Jump to content

insulīns par velti


Ze Baarda
 Share

Recommended Posts

Šādas lietas atdodamas:

 

skat pielikumā foto..

 

Tās adatas ir jaunas, nelietotas, iekšā uzpildīts ar insulīnu, nu principā viss ir nelietots, pm..

post-75254-0-23254100-1463154529_thumb.png

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

:D

 

Kāda škirba... ja man būtu aktuāls insulīns, es ņemtu to arī no IT foruma biedriem :)

Labots - rubb
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

A ko es teicu dažas dienas iepriekš tēmā par galvassāpēm.

 

Skat, ka drīz forumu sāks apmeklēt un aktīvi šeit komentēt medicīnas profiņi visādi

:sarkasms:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu bet tas taču labi, ka vispusīga publika. Tas būtu dīvaini, ja viss tikai notiktu ap datoriem un kas vēl. Visas tēmas tāpat aiziet oftopikā, papildtopikā, utmldz. un tas ir dabīgi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

ja jau šeit zālēs ievāc, tad kad biju purčikā, ievēroju vienā sētā gloryhole, pie reizes varat aizdoties uz turieni, ar tādu pasākumu arī vajadzētu novērtēt..

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kad pārnāksi - uztaisi review.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Kas ir gloryhole?

 

Pla, izvirtuļi!

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Es iemēģināšanu atstāšu tiem, kam šķiet laba doma atbrīvoties-no/tikt-pie zālēm/ar-medicīnu-saistītiem-piederumiem...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tā nav slikta doma - piedāvāt kā komplektu.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Tur iekšā točna insulīns? Pirmā deva par velti, ražotājvalsts Afganistāna. :mrgreen:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Kāda škirba... ja man būtu aktuāls insulīns, es ņemtu to arī no IT foruma biedriem
 

Pat ja ņemtu,  boot.lv foruma dotās šļirces simtpunkt durtu tikai ļaunākajam ienaindniekam.

Link to comment
Share on other sites

Klau, vai ir bijusi reāla saskarsme ar tiem, kam vajag insulīnu? Man ir. Tāpēc es nesaku kategorisku nē. Var būt.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar zālēm jau nu nevajadzētu dalīties. Kur garantija, ka tas insulīns pareizi glabāts.

Gadījums iz manas dzīves, izrakstīja reiz man zāles, aizbraucu uz aptieku, iedevu recepti, man iedeva zāles, samaksāju, braucu mājās, zvans, no aptiekas, kas par lietu, nepareizas zāles man iedevuši, kļūdījušies, nu skaidrs, nebiju tālu, braucu atpakaļ, iedeva īstās, aptiekāre tāda nobijusies, lūdza nevienam nestāstīt, viņiem pēc visas pareizības, ja esmu iznesis no aptiekas zāles, atpakaļ nedrīkst neko ņemt, tipa jāmet ārā, jānoraksta... neatceros, dārgas zāles bija, teiksim, lati 30...

Tā, ka nevajag darīt nepareizas lietas. Un insulīns ir valsts apmaksāts.


 

 

Klau, vai ir bijusi reāla saskarsme ar tiem, kam vajag insulīnu? Man ir. Tāpēc es nesaku kategorisku nē. Var būt.

Man ir. Reāla saskarsme. Ne man pašam, manā ģimenē... Tāpēc saku, nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, tātad šis piedāvājums ir nekam nederīgs... Autor, komentāri?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Autor, komentāri?

Nu tak 5dienas toppikks, doh!
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda
(labots)

Zāles turētas ledusskapī, vēsumā, tā kā vajag!

Lietotas mantas te nedodu nevienam, beidziet sviestu dzīt, kur nu vēl adatas.. Par debīlu mani turiet?

VISS IR JAUNS IEPAKOJUMOS, NELIETOTS! garantijas termiņi uz iepakojumiem..

Varēju arī izmest vēsā mierā miskastē vai nest uz aptieku! Nekādu problēmu.. Tomēr nodomāju, ka tiešām kādam varētu noderēt..

Cik es noskaidroju, tad valsts apmaksā insulīnu 75% apmērā, ja es atdodu 9gab rezervuārus ar 100ml, tad ietaupījums ir diezgan liels, jo tas pasākums ir padārgs kopumā!

 

p.s. tiem ,kam vispār nav saprašana varu paskaidrot, ka adatas nāk atsvišķi hermētiskos iepakojumos, tās maucas virsū uz šļircēm/rezervuāriem, kas oriģināli pildītas ar insulīnu, kas arī ir hermētiski noslēgti!

 

Sadaļa ir "atdod..", tātad neesmu neko sajaucis..

Labots - Ze Baarda
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...