Jump to content

Aptauja - Kādi ir Tavi ienākumi?


Dirks
 Share

Kādi ir Tavi ikmēnešana ienākumi? (ieskaitot pamatdarbu, papilddarbu, prēmijas, utt.)  

163 members have voted

  1. 1. Tavs ikmēneša neto ienākums (pēc nodokļu nomaksas):

    • <500 EUR
      26
    • 500 - 700 EUR
      29
    • 700 - 900 EUR
      19
    • 900 - 1,100 EUR
      29
    • 1,100 - 1,300 EUR
      22
    • 1,300 - 1,500 EUR
      3
    • 1,500 - 1,900 EUR
      13
    • 1,900 - 2,300 EUR
      3
    • 2,300 - 2,700 EUR
      10
    • 2,700 - 3,200 EUR
      4
    • 3,200 - 4,000 EUR
      0
    • >4,000 EUR
      5


Recommended Posts

alusbundza

 

 

Vot dēļ tādiem kā tu, no aploksnēm ārsti nevar tikt vaļā.

kamēr vesels, tikmēr lielīgs ... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par algām te. Kurš domā, ka mediķi pie mums saņem adekvātas algas? Variet te spriedelēt, kas pareizi, kas nepareizi, vai pat kriminālsodāmi. Tik, ja atstātu visus medicīnas darbiniekus ar tām algām, ko viņiem no valsts budžeta samaksā, nepaliktu kas jūs ārstē.

Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka bootieši ir lielākie kukuļu devēji un tipiņi ar dubultmorāli. Kā ārstam dot kukuli, tā ir OK, bet ka lielie vīri biznesā kukuļus dot viens otram, tad tas skaitās noziegums.

Labots - Slaids
Link to comment
Share on other sites

Slaids, man nav viedokļa. Tik šeit pat tēmā pieminētais piemērs, par anesteziologu, kuram piedāvā 320 € algu... ja mana dzīvība vai kāda mana radinieka dzīvība būs atkarīga no tā speciālista, un es zināšu, ka viņš saņem par savu darbu tik mazu algu, man morāle pabīdīsies otrā plānā... Un ne jau tas anesteziologs vai es esmu izveidojis situāciju, ka tādā d*rsā ir ar mūsu medicīnas sistēmu...

Salīdzinājumam - iegadītos, ka jāguļas uz operāciju galda, būtu ļoti nelāga sajūta, ja saprastu, tevi operēs puspaēdis ķirurgs, tāds, kurš nevar savilkt galus, jo viņam valsts ņihuja nemaksā.

Bija nesen ciemos ģimenes draugi, dēliņš viņiem medicīnu studē, parunājos ar viņu, seši gadi viņam jāmācās, pēc tam tik pat rezidentūrā, izglītībai ņēmis kredītu, jo netika budžeta vietā, nav daudz nozaru pie mums, kur, lai tu kļūtu par spečuku, tik daudz sevī jāiegulda... un kas sagaida to puiku, kad viņš visam būs ticis cauri? Darba piedāvājums par 320 € mēnesī?

Jūs, aitīšņiki, te varat gudri izrunāties, jūs esat pieprasīta speciālitāte, kurā daudz ko var sasniegt ar savu apsviedīgumu, protams, protams, arī jums, ja gribat kaut ko vairāk sasniegt ir daudz jāmācās, jāiegulda sevī, bet jums nav tā, kā ārstiem - kamēr nav visi diplomi, visi sertifikāti, viņš nav nekas, bet kad viss tas ir, viņam piedāvā algu 320 €.

Labots - vvv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visādi varianti un ārsti ir. Pirms nedēļas vakarā fleksējot žogu bik uzplēsu roku ar žoga drāti - sieva teica, lai tomēr parādu dakterim - moš jāšuj. Aizbraucu uz Gaiļiem, uzņemšanā ārsts tik dezinficēja un pārsēja, teica, ka šūt nevajag. Naudu neņēma.Man likās nepieklājīgi vismaz 5-čuku nesamaksāt, bet izdzina no kabineta, noņurdēdams, ka rindā vēl esot tie, kas patiešām slimi. :D Visu cieņu. 

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

Ja grib medicīnā pelnīt, jāstrādā privātā iestādē. Tā kā sportoju un ir nācies gūt traumas, kuras bez operācijas neizdziedēt, esmu laika gaitā pabijis vairākās iestādēs, bet vislabākie iespaidi tieši par iestādēm, kurām ar valsti nav nekāda sakara. Daudzi teiks, ka tas jau dārgi utt., taču tā nebūt nav. Piemēram, ceļgala artroskopija privātā iestādē maksā 690, bet vienā valsts iestādē 695. Ja valsts slimnīcās bieži vien nākas redzēt ar dzīvi neapmierinātus ļaudis, tad privātajās pat sanitārs uzvedas kā cilvēks. Protams, sanitāri, māsiņas arī privātajās klīnikās nav daudzkārt labāk atalgoti, taču ticu, ka gana labi, lai nebūtu jābūt īgņām. Un ārsti tur rada iespaidu, ka viņus tiešām interesē, lai atrastu cēloni Tavai problēmai un atrisinātu to, kamēr valsts slimnīcās nereti cenšas pēc iespējas ātri atšūt. Jāatzīmē gan, ka visi cilvēki nav vienādi. Lai nu kā, bet naudai dzīvē ir milzu nozīme. Katrs ir pelnījis saņemt atbilstoši savām ieguldītajām pūlēm.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja grib medicīnā pelnīt, jāstrādā privātā iestādē.

Un privātās ātrās palīdzības? Neesmu dzirdējis par tādām.

Savā ziņā tev piekrītu. Pašam pāris gadus atpakaļ bija viena operācija. Privātā klīnikā taisīja. Valsts slimnīcā bija pat dārgāk, manā gadījumā, jo man vēl nebija tāda slimības stadija, kad pienāktos bez maksas, kad sagaidītu atbilstošu stadiju, tad uzņemtu rindā, mana kārta pienāktu vēl pēc dažiem gadiem... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tātad risinājums zemajām algām ir kukuļi. Lai sīkajiem skolā liktu labākas atzīmes - kukulis, lai salabo ceļu tuvāk manai mājai - kukulis.

Tie kam nav nadas kukulim , lai sūkā līko :D

Labots - AndrisBB
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ko domājat par šo piedāvājumu uz programmētāja darbu?

 

Prasības:
- Vēlama darba pieredze Java vai JavaScript risinājumu attīstībā ne mazāk kā 2 gadi;
- Obligāta vidējā izglītība. Augstākā izglītība tehniskajā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
- Dziļa profesionāla izpratne par informāciju tehnoloģiju infrastruktūru un izstrādes tehnoloģijām (Scala, Akka, JVM, Jetty, CoffeeScript, AngularJS, Bootstrap, Backbone.js, J2EE, Spring, Hibernate);
- Pieredze augstas veiktspējas Java vai JavaScript aplikāciju arhitektūras izstrādē un optimizēšanā;
- Starptautiskas un multikulturālas tehniskās komandas darba pieredze;
- Teicamas mutvārdu un rakstveida angļu valodas zināšanas. Citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
Piedāvājam:
- Interesantu un atbildīgu darbu starptautiskā uzņēmumā;
- Draudzīgu darba vidi;
- Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

Izglītības līmenis - Vispārējā vidējā izglītība
Alga - 2000 - 7000 EUR (Bruto)
Algas izmaksas veids - Laika darba alga
Darba vietas adrese - LATVIJA,
Darba laika veids - Normālais darba laiks
Darba veids - Darba līgums uz nenoteiktu laiku
Slodze - Viena vesela slodze

Link to comment
Share on other sites

Andri, protams, ka tas nav risinājums, kā tu saki.

Par atzīmēm skolā, par salabotiem ceļiem... par to nerunāsim. Bet par medicīnu... Ļoti viegli no malas uz visu skatīties, kamēr pašam nav smagu veselības problēmu. Kad tādas problēmas gadās, un cilvēks saduras ar to sistēmu, kas pie mums, es neko nesaku, pareizi, nepareizi, vienkārši, tajā brīdī visa tā moralizēšana tam cilvēkam, viņa radiniekiem, kļūst nenozīmīga...


Aigars, tavs piemērs darba piedāvājumam programmēšanā ir vēl viens apliecinājums tam, ka IT speciālistu pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, tas vēlreiz parāda, ka šajā tēmā ieliktās aptaujas rezultāti (tie lielākie cipari) ir tādi, par kuriem IT nozarē nav jābrīnās. Viss ir vienkārši - tāda ir pašreizējā tirgus situācija.

Par cik šeit IT forums, nebūs nekas slikts, ja teikšu visiem jaunajiem, tiem, kam vēl priekšā profesijas izvēle - neizvēlieties medicīnu, izvēlieties IT. :)

Link to comment
Share on other sites

Piemēram Daugavpils slimnīca meklē;

Neirologs, Internists, Traumatologs, ortopēds, Urologs, Laboratorijas ārsts, Radiologs diagnosts, Ķirurgs, Otolaringologs, Narkologs, Arodslimību ārsts, Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, Infektologs, Anesteziologs, reanimatologs, Onkologs ķīmijterapeits, Ginekologs, dzemdību speciālists, Onkoloģijas ginekologs, Hematologs, Oftalmologs, Pneimonologs, Nefrologs, Neonatologs, Mutes, sejas un žokļu ķirurgs, Asinsvadu ķirurgs, Medicīnas māsa.

Mazs pieprasījums?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

No malas izskatās, ka visiem šī situācija ir ērta, valstij nav jāpalielina izdevumi mediķu algām, mediķiem ir vieglāk paņem piečuku no tiem kas maksā nekā organizēties un mēģināt izspiest kautko no valsts, tiek kam ir nauda tiem nav problēmu samaksāt.

Nelielas neērtības ir tikai tiem kam kautkas nopietns kaiš, bet nav naudas ko maksāt un jāpalaiž pa priekšu tie kuri var maksāt, kautgan par iekārtām un telpām teorētiski maksājuši visi.

Īsti pat nav skaidrs vai medicīnas budžeta palielināšana kautko labos, tradīcijas varētu ņemt virsroku tikuntā.  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

kamēr vesels, tikmēr lielīgs ... 

Var jau būt, ka tukši pļūtu, bet es tuvu pazīstu nelielu skaitu ar ārstiem.

 

Es nesaku, ka ārstus nevajag labi atalgot. Bet kamēr būs aplokšņu dalīšana, tikmēr atalgoti tiks tikai tie ārsti, kurus tu satiec. Viss pārējais personāls tikmēr zelē baltmaizi dienām.

 

Kamēr vien cilvēki dos kukuļus, tā sistēma netiks labota. Domā ir normāli, ka kamēr ķirurgs braukā ar A6, kamēr laboratorijas ārsts raujās 3 darba vietās, lai pabarotu bērnus ?

Un tas ir normāli, ka aplokšņu devēji saņems visas operācijas, ko vajag, un vēl bišķīt, kamēr pensionārs gaidīs stentus rindā mēnesi ?

 

Labāk maksātu vairāk nodokļus, nekā maksātu aploksnē. 

Link to comment
Share on other sites

100% visam rakstītam, izņemot nodokļus, ar labiem vārdiem mums atņem vairāk, bet neviena laba darba par to nav bijis!

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens moments. Man zināmie radinieki, pazīstamie... diezgan daudzi, domāju, ka visiem mums tādi ir zināmi, runa ir par tiem, kas aizbraukuši uz UK vai kādu citu attīstīto valsti... Visi viņi savu reizi atbrauc uz Latviju, atvaļinājumos. Un visi viņi, kam tik tāda vajadzība ir, savos Dzimtenē pabūšanas laikos ieplāno ārstu apmeklējumus... :) Kas tur bija par tām telpām, par tām iekārtām maksājuši? Visi?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāk maksātu vairāk nodokļus

 

Lai vid darbinieki varētu ik pa laikam parotēt rociņās sadevušies un uzcelt vēl kādu ēku par n-tajiem miļioniem

Link to comment
Share on other sites

ykristaps
Kamēr vien cilvēki dos kukuļus, tā sistēma netiks labota.

Mhm.. Atbrauc uz Jelgavu ar kaitēm. Vecais iegūlās 9 gadus atpakaļ ar saindēšanos (smagu) . Bez piecīša (dienā) "māsiņa" pat nepalīdzēs uz tualeti aiziet. Gadu atpakaļ paziņam ar rokas lūzumu 6dienā piedāvāja divas opcijas.. Zvans ārstam par samaksu, vai gaidi pirmdienu. Ja nemaksā, tad špiļi viļi 1dien tik un tā būs. Pats 2003. jāņu dienu nosvinēju pus-narkrozē ar pārdzērušos personālu palātā. 

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

Par to jau tas stāsts. Kamēr esam veseli, jūtamies stipri, tikmēr varam būt ar pareizu un godīgu attieksmi pret lietām. Bet, kad tu saduries ar to sistēmu, esi pilnībā no tās atkarīgs, tava izveseļošanās var izrādīties atkarīga no kaut kāda «piecīša», kaut kādas papildu maksas, kuru tu vari atļauties, tad tā godīgā attieksme pret lietām pabīdās malā. Ir labi uzturēties sakārtotā vidē (Andris vai nevertell gadījums). Un protams, jātiecas uz to sakārtoto vidi, pamazītēm gan jau mēs līdz tai arī nonāksim, tik tajā bardakā, kāds pie mums ir pašlaik, brīdī, kad kaut kas no tavas vai tavu radinieku veselības var ciest dēļ neiedota «piecīša», nebūs daudzi, kas saglabās savu godīgo attieksmi pret lietām. Un beigu galā, tas slimnieks, nav viņš ne pie kā vainīgs, ka tāda situācija ir.

Link to comment
Share on other sites

 

Bez piecīša (dienā) "māsiņa" pat nepalīdzēs uz tualeti aiziet.
Tu mānies, tā nevar būt!

 

Man ne reizi neviens medikjis nav prasiijis naudu.
 

 

Un cik tāds brīnums no cilvēkiem skaidrā noplēš, mūsu maksas medicīna ir ļoti dārga!
Es no solīda cilvēka sāņemu aizrādījumu

 

Jema, piedod... tomēr līdz šim likās, ka esi apveltīts ar spējām, kuras ļauj atdalīt preses un sabiedrības pīles no īstenības
 

Ta stāsts ir par pi_dariem, kas jau no PSRS laika ir pieraduši pacientus kāst, jo neviens uz kapsētu negrib, un viņiem visu laiku ir par maz, pat Zatlers knapi izspruka, viņa sieva tādas rebes taisīja ka cietums raudāja!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ieleja, dārgais! Paldies Tev. Tiešām gaišs raksts. :) Mani visvairāk aizkustināja bilde ar kaķi, un paraksts zem bildes - mans kaķis ir diezgan izlutināts. Beidzot kaut kas tēmai atbilstošs.

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Īsumā:

Tev ir tas, ko tu esi pelnījis (you get what you earn)

Liek aizdomāties - varbūt ir visas iespējas pelnīt vairāk?

Un vēl - katrs pats SAVAS laimes kalējs..

Kam neveicas vai dzīvē neiet - nevainojiet citus - paši vien vainīgi.. spogulis nemelo.

Link to comment
Share on other sites

Divi slimnieki, nu jums jociņi, te ir daudzi, kas var noticēt, nevajag debīlu reklāmu šitādiem taisīt! Tev kaķis patika, man daivers Barjērifā ar ļoti aizdomīgas kvalitātes peldvesti mugurā, smieklīgi bez gala!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ykristaps

 

 

Tu mānies, tā nevar būt!

Mhm, jema. Vēl katru izķerstīt rotācijas dēļ. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev ir tas, ko tu esi pelnījis (you get what you earn)
Un kāpēc ne? У вас есть то, что вы заслуживаете

Īstens latviešu anglis?  

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Čalim ideja laba.

Vienīgi: Dalies ar šo rakstu kādā no sociālajiem tīkliem un piedalies kruīza kuģa ceļojuma izlozē divām personām un kabatas naudus 100 EUR apmērā

 

Koncepcija: analizējam tirgu, no 1000 veiksminiekiem, atlasām 10 ar augšupejošu soli.

Ir peļņa, ko uzņemas starpnieks un 30% saņem solītājs.. Darījums ar garantiju 3% mēnesī.

 

Kurš no boot ir gatavs sastādīt šādu robotu, kas pelna naudu analizējot tirgus kritērijus?

 

Salīdzinoši laba iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Labāk MMM nopērc, drošāk būs!

Link to comment
Share on other sites

Nēnu, ja par tādiem rakstiem sākam spriest... man visvairāk patika, atvainojos, ka atkārtošos, tas (biedra ieleja vārdiem) gaišums. Gaišums tur salīdzināms ar gaišumu, kāds sastopams pašās skaistākajās pasakās, kādas vispār ir bijušas. Ja man ļautu to gaišo rakstu turpināt, es vēl beigās pieliktu - un tad viņi apprecējās, un dzīvoja laimīgi, un viņiem piedzima daudz bērnu, un visi viņu bērni skolā labi mācījās... un Artūrs (tā, laikam, sauca tā raksta lirisko varoni), Artūra laimei nebija gala, jo izrādījās, ka viņa sievasmātei ir pats jaukākais raksturs pasaulē... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

vvv -  neesam pazīstami, bet cienu tevi kā labu veci, pēc publikācijām, bet kāpēc tā vajadzētu melot jaunatnei?

 

 

sievasmātei ir pats jaukākais raksturs pasaulē..
Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

jema, paldies par labajiem vārdiem.

:) Man nebija nodoma melot. Man gribējās uzrakstīt kaut ko gaišu.

Link to comment
Share on other sites

Tad varēji reāli izstāstīt, aiz katras labās meitenes ir TUMSA! Te jau bērni arī lasa! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Bērni izaugs šā kā tā.

Kaut, iedomājos, tev doma laba. Par bērniem. Medicīna forumā ienāk pa visām malām, pat šajā it kā pavisam konkrētajā tēmā (kur vēl konkrētāku tēmu - cik tev liela alga?) neiztika bez medicīnas. Vajadzētu ierosināt arī atsevišķas tēmu sadaļas pedagoģiskiem jautājumiem. Biedriem būtu, kur izvērsties. Tur varētu par meitenēm un TUMSU, kas aiz tām... :) Lai bērni saprot. Laicīgi.

Link to comment
Share on other sites

U ja, u ja, te jau visiem nav pilns galdiņš, arī man, kas raksta, kur vēl tur bērnu audzināšana! Es saviem visu laiku stāstu, ka par maz ir sisti, tie rēc, ka nekad, un tā ir nolaidība!

Link to comment
Share on other sites

Brauc uz laukiem?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...