Jump to content

pedāļi MTB velosipēdam


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Man tāds jautājums tiem kuri vairāk ir uz tu ar velosipēdiem, man ir fellers kuram jau komplektācija uzlikti Wellgo M-21 https://www.rei.com/product/752205/wellgo-m-21-atbpedals pedāļi, ar platākiem pedāļiem mīties pa cietu segumu un pa mežu būtu daudz vieglāk, piemēram ar tādiem pedāļiem kā piemēram Race Face Chester https://www.rei.com/product/100428/race-face-chester-platform-pedals, vai tādi platie pedāļi ir paredzēti tikai BMX vai arī, tie ir paredzēti arī MTB velosipēdiem?  

n7jqlt22yisyqp3y3it.png

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tak brauc ar kādiem ērtāk!

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Vienkārši es izņemot MTB sacīkstēs neesmu uz ielām manījis lai ar tādiem pedāļiem brauktu.

Link to comment
Share on other sites

Te laikam jautājums par 2. golfu, bet es atļaušos ieteikt ferrari  Audi :spruce_up:

Price/performance ziņā šie MTB pedāļi ir :good: Protams papildus izmaksas - piemēroti apavi.

 

Ja salīdzina ar datordzelžiem, tas ir kā SSD datoram... uz kuru jūzeris sākotnēji skatās skeptiski - man taču nevajag..."dārgi"... es taču varu pagaidīt to minūti, kamēr dators ieslēdzas utt. Bet tiklīdz esi pamēģinājis..., vairāk bez tā negribas ;)

Kā arī nevajag klausīt mīkstos  ( :mrgreen: ), kas saka, ka ikdienā, pilsētā ar tādiem braukt ir pašnāvība/bezjēdzīgi/muļķīgi utt.

Labots - Koalīcija
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pcruksis
(labots)

Vispār es esmu kā traks uz garām distancēm un ar veloapaviem būtu ļoti labi, šodien nobraucu no Alfas līdz Siguldai un atpakaļ ar Velgo pedāļiem, tagad jūtu rīt par augstām vietām Siguldas Eiropas XCM čempionātā https://velo.lv/lv/ nebūšu spējīgs. Un tomēr gribētos izmēģināt, kā ir braukt ar šādiem BMX pedāļiem ikdienā..

 

https://www.google.lv/maps/dir/Sigulda,+Siguldas+pils%C4%93ta/Tirdzniec%C4%ABbas+parks+%22Alfa%22,+Br%C4%ABv%C4%ABbas+gatve+372,+R%C4%ABga,+LV-1006/@57.0659105,24.2501821,10z/am=t/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x46e94e2d43517dc1:0x400cfcd68f31f60!2m2!1d24.8603325!2d57.1495626!1m5!1m1!1s0x46eece8d74b0b553:0x7425218ed323e8cb!2m2!1d24.2035567!2d56.9827712

 

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/167097-bootlv-veloizbrauciens/

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Tikai un vienīgi SPD pedāļi... Sākot no 540tiem... :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ar kontaktpedāļiem tomēr vajag speciālus apavus un arī pamācīties - forša štelle, bet ir savi trūkumi. Bet ar sporta ekipējumu tā ir - pabrauc normālos velošortos ar lencēm, pabrauc ar velokreklu, kurā mitrums aizvadās prom, ir kabatas aizmugurē; normāli cimdi, normālas brilles... Un vairs negribas džinsos un kokvilnas t-kreklā braukt. It kā starpība nav baigā, bet ir...

Vienkāršai ikdienas braukšanai BMX stila pedāļi būs kā reiz, pats šodien pa bodēm staigāju un skatījos piedāvājumu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile

Domāju, nenožēlosi. Cena laba.

Es tak tieši rakstīju, ka pats skatos šāda stila pedāļus, ir braukts un baigi forši.

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo gadu nobraucu ar šādiem platformas pedāļiem, komforta pieaugums bija jūtams, salīdzinot ar šaurajiem pedāļiem. Uz rudens pusi nopirku velokurpes, pavisam cita braukšana, dēļ cietās zoles.

Šogad sāku braukt ar šiem pedāļiem (bez pirmā kritiena neiztikt :D ) un jau minētajiem apaviem - kur es biju agrāk? :) . Ja būtu zinājis cik komfortabli ir braukt ar SPD pedāļiem un velo apaviem, platformas pedāļus nebūtu pircis.

Tāda ir mana pieredze. :) 

Labots - Slots
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ties Race Face nac BMX pedāļi, tie ir MTB platformas pedāļi tieši trail and enduro braucieniem. 

Ja brauksi sacīkstēs, kuras vairāk ir CX tipa un garas distances, tad pērc SPD pedāļus un kurpes.

 

Ja vairāk brauksi pa kalniem, sarežģītām trasēm, tad normālus platformas pedāļus. Man patīk Nukeproof Electron Evo. "Lēti" un praktiski nenokaujami.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Pievienošos spd pediņiem
m520 ļoti laba pirmā izvēle, reiz gadā iedod arkādijam vai kādam citam normālam apkopt vai arī nopērc pa 2,95 šādu un dari to pats http://veloatlaides.lv/lv/veikals/piederumi/instrumenti_un_atslegas/parejas_atslegas_un_instrumenti/p-23520-shimano_tlpd40_pedalu_atslega_y42a09000

m540 nedaudz vieglāki, labāki gultņi un nevajag iepriekš minēto rīku apkopšanai, bet nedomāju, ka viss iepriekš minētais ir to 20e starpības vērts.
Puse kurjeru ar m520 kapā
 

Link to comment
Share on other sites

Jau veselu mūžību braucu ar Shimano SPD pedāļiem. Varu vēl pieminēt, ka ar tiem mierīgi braucot var pabraukt arī ar parastiem apaviem. Sākumā nebiju pārliecināts un lietoju PD-M434 pedāļus, kam ir plastmasa apkārt. Pēc tam konstatēju, ka tā plastmasa neko nedod un tikpat labi var braukt ar plikajiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja vairāk brauksi pa kalniem, sarežģītām trasēm, tad normālus platformas pedāļus. Man patīk Nukeproof Electron Evo. "Lēti" un praktiski nenokaujami.

 

38 minūtē viens ar platajiem pedāļiem nomaucās, reāli tikai tapēc ka nebija clipless, vai tu domā downhill clipless pedāļus ar platformu?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Klipši ir pareiza izvēle. Platos var lietot ja nebrauc  krateklīgos maršrutos. 

Link to comment
Share on other sites

tikai un vienigi SPD, nem m520, prieksh pirmajiem buus ok, esmu lietojis visus izplatitaakos no shimano ( 520 / 540 / XT / XTR ) ... Shobrid esmu apstajies pie XT, XTR pagajushie parak atru nobeidzaas, ilgmuzibas zinjaa 520tie buus labaakie :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...