Jump to content

Kā noņemt Yahoo! Toolbar?


holod7
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Parluks man ir Lapsa. Pirms paris dienam parliku Windu un paspeju kaut kada veida ''sakjert '' Yahoo Tolbaru.Parluka iestatijumos var darit ko grib,pec parluka restarta -viss pa vecam: YAHOO atkal klat!

 
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Aizej uz Control Panel > Programs and features, noinstalē visus mēslus un fona menedžerus, kas to drazu katru reizi uzliek par jaunu.

 

Tad iztīri datoru ar Malwarebytes un CCleaner, jo kan ir aizdoma, ka Yahoo toolbars ir mazākā no problēmām tavā zvērudārzā.

 

Noresetē pārlūku uz defaultiem (vai vienkārši izdzēs FF lietotāja profilu, lai tas izveido no jauna).

Link to comment
Share on other sites

Ad-Aware nelidz, meginasu Ccleaner.Ja dienu ieprieks esmu parlicis Windu tad zveru darzs nav noteikti, tik kads iemitnieks iemaldijies.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

Aizej uz Control Panel > Programs and features, noinstalē visus mēslus un fona menedžerus, kas to drazu katru reizi uzliek par jaunu.
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau ka "krievu-papildināto" windows versiju ņēmis un instalējis. Vai gadījumā nebija windows xp black edition pre-cracked? :D

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tik ļauni, šitie toolbar nāk komplektā ar visādiem mūzikas, torentu u.c programmām... Ja spiež next, next... 

 

1. Jāskatās lapsai pie paplašinājumiem, 2. Jāskatās pie instalētajām programmām, jo daži toolbar uzliekas, pie programmām.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bet daži jāmeklē zvērudārzā

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ta nekādi krakotie Win vai vīrusi. Yahoo toolbārs nāk komplektā ar tik daudz mazajiem softiem, ka raibs gar acīm metas. Ja nelasi, ko saka instalējot, ilgi nebūs jāgaida.

Ko darīt?  Atinstalē, iztīri kešu, visas Temp (īpaši lietotāja profilā slēptās) - var arī ar CCleaner, ja saprot ko dara (bet tam arī nāk līdzi šis toolbars :devil: ).  Ja nelīdz (un visticamāk nelīdzēs) - uztaisi rezerves kopiju bookmarkiem, nahrenizē Firefox (to gan jādara daudz retāk, kā lietojot Chrome, kurš pats jau ir draza), izdzēs visas atliekas no ProgramFiles un sava profila (slēptās), uzliec svaigu FF, importē bookmarkus, uzliec Adblock , Ghostery  un ZenMate (neviens cits papildinājums nav nepieciešams) un būs tev laime.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

to gan jādara daudz retāk, kā lietojot Chrome, kurš pats jau ir draza

+1

Kas notiek, ja pārinstalē FF? Kas notiek, ja FF nav defaultais pārlūks?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

var arī ar CCleaner, ja saprot ko dara (bet tam arī nāk līdzi šis toolbars ).

 

Pēdējos 8 gadus nav nācis!  


CCleaneram līdzi velkas Chrome, ja nav ieinstalēta jau!

Link to comment
Share on other sites

 

 

CCleaneram līdzi velkas
Tos, kas lieto šo kašero pruduktu , vajadzētu glabāt paralēles kapsētēs, var būt ļaunums mirs reizē! 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tos, kas lieto šo kašero pruduktu 

 

Pag, pag, uz telefona ir ok uz datora ne? Lai iztīrītu kaut vai temp mapi un pārlūka vēsturi, parastam lietotājam ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Jā kāds ir paostījis vecu zeķi, visus, kas viņu varēja redzēt, pakļaujas, Zeķes vērtībai! 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Wut? Neinstalē CCleaner ar Next > Next, bet izņem ķeksīšus pie līdzi nākošajiem labumiem, un viss štokos.

Link to comment
Share on other sites

Pie XP tiku lietojis, bija tendence uzblīst temp mapei, toreiz daudz par to internetā bija. Sākot ar W7 neesmu lietojis. Nav jēgas. W10 gadījumā pavisam nav jēgas. Kaut, tie, kas lieto ir apmierināti, viņiem tas patīk. Ja vēl reģistrus ar to CCleaner pačakarē, tad pavisam laimīgi tie lietotāji. :) Windows pats tiek labi galā ar visām lietām, priekš kam man lieku noņemšanos ar kaut kādu CCleaner.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Kārtīgs lamerīšu forums...

 

CCleaneram līdzi velkas Chrome, ja nav ieinstalēta jau!
Neinstalē CCleaner ar Next > Next, bet izņem ķeksīšus pie līdzi nākošajiem labumiem, un viss štokos.

Normāls tehniķis tādus softus vispār neinstalē, bet gan lieto portable versijas, jo lietotājam tādus softus tāpat nedrīkst dot. Plus tām arī nenāk līdzi bloatware.

 

Tos, kas lieto šo kašero pruduktu , vajadzētu glabāt paralēles kapsētēs, var būt ļaunums mirs reizē!
Ja redzu datorā CCleaner tad uzreiz ir skaidrs kāpēc kaut kas gļuko.

Konkrētus objektīvus faktus vai žaunas ciet, lameri!

 

Pie XP tiku lietojis, bija tendence uzblīst temp mapei, toreiz daudz par to internetā bija. Sākot ar W7 neesmu lietojis. Nav jēgas. W10 gadījumā pavisam nav jēgas. Kaut, tie, kas lieto ir apmierināti, viņiem tas patīk. Ja vēl reģistrus ar to CCleaner pačakarē, tad pavisam laimīgi tie lietotāji. :) Windows pats tiek labi galā ar visām lietām, priekš kam man lieku noņemšanos ar kaut kādu CCleaner.

CCleaner primārā jēga nav OS problēmas, bet gan trešās puses softu pietirsto mēslu izvākšana. Un arī reģistros tas tīra reāli tikai nevajadzīgus atlikumus. Gadiem ilgi nav bijušas ne mazākās problēmas dēļ CCleaner, kad to lietoju es pats kā automatizētu palīgu tīrīšanā. Un jā - CCleaner ir vienīgais uzticamais tīrītājs, ko zinu. Domāt ar galvu vajag un nedot adminu softus lietotājiem!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

+1 Inspektoram Capam. Tiešām līdz šim nekad vēl nevienā adekvātā forumā neviens neko sliktu par CCleaner nav teicis. No otras puses - šņukurs taču ir debils gudriņš, viņa viedokli vispār var neklausīties, atliek viņa 'padomus' palasīt... Jema gan it kā liekas normāls, nesaprotu, kas uznācis.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Gadiem ilgi nav bijušas ne mazākās problēmas dēļ CCleaner, kad to lietoju es pats kā automatizētu palīgu tīrīšanā. Un jā - CCleaner ir vienīgais uzticamais tīrītājs, ko zinu.

+1000.

 

Pats ntiem datoriem esmu licis un kad ir klienta zvans par to, ka kaut kas gļuko, tad caur Ccleaner visu lieko drazu novācu un klients priecīgs. 0 problēmu kopš pirmajām versijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Speci vāc ārā visu zvēru dārzu un visus mēslus gan automatizēti, gan, kad vajag, ar rokām, nevis ar roku izravē vienu stulbbāru un pasaka "gatavs", kā to dara lielākā daļa halturščiku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Manuprāt nonāc pats pretrunās.CClener labs bet nevar lietotājam dot.

Labs/slikts nekādi nav saistīts ar tehniķim/lietotājam. Tur nekādu pretrunu nav, bet Tu, šādi domājot, gan esi pretrunā ar Homo Sapiens.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jema gan it kā liekas normāls, nesaprotu, kas uznācis.

Visus tekstus, ko Jema raksta pa naktīm pēc 02:00, var neņemt pa pilnu, jo to raksta zaļais pūķis caur Jemas pirkstiem ;)  

Link to comment
Share on other sites

 

 

CCleaner primārā jēga nav OS problēmas, bet gan trešās puses softu pietirsto mēslu izvākšana. Un arī reģistros tas tīra reāli tikai nevajadzīgus atlikumus. Gadiem ilgi nav bijušas ne mazākās problēmas dēļ CCleaner

Es taču teicu, ka CCleaner lietotāji ir apmierināti. :)

Protams, ir visādi. Es pats neaizraujos ar visādu softu instalēšanu, zinu, ir, kas instalē maniakāli visu pēc kārtas, tādiem varbūt CCleaneris labi noder. Uzinstalēšu sev kādu vajadzīgu, zināmu programmu, kaut kas reģistros tiks saveidots, tu gribi teikt, tāds CCleaneris tagad būs gudrāks par tā softa ražotāju, zinās visu satīrīt, jo tas softs, tas tik visu piekakājis... Klau, tavs CCleaner ar nav nekas cits, kā trešās puses softs.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

tu gribi teikt, tāds CCleaneris tagad būs gudrāks par tā softa ražotāju, zinās visu satīrīt,
Jā, CCleaner, tāpat kā daudzi citi reģistra menedžeri, neko nedzēš uz labu laimi - tiek pārmeklēti iekšējie crosslinki uz reģistra atslēgām, tiek veikts restore point pirms kaut ko dzēst, turklāt vēl viņš ļauj pirms katras darbības pārbaudīt iemeslu un manuāli atļaut/aizligt dzēst. Un, jāatdzīst, ka diemžēl es vairāk uzticos CCleaner developeriem, nekā vairumam mūsdienu tūļu programmētāju studentu...
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

"Uninstall" tomēr ir pakārtota darbība
Tu pamēģini uzinstalēt un tad noinstalēt pārīti mūsdienās populāru softu, spēļu, etc., un tad paskaties, kas paliek reģistrā un citreiz pat Program failos, Documents and Settings mapēs, un citur sistēmā. Tikai nopietnākie un akurātāk taisītie softi spēj sevi bez pēdām izdzēst no sistēmas, jo vairums programmētāju ir pārāk lieli sliņķi, lai uztaisītu uninstall procesu normālu un akurātu - lielākā daļa labāk atstās sistēmfailus neskartus, lai tikai, nedod dievs, pēc tam kāds nesūdzas, ka pēc softa uninstalēšanas kaut kas cits neiet.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paklau, tu savā datorā daudz visādus studentu-programmētāju tūļus instalē? Es bez tādiem iztieku. Tad varbūt man arī nevajag to Cklīneri?

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

tu savā datorā daudz visādus studentu-programmētāju tūļus instalē
Jā, diemžēl ļoti bieži vajag priekš visādām iekārtām instalēt viņu programmatūru, un šad tad mati stāvus ceļas. Bet vispār es izmantoju Sandboxee jau gadiem, un nekādu CCleaneru pašam nenākas bieži izmantot. :) 
Link to comment
Share on other sites

Jā, par to pareizi raksti, pēc uninstalla paliek daudz kas, nevajag nemaz programmas, kāda printera draiveri no ražotāja mājas lapas uzliec, pēc tam skaties tik, visās malās pa kādai mapei palicis.

Nu pierunājāt, CCleaneris ir noderīgs, ja aizraujas ar softu instalēšanu, uninstalēšanu...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

jo to raksta zaļais pūķis

Cīņā ar zaļo pūķi - vienmēr uzvar pūķis :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

nu nez, manupraat sjim piemeerotaaks ir revouninstaller...

 

Un arī tad viņš ir tikai mazliet mazāk aizdomīgs par ccleaner. Bet snukurins taisnība, ja redzi ar problēmu atnestā datorā ccleaner, tad ir skaidrs, ka pie tā pabijis "experts" :grin:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Palidzeja Windas parliksana. Tagad esmu uz kadu laicinju ''tirs''!

 Paldies par padomiem!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...