Jump to content

Izravu RAM


bandits55
 Share

Recommended Posts

 

 

7 tāpēc ka esmu bandits55 un gribēju RAM sev nozagt bet nesanāca jo sevi pieķēru.
+1
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Super!!! Šito topiku lasot pārsmējos. :D  :D  :D Misters Bīns no tēmas autora stipri atpaliek.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jau iedomājos Bīnu izbolītām acīm, starp abiem rādītājpirkstiem turot un aplaizot tiko izrauto RAM...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

>itanium. Nu ja.  Ja piem. sūdīgs garīgais var kādu strādājošu RAMu paraut laukā.  :dribble: Būs labums psihiatriem, šiem nevajadzēs piemeklēt zāles šādiem gadījumiem, receptes vietā izrakstīs ''paraustīt ramus" , gan seksapatalogs orgasmam izrakstīs eksekūciju ar darbībā esošu procesoru. Gan internetveikaliem pieaugs apgrozījums uz nokautajiem dzelžiem. Ja šim uzrīko  flash mob, tāds sviests iestāsies :shok:   

Link to comment
Share on other sites

 

 

6 sevi nekontrolēju-attapos ar izrautu RAM rokā

pirms izraut no sākuma jāierauj

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dusmas. Paardziivoju par IT(aly),bet  11ku seerijaa vinneeja vaacieshi. RAMs, kaadu man vajag izraut!(straadaajoshu!)

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dusmas. Paardziivoju par IT(aly),bet 11ku seerijaa vinneeja vaacieshi. RAMs, kaadu man vajag izraut!(straadaajoshu!)

izrauj, izrauj, savādāk būs bļaušana..

 

 

Gigi bij pelnījis uzvarēt..

Link to comment
Share on other sites

Edis7, kad dropē, liec to kompi mierā - ieraksti notepadā, saglabā un no rīta, ja domāsi, ka vajag - iepostē. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Velns, tak dzēsiet šito murgu. Citādi te pieGdienas topiki krājas kaudzēm. Un vajadzīgas infas vienkārši vairs nav. Skaidrs, ka topika autors ir idiots un viss. Palīdzēt viņam nevarēja nekā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...