Jump to content

Problēma ar GPU draiveri (h18-5200ad128cy GeForce FX 5200)


Kitai
 Share

Recommended Posts

Vai nu kaut ko putrojos meistarībā, vainu problēma pašā GPU. Bet kā uzinstalē draiveri tā pie devaisa ! zīme, code 10. Pamēģināju uzinstalēt draiveri no nVidia mājas lapas un vēl kaut kādu (https://driver.ru/?file_cid=93772816984a5879bf5d2719ef3) - tas pats.

 

VEN_10DE&DEV_0322

Viģuha: h18-5200ad128cy GeForce FX 5200.

osis: xp 32bit

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

... kaut kas redzēts pasen, bet jā... ja atmiņa neviļ videokarte tāda pati bija, simts punkti ejoša, bet vajadzēja piemeklēt konkrētas versijas draiveri un man šķiet, ka tas nebija ne pie kartes ražotāja, ne nvidia lapā. krietnu laiku prasīja meklēšana

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī īsti nesaprotu kur probza. Domāju varbūt mātes vai OS gļuks (kas, iepriekš, nav redzēts) ieliku citu  GPU, tā darbojas bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vajadzēja piemeklēt konkrētas versijas draiveri un man šķiet, ka tas nebija ne pie kartes ražotāja, ne nvidia lapā.

 

Kādas muļķības, nvidias lapā ir vēsi pieejams veco draiveru arhīvs, jāmāk tikai lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir laiks uztaisi image savam XP un uzlieic pa fikso uz tā dzelža win7 un apskaties, kas notiek! Bija bērnībā tāda asus karte, neko tādu neatceros viss gāja uz urā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nvidias lapā ir vēsi pieejams veco draiveru arhīvs

Tas sākumā maz palīdz, jo tur jau nav teikts kurā brīdī kuru vajadzēs. Toties citur kādreiz var atrast inf kur, kad, kas konkrēti palīdzējis.

Link to comment
Share on other sites

Arhīvu studijā - kur nu ir tās visas konkrētās kartes draiveru versijas - kaut vai pa vienai likšu.

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija šīs sērijas karte, tad derēja tikai tie draiveri, kas bija uz CD. Jaunākas versijas nederēja.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Jāpiekrīt Xirx teiktajam. Mums arī kojās bija viena uzticama kaste ar to pašu videokarti un arī tā draudzējās tikai ar CD esošajiem draiveriem. Pēc update arī bija izsaukuma zīme ar 10 kodu

Link to comment
Share on other sites

Epopeja beidzās, viens no arhīva draiveriem tomēr derēja. Kas interesanti, tādu gļuku redzēju pirmoreiz uzliekot no vienu no beta draiveriem - tīkla karte nejūt vadu, lol. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...