Jump to content

Bonusi, lai noturētu klientu.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

Kuram tagad ir visizdevīgākais piedāvājums? Martā beigsies T2 bezlimiti zvani, SMS un 9GB pa 4,30eur/mēn, gribu kaut ko līdzvērtīgu.

Link to comment
Share on other sites

Saprotams, tas ir off topic, J Reinis. Kādēļ pazudi? +visas tās *%$**# ko nācās lasīt !

Link to comment
Share on other sites

Kuram tagad ir visizdevīgākais piedāvājums? Martā beigsies T2 bezlimiti zvani, SMS un 9GB pa 4,30eur/mēn, gribu kaut ko līdzvērtīgu.

 

 Man skuķim tas pats, tikai 3GB. Pagājšmēnes biju piekāpies pie tā paša T2, apjautājos, kā tālāk dzīvot. Vienīgais, ko varēja piedāvāt, bija tie paši bezlimiti, tikai nets 2,5GB par ~6,5€, ja nemaldos. Teica, lai piekāpju nākammēnes (tas ir šomēnes), varbūt, kas labāks parādīsies. Mēneša otrajā pusē būs jāpiestaigā. Gribās pieņemamu "cena/sniegums", bet bez termiņiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Joptvai maķ, visa tā huiņa ir plāna, kā librese, kādu klientu tagad gribi noturēt?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Visizdevīgākais tarifu plāns būšot - "Nihilistiskais tepiķī pirdējs". Bet pamatiedzīvotājiem tas nebūšot pieejams, tie tāpat savā starpā izmačosies.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nu es izmantoju iespēju, man bite piedāvāja 6gb internāts Eiropā un pārējāis bezlimita kā visiem, pa 6.25eiro (līdz šim arī biju pie bites)

Link to comment
Share on other sites

 

 

6gb internāts Eiropā un pārējāis bezlimita kā visiem, pa 6.25eiro

 

 Uz gadu vai beztermiņa? 

Link to comment
Share on other sites

tobish TELE2  ierindas pilsonim zelts 12.99 ar 6gb neta... kur rodas tie veiksmes stāsti?

Labots - erglis4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Martā beigsies T2 bezlimiti zvani, SMS un 9GB pa 4,30eur/mēn, gribu kaut ko līdzvērtīgu.

LMT Brīvība + Neatkarība nav līdzvērtīgs, bet labāks. Tiesa, par nieku dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ar to biju domājis "Labdien! Svinam hrenzin ko, reku tavi neierobežoti ierobežotie 100 GB mobilo datu. Lai atteiktos sūti BITE RULEZZ 4EVA".

 

Bitei ir 100GB pa dienām ierobežojums, Tele2 cik zinu tāds nav.... :D

Link to comment
Share on other sites

 Uz gadu vai beztermiņa? 

Par to, ka uz gadu manliekas neko neteica

 

p.s a ko, kapēc nemaksāt uz pusi mazāk par tarifu, ja ir tāda iespēja? Pat, ja tas ietaupījums ir tikai 6eiro?

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

elefons ar garantiju un visu oficiālo kas nāk līdzi pa zemāku cenu kā atradīsi i-veikalos un tu čīksti, ka operators grib, lai vismaz 2 gadus esi klients...

 

 

Kapēc man vienmēr pārmet, ka čīkstu, es, vienkārši, priecājos un domāju, ka jāņem ciet, kamēr ir! Slikti vien, ka nav attiecināms uz fofoniem.

 

PS. es jau 5to gadu esmu klients un 1.iekārtu jau esmu ieķēris... 

Labots - erglis4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kapēc man vienmēr pārmet, ka čīkstu, es, vienkārši, priecājos un domāju, ka jāņem ciet, kamēr ir! Slikti vien, ka nav attiecināms uz fofoniem.

Nezinu, izteikksme tev tāda.... :D

 

Viss ok, tik par verdzību to nesauktu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

es, vienkārši, priecājos un domāju, ka jāņem ciet, kamēr ir!

 

kuru tarifu paņēmi?  "Diedelnieks" ?

Link to comment
Share on other sites

Vispār es labs :)

Ilgi svārstījos starp "bomzītis" un "diedelnieks", izvēle nepavisam ne vieglā krita par labu "diedelnieks"! Jo FCK man Talsos nav zonas, lai gan 4g ir! 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pajautāju epastā savai menedžerei par šiem 2 tarifu plāniem un atbilde bija- "Šādu tarifu plānu mums nav, bet ja iedosiet man saiti uz aprakstu, radīsim, lai varam jums piedāvāt"

Link to comment
Share on other sites

kuru tarifu paņēmi?  "Diedelnieks" ?

 

ar knapajiem Teliite nedod,

septembrii bija(uz papiira) akcija, Galaxy S7 par 1/2 cenu, bet taa izbeidzaas "nesaakusies", jau treshajaa dienaa nebija trubu

novembrii shie jau "ruupiigi" sagatavojaas, lai dabuutu S7, jaabuut vismaz "Zeltam 6 Gb" par 12.99e

 

nesuudzos!

 

vieniigais apsurds, padsmit gadus veca ZZ neskaitiijaas T2 klients un naacaas muteriites nr zem sevis paarcelt,

jo papildus, nesleeptajai prasiibai paariet uz treknaaku tarifu, veel staazham pie Teles jaabuut vismaz 6 meen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pokemon2

kaut kas no zemgalda akcijam labs ir ienacies ?
man ka reiz pie bites bija akcija kosmoss ar 30 procu atlaidi , 

ir kaut kas ar vismaz 10 gigu netu un zvaniem sms 4 tiklos lidz 12 eur ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...