Jump to content

Piebesija lmt 4g


smg
 Share

Recommended Posts

Ronalds

Man

5385816892.png

 

Jautājums - kāds signāla stiprums, jeb kur modēms vai rūters atrodas? varbūt rūters uz bēniņiem jānoliek vai citā vietā kur signāls labāks?  Vai modēms visas frekvences māk izmatot 

Link to comment
Share on other sites

Vakarā man ir vāji

5385915200.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai nevajag irst 
Nu tu tagad pat pļuti vasaras nakti, kur un kā?????? Man ir LMT jau gadu, neviens nekur un nekā! 
Link to comment
Share on other sites

LMT tiešām neko neierobežo. Pa visu ģimeni mēnesī pēdējā laikā tovojas 150GB/mēn . Nekādu iebildumu pašlaik no LMT. Tur gan nav P2P . Bērni un sieva salasa tā tikai ar višadiem strīmiem.

Es gan viņiem sens klients. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es kā 4g lietotājs provincē jūtos diezgan labi. redzot jūsu rezultātus.

Neviens no šos rezultātus postējošajiem cilvēkiem metropolē nedzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Es par šo pakalpojumu maksāju, līdz ar to varu to lietot max cik ir paredzēts kaut nonstopā...vai tad tā nav?

Redzi, mobīlais internets ir kaut kas līdzīgs komunālajam dzīvoklim, ja esi to pieredzējis - gribi vai negribi ir jādomā par citiem. Un NEKAD nebūs tā, ka mobīlais nets spēs nodrošināt optikas cienīgu pakalpojumu veselam ciemam, kur nekā cita nav. Fizikas likumi ir nežēlīgi, bet godīgi un frekvences jau ir atņemtas visiem un atdotas operatoriem - tālāk nav kur iet. 


Vienam kantorim jaunmārupē mocījos - tur gan LMT gan Bites torņi ir pārslogoti - 10-15Mbit nāk lejā... un vietām krītās pat zemāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sakontaktejos ar lmt un pastāstiju situaciju, teica, ka darīšot ko lietas labā, šodien pēc darba mājās pamērīšu kā būs. Un vēl paņemu tele2 uz izmeģinajumu, iemetišu salidzinajumu manā konkrētajā vietā.

Kaut gan uz izmēģinājuma laiku noteikti viss lidos.

 

Tāpat neuzskatu, ka diži trauceju kādam dzivot un mani butu jaierobežo, paskatijos pēdējos 3men patēriņu un tas bija salidzinoši mazs; 91gb, 70gb un 112gb. 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu visi šitie mobilā interneta piedāvātāji neļauj pat IPTV izmantot, kur nu vēl pārējo. Ko tur vispār par pakalpojuma kvalitāti runāt. Lai uz kaut ko tādu vispār parakstītos ir jābūt bezizejas situācijai vienkārši. Kaut kāds internets ir, un tā pat labi, klienti maksā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu visi šitie mobilā interneta piedāvātāji neļauj pat IPTV izmantot,

Tu esi lietojis mobilo netu? 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Sakontaktejos ar lmt un pastāstiju situaciju

 

Kāds ir signāla stiprums? Esmu pāris vietās sastapies ar gadījumu - dzelzs celtniecības konteiners, tipa mobilais birojs. Iekšā nifiga 4g neiet... Izliekam rūteri ārā - viss brīnumainā kārtā aiziet!

 

 

 

an pāķos uz T2 ir 48M down un 2M up.

 

2M up norāda uz sūdīgu antenu!  

Link to comment
Share on other sites

Viss jau labi teorētiski.... visiem jādalas.... Bet kā jau komunismā kādi grib būt vienlīdzīgāki par pārējiem! Kaimiņu puikam torrentu maniakam nepienākas, bet man vajag....

Link to comment
Share on other sites

 

 

2M up norāda uz sūdīgu antenu!

 

koki, koki, koki. Vienīgais tornis, kuram nebija koki priekšā, nu jau drusku aizlapojis. Tuvākajam tornim vispār nav tiešās redzamības. Tāpēc jāpārbauda MIMO, bet par tā darbību neviens operators info nesniedz. Domāju vienu omni antenu uz ienākošo signālu un virziendarbības uz izejošo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu pāris vietās sastapies ar gadījumu - dzelzs celtniecības konteiners, tipa mobilais birojs. Iekšā nifiga 4g neiet... Izliekam rūteri ārā - viss brīnumainā kārtā aiziet!

Ko tu neteiksi?! :D 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Guncha, nu nav jau tik traki ar to 4g - vietās kur nekas cits nav pieejams - ir tīri oki!

 

Es varu gan klientiem updeitus salikt, gan vajadzīgās instalācijas nokačāt, gan youtube hd kvalitātē skatīties. gan ar remote desktopiem strādāt. Gribētos jau pingu un stabilitāti kā optikai, bet tā iztikt var....  

Link to comment
Share on other sites

Ja pie attiecīgā torņa pienāk normāls ātrums un/vai to nenoslogo visi apkārtnes useri ar torrentiem, tad jā, bet savādāk tas točna ir kā radioamatierisms.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un vēl paņemu tele2 uz izmeģinajumu, iemetišu salidzinajumu manā konkrētajā vietā. Kaut gan uz izmēģinājuma laiku noteikti viss lidos.

Pēc testa nekas nav samazināts, lido tāpat. Lietoju jau pāris mēnešus. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tu tagad pat pļuti vasaras nakti, kur un kā?????? Man ir LMT jau gadu, neviens nekur un nekā! 

Gadu ja? Paldies sasmīdināji LMT klientu  kurš no viņiem vēl dial upu abonēja. Ir bijuši gadījumi kad pēc 3GB ierobežo (šogad vienas akcijas laikā), pēdējā laikā gan miers, laikam ielikuši ķeksi - šito neaiztikt. Vai arī politika palikusi lojālāka pret visiem. Es gan ar šausmām iedomājos kas notiktu ja dienas trafiks up/down aizietu virs 20GB ( jā bļin reizēm vajag un torrenti tut ne pričom), domāju ka nez vai aizvilktu līdz 1TB/10dienās, norubītu aci nepamirkšķinot.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

 

 

Tu esi lietojis mobilo netu?

A tu pie operatora noteikumus lasīji? Un jā, dažreiz sanāk lietot vietās, kur nav citas izejas.

Link to comment
Share on other sites

Man pa LMT P2P arī iet bez problēmām. Bieži gan nelietoju. Kādās garākās brīvāz ziemas dienās sanāk palietot. Par citiem nezinu.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Ja testējat no datora, izmantojiet http://test.lmt.lv/lapu

 

Šī vietā var lietot to pašu speedtest.net, ja ir nokonfigurēts serveris uz Rīga, LMT. Diemžēl lielpilsētā ar ātrumiem tas nekādi nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

Vakardien atveda to huawei modemu piesledzu skatijos, ka deg sarkanā lapma, domāju iespejams vel nav aktivizejuši karti un neko nezvanijos, no rita arī vēl negāja... Redzēs šodien vakarā atbraukšu mājās kas būs?! Tagad ātrumam un stabilitatei tiešam jabut teicamai, lai es noslegtu ar viņiem ligumu :D

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

Tagad ātrumam un stabilitatei tiešam jabut teicamai, lai es noslegtu ar viņiem ligumu
  Cerēsim, ka nebūs - apkārtējie tikai priecāsies :D.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Aj, kāda tu princese - brīnos, ka operators tev to modemu neatveda baltā limuzīnā un nepasniedza uz paplātes. Ja tā nopietni, tad es viņu vietā jau preventīvi tevi ieliktu blacklistē - par vienu pumpētāju, kas pie pirmā ātruma krituma raudās krokodila asaras un zvanīs simts reizes sūdzēties, mazāk... 

 

Sakars tavam komentāram? Es pasūtu pakalpojumu ko viņi piedāvā un uzreiz kā pakalpojums tiek piegādāts rodas problēmas... 

 

 

Edit jabkurā gadijumā ātrums ir krietni labāks + lētāk + stabilāk strādā vispār zona(bet tas jau no vietas ir atkarīgs)

Labots - smg
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...