Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Antons ar lielo burtu
44 minutes ago, aNi said:

Štukoju ņemt Ryzen 1700, tikai jāgaida mITX plates.

Tev kā 144hz geimerim tas 3.7GHz procesors būs tieši laikā.:mrgreen: 

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
1 hour ago, aNi said:

Oho, anton, ķipa ghz ir vienīgais kas nosaka cpu performanci. :D

Ne vienmēr un visur, bet ir tādi momenti. :thumbsup: Šī ir tikai aizberga augšējā daļa. Pat klokots līdz maksimumam AMD procesors nevar panākt stock intel i7 Quad Cori. (Kauns AMD). :haha:

wd2-fps.png

wd2-99th.png

gtav-fps.png

gtav-99th.png

oc-civ6-1.png

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Intel 1000 eur 8 core procesors nevar panākt stock intel i7 Quad Cori. (Kauns Intel). :haha:

 

Ja grib maksimālu single thread performanci, tad nekas dotajā brīdī nevar pārspēt 7700k, 7600k un 7350K. Ja bez spēlēm vajag arī kaut ko no produktivitātes vai streaming, tad ryzen savā cenā izskatās diezgan pievilcīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
On 2017.03.6. at 7:23 PM, shadow118 said:

 

Kādēļ tu skaties tos fake video ar to muļķi pie stūres? Aptin ap pirkstu kā mazus bērnus.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

ruukjis
1 stundu atpakaļ, Toļiks said:

Kādēļ tu skaties tos fake video ar to muļķi pie stūres? Aptin ap pirkstu kā mazus bērnus.

Jā, jā - viss, kas nesaskan ar tavu viedokli ir fake un muļķi... pamēģini varbūt pamatot.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
5 minutes ago, aNi said:

 

YouTube drama un tas arī ir viss. 

 

Fanboju filtrācija divi tādi jau ir noķerti.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
1 stundu atpakaļ, Toļiks said:

Ar manu viedokli, pļerdak? Tas sūda gabals jau sen pasniedz nepatiesu informāciju!

Nebija taču tik grūti, ne, gailēn. ;)

Link to comment
Share on other sites

Patīk tas, ka Ryzeni vēl pat nav īsti pieejami parastai tautai, un visi jau sasvīduši ņemas ar testiem u.t.t. ...

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
23 minutes ago, ruukjis said:

Nebija taču tik grūti, ne, gailēn. ;)

Nu protams aunam taču ir jāparāda kas ir kas! :good:

Link to comment
Share on other sites

@M@R$$, kā nav. Uz vietas pieejami jau otro nedēļu. Tik cik ar platēm švakāk.

 

@Toļiks, visi review ir jāskatās 'with grain of salt'. Labākais variants ir testēt pašam.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, M@R$$ said:

Patīk tas, ka Ryzeni vēl pat nav īsti pieejami parastai tautai, un visi jau sasvīduši ņemas ar testiem u.t.t. ...


Man vislabāk patika, ka Amazonā vairāki iepriekšpasūtītāji bija jau salikuši atsauksmēs 5* pirms to proci vispār sāka piegādāt :D

Link to comment
Share on other sites

PhenomX

Vai ir vērts gaidīt Vegu? Ir kāda nojauta, vai tā spēs konkurēt ar GTX 1080 veiktspējā. 

Link to comment
Share on other sites

On 13/03/2017 at 7:48 PM, ArnisR said:

Man vislabāk patika, ka Amazonā vairāki iepriekšpasūtītāji bija jau salikuši atsauksmēs 5* pirms to proci vispār sāka piegādāt

 

Jocīgi, jo Amazon vispār neļauj pievienot reitingus pirms preces oficiālās relīzes. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, PhenomX said:

Vai ir vērts gaidīt Vegu? Ir kāda nojauta, vai tā spēs konkurēt ar GTX 1080 veiktspējā. 

Ar 1080 visticamāk spēs, jautājums gan vai varēs ar 1080ti. Jebkurā gadījumā, ja vien tev nav neierobežots budžets, tad tevi drošvien interesē arī tas, kur vega kartes ierindosies pēc price/performance. Ieteiktu pagaidīt.

 

1 hour ago, kappa said:

 

Jocīgi, jo Amazon vispār neļauj pievienot reitingus pirms preces oficiālās relīzes. 

Laikam tas tā nedarbojas, ja ir preorder.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Toļiks

Kas tas? Atkal.:haha:  Cepuri nost AMD. Šie no kļūdām nu galīgi negrib mācīties.

2e80c1020f4f3a927169f7fa0e8ca6ccd6d9ad25

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

shadow118, daļēji paskatījos video - varēji jau kaut ko piekomentēt, citādi tikai jau sesto reizi sapratu to, ka man vajag iegādāties 2500K(īstenībā jau gadiem šo proci esmu gribējis-neskatoties uz to, ka pa vidu man ir piederējuši arī jaudīgāki, tik nav gadījies nevienu redzēt par OK cenu).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 10 stundām , Emilz teica:

shadow118, daļēji paskatījos video - varēji jau kaut ko piekomentēt, citādi tikai jau sesto reizi sapratu to, ka man vajag iegādāties 2500K(īstenībā jau gadiem šo proci esmu gribējis-neskatoties uz to, ka pa vidu man ir piederējuši arī jaudīgāki, tik nav gadījies nevienu redzēt par OK cenu).

Laikam vajadzēja. Principā ideja tāda - Ryzen benčmarkos visiem ir baigi atšķirīgie rezultāti (šitajā video konkrēti par Rise of the Tomb Rider benchiem). Visi, kas testēja, testēja uz NVidia kartēm.

Viņš sākumā notestēja vairākās vietās 7700K pret 1800X uz DX11 un 12 ar GTX1070 - tur pa lielam visur DX11 bij konkrēti priekšā DX12 un i7 bij diezgan labu gabalu priekšā Ryzen

Pēc tam viņš tos testus veica ar Crossfire RX480 un pēkšņi DX12 bij priekšā DX11 (ieguvumus guva gan Intel, gan AMD) un AMD uz DX12 vairs atpalika tik kādus dažus procentus nevis 20-40, kā tas bij ar nvidia karti.

Viņa secinājums bija, ka Nvidiai ir sliktāki DX12 draiveri, kā piemēru viņš rādija vienu no pieminēto saitu benčiem, kur noteiktā vietā spēlē ar Titan XP bij 80 FPS, kamēr viņam ar CF RX480 tajā pašā vietā bij 90fps (Titan XP itkā vajadzētu slaucīt grīdu ar divām 480) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī kaut ko līdzīgu secināju, tiesa gan, ka tik ne no saviem personīgajiem testiem. Pirms pāris mēnešiem pētīju RX460 un GTX 1050 benchus, 1050 visur nedaudz priekšā 460, bet kā pārslēdza uz DX 12 tā lomas mainījās. Bet nu, tas ar laiku varētu mainīties. Man personīgi šobrīd visai pofig par DX12, domāju, ka daudziem citiem tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka par DX12 daļa šobrīd neuztraucas, bet ar laiku arvien vairāk spēļu būs uz DX12.

Link to comment
Share on other sites

Man nesen bija izvēle GTX 1050 vai RX 460, beigās paņēmu GTX 1050. Vēl būs vismaz viens vesels GPU line-aps pirms mēs sāksim izmantot DX 12 visur. Es personīgi kopš 1050 iegādes neko jaunāku par 2015. gada gabaliem nemaz nesmu dzenājis, jo viss tagad ir notrulināts bezjedzībā. Ne man Watch doge interesē, ne jaunais fallouts, ne otrais Dishonoreds, ne COD/BF(un līdzīgie), ne Dark souls vai Ananass creed, vai vēl citi.. Viss palicis tik truls, ka nav vairs ko darīt. Par iemeslu droši vien tas, ka konsoļu spēlmaņi ne par ko nesūdzas un pērk visu drazu pēc kārtas. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Emilz teica:

Viss palicis tik truls, ka nav vairs ko darīt. Par iemeslu droši vien tas, ka konsoļu spēlmaņi ne par ko nesūdzas un pērk visu drazu pēc kārtas.

Ir arī tādi cilvēki uz PC. + to pašu var attiecināt uz early access spēļu, DLC un micro-transactions pirkšanu. Kamēr to turpinās sponsorēt, tikmēr tas arī būs un nekur nezudīs.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tādi ir? Jā, protams. Bet cik viņu daudz?.. Paskaties uz Steam atsauksmēm par jebkuru no manis nosauktajām spēlēm. Konsoļu reitingi visām - super. Steam - labi ja viduvēji, un ar ļoti detalizētām negatīvajām atsauksmēm. Jebkuram ar pus smadzeni skaidrs, no kā turēties pa gabalu. Konsolisti bieži vien apskatus pat nelasa. Man, piemēram, nav pazīstams neviens cilvēks, kas spēlē tikai uz konsoles(bet ne uz PC) un dajeb-vispār interesējas par kādu no spēlēm pirms to iegādājas. Tikai bliež un spēlē kā ir, nu kā jau.. zombiji.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu spējīgs spriest par konsolistiem, jo no draugu listes neviens uz konsolēm nespēlē.

 

Ja man kāda spēle nepatīk, (PC) tad arī iedodu negative review un cenšos refundot. Par early access spēlēm gan stāsts ir nedaudz savādāks. Piemēram, playerunknowns battlegrounds - spēle ir laba, tikai serveri šobrīd ir briesmīgi. Iedodu par to negative review, jo nav iespējams uzspēlēt dēļ tiem lagiem. Kad viņi salabos serverus, (labāk jau būtu nomainīt vispār) izdzēsīšu review un iedošu pozitīvu atsauksmi.

 

Ja man interesē kāda spēle, paskatos steam reviews un twitch streamus kas spēlē attiecīgo spēli un pēc tam arī spriežu vai ir worth it.

Link to comment
Share on other sites

Es daru līdzīgi. Dažkārt pat vispirms nopērku par brīvu, ja neesmu drošs. Man ir sava pieeja, un es personīgi par nevienu spēli vairāk par, ja nemaldos, ~35EUR nekad vēl neesmu atdevis.

Tevis minētā Early access, manuprāt, ir baigi jaunā spēle. Pats pirms tik kādas nedēļas pamanīju dažus, kas spēlē. Vairums early access ir liela draza jau agri no sākuma vai arī aizsākas OK, bet nekad par neko vairāk nekļūst. Te Project Zomboid(jā, visai neveiksmīgs nosaukums), manuprāt, ir ideāls piemērs - spēle ir early access jau kādus gadus 5-6 un pa šo laiku ir mainījusies minimāli. Sākotnēji izskatījās, ka būs liels potenciāls, bet gadi turpināja iet un nekas no jaunā contenta tā arī mūs nesasniedza. Tādu gadījumu dēļ es nelecu uz svaigiem early acces. Ir gan arī pretējs gadījums - The long dark, vēl nav pabeigta un domājams, ka vēl krietni ilgi nebūs - iet jau kāds 3šais gads, bet updates ir pamatīgas un vairākas reizes gadā.

Link to comment
Share on other sites

Early access ir diezgan plašs jēdziens. Nav jau īsti termiņu kad spēle ir jāpabeidz. (cik es zinu)

 

Piemēram, nopirku dayz @ launch day un nožēloju par to katru centu. Ir pagājuši 3 vai 4 gadi un joprojām viņa ir unplayable. Ok, citi viņu spēlē, bet man pie sirds viņa tiešām neiet. Joprojām viss šķiet ļoti 'early access' un nekādu attīstību pa šiem gadiem neesmu manījis. Ieinstalēta man viņa ir vislaik lai apskatītos cik bieži tos update izlaiž - gada laikā reāli 2x vai 3x update kas sver knapi 1gb. Vienreiz mēnesī kāds 5mb update... Nu tas ir reāli pretīgi. Tādā garā tā spēle tiks pabeigta pēc 30 gadiem ja labi.

 

Otrs piemērs - Rust. Katru nedēļu pa vairākiem simtiem mb updates. Dažreiz pat dažu gb varianti un ir pat vērts ieiet spēlē tos aplūkot + tā ir reāli spēlējama, tikai prasās optimizācija. 

 

Early access spēles ir riskanta lieta, that's for sure. 

Link to comment
Share on other sites

Lizard, izguli dzērumu pirms nāc kādam bezpontā uz galvas kāpt. 

 

Ko viņš tur nepareizi ir pateicis? Jā, ir jauna spēle, jo nesen ir parādījusies. Nupat vēl bija betā. Neviens nesaka ka tā ir pabeigta.

Link to comment
Share on other sites

Tu stulbs esi? Palasi tālāk. Ir arī tādi 'early access', kas tajā piedzimst, nosēž 5+ gadus un tā arī nomirst. Piem., The forest, 7 days to die, Unturned, dayZ, Project zomboid, utjp. visas ir early access spēles un neviena no tām nav jaunāka par 3 gadiem, dažas pat vecākas par pieciem.

Paldies par rūpēm, man ar angļu valodu problēmu nav. Āh, un ar alkoholu arī ne tik.

 

P.S. Kas tad palika ar to visu tavu lielo promiešanu? Izpalika, kā tad tā?

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Vecums nenāk viens. Lizard palicis debils.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
Pirms 55 minūtēm , drunk_lizard teica:

kaut jums, amdee pederasti, buutu visu muuzju jaaseezj uz saviem greizajiem amd suudiem!!! suukaataaji, nafig!! veel te stāstiiis par kaut kaadu konkurenci, blje!

 

 

sjodien kaarteejo reizi paarliecinaajos par amd "speeku"

idiotisks produkts, paredzeets bomzjiem un dauniem! taadiem kaa sjajaa topikaa visaadi bonjuki un pareejie suudabraalji!

ja esi stipri sasitis galvu un/vai esi Intel/nvidia fanboy ar kuru iz bezjēdzīgi ielaisties sarunā... tad tāda ilūzija var rasties par AMD. Man ar Intel tada pati pieredze kā tev ar amd. Tikai tā neārdos. Pādevu savu i5 7600k un tagad ir r7 1700. daudz labaks ipaši vray.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ManiaKsLV teica:

ja esi stipri sasitis galvu un/vai esi Intel/nvidia fanboy ar kuru iz bezjēdzīgi ielaisties sarunā... tad tāda ilūzija var rasties par AMD. Man ar Intel tada pati pieredze kā tev ar amd. Tikai tā neārdos. Pādevu savu i5 7600k un tagad ir r7 1700. daudz labaks ipaši vray.

 Paklau puisīt, nerunā par lietām, kur neko nejēdz. Nu cik var muldēt. Pamēģini ar savu amd pastrādāt ar nopietniem grafikas/video apstrādes softiem un tad parunāsim. Ja gribēšu risināt problēmas, nevis strādāt, atradīšu sakarīgāku iemeslu. 20 gadu laikā bija viena amd kaste - kaut kāda Atlon - par laimi, ātri izdevās pārdot gandrīz bez zaudējumiem.

  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Te jau dienām neviens nav runājis par AMD vai dzelžiem kā tādiem. Ķirzaka, protams, kā vienmēr, neprovocēts tupi drukā savus neadekvātos postus. Labi prasītos modiem te ieskatīties. Un nav vajadzīgs aizklapēt ciet topiku tikai tāpēc, ka te viens slimais nevar savas emocijas apvaldīt. Topiks nevienam virsū neskrēja.

 

Ak jā.. Ja kāds te braši vēlas mani vārdos saukāt, droši PM un mainīsimies tel. numuriem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...