Jump to content

Vai iespējams pārkodēt dekoderi?


ilka
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

Protams esmu jauniņā un neko nesaprotu no tv uztveršanas tehnikas. Tādēļ sagādājām sev problēmas, jo no rokas nopirkām dekoderi Global TEQ laikam GTR 300Cx. Viss jau būtu labi, ja vien man vajadzētu Baltkom pakalpojumus, tomēr mēs skatamies Lattelecom virszemes tv. Lūdzu palīdziet! Varbūt pastāv iespēja dekoderi pārprogrammēt? Līdzekļu galīgi nav, lai nopirktu citu...

Link to comment
Share on other sites

Tas aparāts ir uz MPEG-2, bet Tev vajag MPEG-4. Neko tur pārprogramēt nevar un virszemes signāla uztveršanai tas neder. Tagad pilns tirgus ar Lattelekoma TV Star dekoderiem. Nedomāju, ka tas mēsls maksā vairāk par piečuku, bet visdrīzāk var atrasts arī par velti. Vecie teļuki nobeidzas, bet jaunajos jau uztvērējs iebūvēts un atsevišķu dekoderi nevajag. Tāpēc  daudziem mētajas tas štrunts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Kashmars

Vai Baltcom inetraktīvā aparāta vietā ir iespējams izveidot kādu citu aparātu?. Iedeva kaut kādu Moyo. Strādā jau normāli, tikai tā pults ir nekāda un viņi par to aparātu prasa 60 naudiņas.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Diez vai. Tur viņiem sava firmvare tiem aparātiem. A kas vainas Moyo pultij? Man patīk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...