Jump to content

Aptauja - Kādi ir Tavi ienākumi?


Dirks
 Share

Kādi ir Tavi ikmēnešana ienākumi? (ieskaitot pamatdarbu, papilddarbu, prēmijas, utt.)  

163 members have voted

  1. 1. Tavs ikmēneša neto ienākums (pēc nodokļu nomaksas):

    • <500 EUR
      26
    • 500 - 700 EUR
      29
    • 700 - 900 EUR
      19
    • 900 - 1,100 EUR
      29
    • 1,100 - 1,300 EUR
      22
    • 1,300 - 1,500 EUR
      3
    • 1,500 - 1,900 EUR
      13
    • 1,900 - 2,300 EUR
      3
    • 2,300 - 2,700 EUR
      10
    • 2,700 - 3,200 EUR
      4
    • 3,200 - 4,000 EUR
      0
    • >4,000 EUR
      5


Recommended Posts

Tik traki arī nav, bet nu ap 1000 par dzīvokli aizies gan Londonā :)

 

Esmu plašas peļņas amlitūdā pēdējos divus gadus, ir bijis viens mēnesis, kad saņēmu 70 eur un ir bijis arī 3k mēnesis, vidēji jau laikam 1k+ salasās, ar haltūram bik vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc izrēķināju ļoti aptuvenu vidējo algu (slimnīcas vidējo), kas sanāk no 100 aptaujas dalībniekiem. Rezultāts sanāk 1,232 EUR, šo rezultātu var droši bīdīt uz augšu/leju par vismaz 100 EUR, jo aprēķinā ņemtas vienkārši katra iedalījuma vidējās vērtības, kā arī 400 un 4,500 kā galējās vērtības.

Iegūtais rezultāts aptuveni 2x pārsniedz LV vidējo algu, taču jāņem vērā, ka te ir iekļauta nevis tikai alga, bet visi ikmēneša ienākumi.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Tad man rodas jautājums, vai pie ienākuma vēl var rēķināt bezmaksas auto, degvielas, tehniku, rēķinu apmaksu...

Link to comment
Share on other sites

Ja no šiem savāktajiem datiem, autors grib veidot kaut kādu statisku un velkā ārā vidējais algas, tad viņš vēl debī_lāks nekā es sākumā biju domājis!!! 

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

ka te ir iekļauta nevis tikai alga, bet visi ikmēneša ienākumi.


Savā atbildē gan iekļāvu tikai algu, ja būtu minējis ienākumus gan jau būtu 1.5x-2x - gadās bonusi/haltūras vēlvienas algas vērtībā 
Link to comment
Share on other sites

Man pietiek ar vienistabas,  pa 1k.   Bet tas ir pārkonvertētā mājā,  kurā ir kādi 4 dzīvokļi.  Otrā metro zona.  Kautkur ta jādzīvo ir.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Pirmkārt - nenormāli skumji, ka gandrīz 20% boot'a biedru saņem zem 500€ mēnesī. 

 

Otrkārt - no algas.lv datiem:

Par Jums mazāk pelna 95% no Algas.lv respondentiem.

Mēneša neto alga Jūsu amatā un reģionā pēc izglītības:
Augstākā izglītība (Maģistra grāds) - 1 895 EUR
Augstākā izglītība (Bakalaura grāds) - 1 620 EUR
Augstākā profesionālā izglītība - 1 761 EUR

 

 

Un tagad izstāstiet, priekš kam vajadzīga augstākā izglītība Latvijā, ja pabeidzot profeni tu principā pelni tikai par 130Eur mazāk, kā kāds gurķis, kas trīs+ gadus atsēdējis un vēl joprojām maksā savu augstskolas kredītu? :D


 

man nāk prātā 2 biedri- akris un reinis 

Man ir zem 4k gan, tuvāk pie 3. Bet es domāju ka tajā pozīcijā savu balsi atstāja mūsu ārzemju kolēģi kroop un MārisO, bet viņi nav Latvijā, un tur tas cipar salīdzinoši nav ne tuvu tik pirktspējīgs, kā šeit.. 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jāpiebilst gan, ka tikai īpatnēji cilvēki ņem kredītu augstskolai.

 

Jo? 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja netiec budžetā vai budžeta vietas nav, tad nach ko tādu mācīties ? Tādos gadījumos jau mācās tāpēc, ka var, nejau tāpēc, ka vajag.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Jāpiebilst gan, ka tikai īpatnēji cilvēki ņem kredītu augstskolai.

Man kopējais kredīta apjoms studijām tuvojas 80 000 EUR, diezgan briesmīgi

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

Man absolūti nekas nebūs jāmaksā, kad absovlēšu. 

Tad būtu bijis jāpārvācas uz Skotiju. Latvijas kotekstā taspats kas pārvākties no Rigas uz Rēzekni :D 

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

A kas Rēzeknei vainas? Domā, tur 100% iedzīvotāju mēnesī pelna 150 eirikus ?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Dzīvot jau var, darbu arī atrast un nopelnīt, bet visdrīzāk mazāk nekā Rīgā. Tanī pašā laikā arī dzīvošana lētāka, cilvēki runā mazliet jokaini, viss tāpat kā ar Skotiju. :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

A kas Rēzeknei vainas? Domā, tur 100% iedzīvotāju mēnesī pelna 150 eirikus ?
 

Nē, bezdarbs esot 16%, tākā paliek 84%

Link to comment
Share on other sites

Aicina savā komandā ANESTEZIOLOGU, REANIMATOLOGU
Prasības kandidātiem:
•    augstākā medicīniskā izglītība (anesteziologa, reanimatologa sertifikāts vai ārsts-rezidents);
•    reģistrēts ārstniecības personu valsts reģistrā;
•    augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā;
•    valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas

Darba apraksts:
•    Veikt anesteziologa reanimatologa amata pienākumus reanimācijas un anestezioloģijas nodaļā.
•    Nodrošināt anesteziologa pakalpojumus gan diennakts, gan dienas stacionāra pacientiem.
•    Sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu.
•    Veikt kvalitatīvu pacientu veselības aprūpi atbilstoši pieņemtajām vadlīnijām specialitātē un pieejamām diagnostikas un ārstēšanas metodēm Slimnīcā.

Izglītības līmenis - 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība
Alga - No 370 EUR
Algas izmaksas veids - Laika darba alga
Darba laika veids - Normālais darba laiks
Darba veids- Darba līgums uz nenoteiktu laiku

Slodze - Viena vesela slodze
 

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Un cik tāds brīnums no cilvēkiem skaidrā noplēš, mūsu maksas medicīna ir ļoti dārga!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jema, beidz noniecināt cilvēkus, kuri darbu dara no sirds! Tak pats saproti - ka nav viss tikai melns un balts?

 

Lai nu kā, man ar medicīnu (Ventspilī, Rīgā(Stradiņos), Liepājā) ir tikai tās pozitīvākās atsauksmes! Personīgi man izmeklējumi, kas saistīti ar sirdi un asinsspiedienu, sievai - muguras izmeklējumi. NE REIZI nebija nekas slikts ko teikt. Jā, mēs maksājām paši, jo  izmeklējumi bija specifiski... Sievai beigās bija arī operācija par ~700EUR(ko paši samaksājām, jo viņai bija beigusies polise). Tomēr apgalvot, ka visi bez kukuļiem neko nedara - tas ir nekrietni :(

 

Starp citu, sievai MR muguras izmeklējums bija PAR VELTI, precīzāk - valsts apmaksāja, gaidījām aptuveni nedēļu!

 

Jema, piedod... tomēr līdz šim likās, ka esi apveltīts ar spējām, kuras ļauj atdalīt preses un sabiedrības pīles no īstenības :(

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ok man nav taisnība, visi ir balti un pūkaini! Neviens mūsu medicīnā uz ķepas neņem!

Link to comment
Share on other sites

jema, tātad tomēr viss ir tikai melns un balts, ja? :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

viss ir tikai melns un balts, ja?
pēc noklusējuma tā nevar būt, jo mūsu pasauli krāsainu dara sexminoritātes. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad saprotu, kāpēc Latvija ir tur kur ir... liela daļa no tautas ir vienkārši neadekvāti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ok man nav taisnība, visi ir balti un pūkaini! Neviens mūsu medicīnā uz ķepas neņem!

Ne visi jau dod. Nav jau dzirdēts, ka kāds mediķis prasītu, vienīgi attieksme mainās. Man kādreiz stāstīja, ka vienā slimnīca, ja kāds gribēja kolēģim novēlēt ko sliktu, tad teica " Kaut tev konfekšu kasti uzdāvinātu!".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ne reizi neviens medikjis nav prasiijis naudu. Pats maksaaju, jo taa pierasts.

Nesen vajadzeeja nopietnu operaaciju. Var jau buut, ka deelj taa, ka biju samaksaajis, bet peec rezultaatu sanjemshanas aarsts man sarunaaja par blatu un bez rindas, viziiti pie cita speciaalista. Tam arii samaksaaju, par vinja laiku. Tai pasha dienaa sanjeemu noriikojumu pie kjururga, ar ko jau sarunaaju naakamo operaaciju, man veelamaa laikaa, aarpus vinja darba laika. Naacaas gan maksaat veel arii maasinjai :)

Bet nevienaa briidii man netika prasiita nauda. Es pats devu, un par to nopirku attieksmi un aarpusrindas apkalposhanu. Paraleeli par katru viziiti veel samaksaaju arii kasee, lai tiek arii valstij. Uzskatu, ka labiem aarstiem ir tikai normaali sanjemt vismaz 2k uz rokas par vienu mainju. Tas nav normaali, ka vinjiem jastraadaa 2 mainjas, lai kaut kaadus 3k sanjemtu meenesi! Norveegjijaa kraaveejs sanjem vairaak...

Link to comment
Share on other sites

nevertell
Nesen vajadzeeja nopietnu operaaciju. Var jau buut, ka deelj taa, ka biju samaksaajis, bet peec rezultaatu sanjemshanas aarsts man sarunaaja par blatu un bez rindas, viziiti pie cita speciaalista. Tam arii samaksaaju, par vinja laiku. Tai pasha dienaa sanjeemu noriikojumu pie kjururga, ar ko jau sarunaaju naakamo operaaciju, man veelamaa laikaa, aarpus vinja darba laika. Naacaas gan maksaat veel arii maasinjai

 

Vot dēļ tādiem kā tu, no aploksnēm ārsti nevar tikt vaļā.

 

Un joptvai, 3k saņem tikai tie ārsti, kurus tu redzi un satiec. Pārējie saņem stipri mazāk.

Labots - nevertell
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Es pats devu, un par to nopirku attieksmi

cik tad tagad ir tā maksa?, varētu vismaz aptuvenu ciparu nosaukt 

Link to comment
Share on other sites

Naacaas gan maksaat veel arii maasinja

A tu ērgli pamēģini nemaksāt un tad vari sākt iet uz dūņu terapijām, lai ātrāk pie zemes pierastu! Neprasa, bet kā nedot, tā pat pakaļu no krēsla nepieceļ, kurā nozarē vēl tā ir?  

 

 

biju samaksaajis, bet peec rezultaatu sanjemshanas aarsts man sarunaaja par blatu un bez rindas, viziiti pie cita speciaalista
Ogrē uz parasto ultrasonagrāfiju divi mēneši rindā ir jāstāv, bet ko es čikstu, visi ir godīgi un kruti. :)  

Un vispār te ir runa par algām !!!!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Par ziimeem simboliski atstaaju 2eur, taas beerniem vajag pirms katras nometnes un 1. septembra.

Par paarsieshanu maasinjai 5eur. Cik buutu zoliidi atstaak dakterim tai pashai maasinjai arii pajautaaju, pateica 25 eur. Tik pat man dakteris ieteica atstaat speciaalistam.

Sorry par offtopiku. Vienkaarshi fantazeeju.

Labots - jozhix
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...