Jump to content

Jauna/lietota telefona iegāde līdz 200 eiro.


Ievarijums
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Pēdējā laikā mans viedtālrunis sāk konkrēti neturēt līdzi aktualitātēm un baterija jau arī ir pakaļā, tāpēc sāku meklēt alternatīvas.

 

Godīgi sakot man nav izpratne, ar ko atšķiras viens 200 eiro telefons no cita 200 eiro telefona ar līdzīgu komplektāciju, un ar ko šie abi atšķiras no lietota iPhone 5s. 

Būšu pateicīgs, ja kāds varētu ieteikt, kas ir labākais ko par šo summu var dabūt

 

Paldies.

 

EDIT: Tikko ievēroju ka Just5 Freedom X1 arī ir pa 200. Kādas atsauksmes par to?

Labots - Ievarijums
Link to comment
Share on other sites

Ievarijums

Atsauksmes gan izskatās pilnīgā sūdā. Vienam ekrāns, citam poga, citam skaņa aiziet. Vai tā ir tikai ilūzija. ko rada naidīgi komentāri?

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Just5 telefonus vari pat neskatīties, paredzama tikai viena vilšanās.

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

Xperia M4 neņem, būs problēmas ar atmiņu. P8lite ir labs variants.

Ieteiktu vēl apskatīties Xiaomi Redmi note 2 vai 3, bet tad izdevīgāk sūtīt no Ķīnas. Vēl jau ir arī "mazais" Redmi 3 (ne note).

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

http://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_redmi_note_2_black

http://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_redmi_note_3_black

 

sasodīts psūtīt no Ķīnas ja pie mums telefons ir zem 200.€, zem autora budžeta telefonam, plus telefons bez garantijas (!)............

Link to comment
Share on other sites

just5 ir tāds lets ķīniešu s*ds, uz kuru pat paskatoties jau rokas sāk trīcēt ...

Parādījies Samsung J5 2016 izlaidums ... Izskatās tīri ok, protams procis neatšķiras no galaxy S3 ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ievarijums

Tam ir pamatojums vai tu vienkārši tici ābolam? Varbūt es tos ciparus uztveru nepareizi, bet pēc specifikācijas (neskaitot visādus slow-mo pigorus) tās iekšas izskatās līdzīgi. Paskaidro, ja es kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Tam ir pamatojums vai tu vienkārši tici ābolam?

Kaudze telefonu bijuši lietošanā, pats uz ābolu pārgāju pēc vairāku gadu droīda izmantošanas. Uzņēmumā tiek developētas aplikācijas priekš populārākajām mobilajām platformām, kā rezultātā regulāri ir izdevība izspaidīt daudzus populārākos tālruņus (no entry level lētākajiem droīdiem līdz flagmaņiem), kā arī ir visi āboltelefoni no 4tā līdz 6s.

 

Nu tā tīri objektīvi varu teikt, ka ja droīdamuz doto brīdi ir vajadzīgs principā top-end flagmaņa dzelzis, lai izbaudītu tiešām plūstošu lietotāja experienci, momentaālu multitaskingu un pārējos labumus, tad uz āboliem tas iOS un springboard ir tik labi nooptimizēts, ka pat ar jaunāko opsistēmas versiju, četrus gadus vecais 5tais iPhone strādā ka prieks. Uz 4s gan jau ir jūtama iebremzēšana, un 4tais ar iOS 7.2 bija jau visai lēns. 

 

Par opsistēmu laikam varu izteikties tikai subjektīvi, bet vismaz man pārejot pat no (atkal, subjektīvi) labākā droīda launchera HTC Sense, bija sajūta, ka viss ir beidzot savās vietās, tad tagad skatoties uz jaunākajiem droīda būvējumiem, nespēju vien nobrīnīties, kā tādu kiš-miš ar rozīnēm Google ir spējīga laist tautās. Lai gan, protams, Gūgles UI Material design kaut cik vismaz tagad ir unificējis sistēmas izskatu un lietojamību, diemžēl līdz iOS intuitīvismam un ātrdrabībai droīdam vēl tāls ceļš priekšā.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par cik man vajadzēja vienu jaunu tel. paņēmu budžetnieku  huawei p8 lite (arī skatījos samsung j5)   - sākumā biju skeptisks bet  kad palietoju - aparāts par to naudu - ir ļoti ok. Korpusa kvalitāte ok, 8 kodolu procis , 2gb rams. labs fočuks. uzliku uzreiz 6.0 andrīti un emui 4.0 . strādā viss raiti un gļuku nav - laikam neesmu tik prasīgs pret tel. vienīgias, ka aķis varēja būt lielāks, bet plānums dara savu. 

Link to comment
Share on other sites

Osscar, tu neko nerubī.

Ja reiz J. Reiņa kungs saka, ka visi sub-200 EUR droīdi ir mēsli, tad tā arī ir!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Reiņa kungs #irš kā Rainis! Kārtējais ābola fans...

Pat normālas sugas ķīnietis ieliek tavam ābolam!

Tie laiki ir sen garām, kad ābolisti no laimes varēja uz pārējiem čurāt no augšas.

Link to comment
Share on other sites

Nu, fleima karus gan te sākt nevajag.

Man M4 Aqua tīk labāk par P8 Lite, galvenokārt, ūdensdrošības dēļ. 

Par 8GB atmiņu ar Android 6.0 un microSD slotu jau nu gan nevajadzētu uztraukties (Adoptable storage)


 

 

EDIT: Tikko ievēroju ka Just5 Freedom X1 arī ir pa 200. Kādas atsauksmes par to?

Mans rule of thumb: ja telefons nav atrodams iekš gsmarena.com, tad tādu ņemt nevajadzētu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Lietoju Lumia 830, viss darbojas ātri, ja vēl nedarītu tādas muļķības, kā neliktu preview OS, tad darbotos arī bez gļukiem (patīk testēt jaunās fīčas, tāpēc šādus tādus gļukus pieciešu, bet pēdējie buildi jau ir diezgan stabili). 830 gan ir bik pāri tiem 200€ (paņēmu dēļ kameras), Lumia 735 / Lumia 640 LTE / Lumia 650 ātrdarbības ziņā būs līdzīgi un cenas ir attiecīgi 170€ / 120€ / 160€

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vidējā cenu kategorijā, ap tiem 200, nekas labāks par Nexus 5X nav pieejams, punkts! Turklāt ar tīru android, labu ātrdarbību priekš 200eur un instant updeitiem!
Darbina snapdragon 808, kamera labākā kategorijā un citi labumi. Ar šo nevar nošaut greizi.
Ar visiem čainīzeriem jau iesaku ļoti uzmanīties un pārbaudīt katru telefona sastāvdaļu un apskatīt real life performance, jo te daudzi iesaka telefonus, kuriem salīzinot ar to pašu nexus, vajadzētu maksāt max 50 eur, bet diemžēl tā nav!
5s arī nav pats sliktākais variants, bet es laikam drīzāk ieteiktu tad skatīties kaut ko nedaudz jaunāku, bet lietotu! Citādi Reinis nedaudz vairāk uz gaumes viļņa uzsēdies, nevis realitātes.

Link to comment
Share on other sites

Nexus 5X tik tiešām ir kewl.

Ja tie 30 EUR pa kabatu baigi nesit, ir vērts apsvērt! 

Link to comment
Share on other sites

apvienosana

Pats pirmais telefons, kas nāk prātā šajā cenu kategorijā lietots - NEXUS 5X, ir bijusi pieredze ar ''draudzenes'' nexus 5, ļoti labs telefons par saprātīgu cenu, nemanīju nevienu ''gļuku''', nedomāju, ka jaunais ir sliktāks

________________

totalizators

Labots - apvienosana
Link to comment
Share on other sites

Ievarijums

Okay, izskatās ka Nexus 5X tiešām ir labākais variants.  Pēdējais jautājums - vai šitie e-veikali, kur 5X var dabūt par tiem ~230 ir legit, vai nē? Nav bijusi pieredze ar galīgi lētajiem e-veikaliem, tapēc interesē vai tur nav problēmas ar garantiju vai kaut ko citu?

Link to comment
Share on other sites

Netaisisu jaunu diskusiju, sry.

Mammai mekleju jaunu gudro telefonu. Orasibas nekadas ipasas, bet nu gribas tadu lai pec pusgada nav oilniga miskaste, vienigais gribetos labu kameru. Metu aci uz P8 lite, tad lasiju, ka nexus 5x esot dikti labs, kadreiz pasam bija, tgd tevam ir 5.ais, patika! Gribetos ap tiem 200 eiro, bet var kvai pa tiem pasiem 250, bet baiga vajadziba nav. Aa, lg g2 apskatiju, ta jau ok izskatas, bet modelis jau dikti vecs. Ko ieteiksiet? Vrb kkadu samsudu?

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Jau gandrīz nedēļu lietoju Nexus 5X. Esmu super apmierināts.Salīdzinot ar citām trubām-vienkārši raķete. Pirkstu nospiedumu lasītājs strādā perfekti, kaut arī sākumā biju skeptisks. Iesaku :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Skatos arī uz jauno samsūda A3, bet A5 lētāks, kapēc tā?

P.S LG no Latvijas tirgus iet laukā

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Skatos arī uz jauno samsūda A3, bet A5 lētāks, kapēc tā?
Kurā vietā jaunais A5(2016) ir lētāks par jauno A3(2016)?
Link to comment
Share on other sites

Vietējie pisnesmeņi tādas cenas saskrūvējuši tiem A3-A5 šī gada izlaidumiem...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurā vietā jaunais A5(2016) ir lētāks par jauno A3(2016)?

Tad noteikti A5 veco būšu redzējis

 

 

Vietējie pisnesmeņi tādas cenas saskrūvējuši tiem A3-A5 šī gada izlaidumiem...
 

Kosmoss? Nav vērts?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu es ieķēru Samsuņa A3(2016). Paņēmu dizaina un izmēru dēļ. Un andrīša sms exporta iespēju dēļ.

Dizains man pašam ļoti patīk - metalizēts korpuss ar stikla priekšu un aizmuguri. Ja būtu tās pašas iespējas 4,3 collās, tad vispār būtu konča.

Amoled ekrāns izcils, laba kamera, tikai dažreiz nesaprotu, kurā vietā telpās viņš rēķina fokusu.

Vienīgi automātiskais spožums ir neizprotams - dažreiz pats ieslēdz gandrīz max spožumu samērā tumšā apgaismojumā.

Un radio vecajai Lumia bija labāks.

Nezinu, vai telefons ir tās naudas vērts, bet galvenais, ka tas man pašam patīk, lai arī no lietotāja pieredzes es dotu priekšroku Lumia & WP10 funkcionalitātei.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

P9 Lite pie Tele2 ir 219 EUR, Nexus 5X. A3 un A5 pagājušā gada neņem, šī gada A3 vēl var, bet škrobe par 5.1 andri virsū šī gada telefonam ir liela. Bet tā ir ok + uz gadu apdrošināšana bezmaksas no Samsung, ja pērc oficiālā vietā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

A5 pagājušā gada neņem

A vot paņēmu beigās 1A elvē A5 14.ā gada

Vel J5 beigās skatīju, Bitē laba cena un ar garabtijām būtu ideāli, ja Bitē pirktu, bet nu būs ok :)

P.S kur 1A sūta taisīt teļfonus? 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Kāda vaina nexus 5x, izņemot to ka nav sd kartes. Laba kamera un 16gb atmiņa ir tāda jocīga kombinācija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
AndrisBB

Ko iesakat no Androīdiem teiksim 200 - 300 Eur cenas diapazonā?

Esošā Lumia 925 jau kalpo kādus gadus 3 vai pat 4, vizuāli nekādu defektu, bet ar saviem Windows gļukiem jau līdz kaklam.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

200 Eur par Nexus 5x ir saprātīga cena? Vai arī tas jau ir novecojis telefons?
Nifiga sebe novecojis:  Released 2015, October. 200e laba cana, tikko samaksāju 315e par 32GB versiju. Varu šo to pastāstīt par telefonu. 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...