Jump to content

Izravu RAM


bandits55
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Nu šodien laikam izdarīju baigo stulbumu. Ejošam datoram izravu vienu RAMU dators pakārās restareju viņu a viņš slēdzot iekšā sāk blaut viens gars divi pikstieni un tā visu laiku ko man tgd darīt???

Link to comment
Share on other sites

bandits55

kā šoizlabot 

1 garš, 2 īstermiņa Nespēja video sistēmas: kontrolsumma kļūda bija radušās video BIOS ROM, vai horizontālā izsekot neveiksme ir saskārusies

nu visadi izmeģinājos, bet neka gan ieslektam gan izslektam liku ram atpakaļ un ta pat bļau.

Link to comment
Share on other sites

Reset BIOS(bet pilns ,ne softisks) ,VARBŪT līdzēs :).

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Kā restartē biosu ??? 

Atslēdz kompi no elektrības(izņem baču,ja tas laptops),vispirms,protams,izslēdz viņu(normāli :)).

Izņem mazo CR bateriju(ja laptop,iespējams būs "čakars"lai tiktu klāt),tad baterijas kontaktus (tā kas CR   :))savieno uz īso. Ieliec baču atpakaļ un ieslēdz to savu APARĀTU.

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

1. variants - beigts RAM

2. variants - beigta MB

3.variants - beigts RAM un MB

 

dabū citu RAM, spraud MB (izslēgtā)

dabū citu kompi, spraud iekšā savu RAM (izslēgtā )

izdari secinājumus

Link to comment
Share on other sites

bandits55

Stacionārais, ar diviem ram tāpēc jau ravu vienu āra, jo domāju ka nekas nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

bandits55

Ar vienu strada. To RAMu ko izravu ir beigts. Pirms viņu ravu ārā jau biju pasūtījis 4gb RAMu

Link to comment
Share on other sites

Edgars77

3. postā ir risinājums, citādi tagad būs atkal 10 lapu fleims.  :mda:

 

Lab, nes uz garantijas remontu, ja tāda vēl ir.

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

bandits55

Ja tas kas strādā strādā visos 4 slotos. Stulbākais ir tas ka nobeidzas 4gb ram. Tas kas vesels ir tikai 1gb liels :D

Link to comment
Share on other sites

Visu var, ja grib! Man klients bija HDD atvēris, lai iztīrītu, ar spirtu un lupatiņu!

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Lai atvērtu HDD vajag smalkos skrūvgriežus, kurus kurš katrs netur mājās. Lai gan beigtos HDD esmu jaucis ar plakano skrūvgriezi un šķērēm. :D

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

 

 

jema... nopietni? Neticās...
Piedevām ļoti tehnisks cilvēks, zelta rokas, es arī sākumā neticēju, domāju ka mani nes cauri  :)
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

:shok: Palasot šo topiku, gribas sākt visu no jauna. Visu nah un lai attīstās pa jaunam no vienšūņiem.

Labots - marrtins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

EdzonsTech

Hmm, izskatās, ka ir radusies problēma, jo tā nevajadzētu būt, interesanti, varbūt pamēģini to RAMU, kurs nestrādā, notīrīt ar spirtu, varbūt palīdzēs, bet ja nē, tad apmeklē smscredit.lv un aizņemies jaunam datoram :) 

 p.s Mans kolēģis, ļoti ziņkārīgs jaunietis, gribēja paspēlēties ar barošanas bloku pie ieslēgta datora. Jūs gan jau gribēsiet zināt, ko tad viņš tādu izdarīja?

Atbilde ir sekojoša: Viņš pārslēdza barošanas bloka jaudu no 220V uz 115V, rezultātā barošanas bloks nosvila un sāka degt :D Un rezultātā datoru varēja mest ārā, bet priekšniecība bija izbrīnīta par to, ka barošanas bloks nosvila :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hmm, izskatās, ka ir radusies problēma, jo tā nevajadzētu būt, interesanti, varbūt pamēģini to RAMU, kurs nestrādā, notīrīt ar spirtu, varbūt palīdzēs, bet ja nē, tad apmeklē smscredit.lv un aizņemies jaunam datoram :) p.s Mans kolēģis, ļoti ziņkārīgs jaunietis, gribēja paspēlēties ar barošanas bloku pie ieslēgta datora. Jūs gan jau gribēsiet zināt, ko tad viņš tādu izdarīja? Atbilde ir sekojoša: Viņš pārslēdza barošanas bloka jaudu no 220V uz 115V, rezultātā barošanas bloks nosvila un sāka degt :D Un rezultātā datoru varēja mest ārā, bet priekšniecība bija izbrīnīta par to, ka barošanas bloks nosvila :D

augstas raudzes speciālists?

 

tam tavam kolēģim pašam ienāca tāda ideja pārslēgt 220V uz 110? vēl strādā kopā ar to kolēģi? :D

ā, vaitad visas komponentes nosvila, ka visu datoru metāt ārā? :shok:

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Bet skats gan jau bija iespaidīgs, man būtu interesanti redzēt tā čaļa seju un paskaidrojumu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Idiots..autors. Tēma atstāta peghdienas iespaidā. Normāli, šito visu huiņu izdzēstu.

 

Plus, nojaušu, ka autors ir kāds jau zināms idiots.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Lol, autor moš nakamreiz pie redtube apmeklējuma norauj vienu olu. efekts būs analogs :D

 

kas toč skolas vairs neko nemāca un mēs tuvojamies šim http://www.imdb.com/title/tt0387808/scenārijam?

 

te vienīgais ko teikt ir citēt slavenā aņuka pēdējo frāzi: "Iepakojiet skaisti orģinālajā iepakojumā un aiznesiet kur pirkāt ar vārdiem"Tādām idiotam kā man dators nav nepieciešams"

Link to comment
Share on other sites

Uz piektdienām parādās visādi jaunbiedri ar smadzeņu darbības traucējumiem, ka tik kāds "vecbiedrs" netroļļojas? 

Link to comment
Share on other sites

Hm, manuprāt tēma ielikta nepareizā sadaļā, varbūt pie anekdotēm vai humora īstā vieta?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...