Jump to content

Bonusi, lai noturētu klientu.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

 

Ceru, ka forumā ir kāds Tele2 darbinieks.

 

Kādi šobrīd ir iespējamie varianti, ja klients izsaka KACā vēlmi mainīt operatoru - ko var piedāvāt darbinieks?

 

Kā arī, ja pārēja uz citu operatoru ir pieteikta caur cita operatora mājas lapu, ko var piedāvāt (ja nemaldos, Transcom apkalpo) darbinieks, kurš zvana un cenšas pierunāt palikt?

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Ja tur būtu centi, tad cita lieta. Pats esmu Tele2 apmācības gājis, kur par noturēšanu stāstīja un, piemēram, un uz  pus gadu dabūt kādu no jaudīgākajiem tarifiu plāniem par 2/3 no cenas - tur skaista summa salasās.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Ja cena nemainās, kādēļ lai es ierīci pie operatora ņemtu uzreiz?

 

Pie tam, pie Tele2, ņemot uz 2 gadiem, bieži vien atsevišķas ierīces sanāk iegadāties lētāk kā pērkot uzreiz.

 

Un nav jāpišas. Tā pat domāju tarifu mainīt un kādēļ lai nepaņemtu to tarifu lētāk?

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Nu laikam jau kas kuram skaitās centi.

Patreiz lietoju 8 EUR vērtu tarifu par 4 EUR.

Lietošanas laiku man iedeva uz diviem gadiem.

Man tas aizņēma divus telefona zvanus.

 

Nezinu kā citiem, bet man patīk tā virtuālā sajūta, ka dažas minūtes parunājot pa telefonu var ietaupīt 96 EUR.

Link to comment
Share on other sites

Man princips ir vienkāršs- kurs  piedāvā labāko zonu manā lauku pusē, to arī ņemu, agrāk tas bija LMT 0-1 strīpa, pēdējos 3 gadus Bite 1-2strīpas, ja tagad rēķins bitei ir 30-40eur mēnesī (telefons sastada 4 eur no tā) pieļauju, ka LMT būtu tas pats, tele2 neņemtu reliģiskās pārliecības dēļ. 

 

Un daļa tiešam neapzinas cik priviliģēti mēs esam tarifu ziņā šajā valstī, bet nu VVV taisnība, ar šo santīmčakarēšanu drīž šī lēkāšana tiks piegriezta  vai arī visi būs spiesti celt tarifus... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

un uz  pus gadu dabūt kādu no jaudīgākajiem tarifiu plāniem par 2/3 no cenas

ZZ iedeva tarifu VISI + 10GB uz 6 mēn. par €0.00. Jābūt pārliecībai tiešām mainīt operatoru, jābūt nepārtrauktam stāžam Tele2 tīklā un jābūt argumentētam iemeslam nevis izmantot kā izspiešanu.

Link to comment
Share on other sites

vienmēr esmu dievinājis "man ir iPhone 6s, bet, kur ir tuvākais wi-fi, megabaiti beidzās" cilvēkus tāda īpaša suga.

 

vēl var gadīties, ka darbs apmaksā telefonu un ir kaut kādi srani tarifi bez interneta, vai stipri limitēti. man draudzenei ir tāda situācija rīgas domē strādājot. 

 

pats gan lietoju tele2 zeltu ar neierobežotiem datiem. 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

itanium

Jā, man tieši vakar tādi algotņi zvanīja un centās pārvilināt pie Mele2.

Jau pašā sākumā viņiem pateicu, ka internetu telefonā praktiski neizmantoju (0-100MB). Šo piefiksēt.

Šie man piedāvāja tarifa plānu par 5.99 EUR ar 100MB internetu un iespēju saņemt samazinātu maksu pirmos divus gadus.

Atteicu, jo Bitei tas maksā 6.37 EUR un pie tam ar 500 MB (sākot ar Jūliju). 38 centu dēļ es netaisos mainīt operatoru.

Tad man piedāvāja pirmajam gadam tos 100MB palielināt līdz 1 GB bez nekādas papildus maksas.

Super, būtu vēl vairāk MB, ko neizmantot :D

 

Runāt, runā, bet klausīties neklausās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jaudīgākajiem tarifiu plāniem
Vai tad "jaudīgie" tarifu plāni ir pirmās nepieciešamības preces pakalpojumi? Ja negribi maksāt, sēdi uz lētajiem tarifiem, izdzīvosi. Tas ir līdzīgi kā autosalonā prasīt pilnīgi nopakotu auto par bāzes versijas cenu...
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

vēl var gadīties, ka darbs apmaksā telefonu un ir kaut kādi srani tarifi bez interneta, vai stipri limitēti. man draudzenei ir tāda situācija rīgas domē strādājot. 

 

Principā darbam būtu jāapmaksā darba telefons (sevišķi ja iet runa par valsts aparātu), savukārt no personīgā neviens jau neaizliedz paņemt kādu no interneta pakām klāt! 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Runāt, runā, bet klausīties neklausās.


Man pirms pusgada smagi gāja ar vienu LMT darbinieku, uzbāzīguma ziņā vistrakākais kāds bijis, nepieklājīgam jau negribas būt, bet par cik nebiju nepieklājīgs šis zvanija un vel nakamaja diena x10 reizes parprasija un centas pierunat, ka beigās sagaja 20min visu laiku skaidrot ka mani neinterese, konkrēti man piedāvāja LMT internetu, es šim saku man ir x10 reizes ātrāks internets par to pat cenu un apkart nebraukaju, ka man to viņu netu ar ruteri vajadzētu...viņa arguments bija: Jauna pieredze nāks tikai par labu :D 

Tele2 ar kad zvanīja sieviete piedāvāja vis kaut ko, kad pēc katra piedāvātā piedāvājuma teicu NĒ, tad piedāvajums tika celts, bet tur atri saprata ka mani neinteresē, bet šķita ka tā sieviete apvainojās:D
Link to comment
Share on other sites

a man nezvana :D bet, kad un ja vajag padodu ziņu twitter un paši uzzvana.. līdz šim neko konkurētspējīgu pašreizējam LMT piedāvājumam ne Tele2, ne Bite nav spējuši piedāvāt :) Nerunāju mežonīgi daudz un netu lietoju saprāta robežās.. uzskatu, ka tagad maksāju tiešām par to, ko arī izmantoju un nepārmaksāju.

Link to comment
Share on other sites

Ir man zvanījuši gan teļi gan bites - kā saprotu kas man zvana, tā uzreiz saku "Paldies, neinteresē!". Uzreiz atšujas...

Link to comment
Share on other sites

Bite jau nu galīgi nemāk noturēt!

 

2 reizes zvanījuši, kā ilgstošam klientam piedāvāja paņemt planšeti  :sarkasms: Protams faktiski uz tādiem pašiem noteikumiem, ja es aizbrauktu uz bites salonu un pats paņemtu  :sarkasms: Tas ir planšetes nomaksas maksa + kaut kāds interneta plāns + 2 gadu līgums  :sarkasms:

Pēdējo reizi zvanot no viņu super piedāvājums piesaistīt pie viņiem radus, draugus un par to saņemt kaut kādus bezmaksas gb mēnesī  :mrgreen:  Vai nav humors  :mrgreen:

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Jā, man tieši vakar tādi algotņi zvanīja un centās pārvilināt pie Mele2.

Man arī bija ciemiņi - smuki uzvalkos, kā Jehovas liecinieki. Zolīdi visu apst;āstīja un piedāvāja firmai garšīgus tarifus ar kuriem būtu iespēja katru mēnesi 30 Eur mazāk maksāt un vairāk lietot, bet... kad vēlāk mēģināju sazvanīt tos Jehovas lieciniekus, lai pieteiktos, tas nafig nebija izdarāms! Attiecīgi, ja potenciālos klientus skar šāda "cieņa" nezinu kā ir esošajiem... Vot i nesāksim lēkāt pa operatoriem un pie kājas tie 87 centi par katru tālruni klāt...

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šie man piedāvāja tarifa plānu par 5.99 EUR ar 100MB internetu un iespēju saņemt samazinātu maksu pirmos divus gadus. Atteicu, jo Bitei tas maksā 6.37 EUR un pie tam ar 500 MB (sākot ar Jūliju). 38 centu dēļ es netaisos mainīt operatoru. Tad man piedāvāja pirmajam gadam tos 100MB palielināt līdz 1 GB bez nekādas papildus maksas. Super, būtu vēl vairāk MB, ko neizmantot :D

 

Amigo Lielais par 4.99 ir pareizā izvēle

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

vēl var gadīties, ka darbs apmaksā telefonu un ir kaut kādi srani tarifi bez interneta, vai stipri limitēti. man draudzenei ir tāda situācija rīgas domē strādājot.

 

pats gan lietoju tele2 zeltu ar neierobežotiem datiem.

pareizi, domē jastrādā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ezis666

Amigo diemžel nav ta opcija, ka atnākot e-pastam, automātiski nosūtas sms. Tā opcija ir gan Bitei, gan LMT pieslēgumam

edit:tāpēc man arī nav  vairs amigo

Labots - ezis666
Link to comment
Share on other sites

versatile

Viens no operatoriem piedāvāja man svaigāko iphone nolikt uz galda par 50 numuru pārcelšanu. Tai brīdī sapratu, ka nesastrādāsimies un viņiem mani vajag tikai kā trofeju uzņēmuma nosaukuma dēļ.

 

Nez, lasu par šito santīmpišanu un domāju - laikam stulbs esu vai kā.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jau labu laiku nomaksa nav piesaistīta numuram un pārcelšanu neietekmē.. vismaz LMT

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

itanium
Amigo Lielais par 4.99 ir pareizā izvēle

 

Un kur jēga dažu centu (4.99 + vismaz 98 centi mēnesī par papildus internetu) dēļ mainīt operatoru, kas patīk?

+ man patīk Bites logrīks Android ierīcēm  :p

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man šad un tad ar tādu kā regularitāti zvana no Bite un Teles ar nepiedienīgiem piedāvājumiem pāriet pie viņiem! Man pirmais jautājums - vai būs zvani uz VISIEM tīkliem iekļauti tarifu plānā. Atbilde vienmēr ir aptuveni tāda - nu jā, nebūs gan. Un tad mēs pieklājīgi atsveicinamies!

 

Morāle stāstam tāda, ka nav viņiem konkurētspējīga piedāvājuma!

Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

 

 

tele2 gudrji bija iesmeereejusji plansjetes wifi variantu

Kāds operatoram ir labums piedāvāt ierīces, kas neizmanto operatora pakalpojumus?


 

 

pareizi, domē jastrādā

Darba telefons ir jālieto tikai darba vajadzībām, izslēdzot to ārpus darba laika. Tas ir korekti pret darba devēju un arī privātuma pēc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nevar nepiekrist. 

Jebkura dibena pievilcīgums ir atkarīgs no rakursa, kādā uz to skatās.

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

Darba telefons ir jālieto tikai darba vajadzībām, izslēdzot to ārpus darba laika. Tas ir korekti pret darba devēju un arī privātuma pēc.

 

To saki tai kucei, kura grib internetu,  nevis man. 

Link to comment
Share on other sites

Un kapēc lieku reizi neiefist santīmu? Tas aizņem tiaki pāri desmitu minūšu reizi gadā. Labāk šo naudu investēju alū nekā operatoram uzdāvinu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
vienmēr esmu dievinājis "man ir iPhone 6s, bet, kur ir tuvākais wi-fi, megabaiti beidzās" cilvēkus tāda īpaša suga.

 

Varbūt, bērni, laiks pieaugt un domāt par darbu un pelnīšanu?

Abiem biedriem (un citiem līdzīgi domājošajiem) pa cepumam! Šī skraidīšana no operatora pie operatora, lai tikai ietaupītu maksimums dažus Eur mēnesī taču ir apkaunojoša. Nezinu, kā citiem, bet man piemēram tas liekas zem pieauguša cilvēka goda zvanīt operatoram, un mēģinot stāstīt pasakas, izkaulēt pārsimt haļavnos MB vai eurika atlaidi. 

 

P.S. jau ilgi lietoju LMT, maksāju 18€ par bezlimita zvaniem un bezlimita internetu LV + kkādus vēl 12€ par bezlimita zvaniem un internetu Eiropā. Kopā 30Eur maksāju, zvanu kur un cik gribu visā eiropā ne par ko nedomājot vispār, un lietoju internetu visur, kur braucu. Domāju, ka ietaupītie nervi un laiks ir absolūti to vērti. 

Labots - J.Reinis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

To saki tai kucei, kura grib internetu,  nevis man. 

 

par kuci tu vari saukt savu māti, kas noteikti ir vienīgā sieviete kas tev dzīvē pieskārusies, pārējās gan tā nevajadzētu saukt, kaut vai aiz pieklājības, jeb to tev arī aizmirsa iemācīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ui, bet šoreiz uz visiem 1000 piekrītu kroop !

 

Par kapeikmīlētājiem - nu svarīgs tak ir nevis rezultāts, bet pats process !

Piekrītu par to, ka šitā pist kapeiku ir zem mana goda. Tas protams nenozīmē, ka es nevaru piezvanīt menedžerim un paskaidrot, ka man nebūtu jālūdzās lai dod man lētāku ciparu.  Ps. pieslēgums uz uzņēmumu, pats īsti neatminos cik mēnesī sanāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šī skraidīšana no operatora pie operatora, lai tikai ietaupītu maksimums dažus Eur mēnesī taču ir apkaunojoša.

Apskaties NVA darba sludinājumos, kādas bruto algas piedāvā. Dažiem pedagogiem piedāvā no 210 EUR, anasteziologam, reanimatologam no 370, bet dažam propgrammētājam līdz 7000.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

nafig man operatoram dāvināt tos eur? es labāk sīkajam saldējumu nopērku pa to naudu.. 10€ šur.. 10 turp un salasās laba summiņa.. neba pelnīšanā problēma.. Tāpēc jau operatori jāj tos, ko var apjāt.. :)

 

p.s. nekad neesmu skraidījis no operatora uz operatoru, bet gan 1x vai 2x izmantojis iespēju pieklājīgi pajautāt savam menedžerim vai vecam klientam, kurš daudz nezvana un saprātīgi lieto netu ir veids kā nepārmaksāt.

 

a kam patīk ložņāt no viena pie otra, lai ložņā.. neko nepārmetu ne mans maks, ne mana darīšana.

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jūs nesaprotat, pie zināmiem ienākumiem maz maksāt jau ir apkaunojums. Tā bija celtniekiem ar vienu "čiekuru", kuram būvēja peldbaseinu. Kad šie viņam piestādīja tāmi, tad viņš bija ļoti apvainojies, ka tik maz: "Ko teiks teiks paziņas! Smiesies!" Nācās krietni palielināt tāmi.

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

par kuci tu vari saukt savu māti, kas noteikti ir vienīgā sieviete kas tev dzīvē pieskārusies, pārējās gan tā nevajadzētu saukt, kaut vai aiz pieklājības, jeb to tev arī aizmirsa iemācīt.
 

 

Tad nākamreiz neraksti, ka draudzene raud, ka par nodokļu maksātaju naudu internetu nedod. Jā, Rīgas Dome sūkā riktīgu līko. Lika deklarēties šeit. Pimpauši.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...