Jump to content

No viena dzivoklja ruutera uz citu dziivokli


MeiteneZeltene
 Share

Recommended Posts

Ronalds

 

 

Vienkārši ievēroja noteikumus.

 

Pašiem izdomāt un pēc tam akli sekot noteikumiem, kas sarežģī dzīvi - es to nevaru nosaukt savādāk, kā tikai par ideotismu! 

Ja noteikumi nāk no augšas, tad tas saucas birokrātisms.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    14

  • vvv

    11

  • J.Reinis

    8

  • MeiteneZeltene

    19

vispār jau tie noteikumi kā reiz atvieglo dzīvi. Jebkurš, kuram vajag veikt kaut kādas infrastruktūras izmaiņas, var būt pārliecināts, ka ar saviem darbiem neko nesačakarēs citiem. Pie mums gan par to nospļauties - rok no sētas līdz pusdienlaikam un, ja kaut ko pārrok - gadījās ...

Labots - e = d
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ronalds_, tad labāk, kā Didzis stāstā - visi velk kaut ko, kā pašiem ērtāk, beigas bardaks, kur neko nevar saprast, pie reizes ventilācija izvadi piepičkāti ar kabeļiem, tad pienāk brīdis, kad kas jāremontē, jāmaina - bāc, nekas nedarbojas... vai kā tēmas autores gadījumā - duj fasādē caurumus, pofig, ka fasāde sacaurumota, galvenais - man izdosies kaut ko ietaupīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Daudzstāvu māja un māsai internets ir. Tātad internetu pieslēgt var. Te nav par ko tālāk diskutēt. Punkts!

 

Bet šī tēma pilnībā pierāda, ka ar šo forumu ir cauri, jo pieauguši cilvēki, tai skaitā it kā normālie, jau apspriež tīņu slapjo sapņu "bet man tā gribās" kapeikjipāšanu pilnīgi nopietnā līmenī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...