir Samsung un iPhone? Amerikāņi?

Tur pat vienā rūpnīcā, blakus līnijā ar visiem ķīniešiem salikti. :p

Link to comment
Share on other sites

Benči nedaudz virs Nexus 5

Par Nexus 5 te itin neviens nerunā.

Snapdragon 808 ar Adreno 418 ir krietni jaudīgāks nekā MT6753 ar Mali-T720 MP3. Ierindas lietotājam gan pajāt uz to.

Kas nebūs pajāt: Nexus 5X būs KRIETNI labāka gan video, gan foto kamera.

Un vismaz man telefonam prasās arī Gorillas (vai analogs) stikls.

 

Un kas tad pa tavam ir Samsung un iPhone? Amerikāņi?

Nav nozīmes, kur prece ir ražota.

Kam ir nozīme - kas un kā to ir izstrādājis, kāda ir kvalitātes kontrole, kāds ir pēcpārdošanas atbalsts.

+- tajā pašā Nexus 5X cenā ir vēl viens monstrs: LG G Flex 2 :)

Nedaudz lielāks, jaudīgāks un pats galvenais: interesantāks. 

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
Benči nedaudz virs Nexus 5

Vai tiešām? Pēc tā paša kimovil saita Nexus 5x - antutu - 45k, un tam ķīniešu verķim 32K. Sintētiskie benči ir stipri lielāki par to ķīnieti, plus, ņemot vērā, ka Nexusam ir pure android, kustas viņš tiešām ļoti ļoti ātri. Stabilitāte, ātrums, laba kamera, laba bača, tīrs jaunākais android - lūk galvenie Nexus plusi. Bet ir arī daži mīnusi - gabarīti priekš 5.2" palieli (jejbogu garāks par manu G3, kas ir 5.5" ekrāns) un nav SD kartes atbalsts. Pārējais pagaidām OK.

 

 

+- tajā pašā Nexus 5X cenā ir vēl viens monstrs: LG G Flex 2 Nedaudz lielāks, jaudīgāks un pats galvenais: interesantāks. 

Pie šī parakstos abām rokām, lielisks verķis par nelielu cenu.

 

p.s. nedaudz nožēloju ka paņēmu Nexus 5x, nevis G4 vai Flex 2.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Man ir G4. Pārgāju no Asus Zenfone 6, baigo ieguvumu nejūtu.

Eh, atceros kā bērnībā par katru jauno mobilo bija baigais prieks un, lai gan tur itin nekā nebija, varēja pavadīt stundām, kamēr visas fīčas un līdzi nākošās spēles iepazīsi :D

A tagad: vairāk papagaiļi, nedaudz labāka kamera, asāks ekrāns, labāks skaļruņa skanējums, bet Android ir un paliek Android.

 

Atvainojos par offtopic.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ok, nopirku Nexus 5x 16gb versiju (tagad iekš Carphone Warehouse akcija £169), rīt no rīta vajadzētu būt klāt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

No Lumia 925.

Sāka tracināt bezgalīgā uzkāršanās, visādi citādi ir OK telefons

Link to comment
Share on other sites

pagāšnedēļ paņēmu nexus 5x - kamera laba un problēmu nav. nenožēloju ne centa. galvenais iemesls šī telefona iegādei bija tīrais androīds.

Link to comment
Share on other sites

Nez, manuprāt, cilvēki to tīro Android nedaudz pārvērtē.

Manam LG G4 ir stock roms, kuram nav ne vainas. Nekas nebremzē (tas laikam ar 6.0), un izskatās daudz maz ok.

Draudzenes Lenovo K3 Note uzliku tīru Android (arī 6.0) - lietojot to, itin nekādi nejūtu, ka tas būtu ar kaut ko pārāks.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nesaprotu kāpēc fano par tīru android, vienīgais labums ka žiperigs.

Link to comment
Share on other sites

Benefits of Stock Android

  • Very fast as compared to any other skinned or customized Android ROM.
  • No bloatware are included, which means more internal storage.
  • Fastest updates as they are ready to use and no further customization are required. This makes the Nexus to get the fastest updates as compared to other Android devices.
  • No battery sucking third-party application.
  • No heavy on resources third-party application.
  • Cleaner look as compared to other UI.
  • A great exposure for developers to customize the ROM.
  • Fastest security patches and updates.
  • Fastest inclusion of new features.
  • Always assured of quality, as stock ROM is directly from Google.
  • Fastest bug fixes.
  • A great developer community dedicated to stock ROM.
Link to comment
Share on other sites

Nope, nepārliecināji.

  • Very fast as compared to any other skinned or customized Android ROM. Bremzes uz LG G4 ar 6.0 nejūtu vispār.
  • No bloatware are included, which means more internal storage. Man tāda neizmantojuma, kuru nevar izdzēst, ir tikai viena: LG Backup. Gan jau to 17MB trūkumu pārdzīvošu.
  • Fastest updates as they are ready to use and no further customization are required. This makes the Nexus to get the fastest updates as compared to other Android devices. Īsti nerūp vai es jaunāko Android versiju saņemu uzreiz vai dažus mēnešus vēlāk.
  • No battery sucking third-party application. Iet kopā ar otro punktu.
  • No heavy on resources third-party application. Iet kopā ar otro punktu.
  • Cleaner look as compared to other UI. Nepiekrītu.
  • A great exposure for developers to customize the ROM. Em, ja es gribēšu custom ROM, tad es tādu arī uzlikšu.
  • Fastest security patches and updates. Update daļa iet kopā ar 3. punktu, security patches - kad būs, tad būs. Nezinu itin nevienu, kam ar viņa Android telefonu būtu kaut kas noticis kādas ievainojamības dēļ.
  • Fastest inclusion of new features. Vai ne, piemēram, Dual Window, kas jau labu laiku ir gan Samsung, gan LG telefoniem. 
  • Always assured of quality, as stock ROM is directly from Google. Salīdzinot ar LG vai Asus stock ROMiem, beesmu novērojis nekādu kvalitātes pārākumu
  • Fastest bug fixes. Izskatās, ka kāds šo sarakstu centās izstiept pēc iespējas garāku :D
  • A great developer community dedicated to stock ROM. ...tas pats, kas iepriekš

Lai vai kā, Nexus 5X ir foršs telefons un tīrs Android noteikti nav sliktāks par "netīru".

Man tik liekas, ka Stock Rom kvalitāte dažam labam ražotājam ir krietni uzlabojusies pēdējajā laikā un ka nevajadzētu uzreiz tos izslēgt kā variantus.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
Benefits of Stock Android

 

Pajāt uz mārketinga saukļiem, mīnusi ko novēroju Nexus 5x ar tīru Android:

- nerāda bačas % status bārā, nerāda un viss, nu vai nav debīli;

- dialer manā skatījumā ir ļoti neērts, un nav intuitīvs, piemēram veicu zvanu, gribu pātrukt, kas ar to sarkanu rimbuli jādara - jānospiež, swipe left/right?, kas, tiešām GUI grūti paredzēt atbilstošus norādījumus;

- watsapp un telefona pogas ekrāna lejas daļā nerāda info par jaunām ziņām un neatbildētiem zvaniem;

- gan jau būs vēl...

- A nē, būs uzreiz, LG ja vajag pieregulēt skaļumu, ekrāna spilgtumu, pieklūt galvenām fankcijām kuras šad tad vajag ieslēgt/izlēgt, piem - rotation, hotspot, flashlight utt, tas ir izdarāms ar divām darbībām - swipe uz leju un tap. Usjo. Android - tur daudz reizes vajag ložņāt pa izvēlni lai izdarītu to pašu.

 

Jā lielāko daļu nēertību var novērst ar 3rd partu appiem, kur garantija ka negļukos? Piemēram, uz MotoG gribīju dabūt bačas % status bārā, piemeklēju softu, tā truba pārstāja aizmigt, ilgi meklēju, kas par vainu, kamēr nesapratu, ka tas ir baterijas softs.

 

LG softs ir 10x pārāks par stock Android. Pieņemu, ka lieliem ražotājiem arī arī softu viss ir OK.

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Google arī uzspiež savu bloatwari - kuras nav maz. Kaut vai Hangouts un Google+. Neizdzēšamas bez root. Principā seksu ar telefonu (root, custom ROMi utml) es te negribētu apskatīt.

Galerijas aplikācija un SMS aplikācija ir derdzīgas. Un ne tās vien.

Gmail aplikācija neder kā corporate mail klients.

par to "cleaner look" es arī pastrīdētos - drīzāk "oversimplified".

Fastest bug fixes? :D Memory leak problēmu, kura parādījās 5.0, pilnībā salaboja tikai 5.1.1

Sony Stamina mode sūta gulēt visas iepriekšējās "tīrās" Android versijas pirms 6.0, un arī Doze nespēj manam Z3 Compact ietaupīt bateriju tik, cik to spēja Stamina.

Huawei baterijas taupītājs ir vēl brutālāks.

 

Par new features arī - 6.0 no šī aspekta ir feils. Par Doze mode jau minēju.

 

Nerāda ne tikai bačas statusu, bet arī tīkla aktivitāti status bārā. "Sliktajam" Sony un ne tikai - rāda


Stock Androīds arī neatstrādā paziņojumu par Call Waiting abonentam, kuram zvani, nu ir vēl cilvēki, kuri smārtus izmanto arī zvanīšanai, saproties :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Kaut vai Hangouts un Google+
Šos mēslus un ne tikai deaktivizēju. Jā gūgles blūdvares tur ir gana daudz.

 

 

par to "cleaner look" es arī pastrīdētos - drīzāk "oversimplified".
Piekrītu 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Benefits of Stock Android

Youtube ir video ar Nexus 6P un S7 Edge. Un izrādās, ka tas Nexus nemaz tik raitāks par Samsungu nav.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Un vispār sāku apdomāt kāda launčera iegādi, piemēram Nova launcher, jāpapēta, kas tam nāk līdzi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un vispār sāku apdomāt kāda launčera iegādi, piemēram Nova launcher, jāpapēta, kas tam nāk līdzi.

Pamēģini pirāta versiju pirms pērc. Man uz S6 ļoti tērēja bateriju, nācās atpakaļ pie Google now pāriet.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Cik esmu pļeckājis jaunākos telefonus, tad lielo ražotāju custom androīdi pēdējā laikā ir kļuvuši daudzmaz ciešami. Stock droīda vienīgais pluss ir ātrie drošības atjauninājumi. Cik saprotu, tad pēdējā laikā Samsung ir pamatīgi paātrinājis atjauninājumu izstrādi/pielāgošanu, kamēr pārējie vēl iebremzē. Un arguments "man vēl security problēmu nav bijis" īsti neiztur kritiku. Tas no sērijas - "avarējis neesmu, tāpēc nesprādzēšos".

Link to comment
Share on other sites

Un arguments "man vēl security problēmu nav bijis" īsti neiztur kritiku.

Kā ta neiztur, lielāka daļa LV mājsaimniecību sēž uz Windows ar izslēgtiem atjauninājumiem.

Bet, jā, tas ir + stock Androidam, vienīgi mani tas galīgi neuztrauc.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Pamēģini pirāta versiju pirms pērc. Man uz S6 ļoti tērēja bateriju

Ja nevajag baigās izvirtības, tad pietiek arī ar bezmaksas versiju.

Tev Launchers parādijās pie appiem baterijas sadaļā vai uz izjūtām noteici? 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Kā ta neiztur, lielāka daļa LV mājsaimniecību sēž uz Windows ar izslēgtiem atjauninājumiem.

 

Bet lielākajai daļai mājsaimniecību dators ir super sifeļains! Vismaz es caur telefonu veicu konfidenciālu saziņu, kas satur komercnoslēpumus, veicu maksājumus un galu galā negribētu, lai telefons kļūst par spambotu kādā tīklā. 

Link to comment
Share on other sites

Bet lielākajai daļai mājsaimniecību dators ir super sifeļains!

Nu, nejau windows security caurumu dēļ...

 

 

Vismaz es caur telefonu veicu konfidenciālu saziņu, kas satur komercnoslēpumus, veicu maksājumus un galu galā negribētu, lai telefons kļūst par spambotu kādā tīklā. 

Man vienalga, ko ar telefonu dari tu vai kāds cits - es saku, ka tie argumenti nepārliecināja MANI. 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Stock droīda vienīgais pluss ir ātrie drošības atjauninājumi.
Neliels pluss. Manuprāt stock android fani, tā ir sekta... 
Link to comment
Share on other sites

Tev Launchers parādijās pie appiem baterijas sadaļā vai uz izjūtām noteici?

Pie appiem baterijas daļā. Provēta tika gan bezmaksas oficiālā versija, gan kreisā pilnā. Optimizācijas arī nepalīdzēja.

Launčeris nav slikts, bet kaut kā pamanījās izmantot vairāk cpu laiku.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Lietoju Nexus 5x kādus 4 mēnešus, kas man nepatīk:

* pie slodzes tas jūtami uzkarst.

* skaļrunis varēja būt skaļāks.

* baterija varēja turēt ilgāk.

* tīrais androīds ir pārāk vienkāršs, ierobežotas personalizācijas iespējas, kaut vai, salīdzinot ar LG g4 launcheri.

 

Kopumā ņemot ar pirkumu esmu apmierināts. :)

 

Šeit ir parādīts kā uzlikt baterijas % statusa joslā. Šeit - kā ātri iestatīt vajadzīgo skaļumu. 

Link to comment
Share on other sites

androidz

āāāāā, iekš bačas ikonas! Man ir slikta redze. Skaļuma iestatīšanas rīks arī ar vairākiem swaipiem. 

 

Par  baču piekrītu.

Gabarīti vairāk piestāv 5.5" telefonam.

Vizuālais tāds pats kā stock android - ļoti neitrāls (sterils), labi ka vismaz izvēlējos ice variantu. 

 

Rezumējot par tiem +/- 315eur, varēju nopirkt ko interesantāku. Pagaidām neliela vilšanās.

 

Klau, a tev rāda info zvanīšanas, watsap ikonās par neatbildētiem zvaniem, jaunām ziņām? Vai tikai status bārā?

Link to comment
Share on other sites

Info rāda tikai status bārā, pie ikonām nerāda. Nebiju tam pievērsis uzmanību. :)

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu re, vēl viena stock adnroid "fīča" :(


 

 

pagāšnedēļ paņēmu nexus 5x - kamera laba
Uz rokām ir G3 un nexus 5x, nexus, iespējams, labāk filmē slikta apgaismojuma apstākļos, bet pie laba apgaismojuma vecais G3 ir pārāks. Piemēram fočēju pa logu autiņus, vienu un to pašu scēnu, apstākļi identiski, ar g3 spēju salasīt mašīnas numuru, ar nexus pleķis numura vietā. 
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

vēl viena stock adnroid "fīča"

To var labot, piemēram, ar to pašu Nova Launcher + MissedIT vai Tesla Unread... 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Mēģināšu labot, tā tomēr ir noderīga lieta. Bet viedoklis par stock andrīti man ir....

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu, kā to ņem... Man, pārejot no iPhone uz Android (pirms dažiem gadiem), arī likās, ka bez tā nevar dzīvot... BET - mierīgi dzīvoju un esmu pielāgojies bez tām notifikācijām uz ikonām iztikt.


Stock Andrītim ir viss ok ar notifikācijām - tās strādā, tās ir pieejamas, vienkārši pieradums Tavā gadījumā dara savu...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Pakustināsim biki mironi.

Savajadzējās jaunu mobzi sievasmātei, justiņš reaģē ārā, primārais foto+video amatiera līmenī. ~150-200eiro...

Skatos uz Moto g4 plus. Kādi citi piedāvājumi.

Samsungs nepatīk dēļ savu apdeitu murga, HTC interfeiss caur ž, kaut kādi lētie ķīniešu hlami arī neuzrunā ...

Link to comment
Share on other sites

Müller

vienigais kas ir hlami tas ir pazistamo brendu telefoni lidz 200 eur, saja cena kiniesi tiem izgriez pogas pec visiem parametriem

ja esat gatavi pirkt novecojusus un vajus dzelzus tikai lai varetu parmaksat par pazistama brenda uzrakstu, tad tik uz prieksu. neredzu ko citu lai seit iesaka.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

neizskatu moto g seriju vairs kaa tadu, ir paslaik 3!!! pirmas serijas moto g gjimenee, 2i  3as serijas un klust ar vien sliktak viss vinjiem...

Pirmas serijas bija best telefoni ever, tagad kad parnjema to lietu lenovo laizh baigo lazhu.

esmu skatijies gan 4o gan 5o seriju veikalos/paspaidijis diezgan ilgi un labak bedz pa gabalu no tiem sudiem! (kvalitates zinjaa!)

 

protams pareizi dari ka nemaz neskaties uz kjinieshiem, pat xiaomi (labie kjinieshi) pec ilgstosas palietosanas izradas nekas vien cits kaa hujova kjinietis.. Pat nezinu ko tagad var nopirkt kas nemaksa kosmosu un butu labaa izpildijumaa/kvalitate , Mosk lietotu pirmas serijas moto g pa 20-40eir?

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Domā pirmo?  Neee, tas tantuks ir advancēts un ātri sapratīs ko esmu iesmērējis ;)  Vēl ir versija s5...s6...Bet tie jau ir samsungi ... Ar savām sadomazo apdeita tieksmēm ...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Foto un video jomā vari pameklēt Oneplus. Xiaomi ir vairāki modeļi mūsu frekvenču joslā un pretēji biedram ar izteiksmīgu niku, nevaru neko sliktu pateikt. Pašlaik ģimenē vēl 2 redmi note lte strādā un neviens vēl nav nobeidzies. Tādu akumulatora kvalitāti Samsungam šķiet šajā mileniumā nesasniegt. 

Pilnīga taisnība ir tas, ka zem 200 normālu zināma ražotāja telefonu iekš lv nenopirksi, jo tad tas reāli būs telefonas pa <100 un tur jau nav ko gribēt. Zinam taču - nodokļi, nodevas, marketings, reklāmas, lieli smuki biroji, garantijas birokratija, CE nodeva sprancūžiem. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nja Oneplus būtu variants bet ... LV šamam cenas ir uxx un axx. Lietotu njemt negribas, jo tomēr garantijas neesamība ir nopietns arguments.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...