Jump to content

jayx
 Share

Recommended Posts

Ātrā haltūra.

 

Nepieciešams iztulkot anotāciju diplomdarbam no latviešu uz krievu un angļu valodu. Teksts nav sarežģīts. ~110 vārti.     vārdi.

 

Cena, pēc vienošanās. Nepieciešams jau rītvakar.

 

Paldies. 

Labots - jayx
Link to comment
Share on other sites

Parasti jau norāda nozari, jo ne visi mācēs iztulkot ar visu nozaru terminaloģiju.

Piemēram IT, mašīnbūve, medicīna utt...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Parasti jau norāda nozari
Tak cilvēks skaidri saka - anotācija vārtu ražotnei (kur gan vēl vienuviet ir 110 vārti?). 
Link to comment
Share on other sites

Būvniecība. Bet nav sarežģīts teksts.

 

Bet tagad bez jokiem. Ja kādam ir interese patulkot, tad rakstiet.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Es varēju iedot veselu kaudzi ar tulkiem, bet vienkārši skaidri zinu, ka autors noteikti grib iep*st kapeiku, un tas apjoms ir diezgan smieklīgs priekš normāla tulka - vērt vaļā Trados, uzstādīt DB, atdot proofreaderim - tas viss jau vien aizņem vairāk laika kā nopelnīs ar šito haltūru. Ja autors saprot, ka tas nav par velti, tad lai sūta PM.

Link to comment
Share on other sites

unknovn

translate.google.com

translate.tilde.lv

hugo.lv

 

Un tik spaidi Ctrl+C Ctrl+V

 

Patiesībā par šādām lietām laicīgi jādomā. Kā arī, ja esi ticis līdz anotācijai, tad vismaz vienu svešvalodu vajadzētu zināt. Vismaz manā laikā skolā mācija. Esmu gan no tiem kam vēl Rus kā obligātā kādu laiku tika, pēc tam to uz Eng pārnesa.

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Lizard - mani pazīstamie vienkārši strādā pēc pasaules līmeņa metodikas - kopā ar tulkojumu klientam nodod gan datubāzi nākotnes izmantošanai un referencei, gan sertificēta redaktora pārvaudi veic. Nu protams, ka priekš 110 vārdiem nav pat jēga vispār runāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...