Jump to content

No viena dzivoklja ruutera uz citu dziivokli


MeiteneZeltene
 Share

Recommended Posts

itanium

Nez, man jau liekas, ka vēlme pēc 1 pieslēguma uz ģimeni tajā pašā mājā nav nekas nosodāms.

Protams, ja izdara visu kā nākas, nevis plīvojošs kabelis 6 stāvu garumā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    14

  • vvv

    11

  • J.Reinis

    8

  • MeiteneZeltene

    19

 

 

Vēl interesanti ir ts, ka maksa ar laiku aug.

:) Gluži kā pie mums. Palasi tēmu tepat forumā, LTC palielina maksu...

 

 

Nez, man jau liekas, ka vēlme pēc 1 pieslēguma uz ģimeni tajā pašā mājā nav nekas nosodāms.

Protams, protams. Ja to ir iespējams realizēt, kāpēc ne. Tik 6 stāvi starpā, tas tā pēc "tajā pašā mājā" neizklausās, ja iet runa par konkrēto gadījumu.


Pārlasīju tēmas autores komentārus. Kurā vietā viņa saka, ka tas Vācijā, ka biedri to Vāciju piemin?

Link to comment
Share on other sites

Vai līgumos ar end-useriem nav paredzēts, ka provaidēt savu internetu citiem nedrīkst?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

Pārlasīju tēmas autores komentārus. Kurā vietā viņa saka, ka tas Vācijā, ka biedri to Vāciju piemin?

 

Lasi starp rindām.

Tiek pieminēti tautieši, links no vāciešu Amazona, lētāk un vieglāk nopirkt dārgu vadu nekā saukt meistaru, lai pieslēgtu internetu jāgaida mēnešiem - izklausās pēc Vācijas :D varbūt vēl kautko piemirsu

 

Biju nosūtīts uz Nīderlandi 6 mēnešus pastrādāt, tā arī pa to laiku internetu pieslēgt neizdevās :D

Te Anglijā mazliet labāk, kādus 3 mēnešus solijās pieslēgt optiku, brauca un pētija situāciju pa 10 reizēm, beigās nācās palikt pie DSL kurš 5x lēnāks un 2x dārgāks :D  

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vai līgumos ar end-useriem nav paredzēts, ka provaidēt savu internetu citiem nedrīkst?

Ir, ir taadi punkti
Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene

taatad peec nopeelumiem, normaaliem ieteikumiem un visaadaam piebildeem un mineejumiem var secinaat, ka manaa gadiijumaa vislabaakais ir ar taam aareejaam anteneem, kas katra pie sava ruutera pievienotas....

 

a vads tad man pareizais liidz taam antenaam (nu tas patch kabelis)??? un vai shiii buus vislabaakaa antena (http://www.ebay.co.uk/itm/Ubiquiti-Nanostation2-WiFi-access-point-bridge-/222111751518?hash=item33b6e45d5e:g:IsYAAOSw2x1XL0ce)?????

Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene

klau, es jau pashaa saakumaa teicu, ka no taa neko nesaprotu un man normaalu meistaru rinjkjii nav....taapeec gribu ar to visu pati tikt galaa...un taapeec arii luudzu juusu paliidziibu, jo kam gan veel???

 

tapeec, luudzu, uzreiz ar paskaidro, kas man tur veel buus jakonfiguree....

Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene

liidz shim biju sapratusi, ka man ineta ruuters caur patchkabeli ar antenu jaasvieno un mans ruuters tieshi taapat...un tad veel kaut kaa tas ap mode jadabuu....

tad kas man tur veel jakonfiguree???


man ir 0 nojeega....bet man ir labi paliigi (http://www.boot.lv/forums/)....tas tak nav nekaads kosmoss...

Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene

man ir maaciits, ka ja citam proti ieskaidrot, taatad pats to lietu izproti...

 

nu neesmu es ar blondiem matiem....visu pamaziiteem un sakjimereeshu...tikai, ja es to ieprieksh buutu dariijusi, jums nejautaatu....bet es jautaaju....


 

 

Pilns youtube ar pamācībām, daudzmaz saprātīgam cilvēkam būtu jātiek galā http://community.ubn...ent/td-p/410309

 

paldies 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Redzi nu. Diezgan tālu jau esi tikusi. Saprast, ka jāmeklē padoms boot.lv forumā - tas ir ceļš uz panākumiem. Tu to esi izdarījusi. Tālāk - tādā pašā garā, un viss izdosies.

Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene

 

 

Redzi nu. Diezgan tālu jau esi tikusi. Saprast, ka jāmeklē padoms boot.lv forumā - tas ir ceļš uz panākumiem. Tu to esi izdarījusi. Tālāk - tādā pašā garā, un viss izdosies.

 

tikai luudzu bez sarkasma :pooh_go:  

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tiec pie tām antenām

Savieno viņas turpat viena dzīvokļa ietvaros

Meklē pamācību kā nokonfigurēt un ja nedarbojas ieposto screenšotus te, ganjau kāds atrisinās ko kur jāatķeksē

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Es, protams, atvainojos, bet šī ir pēdējā laikā pati apšaubāmākā, lai neteiktu stulbākā ideja, kāda forumā ir dzirdēta.

Es lieku galvu ķīlā - ja topika starterim šajā gadījumā nebūtu pupi (kurus, kā par brīnumu, vēl neviens nav pajautājis parādīt, kā tas te parasti notiek), tad jau būtu pateikuši visu, ko par šo lietu patiesībā domā.

 

Tīkla kabelis pa mājas ĀRPUSI, sešu stāvu augstumā, bez atsaistēm, caur (kā noprotams) tik lieliem caurumiem ka konektors lien cauri, lai tikai ietaupītu 20Eur par internetu - tas ir kaut kāds trollinga joks, vai vienkārši absolūts idiotisms kvadrātā?  :shok: Pat ieteikums uzstādīt divas paneļantenas, kurš, vismaz kaut cik aiz matiem pievelkot, būtu uzskatāms par attāli normālu risinājumu (par cik normālu gan var uzskatīt pašu problēmu, kas ar to tiek risināta), šajā gadījumā ir pilnīgs overkills.

 

Fričlandē mobilais internets un fiksētais internets salīdzinoši ir tikai drusku dārgāks pie mums, un uz pārējo komunālo un nodokļu fona tas ir smieklīgs maksājums. 


Laikam tikai praktiski letiņi spēj līdz kaut kādam aizdomāties. Pačukstēšu priekšā - rietumeiropā tas nav normāli, atšķirībā pie mums, kur katrs idiots liek satelītu pie kuras sienas grib, vai katrs kaktu provaideris met no mājas uz māju savus kabeļus, kā vien ienāk prātā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene
J.Reinis, tikai no tevis es nesagaidiiju nevienu konkreetu ieteikumu...aizbraukt Eiropas galvaspilseetu centros ekskursijaas un domaat, ka visur citur ir zelta kalni un ideaalisms, ir mazliet naivi...

 

 

pachuksteeshu priekshaa- tas ir absoluuti normāli arii aaarpus LV, ka katrs ''idiots'' liek satelītu pie kuras sienas grib, vai katrs kaktu provaideris met no mājas uz māju savus kabeļus, kā vien ienāk prātā...viss atkariigs no taa, kaads ir maajas saimnieks vai varbuut ka pats esi saimnieks savaa maajaa...turklaat tas, kas neprot un negrib, nekad to arii nedariis...

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

tikai no tevis es nesagaidiiju nevienu konkreetu ieteikumu
Kas vēl nebija saprotams? 

 

Fričlandē mobilais internets un fiksētais internets salīdzinoši ir tikai drusku dārgāks pie mums

 

 

 

 

viss atkariigs no taa, kaads ir maajas saimnieks vai varbuut ka pats esi saimnieks savaa maajaa
Tu neesi nekāda saimniece daudzdzīvokļu mājā, kurā tās izvirtības taisies taisīt. Vai nu ievelc normāli internetu vai vismaz uzliec antenas/virziendarbības extenderi.
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
lai tikai ietaupītu 20Eur par internetu - tas ir kaut kāds trollinga joks, vai vienkārši absolūts idiotisms kvadrātā?

 

20 Eur mēnesī sanāk jau 240 gadā.

Ja pērk lietotas antenas un ne gluži pirmās kuras ierauga, tad pa 50 - 60 Eur divas ganjau var dabūt, plus kabeļus arī nav jāpērk pa 25eur gabalā, ebayā pa 5 - 10 eur pilns.

Tātad kādi 160 EUR ietaupījums, neko absurdu te neredzu. Plus tās antenas vēl beigās var arī pardot.

Tik tas ka vajag kārtīgi piestiprināt un nokonfigurēt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

 

rietumeiropā tas nav normāli, atšķirībā pie mums

Arī pie mums tas nav normāli. Tas, ka tā notiek, jā. Bet, kā tepat šajā tēmā par to saka "viss ir štokos"... Nav tā. Pamēģiniet zolīdākā mājā šitā ķēmoties, tādā, kur ir kas atbild, nekas nesanāks... Zinu daudzdzīvokļu mājas, kur līmenī šīs lietas, jācer, ar laiku tādu namu kļūs vairāk...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene

 

 

Tu neesi nekāda saimniece daudzdzīvokļu mājā, kurā tās izvirtības taisies taisīt. Vai nu ievelc normāli internetu vai vismaz uzliec antenas/virziendarbības extenderi.

 

kaut kaa par antenaam jau ieprieksh tachu teicu :SOH:  

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Tātad kādi 160 EUR ietaupījums

Akurāt 6% no MINIMĀLĀS viena mēneša algas Vācijā! :D Tu vispār kaut ko domā līdzi arī, vai tikai gvelz kaut ko?

 

Pamēģiniet zolīdākā mājā šitā ķēmoties, tādā, kur ir kas atbild, nekas nesanāks

Tieši tā! Jebkurā pieklājīgā mājā pēc šitāda trika ar caurumu urbšanu un kabeļu karināšanu dzīvokļa saimnieks dabūtu visu fasādi remontēt! 

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MeiteneZeltene

labi, viss, pagaidaam sleedzam, jo uz shoo briidi viss skaidrs....paldies tiem, kas ieteica...redzees, kas sanaaks...veelaak droshvien par to nokonfigureeshanu tik man paliidzeesiet

:tender:

Link to comment
Share on other sites

itanium
Akurāt 6% no MINIMĀLĀS viena mēneša algas Vācijā!

Evaluate Formula, please!

Minimālā alga Vācijā valsts līmenī uz papīra ir 8.5 EUR par stundu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

Akurāt 6% no MINIMĀLĀS viena mēneša algas Vācijā! Tu vispār kaut ko domā līdzi arī, vai tikai gvelz kaut ko?

Jeb apmēram tik cik es nopelnu dienā, bet tas tak nenozīmē ka ir vērts to tērēt tur kur var netērēt :D

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Evaluate Formula, please!

 Aber lūdzu -

Minimum Wages in Germany with effect from 01-01-2015

Skilled Worker 14.05 Eur/h    01.01.2015 31.12.2015

                        14.30 Eur/h   01.01.2016 31.12.2016

                        14.55 Eur/h   01.01.2017 31.12.2017

14.30 * 8 * 22 = 2516.8

160 / 2516.8 = 0.0635...

~ 6%

 

Vēl jautājumi?

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Vēl jautājumi?

Vai tu zini, kas ir minimālā alga valstī? Vai tu arī saņem bruto algu, nevis neto?

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu pieskaiti vācijas 36% tad pie tiem 20Eur - tā tāpat ir smieklīga nauda. Un tev šķiet, ka autore saņem minimālo algu? (ja tā, tad skumji, protams - varbūt tādā gadījumā vajag nevis internetu, bet vairāk strādāt, lai dabūtu labāk atalgotu darbu).

 

Nu es saņemu bruto, vispār, jā, bet tas nekādi neattiecas uz šo tēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Nu es saņemu bruto, vispār, jā, bet tas nekādi neattiecas uz šo tēmu.

Bet nodokļi ta pašam jāmaksā! ;)

Lai vai kā, ietaupījums sanāk visai normāls, lai pāris vakarus tam veltītu. Stulbāka jau autore no tā nepaliks.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Stulbāka jau autore no tā nepaliks.

Nu žetons, ja viņa spēs nanostation'us nokonfigurēt pašrocīgi. 

Kā minēju, viss mans cepiens lielākoties bija par sākuma ideju laist kabeli pa fasādi - tas nu tiešām ir pilnīgi debils risinājums. Paneļnieces antenas - jau labāks risinājums, ja normāli diskrēti uzstādīs (daļēji nomaskējot zem palodzes/dzegas), bet nu kā minēju - salīdzinot ar Vācijas nodokļiem + komunālajiem + ikdienas tēriņiem, tas cipars par fiksēto pieslēgumu ir smieklīgs uz kopējā fona.

Tapat arī sīkums, bet divas antenas katra arī pie 4-5W rīs, 24/7 ieslēgtas. Plus divi rūteri + modems.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pačukstēšu priekšā - rietumeiropā tas nav normāli, atšķirībā pie mums, kur katrs idiots liek satelītu pie kuras sienas grib, vai katrs kaktu provaideris met no mājas uz māju savus kabeļus, kā vien ienāk prātā.
 

 

Tu nečuksti, saki skaļi, bet ar konkētiem piemēriem un valstīm. Man ir mazliet cita informācija par šo problēmu (un cīņu par tās risināšanu) un tieši no uzraugošajām institūcijām Eiropas valstīs. 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Tu nečuksti, saki skaļi, bet ar konkētiem piemēriem un valstīm

 Nu vot tieši Holandē mūsu nolīgtos strādniekus vienā objektā tieši par šādu pašu gaišu ideju - palaist kabeļus pāris metrus pa fasādi ofismājas iekšpagalmā - izdrāza bez vazelīna, un mēs dabūjām samaksāt par caurumu špaktelēšanu, krāsošanu, jauna kabeļu kanāla projektēšanu, ierīkošanu un vietējā būvuzrauga vizīti lai pieņemtu darbu. Lieki pieminēt, ka viņu speciālistu stundas takse ir n-tās reizes augstāka par mūsu strādnieku tarifu. Un tas viss dēļ pāris optikas dzīslām, kas bija jānovelk no augšstāvā esošās serveru telpas uz stāvu zemāk esošo noliktavu. Tur nekāda šitāda pašdarbība nav iedomājama! Uzzinājuši, ko mūsējie mēģināja izdarīt, klienta pārstāvji tur ņirdza.

 

Tālāk - turpat Beļģijā lielā ofisa ēkas ieejas zālē bija jāuzstāda aparāts, un priekš tā bija jāatvelk tīkla ligzda no divus metrus tālāk esošā sienas sakaru skapja. Toreiz, vēl neko nezinot par to, kā pie baltajiem cilvēkiem tas ir pieņemts, es pats biju tas gudrais, kas pateica meistariem, lai vienkārši pieskrūvē virs grīdlīstes mazo kabeļu penāli, un smuki palaiž tīkla vadu tos divus metrus pa sienu un pieliek rozeti aiz kioska. Viss bija uztaisīts ideāli - pie mums renovētajos ofisos pat tuvu nav tik akurāti nostrādāti kabeļi. Tur ēkas IT pārvaldnieks ārdījās un tika saukti celtnieki, panelis rauts nost, sienā frēzēts kanāls, ielikta gofra, pa to kabelis, tas viss tika špaktelēts, krāsots, tika uzlikta rozete, nomarķēta ar unikālu numuru, tas tika ierakstīts ēkas tehniskajā žurnālā, visi iesaistītie parakstījās, rozetei tika izdalīts atsevišķs patch panelis skapī. Neiedomājams čakars dēļ VIENAS SŪDA TĪKLA LIGZDAS!

 

 

un tieši no uzraugošajām institūcijām Eiropas valstīs. 

Nu, nu - kuras tad tieši institūcijas šo uzrauga pēc tavas informācijas? Jo, redzi, dažādos gadījumos (privātajā un industriālajā sektorā) un pat dažādās blakus esošajās kreisēs fričlandē un provincēs Holandē institūcijas un standarti krasi atšķiras.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Autor, tu tiešām esi Vācijā, kā daži biedri te izteicās? Tīri interese.

 

Nav vēl pateikusi! Varbūt, ka tepat LV Duntes ozolos! :D 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Nav vēl pateikusi!
Nopietni? Es nelasīju visu topiku - biju sapratis no dažu biedru sacītā, ka cienītā topikstartere fričlandē dzīvojas. Bet nu kāda starpība - fasādes maitāt un vadus valkāt nevajag ne šeit, ne fāterlandē, ne Amerikā. 
Link to comment
Share on other sites

Neskatoties uz visām citām lietām neiespējamā misija, manuprāt, būtu caurums ārsienā. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Toreiz, vēl neko nezinot par to, kā pie baltajiem cilvēkiem

 

Nevis pie baltajiem cilvēkiem bet absolūtajiem idiotiem tā ir pieņemts vienkāršas lietas sarežģīt...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevis pie baltajiem cilvēkiem bet absolūtajiem idiotiem tā ir pieņemts vienkāršas lietas sarežģīt...

Kāpēc idioti. Vienkārši ievēroja noteikumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevis pie baltajiem cilvēkiem bet absolūtajiem idiotiem tā ir pieņemts vienkāršas lietas sarežģīt...
 

 

Nez vai paši neesam "idioti"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...