Jump to content

Aptauja - Kādi ir Tavi ienākumi?


Dirks
 Share

Kādi ir Tavi ikmēnešana ienākumi? (ieskaitot pamatdarbu, papilddarbu, prēmijas, utt.)  

163 members have voted

  1. 1. Tavs ikmēneša neto ienākums (pēc nodokļu nomaksas):

    • <500 EUR
      26
    • 500 - 700 EUR
      29
    • 700 - 900 EUR
      19
    • 900 - 1,100 EUR
      29
    • 1,100 - 1,300 EUR
      22
    • 1,300 - 1,500 EUR
      3
    • 1,500 - 1,900 EUR
      13
    • 1,900 - 2,300 EUR
      3
    • 2,300 - 2,700 EUR
      10
    • 2,700 - 3,200 EUR
      4
    • 3,200 - 4,000 EUR
      0
    • >4,000 EUR
      5


Recommended Posts

Negribu uz Aptiekas ielu!

Link to comment
Share on other sites

Un uz vārdu ticēs, ka spēsi Preiļos samaksāt 500 eur!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Negribu uz Aptiekas ielu!

Tieši medicīnisko tēmu sadaļas esamība forumā samazinās iespēju nokļūt Aptiekas ielā. Iedomājies, speciālizēta apakšsadaļa, kurā kā moderators kāds no Aptiekas ielas speciālistiem. :) Lai izslēgtu spamošanu un troļļošanu, pieeja šai specializētajai sadaļai tikai priekš biedriem, kas izņēmuši izziņu augstāk pieminētajā Aptiekas ielā. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Te neviens neizies šo pārbaudi!

Link to comment
Share on other sites

Kā tu domā - neizies? Neies uz turieni pēc spravkas? Vai neizies, jo veselības stāvoklis nepietiekošs? Tu nesaprati. Tā specsadaļa tieši paredzēta tādiem, kas neiziet. Tik, lai ierobežotu nodarījumus pret privātumu, no malas bez atbilstošas izziņas tur netiek iekšā.

Izdomāju, nevajag iet uz Aptiekas ielu pēc izziņas. Aptiekas ielas spečuks izlasīs forumā komentārus. Domā nav pie mums labi spečuki? Izveidos riska grupu no biedriem ātri. Tiem arī dos pielaidi tai sadaļai. Automātiski. Nedomāju, ka mūsējo būs maz. :sarkasms:

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Tu aizej pie psihiatra pēc ieroču atļaujas, es izgāju ārā tā arī nesapratu es esmu muļķis, vai tas, kas mani mocīja! Atļauju iedeva! 

Link to comment
Share on other sites

Par ieroču atļaujām. Tur ir savas atbilstības prasības. Nevis tavs uzstādījums - ir muļķis, nav muļķis.

Labi, jema. :drinks:

Cerams, tēmas autors piedos mūsu komentārus, kuros samanāma nenozīmīga novirzīšanās no tēmas.


Pats tēmas autors atļāva:

 

 

Komentāros varat arī izplesties plašākās diskusijās

:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bootieši nodarbotos ar seksu tādā stilā kā viņi diskutē tēmās, tad neviens nekad nebeigtu jo procesa laikā vienmēr atrastos kas cits, kam pievērst uzmanību 

Labots - Pirkss
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es uzskatu, ka dzīvē ir jāstrādā darbs, jāpelna ar darbu, kurš patīk.

 

Tas ir ļoti nosacīti. Praktiski jebkurā darbā var atrast lietas, kas nepatīk. Tas nav tik vienkārši - man patīk metināt un es tikai to vien darīšu. Tādus darbus var dabūt tikai lielajās industriālajās valstīs, kur ir milzu uzņēmumi ar ļoti skaidri nodalītiem pienākumiem. Citādi tāpat būs jākomunicē ar klientu, jāraksta atskaites par izdarīto darbu, jāapmāca jauniņie, tāpat var sanāk kasīties ar izejvielu piegādātājiem, utml.... Tas bieži netiek cilvēkiem savlaicīgi pateikts, ka jebkura sapņu darba sastāvā būs arī citi pienākumi, kuri ir obligāti veicami. Pie tam ar laiku jebkuru vairāk pieredzējušu speciālistu virzīs uz augstākām pozīcijām, kam jau būs arvien mazāk sakara ar apgūto profesiju.

 

No otras puses, ja tev par konkrēto darbu samaksā pietiekoši daudz naudas, ka tu vari savā brīvajā laikā darīt to, kas tev tiešām patīk, tad jautājums par to cik ļoti patīk darbs var kļūt arī mazāk svarīgs.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
07/06/2016 , 23:34, Aigars teica:

Ko domājat par šo piedāvājumu uz programmētāja darbu?

 

Ieraudzīju citā topikā (par auto izvēli), bet lai biedri zinātu, pakomentēšu - tā sāk palikt par ierastu praksi Accenture u.c. lielajiem kantoriem.

 

Viņu mērķauditorija - programmētāji, kuri aiziet ilgstošos bezdarbniekos un cer uz budžeta naudas padzīvot. Tā kā nedrīkst atteikties vairākas reizes no NVA piedāvājuma (ne gluži tā specialitāte, ne tā alga, blablabla), tad kantori mēdz uztaisīt diezgan abstraktu sludinājumu, kur prasības ir diezgan abstraktas, bet alga solīta lielā intervālā, lai neteiktu, ka par maz. Un trāpās arī darbinieki, kas atbilst.

 https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/ - var pameklēt katrs pats pēc "programmētājs". Konkrētais sludinājums ir Evolution gaming, kas uz to pusi var atļauties arī maksāt labam speciālistam, jo apgrozījums viņiem ir un daudz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , usver teica:

Tā kā nedrīkst atteikties vairākas reizes no NVA piedāvājuma

 

Var, bet jādara advancēti. Man tāda vajadzība nav bijusi, bet zinu cilvēkus, kas ir Eksperti šai jomā. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , usver teica:

kantori mēdz

 

T.i. kā galvu medīšanas ierocis kas garantēti nomedī kādu no mērķiem kas izvairās no nomedīšanas?

 

pirms 22 stundām , Racer teica:

Var, bet jādara advancēti

 

Apmēram šitā?

 

NVA tante: "lūk, te Jums ir atbilstošs piedāvājums, Jūs nedrīkstat atteikties!"

Bezdarbnieks: "Bet man nav gluži tāda speciali.."

NVA tante: "Pēc profesiju klasifikatora šī ir tieši tā profesija, kurā Jūs meklējat darbu. Jūs nedrīkstat atteikties!!!!1111"

Bezdarbnieks nopūšas, aizraksta kantorim vēstuli un cv.

Netiek uzaicināts uz interviju, jo galīgi neatbilst prasībām, vai tiek, un (objektīvi vai labprātīgi) izgāžas tajā.

Atzīmē darba meklējumu dienasgrāmatā kā "saņemta noraidoša atbilde".

Profit.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...