Jump to content

Matemātika piektdienai


vvv
 Share

Recommended Posts

Tiešām! Andri, goda vārds, nebiju to tā domājis. Varēju ņemt jebkurus burtus. Tad nesanāktu tik glauni.

Link to comment
Share on other sites

On ‎16‎.‎03‎.‎2017 at 10:06 PM, AndrisBB said:

ja uzliek programētāja cepuri

Uzliku programmētāja cepuri un paskatījos uz biedra AndrisBB lietotājvārdu.

AndrisBB = Andris187

Andrīt, tu savu lietotājvārdu izvēlējies ar tādu domu? Kas zina, varbūt tu esi metrastoņdesmitseptiņus centimetrus garš. :)

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Mazliet vairāk, kautkas starp 189 - 190, ta ka šoreiz tava teorija nedarbojas. 

Link to comment
Share on other sites

Un kā tad tava lūriķa teorija strādā, kur tad tur bija tavs kaifs, ko tad izrēķināji, nu labi uzlauzi, bet publicēt??? Tiešām cienīji tevi kā specu, kur nesaprotu, bet izrādījies parasts ierindas mēsls! Gribi satikt, iedošu adresi, jo tādam morālam kroplim gribās acīs paskatīties!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pārāk nopietni tu te satraucies par kautkādiem sīkumiem, kāds kautko pārpostoja anonīmi anonīmā forumā un tu jau esi gatavs izsaukt uz dueli :D

Es arī varu tev iedot savu adresi, maz ticams ka tik tālu brauksi

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pietam es neko nelauzu, tā foruma saturs ir atklātā tekstā redzams aizejot uz adresi kuru atklāju pavisam nejauši, 5 gadīgs bērns to varētu izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AndrisBB said:

Pārāk nopietni tu te satraucies par kautkādiem sīkumiem,

Ja pārkāpjot visas pieņemtās normas tev liekās, tas ir joks, ta tu jau esi morāls invalīds un nekas vairāk, jo tālu dzīvo! Dzīvotu tuvāk, noteikti jau biksīte būtu pilnāka, jo par tavie darbiem tev balva pienākās!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AndrisBB said:

Pietam es neko nelauzu

Tās bija tavas tiesības un cukurs tev, jo gudrs esi! Tava zagšana tevi rok!

 

Zini, kur ir sūdi, Tu man kā cilvēks nomiri! Domāju ka daudziem bez manis, vai dzīvosi, noteikti, bet tādu huiņju netaisi!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Andrīt, vakar pavisam nejauši šitie tizleņi (rīta kafijas brandža) padarīja redzamus daudzu foruma biedru profilus, privāto saraksti. Tu varbūt to arī publicētu? Sak, es jau neko nelauzu, tas bija nejauši redzams...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vvv said:

u varbūt to arī publicētu?

Viņs jau publicēja pirms uzlaušanas! Tas jau mūsu sarunas tautā izveda aiz kaifa!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
3 minutes ago, jema said:

Ja pārkāpjot visas pieņemtās normas tev liekās, tas ir joks

Kādas tad ir tās normas? Pārpostot kautko ko kads publiski ir teicis ir pieņemto normu pārkāpums?

Īsti jau nav arī normāli jau arī nav visināties ar virtuālajiem kulakiem, par paša iedomatām normām. 

Link to comment
Share on other sites

vvv - tu vispār seko līdz pēdējās dienas? šis bija pionieris!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
6 minutes ago, vvv said:

Andrīt, vakar pavisam nejauši šitie tizleņi (rīta kafijas brandža) padarīja redzamus daudzu foruma biedru profilus, privāto saraksti.

Privātā sarakste ir privātā sarakste, ja es būtu kautko pārpublicējis no tā, tad varētu kautko pārmest, bet par to vienu postu kurš tikuntā ir publisks, pietam publicējot bez autora vārda, tur vispār nav pamata par ko strīdēties.

Kāds varētu būt sašutis ka autors nebija iekļauts, kā teikt autortiesības.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AndrisBB said:

Kādas tad ir tās normas? Pārpostot kautko ko kads publiski ir teicis ir pieņemto normu pārkāpums?

Slēgts topiks, slēgtas sarunas, tur ir runas par ģimenes lietām un bērniem, iekšējā grupa risina savas atiecības, tu lasīji un vēl rēci, ka neko nesaproti, tu izvelc iekšējos tekstus uz visu redzēšanu! Un  kas tad tu esi?????

Link to comment
Share on other sites

Nu ko sameloju ?

Link to comment
Share on other sites

Iedomājies, es aizbrauktu uz Bristoli, fotografētu turienes skaistos skatus, kaut kādā parkā bildi uzņemtu, pēc tam skatītos, tajā bildē pie krūma viens kakā, skatītos uzmanīgāk, tas taču mūsu Andrītis... nu maz kas, Andrītim vēdergraizes neizturamas, līdz atejai nepaspētu, ta pakakāja aiz krūma, štrunts... A varbūt to bildi forumā ielikt, vo visiem jautri būtu - Andrītis kakā. :sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Strīdēties te varam kaut līdz rītam, ja nebūtu apsaukājuši mani tad ganjau nebūtu pārpostojis, jo pirmstam to nedariju.

Bet tā tev ir tavs viedoklis, man mans, neredzu variantus ka te kāds domas mainīs.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
4 minutes ago, vvv said:

A varbūt to bildi forumā ielikt, vo visiem jautri būtu - Andrītis kakā.

Nu pasmietos divas dienas un aizmirstu, ganjau kautkā pārdzīvotu, ļaunu prātu ilgi neturu, ātri visu aizmirstu :) 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Viss taču ir dokumentāli fiksēts, tādi mīkstie kā tu grib stāstīt, bet melot jau nav labi!

Tevi pieminēja, bet nepasauca, bet kļūda, morāls invalīds ar nenormāliem kompleksiem, tur tas saraksts ārstam ir liels

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AndrisBB said:

Nu pasmietos divas dienas un aizmirstu, ganjau kautkā pārdzīvotu

Cilvēks, kas nodeva savu tautu, ceri viens, tādi dibenzellii cerēja LV krievam atdot lai paši vietu ieņemtu 1940 gada izdevās! 1991 gads atnesa skaidrību!

Link to comment
Share on other sites

Labi, nebižojies, Andri. Nebija tā, ka visi pēc kārtas varēja lasīt to slēgto sadaļu. Tu tiki tur iekšā, palasīji, i viss beigtos. Neesam nekādi maziņie, labi saprotam, ka internetā tā pavisam slēpts nav nekas, lai kā tu slēptu kaut ko, vienreiz tāpat atradīsies kāds gudrinieks, kas tiks klāt tam. A tev gribējās parādīt, re, es varu izlasīt ko jūs rakstiet aiz paroles, re, es te iekopēju, dabūjāt izbrīnu, re, kā es jums...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Par ko man būtu jāsatraucas ka jūs mani nepasaucāt? Ko es tur teiktu? Es alkoholu nelietoju kā tādu, neiederētos jūsu grupā. Par ko tad vēl jūs tur runājat? No mana skatupunkta pilnīgāko bezsakaru.

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, AndrisBB said:

Par ko tad vēl jūs tur runājat?

Dot tev būt tik bagātam, kā mūsu biedri!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
3 minutes ago, jema said:

Cilvēks, kas nodeva savu tautu, ceri viens, tādi dibenzellii cerēja LV krievam atdot lai paši vietu ieņemtu 1940 gada izdevās! 1991 gads atnesa skaidrību!

Jā jā, iepin vēl šito tēmu, bez pilnīgākā pamatojuma. Ne tu zini kapēc esu te, ne to ko es daru, ne cik daudz laika es pavadu UK, vai NL, vai LV. Varu pateikt ka LV aizņem lielāko porciju. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 minute ago, vvv said:

Andri, jemam taisnība. Un viņš par citu bagātību runā. :)

Atradušies te viedie prāti, senseji.

Nav man te ne par ko jātaisnojas, Jema man jau uzbrūk kādu trešo reizi, nevar laikam pārdzīvot to ka kāds dzīvo ārpus LV.

Link to comment
Share on other sites

No manis nav nekādu pārmetumu nevienam par to, kur kurš dzīvo.

Nesaprati, Andri. Tur nav nekāda sakara ar viedumu, prātīgumu, gudrību...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AndrisBB said:

Nav man te ne par ko jātaisnojas,

Tu esi stukačs! es tev vienreiz uzbļāvu, ka neraksti, ko nejēdz, tā ir taisnība, nebija korekti no manas puses, atvainojos!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Laikam neesu tik gudrs lai saprastu jūsu gudrību.

1 minute ago, vvv said:

Nesaprati, Andri. Tur nav nekāda sakara ar viedumu, prātīgumu, gudrību...

 

Link to comment
Share on other sites

Gods, prāts, dvēsele!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 minute ago, jema said:

Tu esi stukačs!

Pieņemsim ka tavuprāt es esu stukačs, lai tā būtu. Tagad pa naktīm gulēt nevarēšu, nelietis tāds.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tik topiks tāds ne pa tēmai, Matemātika Piektdienai.

Labi pietiks man te ar jums, jāiet gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Veci, tas jau tev pašam ir jālemj, tas der vai nē!

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB said:

Tik topiks tāds ne pa tēmai, Matemātika Piektdienai.

Tu pats palīdzības forumu par ko pataisīji, neesi jau cietējs!

Link to comment
Share on other sites

Te ir baigais joks, tu esi gudrs cilvēks un domāju, ka retais par to strīdēsies, bet tavs izgājiens liek parādīt tavu gudrību, 3 klašu vērts izgājiens, labi ka vēl nesaņēmies mūsu ģimenes lietas publicēt. kā ģimenes iekšējos tekstus un mēs te arī ar savu bērniem sasniegumiem lielāmies! Tev pisec būtu! Tu saprot, ka uz tevis paliktu kādi 10+ onkuļi dusmīgi, cik tev viegli ir tur atrast? Cik mārciņās ir ķieģelis? Jelgavā visi zināja!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Neskatieties uz pēdējiem aptuveni trīsdesmit komentāriem. Matemātikas tur nav.

Tagad matemātika.

Vienkāršs uzdevums, tiešām vienkāršs, bet pirmajā brīdī savs samulsums var iznākt.

Uzdevums.jpg.4375d817f42293194b3bdc467ebd1e9a.jpg

Atrodiet riņķa līnijas rādiusu.

Link to comment
Share on other sites

Precizējums. Uzdevumā domāti kvadrāti. Savādāk, skatos, izmēri nav doti visām malām, vēl var aizdomāties, ka nav kvadrāti.

Link to comment
Share on other sites

Sestdienas rītā, tas nežēlīgi sarežģīts uzdevums! :fie:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...