Jump to content

Bonusi, lai noturētu klientu.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

versatile

Man liekas interesanti, ka tā kepka tieši pretim tai Prismai ir. Gan jau saistības nav... A toč nevar būt tā, ka tie atkritumi turpinot sadalīties tur kaut kā kustina zemes slāņus?

Nekas pats no sevis nenotiek, ja 5 gadus nostāvēja, tad kāpēc tieši tagad?

Zoļika mahima arī būtu vēl turējusies iiiilgi, ja ne jumta darbi...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

ezis666

Tu labāk paskaties 20-30 gadu kartes, un būsi pārsteigts, ka visai tālaika Rīgai apkārt kūdras purvs. Viss jaunais Ziepniekkalns uzcelts kūdras purvā, pats biju redzēju kā šķībacainā krievu armija to cēla. Pēc principa- dienests beigsies un es būšu tālu. Tagad jau sekas vizuāli redzamas.Teorētiski tām mājām jāsāk sabrukt. Bērnībā mēs ar citiem pa nakti demontējām starpsienas, ko krievi pa dienu uzcēla

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

A toč nevar būt tā, ka tie atkritumi turpinot sadalīties tur kaut kā kustina zemes slāņus? Nekas pats no sevis nenotiek, ja 5 gadus nostāvēja, tad kāpēc tieši tagad?

Kaut kādu mērenu zemestrīci jau jebkurai mājai vajadzētu varēt izturēt.

Link to comment
Share on other sites

Tēma kārtējo reizi aizpeldējusi uz kūdras purviem un zemestrīcēm. Ar to arī visus apsveicu. :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Dažiem pedagogiem piedāvā no 210 EUR
Kas par demagoģiju atkal? Latvijā pat minimālā alga ir 370Eur. Ja cilvēks vergo par minimālo un pat haltūras neņem klāt, tad es domāju, ka operatora tarifi ir pēdējais, par ko viņam vajadzētu uztraukties savā dzīvē...

Es nespēju saprast, kā tādā beztēmā ir iespējams visu laiku aizbraukt.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir kārtībā. Tēma pārcēlas uz blakus tēmu par 4G internetu. Klientus operatori notur ar solījumiem, par labu netu. Bet ja tads nav (kā arī patiesībā izrādās), tad nav jau daudz variantu pie kā pāriet.

Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

 

 

Maxima vairs latvijā nebūtu

Kopš Zolitūdes notikuma Maximu ne reizi neesmu apmeklējis. Principa pēc.

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Atgriežoties pie tēmas, 

 

Tele2 paceļ tarifu plānam nr5. cenu uz 8,79EUR, iepriekšējo 4,99EUR vietā. Mums vienam nr. tāds tarifu plāns ir. Tāpēc atnāca šāds info, rīt iemetīšu bildi.

Link to comment
Share on other sites

Nr. 5 maksā 7,99 €, pēc tam, kad ar 2014. gada 1. jūliju pacēla cenu no 7,11 € = 5,- Ls.

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ā, tad nr. cauri jau gada vienošanās, tāpēc mums biaj 4,99

Labots - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link to comment
Share on other sites

Vai arī ieblieza atgādinājumu, cik būs, kad īpašā cena beigsies, bet īpašā cena nebeidzās vēl. Ar tiem īpašajiem piedāvājumiem kā ar bitēm (nejaukt ar SIA Bite Latvija) – nekad neko nevar zināt, kad šādi riņķa danči. Katram klientam īpašāks un īpašāks piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Vecvecākiem Nr. 3, kam pilnā cena ir 4.99€. Ka tik neizdomā arī cenu celt "optimizācijas" vārdā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vecvecākiem Nr. 3, kam pilnā cena ir 4.99€.

Ar ko viņš atšķiras no ZZ VISI par 3.99€? 

 

Ar 15.jūliju tarifs ZZ VISI 4,79€.

Link to comment
Share on other sites

Tā turpinot Tele2 un Bite vēl sasniegs LMT cenas. :mrgreen: Šie it kā cenas necelšot.

Link to comment
Share on other sites

Redzot šo visu, joprojām fanoju par Bombu sievai un meitai. :)

Link to comment
Share on other sites

apvienosana

uzsāc pārēju pie cita operatora, tad arī uzzināsi, pavisam vienkāršs risinājums, dienas/ divu laikā Tev arī uzzvanīs un izteiks ''ipašo'' piedāvājumu
___________________
interneta kazino spēles

Labots - apvienosana
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā turpinot Tele2 un Bite vēl sasniegs LMT cenas. :mrgreen: Šie it kā cenas necelšot.
Vai arī LMT no "Brīvības" izmetīšot "nepopulāros" tīklus. =D
Link to comment
Share on other sites

Tā arī neviens neuzrakstīja reālus bonusus, ko pašlaik piedāvā operatori, bonusi ir bijuši vienmēr un neticu, ka nevienam nav informācijas pašreizējo piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā arī neviens neuzrakstīja reālus bonusus, ko pašlaik piedāvā operatori

 

Varbūt tādēļ, ka tas ir individuāls piedāvājums un katram tas var nedaudz atšķirties? Ja tas būt kā uz paplātes, tad varētu operatora mājas lapā iegūt info.

 

 

Mani 5 santīmi par tēmu.

Lietoju operatoru X (bušu politkorekts), piezvanīja firmas Y pārstāvis un izprašņāja par rēķiniem u.t.t., sākumā jau bija plāns atšūt, jo visi parasti spiež uz datiem, kas man nav tika aktuāli, bet puisis piedāvāja samazināt ģimenes rēķinu par telefoniem uz pusi, kas tomēr gada laikā sanāk vairāk kā pāris €. Tā nu pārgājām pie operatora Y un tur arī turos, jo cena apmierina, sakaru kvalitāte arī. Zvanās arī kompānija Z, bet savu iemeslu dēļ, tajā pat neklausos un neielaižos sarunās. Ja cena būtu kompānijai Y par centiem atšķīrusies vai par to pašu cenu lielāku datu daudzumu piedāvājusi, tad tiktu atšūta, bet šāda dempinga cena darīja savu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt tādēļ, ka tas ir individuāls piedāvājums un katram tas var nedaudz atšķirties?
Sistēmās ta' noteikti ir predefinēti piedāvājumi un topikstarteris cer, ka kāds insaideris uz paplātes izsniegs infu.

Tāpat šaubos, ka ir iespēja katram klientam brīvi ierakstīt, abonēšanas maksu katram tarifa plānam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāpat šaubos, ka ir iespēja katram klientam brīvi ierakstīt, abonēšanas maksu katram tarifa plānam.

 

Te nu es piekritīšu, ir zemgalda piedāvājumi un operators mēģina saklausīt atslēgvārdus, lai zinātu ko piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
MakeMeGoAway

Beigās pārgāju no Zelta uz Zelts 6, jeb no 9.23€ mēnesī uz 10.39€ mēnesī. Ķip Zelts 6 ar 20% atladi.

 

Brīvība interneta lietošanā lieti noderēs, ja ņem vērā, ka video straumēšana paliek ar vien populārāka. Pie tam, sarunas un internets ir Baltijā, nevis Latvijā.

 

Pie tam, ar 1. jūliju, Zelts 6 līdz gada beigām piedāvā bezlimita sarunas visos LV tīklos, ne tikai lielākajos.

 

Es teiktu, ka kopumā labs dīls.

 

Draudzenei palika Zelts pa 9.23, kas tagad par pilnu cenu šķiet maksās 12.69€.

Link to comment
Share on other sites

9,23€ (jeb 6,49 Ls) bija beztermiņa piedāvājums, kas ar to Zelts 6 -20%? Arī beztermiņa?

 

 

Pie tam, ar 1. jūliju, Zelts 6 līdz gada beigām piedāvā bezlimita sarunas visos LV tīklos, ne tikai lielākajos.
Dārgāk nekā LMT :D
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Ok, nepareizi biju izlasījis. Līdz gada beigām ir aplikācijām trafiks bez maksas, nav tikai skaidrs, kādām. :D

 

Visos tīklos sarunas laikam tagad būs vispārīgi.

 

10.49€ ir dārgāk kā LMT, bet LMT nedod bonusā 6GB interneta un nav lietojams Baltijā. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Žaks Noriss

Vai man vienam T2 vakar atsūtīja SMS ar tekstu, ka mēnesi internets bez maksas un bez limitiem, tikai jānosūta PALDIES? Pēcāk atnāk SMS, ka mans iesniegums tiek uzskatīts, gaidīt atbildi. Bet tālāk nekas nevirzās...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vaitad šitam "bonuss" klienta noturesanai nav lielie līgumsodi un iekartu izpirkuma maksas?

Link to comment
Share on other sites

Atnāca, aizsūtīju, izskatīja 24h, atbildēja, ka "jūsu pieslēgumam nav iespējams"! Nafig tad aicināja sūtīt, spameri???

Pašlaik ir 4€ par bezlimita sarunām un 3GB interneta.

Link to comment
Share on other sites

lai taču centu mīlestības piekritēji arī paši skaita savas mīlas objektus

+100

 

Pārskrēju pa diagonāli pāri tekstiem pēdējās lapās, un nesaprotu, vai tiešām centa [literāri] mīlēšana ir kaut kāds nacionālais sports (krieviem nacionālās medību īpatnības, latviešiem nacionālās sīknaudas mīlēšanas īpatnības)? Divu trīs Eur (un citreiz pat centu) dēļ cilvēki sēdēs un stundām salīdzinās katru piedāvājumu, skraidīs kā prusaki no viena operatora pie otra pārslēdzot līgumus, un vēl stundām čakarēs prātu operatora supportam. Tas savā ziņā ir smieklīgi, jo tajā pat laikā darba kafejnīcā kafiju izdzerot tiks visi 5Eur iztērēti vienā pašā dienā... 

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

centa [literāri] mīlēšana

 

...jo ir starpība starp naudu un naudas plūsmu.... 

Pārējo mācies pats.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tātad arī 24h vēlāk no T2 atnāca SMS, ka man pienākas bonuss, bet tas tiks pieslēgts 24h laikā. Lai apstrādātu kaut kādu hrenovu bonusu, ko varētu aktivizēt automātā, klientam ir jāgaida 48h, jālasa 4 īsziņas (ja ieskaita pirmo pašreklāmas SMS). Efektīvi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai man vienam T2 vakar atsūtīja SMS ar tekstu,
 

No 3 numuriem (ar identisku pieslēgumu un ~līdzīgu patēriņu) pagaidām ir atnācis vienam.
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Yukki, šitais ir kretīnisms, ja piesola tad lai dod.. paši vainīgi ka piedāvāja. Tur pretī jāliek principiāla pieeja, ja aiz neko darīt kacina klientu, tad lai saņem "uzneredzēšanos"..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai man vienam T2 vakar atsūtīja SMS ar tekstu, ka mēnesi internets bez maksas un bez limitiem, tikai jānosūta PALDIES? Pēcāk atnāk SMS, ka mans iesniegums tiek uzskatīts, gaidīt atbildi. Bet tālāk nekas nevirzās...

Iedomājies cik Tele2 klientu izmanto šo iespēju - loģiski ka rindas uz apstrādi rodas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@Rubenis, ar to biju domājis "Labdien! Svinam hrenzin ko, reku tavi neierobežoti ierobežotie 100 GB mobilo datu. Lai atteiktos sūti BITE RULEZZ 4EVA".

Link to comment
Share on other sites

Beizot daļa iPhone un Galaxy s7 īpašnieki izmisīgi nemeklēs Wi-Fi tīklus :D vismaz mēnesi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...