Jump to content

Pērku pastiprinātāju priekš S90B


kicker
 Share

Recommended Posts

Varbūt kādam būt ko piedāvāt, neko šiku nevajag, jo lētāk jo labāk, meklēju ļoti nesteidzīgi

Tā kā jānorāda cenu, nu nezinu, teiksim līdz 50eur

 

Tumbas S90B 8Ohm

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ss gan jau proti lietot un redzēji, ka pa to naudu sanāk rrr darinājumi, kad gan īsti tām s90 ir par vāju ar saviem 35w rms uz 8om.

 

Es ieteiktu nedaudz piemest vai nokaulēt un paņemt šo Marantz Pm40, būs izcils tavām s90, pašam bija pm50, neko sev pastiprinātājs. Tomēr pēc laika tās skandas sadedzināsi Jāņu ugunskurā un paņemsi ko smalkāku un šis marantz nebūs jāmaina, jo būs godam arī ar citām skandām. Tā teikt investīcija ilgam laikam ;)

 

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/ehfcd.html

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Māku māku, bet zinu iepriekš te esmu ņēmis, piemēram no Ivo, zinu, ka vel kāds ar viņiem te "ņēmās" 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

50eur ir ap 30ls, tādu labdarību un uz saviem 40-50w rms uz 8om uz kanālu diezin vai kāds piedāvās :D

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Es kaut kā stingri šaubos, ka tie 40W ar kapeikām pavilks tās deviņdesmitnieces normāli, tur drīzāk jāskatās uz kādiem 50-60W.

Šis Denons būs daudz piemērotāks viņām.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Kadreiz man bija S150 un Pioneer A450R ar tiem 40w rms uz 8ohm, nelikas, ka butu pa isu.. Bet nu skatisos tagad ko labak, baigi nesteidzos un tads pagaidu variants..

Link to comment
Share on other sites

Long John
Es kaut kā stingri šaubos, ka tie 40W ar kapeikām pavilks tās deviņdesmitnieces normāli

 

 

Protams, liekas jaudas nekad nav par daudz (ja to lieto ar prātu)... :shok:

Es savā mazajā istabiņā lietoju Technics SB-C350 tumbiņas ar deklarēto max. jaudu 140W un muzikālo- 70W   (295 x 505 x 257mm).

Protams, tām nav S90 tilpums un attiecīgs bass, bet ar to pašu  "40W ar kapeikām" pastūzi blieziens pamatīgs (kropļojumi, protams, arīdzan... :)))

 

Edit: sākumā "kropļojuma" vietā uzrakstīju žargonisku "k-r-o-p-l-i-s". Un brīnums, cik tas boot "automāts" gudrs un kulturāls - pats pārlaboja uz "invalīds"- neticēju savām acīm... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Esmu S90 lietojis arī ar 25W NAD'u, un klausīties, protams, varēja, bet pieslēdzot 80W jaudas pastiprinātāju atšķirība bija visai jūtama, sevišķi uz basiem un to kontroli.

Link to comment
Share on other sites

erglis4

kaspars, klau šis marantz ir daudz labāks par to ķinieti kodu?

Link to comment
Share on other sites

nepažēlo un nopērc kaut ko no TOSHIBA vai YAMAHA gala. tu un tavas s90 būs laimīgas

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Atkal jau jamaha... Pilnmēness taču it kā jau cauri? Kaut ko bez jamahas dzīvē vispār esi dzirdējis jeb vienkārši pārraksti internetos salasītas gudrības?

Link to comment
Share on other sites

jap, un ne ar vienu vien. ir bijuši vairaki, ilgtspējīgs darba stāžs ir bijis tikai ar s50.

Link to comment
Share on other sites

tur tā lieta, lai s90 izmantotu pilnvērtīgi un ar maksimālu resursu, vajag vairāk nekā radiotehnikas pastiprinātājus. protams, kvalitāte viņiem ir laba, bet viņi ir ļoti trausli jau pie nelielas noslodzes. 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Man tas vairāk izskatās nevis pēc prakses un pieredzes, bet pēc viena un tā paša grābekļa atkārtoti.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kur ir admini? Jo GatisK jau tuvojas Raimonds1 pieredzes līmenim un ir sasniedzis goda idenfikācijas zīmes piešķiršanas brīdi :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...