Jump to content

Par preces tirgošanu zemnieku saimniecībai.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

versatile

Tak lauksaimniecībā visu laiku tā.

Graudu audzētāji sākumā berzē rokas par lielo ražu, vēlāk šokā par zemo cenu.

Citu gadu cena augsta, bet nav par to cenu ko nodot.

Skumjākais, ka lielākā daļa neredz sakarību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    28

  • Zux

    13

  • e = d

    19

  • alusbundza

    37

skumjākais ir šo uzskats, ka visi viņiem ir kaut ko parādā. un ir obligāts pienākums pie jebkurām nepatikšanām šamos glābt.

Link to comment
Share on other sites

Ir LV tendence - daudiz pārmetās uz "interesantajām nozarēm". Ta sir normāli, mētājās, mētājās, bet viena daļa iesakņojas.  Kamēr lielākā daļa atradīs savu sfēru.

Man vienmēr ir fascinējuši LV zemnieki, kuri "māk rēķināt" un "ir adekvāti".

 

No sērijas - biznesa plānus balsta tikai uz to, ja raža būs laba, tad izdzīvosim. Nemaz neparedzot, kas būs ja neizdzīvos. Pērk labības kombainus, lai tos izmantotu dažas dienas gadā, un tad raud, ka kredītos miljons jāatdod...

Šādu neadekvātu zemnieku ir DAUDZ. Adekvātu ir, bet varētu būt vairāk.

 

Un jā - visi citi vainīgi.  Pats jau nekad. Galvenais bubulis - eiropā VISI tiek NENORMĀLI  DAUDZ dotēti. A vot pie mums gan neko nedotē. NEKO. :sarkasms:

 

Piemēram, vot Latvija nespēj konkurēt ar Franciju ar sieriem, jo redz Francijā viņus notiekti dotē.

Vai mūsu vīns, nav tiks labs, jo to nedotē...  :sarkasms:

 

Patiesībā zemnieku dotēšana ir brīvā tirgus kropļošana. Pareizi būtu, ja neviens, nekur to nedotētu.
 Tirgus pats visu sakārtotu. Nu nebūtu tā, ka visi audzē rapsi, un neviens neaudzē neko ēdamu. Audzēs to ko izdevīgāk. Ja nevioens neaudzēs graudus, tad ti ebūs ļoti dārgi.

 

Par pienu - ir pārprodukcija un loģiski, ka cenas ir zemas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, labības kombains dažas dienas gadā - pie zināmām platībām tas pat ļoti meiks sens. Jo nevar īsti 5 saimniecības samesties kombainam, jākuļ ir tad, kad jākuļ un kad visiem vajag. Dienu vēlāk, lietū, vairs nevajadzēs nevienam.

Nav jau diža alternatīva. Ņivas neskaitās.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Patiesībā zemnieku dotēšana ir brīvā tirgus kropļošana. Pareizi būtu, ja neviens, nekur to nedotētu.

piekrītu,

bet vecajā eiropā dotē daudz vairāk, un lai tik kāds  pamēģina franču zemniekiem kaut ko nogriezt, tad tūlīt Parīze būs traktoru ielenkumā ......  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

piekrītu, bet vecajā eiropā dotē daudz vairāk, un lai tik kāds pamēģina franču zemniekiem kaut ko nogriezt, tad tūlīt Parīze būs traktoru ielenkumā ......

Un KURŠ ir vainīgs pie tā ?! 

... Es zinu - pilsētnieki...

Link to comment
Share on other sites

Tā primitīvi. Valstij vairāk vai mazāk jāvar pašai sevi pabarot. Tā ir daļa no valsts stabilitātes. Ja tādās ne visai labvēlīgu klimatisku apstākļu zemēs, kā Latvija, lauksaimniecību nedotēs vispār. Robežgadījums būs - neviens nestrādās lauksaimniecībā, visus produktus vedīs no siltākām zemēm. Un, ja pēkšņi kaut kas nojūk? Lauksaimniecības nav, kas notiek...

Link to comment
Share on other sites

Tā ir uz vismaz pusgadsimtu vecām paradigmām balstīta ideoloģija, kas ir arī CAP pamatā. Mūsdienās šis ideoloģiskais pamatojums plīst pa visām šuvēm. Nav vairs tādu globālu risku, kuru dēļ būtu obligāti nepieciešama un par dārgu naudu uzturama neefektīva nozare.

Link to comment
Share on other sites

Par globāliem riskiem tā nesaki vis. Pirms dažiem gadiem tas vēl izklausītos pamatoti, tagad, diez vai.

Link to comment
Share on other sites

Es te jau nesen ieminējos par paziņām ar ~20 gotiņām, viens te ieminējās ka jāņem miljonu kredīti lai iegādātos kombainu... protams, ja gribi būt krutākais pagastā, tad jā - jāņem kārtīgs jauns kombains, kā minimums VW Amarok utt.

 

Mani paziņas paņēmu vecu vācu kombainu, kurš ražots ~1970. Kombainam motorstundas maz, dzinējs kā jauns... Es viņam mazliet saremontēju elektroniku (ja to tā var saukt - primitīvi vadi un slēdži, sarēžgītākā ietaise tur ir kāds relejs) - nedarbojās devējs bunkurā, kombains  darbojas ideāli. Protams, nav tur klimats un citas mūsdienu ietaises.

Apkārt arī ir kaimiņi - zemnieki. Vienam ir viena tehnika, otram otra - viens otram izpalīdz. Arī ar kombainu. Nu nav gluži tik liela saimniecība, lai ar kombainu kā sāk vākt labību, tā pāris nedēļas jābrauc. Nē, pa pāris vakariem, tāpēc arī var kaimiņam palīdzēt. Un tā ir ar visām lietām.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tirgus vieta jau it kā ir bizness - dodam tam, kurš vairāk maksā! 

 

Bet nu tas ka gandrīz katram centrāltirgū ir LV zemenes, Lv āboli, labi vēl ka nav vietējo apelsīnu...... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

apsurdas lietas pie mums pastāvīgi ir ....

 

Pastāsti, kāds šai lietai sakars ar Latviju? Tas ir tirgus īpašnieks, nevis Latvija, kas izvēlas tos, kuri īrē uz ilgu laiku un laicīgi piesakās.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

par dārgu naudu uzturama neefektīva nozare.
es tak ar saku, jāsūta visi lauķi pupās un jāsāk kačāt naftu un rakt rūdu. Citādi mēs tūlīt pavisam izmirsim. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, precizēšu. Latviju kā valsti. Tagad jautājumu saprati? :)


P.S. Mani šodien īpaši nopietni neņemt - man dzimene, attiecīgi svinu :D

Link to comment
Share on other sites

Laikamtak, atslābinies, Tu kaut kādu tuftu dzenā :)

 

Lai nu kā.. Rīga... tā jau tā Latviešiem(un jebkuram dzīvam organismam) vispār "draudzīgākā" pilsēta, ko var gribēt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas sižets par nakts tirgu ir kārtējās komunistu laikos aizkavējušās pabiras vaimanas. Smilksts uzskata, ka viņam viss pienākas un visiem jābūt vienādiem.

Tur tak skaidri ir pateikts, ka vieta tirgū ir dabonama. Tikai atšķiras nosacījumi un izcenojumi vietām, kas tiek pirktas uz visu laiku vai uz dienu. Kas ir pavisam normāli no tirgus uzturētāja biznesa plānošanas viedokļa. Bet pamuļķim uz reiz liekas, ka viņš ir baigi apdalīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik, sezonas laikā, esmu pstāvīgs nakts tirgus pircējs, tad apmēram redzu, kā tur štelles notiek. Tur daudz tirgotāju, kuri nu galīgi nav vietējie zemnieki un tirgo importa produkciju. Es tos ar sūdainu koku triektu ratā, jeb pareizājk, organizētu savu tirdzniecības vietu. Visādā ziņā, no tiem nekad neko neesmu pircis.  Nakts tirgum bija laba vieta , bet to iznīcināja un tagad tirdzniecība būtībā notiek uz ielas. Es tur gan neredzu problēmu paplašināt tirdzbiecības vietas. Viss notiek vēlu vakarā un nevienam netiek traucēts. Manā uztverē, nakts tirgū  vislabākā iepirkšanās. Jā, tur knauzerus, kuri pērk pa kilogramam, nemīl, bet kasti plūmju kompotam, vai kasti zemeņu zaptei var nopirkt pa ļoti lētu naudu. Labi var redzēt, ka audzēts Latvijā un nav kautkāds poļu sūds. Nu jā, lielveikalu pircējiem tas nav domāts, bet, par cik visu cenšos pirkt optom, man nakts tirgus ļoti patīk. Skaidrs, ka nekādus čekus neprasu. Lai tak zemnieks, pa manu naudu,  labāk savam bērnam jaunu skolas somu nopērk, nevis nodokļi aiziet deputāta jaunajam mersedesam.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Kas ir pavisam normāli no tirgus uzturētāja biznesa plānošanas viedokļa.

vajag nedaudz domāt patriotiskāk, nevis ar žīda domāšanu .....

var jau to placi strikti sadalīt, vienā vietā imports, otrā vietējais, un stingri kontrolēt  

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

īstenībā Eiropas zemnieki būtu ar mieru iztikt bez dotācijām, bet tikai ar vienu nosacījumu - jebkuru lauksaimniecības importu jāaizliedz vai jāapliek ar milzu nodevām, jo nav iespējams konkurēt ar neeiropas ražotājiem.

Un kas Tu tāds esi, lai to apgalvotu? Jevropas zemnieku partijas mērs? labs cilvēks ibio!
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

"tikai Latvijas zemniekiem"

nu lai to poļu preci tirgo, bet pircējam ir skaidri jāzina, ko pērk 

Link to comment
Share on other sites

Nu redz par to jau gan varētu vietējā vara padomāt. Un risinājums būtu ļoti vienkāršs - naudas sods par preces izcelsmes valsts nepareizu uzrādīšanu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile

Interesanti, ka Polijā slavē vietējos ābolus, Spānijā spāņu tomāti arī iet uz urrā :)) Galvenais jau kaimiņa sievu par neglītu nosaukt.

 

Ar sūdainu mietu jāsit tie, kas pa pagalmiem braukā, kartupeļus, gaļu un pienu tirgo. Tur gan nezini, kas tas ir. Tāpat arī zemniekus, kas iepērk tos pašus poļu produktus un tirgo kā savējos.

Link to comment
Share on other sites

Long John
Ar sūdainu mietu jāsit tie, kas pa pagalmiem braukā, kartupeļus, gaļu un pienu tirgo.

 

 

Uzreiz redzams, ka cilvēks lobē savas lielražotājas firmas intereses. :)

Par dažādiem svešiem un aizdomīgiem gadījuma tirgoņiem pilnīgi  piekrītu, bet ar zināmiem un pastāvīgiem piegādātājiem ir pavisam cita lieta!

Pienu un tā produktus jau gadiem mūsu 9-stāvenes pagalmā pieved viena kārtīga un simpātiska latviešu zemnieku ģimene.

Viss svaigs, tīrs, kvalitatīvs un krietni lētāks par  lielveikalu separēto un atšķaidīto "krutku".

Ja būtu kādas problēmas, pieveduma dienās tantuku rinda pagalmā nestāvētu jau pusstundu iepriekš.

 

Tas pats ar gaļas kūpinājumiem/ desām - pazīstami (un oficiāli) ražotāji pieved klāt pēc iepriekšēja pasūtījuma viso, ko gribi.

 

Saprotu, ka tās lietas notiek bez nodokļiem, bet es labāk samaksāšu latviešu darbarūķim- zemniekam pa tiešo, nekā sponsorēšu kampējus- lielražotājus un to lobētājus valdībā, daudzus pat no svešām valstīm- kā piemēram, leišu Maximu utml. 

Labots - Long John
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nabaga pilsētas švītiņu problēmas.. Polis atved pienu pakā, izlej kanniņā, pārdot uz ielas un tas garšo pēc kārtīga piena? :>

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Visādi gadās, bet tie krāpnieki un netīreļi jau agri vai vēlu "iekrīt"- acīgos penšu tantukus nav tik viegli piemānīt..:).

Manā gadījienā zemnieki atbrauc ar savu pienu kannā un savā busiņā izlej pircēja tarā uz vietas.

Problēmas nav manītas. Un piens ir riktīgs- es tomēr arī kādreiz esmu bijis laucinieks..:)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nav problēmu, kaut Rīgas centrā, nopirkt kvalitatīvus zemnieku ražotus produktus, tikai vajag to vēlēties darīt. Jā, tas ir zināms čakars , bet tas jau visā, kas nav standarta. Galvenais, jābūt prasībām pret kvalitatīvu preci. Diemžēl, lielaķajai sabiedrības daļai ir pilnīgi poh**, ir tai lielveikalu prodiktā mērkaķu tauki(palmu eļļa) un vai tie poļu āboli tā saindēti, ka neviens tārps neēd.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kaut kur ar vienu ausi dzirdēju par zemnieku saimniecību ar 2 vagām kartupeļu, kas visas ziemas garumā vadā pilsētniekiem "savējos, vietējos" :) - šķiet, kaut kādi žurnālisti bija šito mēģinājuši šķetināt :)

Ar pienu, nu, ziniet, dažādiem cilvēkiem ir tik dažādi higiēnas standarti, ka es no kā pagadās nepirktu. Laukos ir iespēja no pazīstamas saimniecības svaigpienu nopirkt, arī Rīgā ir iespēja veikalā, iefasētu svaigpienu nopirkt - tur vismaz ir pārliecība, ka laiku pa laikam tam pienam kādas analīzes paņem, kaut vai uz to vai govs nav ar antibiotikām nupat ārstēta. Jā, ja kas, viela pārdomām - tiešām naivi ticat, ka visi un vienmēr, to pienu, kuru nepieņems lielais, ļaunais lielražotājs (jo gvelž kaut kādas muļķibas par antibiotiku saturu) izlies ārā, nevis salies kanniņā attiecībā kaut vai 1:10 ar parastu pienu un aizvedīs uz pilsētu? :))) Acis pieveriet, kad sapņojat :) Sevišķi, ja saimniecībā gadījies misēklis un pie stūra atbrauc cisterna ar nepieņemto pienu. Kur likt? Dzīva nauda...

Un zināmās tantes arī ir koks ar 2 galiem. Savulaik esot mana vecmamma pirkusi kāpostus no kaimiņienes - mums vienmēr noēda vai nu kāpuri, vai gliemeži, lasi, cik gribi. A kaimiņos tādi smuki kāposti... Tik vagas galā kaut kad esot ieraudzījusi čupu ar leģendārajiem dihlofosa flakoniem - skaidrs, kāpēc tādi smuki izauga :)

Kvalitatīvu mantu nav problēmu nopirkt. Tikai jābūt gatavam maksāt.

 

Gribat ticat, gribat nē. Bet lielražotājā strādājot mazliet vairāk par 4 gadiem un redzot, kādas pūles tiek pieliktas, lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu produktu... Nu nespēj to neviens mazais izdarīt, gribēdams. Es te netaisos ne ar reklāmu, ne antireklāmu nodarboties, man to nevajag un neesmu nevienai no šīm darbībām pilnvarots. Bet ja jums liekas, ka smaidīga tante smukā priekšautā automātiski nozīmē, ka tie dārzeņi ir viņas audzēti, bet pieniņš pašas ar rokām slaukts, kārtīgi izdzesēts (es te nemaz nesāku par to, ka toč nav caureja bijusi nevienam, kas tās govis slaucis vai aparātus licis, kur nu, tas jau ir next level) - nu ko, kungi, apsveicu, man Nigērijas bankā ir daži miljardi, vajadzētu dabūt ārā - jums 10%, nekāda riska... Tik vajag bišku piķi kukulim, lai naudu atbrīvotu. Kurš piedalās? :)

 

Piemājas veikalā pērkot izlejamo pienu, es zinu, ka tai veikalā noteikti ir pabijs PVD, es zinu, ka tur ir bijušas kādas analīzes... No busiņa pagalmā... Nu, ja nu tādu pamanīšu, tad gan jau uzzināšu; tik kam pirmajam zvanīt - pvd vai vid? :D

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Puiši, tā nu ir sanācis, ka bērnība pagāja lopu fermā, ganos, arī jau kā skolniekam vasarās vedot privāto, kādu 10 kaimiņu govju pienu uz vietējo krejotavu. Jā, tajos gados saimniecēm bija, tā teikt, darba kultūra un lielākoties arī kolhoza fermās strādāja Ulmaņa laika kaluma sievas. Varēju droši padzerties to pienu gandrīz no jebkuras kannas. Vēlākos gados gan tas personāls fermās mainījās, parādijas iebraucēji, klaidoņi... 

Taču kad jau pēc krietniem gadiem, t.i. 90-to nogalē, kad sāku servisēt arī piena kombinātus, tad redzētais filtros, pie pieņemšanas, atsita man vēlmi provēt nepastarizētu pienu... Lai piedod man godīgie, bet viens piliens darvas...

Tāpat arī darba kultūra, tehnologu, meistaru prasmes piena kombinātos spēlē ne mazu lomu... Atceros, kad vasarā strādāju praksē vēl vecajā Rīgas Piena kombinātā(Valmieras ielā) ~1970. gadā, bija viena lieta, bet tajā pašā ''jaunajā''r-cā Bauskas ielā, 2010. gadā jau pavisam cits skats, jo tur toni noteica bij. Krievijas tehnikumu absolventi utml.... Piemērs, ne no tik veciem laikiem, kā mainījās garša kvalitāte ''Limbažu kefīram'', droši vien, arī jūs ievērojat...? Vienkārši, kad to ražoja Limbažos vecie meistari, bet pēc tam Rīgā...

Varētu jau ne mazums pastāstīt par sieriem, pulverpienu, palmas elļu, par ko klejo daudz maldu un mītu, diemžēl arī šeit, un tāpat par Somijas, Zviedrijas, Šveices un pat par Gruzijas piena kombinātiem.

Vienu gan varu pateikt, ka cilvēks nav pilnīgs it sevišķi viņa garšas izjūtas un viņš nereti nemaz nav spējīgs noteikt no kādām izejvielām izgatavots tāds vai šāds piena produkts. Vēl varu piebilst, ka tāpat ir ar dažādiem alkaholiskajiem dzērieniem, kuru ražošanu arī pavisam ne pēc nostāstiem pazīstu un par to arī sabiedrībā runā daudz glupību... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Limbažu produkts, kas bija nopērkams vekalā pie pienotavas Limbažos, vienmēr ir bijis gards.

Tas, kas ir tagad... Ir citādāks. negribu teikt, ka nekvalitatīvs. Vienkārši cita garša. Bet garšas izmaiņas bija, to pilnīgi visi pamanīja. Tiesa, reti kurais vairs atceras, tas vēl iepriekšējā millēnijumā, imho, bija. Kā katram ir sava recepte omletei, tā katram ražotājam ir sava recepte un procesi visiem produktiem. Atšķirības var būt reāli nelielas, bet būs.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

. Bet lielražotājā strādājot mazliet vairāk par 4 gadiem un redzot, kādas pūles tiek pieliktas, lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu produktu... Nu nespēj to neviens mazais izdarīt, gribēdams

var redzēt, ka esi tālu no laukiem ....

par tiem kāpostiem, - elementāri izaudzēju bez ķīmijas, bez tārpiem, tikko izstāda kāpostu stādus uz lauka, tad apklāj ar agrotīklu, tauriņi netiek klāt,

+ zemē saglabājas mitrums, + ātrāk izaug,

neviens lielražotājs tā nedara....., bet miglo ar ķimikālijām  2 - 3 x .....

 

man bieži iznāk pabūt veikalos (lielākos un mazākos), jo piegādāju preci, staigāju pa sētas durvīm un noliktavām ,un daudz ko esmu redzējis .....

pirmkārt, lielveikali zina, kad būs PVD pārbaudes, un tajās dienās vis ir ''tip-top'', bet ikdienā ir savādāk ......, esmu redzējis, kā noliktavā pārlīmē derīguma termiņus un apslauka ar mitru lupatu apelējušu desas luņķi .....

pēdējais, kas mani nošokēja, kad ieraudzīju vienā diezgan šikā krodziņā, kur trauku mazgātāja spodrināja glāzes ar lupatiņu, katrā glāzē iepūta, lai vieglāk uzspodrināt ......, gan jau viņa bija vesela, un stiprais alkohols jau visu nodezinficē ..... 


 

 

pie stūra atbrauc cisterna ar nepieņemto pienu.

lai kaut ko tādu uzrakstītu ........, man vispār nav ko teikt ...... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu versatile mums ir tas pareizais! Dažreiz liekas ka viņš dzīvo citā valstī (ja ne uz citas planētas)

Vai arī ir viens no tiem, kas parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina.......... :( 

Link to comment
Share on other sites

Ir te tādi pāris biedri, kas ir aizmukuši no laukiem uz Rīgu, un tagad ir lielāki rīdzinieki, nekā dzimušie, un viss kas ar laukiem saistībā tiek asi nosodīts un kritizēts, tas huiņa ka Rīgā neko no ēdamā neražo, toties viņi visu zina par ekonomiku un tagad spļauj mums pāķiem virsu! Tas tik smieklīgi izskatās, bet nu ku tam krutajam rīgas puikam padarīsi, viņam tak pat iespējams ir personīgais dzīvoklis, un tas jau lepni skan!

Labots - jema
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Alusbundža, bļāviens, Tu domā, ka es Tavus kāpostus apšaubu? Nē. smu diezgan drošs, ka ir labāki un garšīgāki par jebkuriem dimdiņkāpostiem, vismaz tos, kas pašu stampāt un pagrabā pa ziemu raudzēti, garšā nepārsitīs nevieni kāposti. Tikai tas čakars vairs neatmaksājas un kāpostu kilograms sanāk zelta vērtē, vairs netaisām.

Pirmkārt, tas, ko es teicu par lielražotāju, attiecās uz pienu. Un ražotāju. Kas nenozīmē gluži to pašu, kas mājās no 1 gotiņas saraudzēt biezpienu vai sakult sviestu, bet ražot sviestu, ko var tirgot patērētājam un kur sastāvs atbilst tam, kas rakstīts uz etiķetes.

 

Vot Tavs piemērs par krodziņu ir baigi labs - saki, kā Tev šķiet, ja tā krodziniece nodarbotos ar pienkopību un nejauši sajauktu un izslauktu kopējā cisternā slimu govi, bet pēc tam dabūtu visu pienu atpakaļ - viņa to godīgi izlietu ārā, samaksātu par transportu? Tev tiešām ir tādas ilūzijas, ka VISI un VIENMĒR tā dara?

 

Es neko nesaku ne par vienu konkrētu ražotāju un ražojumu. Ir cilvēki, kuru produkts ir kvalitatīvs un kam ir augsta atbildība. Un ir tādi, kuriem nav. Un pērkot no busiņa, es nezinu, no kura tad es pērku.

 

Dzīvē nav nekas smeķīgās par mājās taisītu svaigu auksto gaļu, nokūpinātu lauku vistu un samarinētām pašu lasītām sēnītēm. BET šie ir tikai 3 produkti, kurus es nekādos apstākļos nepirkšu bez droši zināmas izcelsmes, ok, vistu vēl varbūt. Auksto gaļu un sēnes es pat ciemos, svešu taisītu, izvairos ēst. Ja kāds grib riskēt, lūgtum, bet tikai tāpēc, ka produkts nav no lielveikala nācis un varbūt pat labi garšo, tas nenozīmē, ka tas ir labs un kvalitatīvs.

 

jema, ja tavs ad hominem vērsts uz mani, tad, piedod, neskar un nesatrauc. Personīgais dzīvoklis man ir, kā reizi laukos. Problem? :)

 

Par produktu pārmarķēšanu - alusbundža, nu, ja redzi, ka tā notiek - jopcik zvani uz to kantori, kas to desu ražojis. Mums arī ir bijis, ka klients nopērk veikala produktu ar redzamu "pārmarķēšanu" - to veikalu un pašdarbnieku pēc tam izdrāza visos iespējamajos veidos. Tā nevar. Un ar gaļu tā situācija ir jo īpaši traka, tāpēc, ejot garām un  izliekoties, ka neredzi, lai pēc tam tikai citiem forumā stāstītu, cik vissirslikti - Tu personīgi to atbalsti.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...