Jump to content

Pārdodu videokarti GTX 980Ti


Girts_Pirts

Recommended Posts

Girts_Pirts
(labots)
Pa cik aizgāja ssā ?

 

Tuvākais, ko forumieši man PM piedāvāja, bija 400 euro (kas ir saprotami, jo pats pat tik daudz vairs netērētu pēc gtx 1080 prezentācijas).

 

SS.lv aizgāja pa 450 naudiņām, tāpēc "veiksmīgi" šoreiz ir vārds vietā.

 

Citi lietota 980Ti pārdevēji, iespējams, šādu summu vairs nemaz nesasniegs, protams, ar izņēmuma gadījumiem.

Labots - Girts_Pirts
Link to comment
Citi lietota 980Ti pārdevēji, iespējams, šādu summu vairs nemaz nesasniegs, protams, ar izņēmuma gadījumiem.

Tas ir tikai laika jautājums, jo pēc jauno karšu iznākšanas lietotas GTX 980TI vērtība būs vien ap 300eur. Tā ka savu karti tu būsi notirgojis veiksmīgi, un laicīgi vel nesen redzēju ss.lv vienu karti par 380eur, bet tā gan ātri aizgāja.

Labots - Design
Link to comment

laikam beidzot jāsaliek kaut kāds stacionārais priekš video editošanas, savādāk raw footage no gopro tik krājas un uz iris pro negribas neko kopā lipināt 

Link to comment
Girts_Pirts

 

 

Tas ir tikai laika jautājums, jo pēc jauno karšu iznākšanas lietotas GTX 980TI vērtība būs vien ap 300eur. Tā ka savu karti tu būsi notirgojis veiksmīgi, un laicīgi vel nesen redzēju ss.lv vienu karti par 380eur, bet tā gan ātri aizgāja.

 

Tieši tā. Tā ss.lv pa 380 euro atņēma man vienu no pircējiem.

 

Bet diezgan sāpīga situācija ne tikai man, bet visiem, kuri nesen iepirkuši 980Ti, Titan x vai pat worst case scenario--> SLI 980Ti.

Ok--> varbūt jaudas ziņā neko baigi nezaudē, dēļ tā viena iemesla, ka vienkārši nevajag neko jaudīgāku par savu 980Ti/TitanX/Sli980Ti, bet tā sāpe tajā, ka kaut kam, kas tiešākajā nozīmē tik tikko vēl skaitījās PREMIUM--> pēkšņi zaudē savu vērtību TIK radikāli strauji.

 

Nvidiai arī palielam laikam uzspļaut, jo cik ta mēs daudz esam tie Premium karšu pircēji, lai mūsu činkstēšana par šo brutālo 980Ti/TitanX vērtības degradēšanu viņiem ko nodarītu.

Link to comment

Nu vēl jau nav redzēti īsti testi :) Man arī ir 2 x 980Ti... bet tā nu tas ir, tehnoloģijas attīstās, un reizēm strauji. Ceru, ka šis būs tieši šis gadījums un tad man būs 2 x 1080. Spriežot pēc testiem, renderēšanas laikus samazināšu vismaz uz pusi... bet vai īstenībā... jāgaida testi. Pagaidām tādi īsti fakti nav.

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...