Jump to content

Bonusi, lai noturētu klientu.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

 

 

+ kkādus vēl 12€ par bezlimita zvaniem un internetu Eiropā. Kopā 30Eur maksāju, zvanu kur un cik gribu visā eiropā ne par ko nedomājot vispār, un lietoju internetu visur, kur braucu.

LMT Eiropa nav visa Eiropa, LMT lapā gan rāda 30€, ok, ir atlaide, tas neskaitas kapeikp*. Citādi jebkuram numuram norunāt 12€ ir jārunā stundām, faktiski kad Eiropa ir otrās mājas, tad varbūt ir to vērts.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka te visi normālu preču vietā iepērk eBay ķīniešu mēslus vai meklē kurā benzīntankā lētāka degviela- neskaitās kapeiku fišana? Dažs labs te tiki pārgudrs izliekās. Tāda krāniem mērīšanās vien sanāk. Cik kurš maksā unn cik kurš norunā vai nenorunā. :king2:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Es šobrīd Tele2 maksāju 9.23€ par bezlimita sarunām uz lielākajiem LV tīkliem + 2GB internetu ar 1.99€ par katriem nākošajiem 2GB.

 

Ārpus LV izbraucu reizi gadā.

 

Viedie cilvēki, iesaktiet lūdzu man izdevīgāku tarifu.

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Viedie cilvēki, iesaktiet lūdzu man izdevīgāku tarifu.

 

9,99 bezlimita sarunas sarunas uz  LMT, Tele2, Bite tīkliem +12gb datu. 

 

Tavs gājiens.

 

Tik un tā es labprāt lietoju LMT Brīvība + neatkarība, jo man nav jāuztraucas par to kam un kur es zvanu. Pat uz ārzemēm.

Labots - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link to comment
Share on other sites

Bļē, miljonāri! Ja ir iespēja ilgtermiņā ieekonomēt ikmēnēša izmaksas, tad tas ir jādara. Tāpat kā Led spuldzes, smart apkure utt. Tas, ka var atļauties maksāt kaut kādā veidā rada labāku sajūtu? Nejauši draudzējos ar pāris cilvēkiem, kuriem naudas ir gana daudz, bet jamie ir lielā mērā šai statusā tieši tāpēc, ka izvērtē ļoti daudzās jomās (ne tikai par darba sfēras lietām) izmaksas un optimālos risinājumus, nezaudējot rezultātu. Laikam tāpēc jau ar ir tur kur ir. :p Kapeikpisēji vairāk ir tie, kas maksimāli ierobežo komforta zonu, slinkojot nopelnīt, nevis optimizē izmaksas par tādu pašu rezultātu (protams, ka nevēlos aizvainot tos, kas strādā budžeta iestādēs, kur ir neadekvāts atalgojums).

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Amigo diemžel nav ta opcija, ka atnākot e-pastam, automātiski nosūtas sms. Tā opcija ir gan Bitei, gan LMT pieslēgumam

Bitei vairs nav. Man tas arī pirms brīža saaktualizējās, nespēju atrast info viņu mājas lapā, tad nu rakstīju twitterī - nav viņiem vairs tāds pakalpojums... :(


 

 

Jau labu laiku nomaksa nav piesaistīta numuram un pārcelšanu neietekmē.. vismaz LMT

Bite gan ne velna nelaiž prom. Tele2 arī. Nu, t.i. laiž, bet Bites gadījumā viss uz sitiena jāizmaksā, bet Tele2 gadījumā - jāizmaksā telefons, plus jāsamaksā abonēšanas maksa par tiem mēnešiem, kas par telefonu vēl ir jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

 

 

Jā, Rīgas Dome sūkā riktīgu līko. Lika deklarēties šeit. Pimpauši.

Pastāsti vairāk. Interesanti.

 

 

Bites gadījumā viss uz sitiena jāizmaksā

Privātpersona. Vairāki numuri. Visiem numuriem paņemti nopirkti telefoni uz nomaksu. Divus numurus kādu dienu izdomāja likvidēt. Uzreiz izmaksāt nelika, rēķinā turpināja norādīt maksājumus par attiecīgām ierīcēm.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

 

 

iesaku veel kaadas akcijas!

 

To man LMT klientu cenrā darbinieks ar pastāstīja tā starp citu un konekstā, lai ņem tik droši.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Kāpēc maksāt kādam vairāk, ja var nemaksāt?

Es šo mentalitātes īpatnību nesaprotu. Protams, katru otro mēnesi mainīt operatorus ir čakars, man tam vienkārši nav laika :D nebūtu ko darīt, un būtu jātaupa, gan jau ka darītu.

Tieši kā teica par eko spuldzēm, regulētu apkuri utt.

Jā, mēnesī tie ir 5 eiro, gadā jau 60.

Skaties no otras puses - 4 mēneši un mums ir bezmaksas jack daniels :p

Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

 

 

koncertu var klausiities aiz seetas, ietaupaas biljeteem

Nav īsti korekts piemērs, jo kopēts nav zagts.

Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

 

 

katru otro mēnesi mainīt operatorus ir čakars, man tam vienkārši nav laika

Kāds tur čakars? Numurs paliek nemainīgs, sim karti pieved klāt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Privātpersona. Vairāki numuri. Visiem numuriem paņemti nopirkti telefoni uz nomaksu. Divus numurus kādu dienu izdomāja likvidēt. Uzreiz izmaksāt nelika, rēķinā turpināja norādīt maksājumus par attiecīgām ierīcēm.

To, ko es rakstīju, bija ~pirms mēneša. Jebkurā gadījumā - pēdējais rēķins atnāca kopā ar ~12 mēnešiem maksu par telefonu. 400 Euro, bet cilvēks laimīgi atkratījās no Bites. Man arī tas briest, bet ne dēļ mēneša maksas (Venecuēlā nav viesabonēšanas, emails uz sms fīča nav, iPhoni piejami tikai ar 16 GB atmiņu, jaunie ierobežojumi ar Mākoni, lētākais tarifs (numura saglabāšanai, kad esmu ilglaicīgi Venecuēlā, kur nav viesabonēšanas) palicis 3x dārgāks.). Variants ir tikai LMT, lai gan sanāks vidēji par 50% dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tele2 gadījumā - jāizmaksā telefons, plus jāsamaksā abonēšanas maksa par tiem mēnešiem, kas par telefonu vēl ir jāmaksā.

Cik zinu,tad ir pretlikumīgi piestādīt rēķinu par peridou, par kuru pakalpojumu nesaņem !

Līgumsods ir cits stāsts.

Nu nevar likt tev maksāt abonēšanu tāpat vien.

Link to comment
Share on other sites

Nu, sieva ar šo saskārās, kad pateica, ka grib izmaksāt telefonu un iet prom. Sīkāk nemēģināja noskaidrot un palika līdz termiņa beigām. Moš tas līgumsods tā arī bija noformēts, ka vienāds ar mēneša abonēšanas maksu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

To, ko es rakstīju, bija ~pirms mēneša. Jebkurā gadījumā - pēdējais rēķins atnāca kopā ar ~12 mēnešiem maksu par telefonu. 400 Euro, bet cilvēks laimīgi atkratījās no Bites. Man arī tas briest, bet ne dēļ mēneša maksas (Venecuēlā nav viesabonēšanas, emails uz sms fīča nav, iPhoni piejami tikai ar 16 GB atmiņu, jaunie ierobežojumi ar Mākoni, lētākais tarifs (numura saglabāšanai, kad esmu ilglaicīgi Venecuēlā, kur nav viesabonēšanas) palicis 3x dārgāks.). Variants ir tikai LMT, lai gan sanāks vidēji par 50% dārgāk.

Kaut kas traks... Man tavas problēmas... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Šodien T2 zvanīja, 7 minūtes centās, nekas neizdevās, nespēja mani pārliecināt iet uz T2 no lmt kartes. Bet meičai par neatlaidību žetons, sākumā piedāvā vienu cenu, saku neinteresē, jau uzreiz nākamo piedāva, kas ir tāpat lielāka, nekā es mēnesī iztērēju. Tad pieķērās draugiem, vai šiem nevajag kaut kādas krutās pakas.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Nu visvieglāk ir ar Viasat. Pasaku, ka TV neskatos (kas arī ir taisnība) un cilvēks apjūk, atvainojas un sarunu beidz.

Link to comment
Share on other sites

Rudbardis

Kad es viasatam teicu ka TV neskatos, viņš uzreiz prasa vai bērni ir? Jā, ir. Tad varbūt viņiem patiktu Bērnu paka? :D

Link to comment
Share on other sites

Fuk man draugos ari ir shadi pasi duraki kas ir lepni par to ka maksa vairak par visu, 5eir menesi ietaupit uz telefonu? nee kam man, tie tak 2i hotdogi vien ir kads tolks.. brauc ar vecam benzinkapsetam ar 10litru paterinu,kam man gazi? fuk nee, gaze smird tacu un cik ta tur ieekonomes, nedod dievs kads vel redzes benzintaka ka es gazi pildu :D

ari par tam pasam spuldzitem/apkuri - kam man..kas es kads nebags vai..

Par drebem/apgerbu vispar nerunasim... ,un katru dienu vairakas reizes pirkt benzintaka kafiju/visadus sudus :D

 

Tikai beigas nezinu kapec visi sudzas ka viniem vajag vairak naudas jo nevar savilkt galus kopa :D

Nav runa par dazu santimu ietaupisanu uz telefona rekinu, kkad ari zvanija no bites piedavaja tarifu par veselu 1eir letak neka tagad maksaju, Nu i huj to biti un to 1eir ja man labaka zona  ir no lmt un vel veltit nez cik laika lai parietu pie viniem. Ja piedavatu par 5eir letak, apdomatu jo ilgaka laikaa tomer salasas.

 

Tie kas tur toch grib iepist 50centus menesi bet izteret tam nezcik daudz laika tos santimpisejus toch nesaprotu, visu ar meeru...

 

 

 

Izrekiniet sakuma uz kaa jus menesi visvairak izterejat un tad meginiet no taa kko ieekonomet -optimizet!

Tolks no telefona rekina menesi ieekonomet 50centus ja tu noperc jaunako iphonu kuru tev nemaz nevajag un atstaj par to paris menesa algas- LV Varianta.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Vai tās ietaupītās pieturzīmes var arī kaut kādā veidā monetizēt? :D

Link to comment
Share on other sites

^ jefinjsj zina ko saka! paskat cik pieturziimes saekonomeejis, bljadz!!!

 

 

ew Boss, tu labak izrekini cik gadus diena dienaa tu esi izpisis no savas dzives sezot katru dienu seit un rakstot jelibas.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nevajag tomēr jaukt taupību ar kapeikpišanu.

Taupība ir izvēlēties sev piemērotāko pakalpojuma sniedzēju un tarifu plānu; nav nekas slikts secināt, ka analoģisks pakalpojums pie cita operatora maksā mazāk un izvēlēties to.

Kapeikpišana ir maksāt  dažus eiro mēnesī un negribēt mainīt operatoru, bet doties uz forumu pajautāt, kā nokaulēt cenu un pusgadu maksāt par pāris eiro mazāk, nobiedējot ar savu "megasvarīgā klienta" it kā došanos pie cita operatora. Patiesībā, operatoriem vajadzētu, aci nepamirkšķinot, to atļaut, pie viena ieliekot ķeksi sistēmā, ka šo abonentu atpakaļ redzēt negrib.

Kāpēc tas ir slikti visiem? Tāpēc, ka operatori spiesti dempingot un ilgtermiņā, kad aug telpu, darbaspēka, transporta, enerģijas un citas izmaksas, bet tarifi ir zemi, nākas celt cenas visiem. Bite nupat tak piemeta kaut kādus centus - droši, ka citiem nāksies kaut kā līdzīgi izpildīties.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu jā, īstermiņa domāšana; bonusus vadībai jau maksā par tekošā gada rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pareizi, visiem jāstrādā pa nullēm.

Tu esi ar mieru saņemt precīzi tik, cik nepieciešams tevis fiziskai izdzīvošanai? :)

Es nē.

 

Labi, neejam spamā. Zelta zive un audi 80 ar gāzi - the way to go #dziivogudri #veiksmeteviatradiis

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tik un tā es labprāt lietoju LMT Brīvība + neatkarība, jo man nav jāuztraucas par to kam un kur es zvanu. Pat uz ārzemēm.

 

No kura laika tad Brīvībai ir bezmaksas ārzemes??? 


 

 

un ilgtermiņā, kad aug telpu, darbaspēka, transporta, enerģijas un citas izmaksas

Pēc būtības izmaksām nemaz nevajadzētu augt, bet tā jau ir cita tēma! 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jā, ko tu ticīgam padarīsi, viņam sava taisnība.

Par to pārējo: Katru gadu tiek plānots peļņas pieaugums, kuras vienmēr ir par maz(alkatībai nav robežu). Te tikai godīga konkurence var bremzēt apetīti. Tā strādā sistēma, un top menedžeriem jāpamato sava krēsla izmantošanu arī. Jā, un pēc peļņas rādītājiem te līderi ir Tele2. Tie, kam visvairāk vajag. Jeb tie, kas "vislabāk strādājuši" akcionāru labā, arī tā var pateikt...

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

"No kura laika tad Brīvībai ir bezmaksas ārzemes??? "

 

Es nekur neminēju bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Tieši otrādi, dempings ir ilgtermiņa domāšana. Bite ienāca tirgū kas pilnībā bija aizpildīts, bez nevienas bāzes stacijas un vēl samaksājot diezgan lielu summu valstij tikai par atļauju to darīt, šodien tā strādā ar peļņu. Cenu tagad paceļ tikai pēcapmaksai, bet vai tad tā ir kļuvusi dārgāka salīdzinājumā?

Link to comment
Share on other sites

Vil, diezinvai Tev šo vajadzētu komentēt - dabūsi krāgā lmt nīdējus kā "neformāls pārstāvis", bet kopumā piekrītu. Lapsenes atvasinājums ir haļavšķiki...

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

dempings ir ilgtermiņa domāšana

Jā, preču tirgū, kur daudz nelielu spēlētāju, varūt.

Bet ne jau pakalpojumu tirgū.

Ne jau tirgū ar oligopolu.

Īstermiņa, maksimums, vidējā termiņa domāšana. Tas, kā reiz, ir iestājies.

Link to comment
Share on other sites

Iestājies ir kas? Tas ka Bite no nekā, pat numura pārejas iespējas nebija, ir ieņēmusi stabilu savu tirgus daļu un strādā ar peļņu? Ja par tiem 87 centiem, Bitei ir mainījies īpašnieks ar iespējams savādāku politiku kas prasa lielāku peļņu, un mazticams ka pircēji no piena veikala kur piens maksās 50 centi esošo 40 vietā turpmāk iepirksies citos kur tas maksāja un maksās 60.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Iestājies ir brīdis, kad sākotnējais piķis, ko var norakstīt zaudējumos uz ieiešanas tirgū rēķina, ir izbeidzies, ir jāsāk rādīt, kā pats saki, tādi rezultāti, kā akcionāri prasa.

Ne viens vien uzņēmums ir ienācis Latvijā ar milzu budžetu dažādām aktivitātēm, uzaudzējis biroju ar cilvēkiem, panācis kaut ko un tad šacis optimizācijas. Cik ļoti jānošauj greizi, lai pēc visām optimizācijām tāpat vēl nāktos prasīt papildus naudu klientiem... Ļoti, manuprāt. Vai nu ar klientu skaitu, vai pakalpojumu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Pārāk liela konkurence un pārāk vienkārša ir operatora maiņa, lai veiktu lielas optimizācijas uz klienta rēķina.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Augstāk nelasīji? Te cilvēki visā nopietnībā salīdzina operatoru piedāvājumus ar starpību zem euro.

+ ir cilvēki, kas aizies principa pēc, bet tādi pie bites netusē daudzi.

Darbā draudzenes kolēģi esot sacepušies ne pa jokam, lieki piebilst, ka iestāde solīda (bet privātos telefonus neapmaksā) un algas stipri virs vidējā valstī.

 

Tādā tirgū, kā LV ir telekomunikācijas, būt pirmajam (jo es neticu, ka eventuāli nesekos, LMT arī šo to ir pamanījies "optimizēt", bet ne tik atklāti) kas paceļ gala klienta cenu, ir pēdējais, ko vadība varētu gribēt. Lai gan, citu procesu optimizācijai, iespējams, vajag investīcijas, kuras nespīd bez optimizācijas - figviņzin.

Link to comment
Share on other sites

Principam ir spēks un tas strādā, bet īsu brīdi, tomēr visu nosaka cena, Meteorīts, Maxima.

Pēcapmaksas (ka tikai rēķinā tas nav par nākamo mēnesi) 4.27+0.87 var viegli nomainīt uz priekšapmaksas par 3.99. Pakalpojums jau tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Maxima

Nu, tas tiešām strādā, jo ja mūsējiem kapeiksitējiem būtu mugurkauls, Maxima vairs latvijā nebūtu, bet 90% ir sīkstuļi, bez principiem. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Maxima vairs latvijā nebūtu,

 

Pa tam laikam mūsu brašie būvnieki «Prisma Deglava»  arī peļu slazdu uzbūvējuši.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...