Jump to content

windows 10 mobile un Google drive


constrig
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir tāda problēma, ka tālrunis nesinhonizē ar google drive (app: Client for Google Drive), atver minēto aplikāciju un loading process nebeidzas nekad, nereaģē arī app setinga poga.

App:  Metro Drive, strādā viss korekti. Varbūt kāds ir risinājis šo probl? Vai samaksātā atlīdzība par App iegādi ir atgūstama, kā līdzīgi pie Androida?

Tālr: Lumia 950xl

post-88343-0-98395500-1463725532_thumb.png

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nav bijusi saskarsme ar Win Phone, tapēc minēšu uz labu laimi - varbūt kādas permisijas piekļūt atmiņai vai tīklam nav?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es arī nezinu, kas par vainu, bet man pēdējās nedēļas laikā google drive arī tracina ar savu darbību.

Pēc vienas fotosesijas uz kompja google foldera ieliku folderi ~600 bildēm.

Sākas ar to, ka apakšējā ikona pziņoja, ka viss ir sinhronizēts. Mēģinot tikt klāt bildēm no web-a, izrādās, ka trūks ~150 bildes.

Mēģināju pārsaukt folderi, tad atkal sāk kautko sinhrinizēt un pēc brīža saka, ka viss ir sinhrinizēts, lai gan detaļās izrādās ka vairāiem failiem ir atzīme 'could not shinhrinize'.

Restartēju datoru, atkal reneimēju folderi, sāk kaut sinhronizēt, pēc brīža 'all jobs done'. Skatos, kas folderī, bet tur desimitem failu (bilžu) pats goggle uztaisījis failu dublikātus.

Nu un какова х*я?

Un tā nav pirmā reize, kad man goggle kaut ko feilo ar failu sinhronizāciju.

Link to comment
Share on other sites

constrig

Ar PC Google drive sinhroniz. problēmu nav

izskatās ka ir problēma ar GB daudzumu google kontā. Tukšam kontam pieslēdzas ātri!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...