Jump to content

HP G62 Mātesplates remonts/ maiņa


Ziich
 Share

Recommended Posts

Labakar.

 

 

Viss sākās ar minētā laptopa neregulāru pēkšņu restartēšanos.
Pēcāk ar neveiksmīgu ieslēgšanu - vairākas reizes spaidot pogu tikai ieslēdzās. Tagad piespiežot ieslēgšanas pogu tā iemirgojas uz pus sekundi un nekas nenotiek.
Cik dzirdēts, tad izplatīta slimība šiem laptopiem - pārkarst un mātesdēlis saiet dēlī. Jebšu cik atradu interneta resursos, tad procesora ligzdā "iemetās aukstā lode".

 

Varētu reballot, bet tā ir plastmasas ligzda! Ko darīt - ir Rīgā vispār tāda iespēja vai meklēt citu dēli? Zināms, ka morāli novecojis laptops, bet ja par saprātīgu cenu var savest kārtībā - kāpēc gan ne.

Paldies jau iepriekš.
 

Labots - Ziich
Link to comment
Share on other sites

ir mātesplate ar intel HD 4500m videokarti ja vajag, ja tev ir līdzīga, tad var maninīt , ja AMD vai core i3 tad laikam nevarēs

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tavu laptopu var savest kārtībā biedri Mater vai Markei. Kaut kas ap 100 EUR. Tālāk domā pats, vai vajag. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Vai strādājoša mātesplate pa 40

 

Kur var nopirkt strādājošu mātes dēli laptopam pa 40 EUR???? ebajā cenas sākas ar 100 eur

Jaunās plates, kur cpu uzlodēts - vismaz 200 eur.... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Valduha
Labs vakars.

ir sekss ar sekām 

Labots - Valduha
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu lasīt māki? Man tā plate ir Rīgā. Atdodu to pa 40 eiro. Ebay links informatīvs, kā plate izskatās. Un nopietni beidz tak krutku dzert vienreiz

Link to comment
Share on other sites

Dribi man to fiziski varbūt ieskaidrot nevis elektroniski? Kas tev pret mani ir? Beidz savu tautu apkaunot

Link to comment
Share on other sites

 

 

was ist das? 
 

Cik lasīju, tad dzesēšana nepietiekoša un pārkarst pamatplate - deformējas un sanāk, ka procesora ligzdas lodējumos rodas plaisas.. Tu atkal troļļo - sakarā ar auksto lodi? :D


 

???  

Kas Tev vēl sāp?

 

 

 

Tavu laptopu var savest kārtībā biedri Mater vai Markei. Kaut kas ap 100 EUR. Tālāk domā pats, vai vajag. 

 

Paldies par informāciju - ņemšu vērā.

 

Izskatās, ka vieglāk nomainīt pamatplati vai visu datoru..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
laikam virspirms jaaierauj

DL, Top! veikalos pašlaik ir uz akciju Mernaja na moloke 0.7l :) IMO vienīgais  šnabis, kuru bez problēmām var jaukt ar alu - vismaz es :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Alus ar šnabi :shok:

Link to comment
Share on other sites

Mhm, nekas tāds, šnabi jaucot vajag mazāk :) Ir tak teiciens - Водка без пива – деньги на ветер…

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Es laikam tāds maziņš, man vēl jāaug! Alus ar noslīcinātu viskija glāzīti ir provēts, bet alu ar šņabi nevaru pat iedomāties :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ir tā lieta - ar krāsainajiem alu noteikti nevajag jaukt. Īstenībā tīrs alkohols, kurš nodara mazāko ļaunumu veselībai un kuru ir visdrošāk jaukt, ir tieši šnabis. Izņemot moskovskaja(+, protams, lētie), kurā ir sajaukts hvz kas, vismaz es to drazu nevaru iedzert...

 

Ar jaukšanu neiet runa par alus + šnabja kokteiļiem(ir tādi). Ar jaukšanu es saprotu, iedzer šotiņu šnabja un uzdzer alu :)

Labi, laikam offtops :D

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ko arī ļizards teica- tur ne tikai jāpielodē konektors, bet arī jāsalodē sīkās smdeškas, kas savienos konektoru ar barošanu un ar dienvidnieku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...